ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/02/2020 22:48

Ra nga lartësia teksa po punonte në një shkollë, ja kush është viktima (emri)

Ra nga lartësia teksa po punonte në një shkollë, ja kush është viktima (emri)
Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e stome në Tiranë ku një 57-vjeçar ka rënë nga një lartësi dhe ka ndërruar jetë.
Top Channel | 29-Jan-2020 14:11
Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e stome në Tiranë ku një 57-vjeçar ka rënë nga një lartësi dhe ka ndërruar jetë.

Humb jetën punëtori 57- vjeçar në Tiranë, ra nga lartësia e një shkolle
TIRANË Një punëtor 57- vjeçar ka humbur jetën sot në Tiranë pasi ka rënë në mesditë nga lartësia e një shkolle. Ngjarja ka ndodhur në rrugën e ‘Kastriotëve’ në orën 13:15 dhe Policia bën me dije se ishte aksidentale. ...
BalkanWeb | 29-Jan-2020 13:59
TIRANË Një punëtor 57- vjeçar ka humbur jetën sot në Tiranë pasi ka rënë në mesditë nga lartësia e një shkolle. Ngjarja ka ndodhur në rrugën e ‘Kastriotëve’ në orën 13:15 dhe Policia bën me dije se ishte aksidentale. ...

57 vjeçari vdes duke punuar për ndërtimin e shkollës
Një 57 vjecar ka gjetur vdekjen në rrugën e Kastrioteve sot në Kamëz. Viktima ishte punetor në një kantier të hapur për ndërtimin e një shkolle. Shtetasi me iniciale E.L, ra aksidentalisht nga lartësia dhe fatkeqësisht ...
VizionPlus | 29-Jan-2020 14:05
Një 57 vjecar ka gjetur vdekjen në rrugën e Kastrioteve sot në Kamëz. Viktima ishte punetor në një kantier të hapur për ndërtimin e një shkolle. Shtetasi me iniciale E.L, ra aksidentalisht nga lartësia dhe fatkeqësisht ...

Bie nga lartësia deri sa punonte në shkollë, vdes 57-vjeçari në Tiranë
Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në Tiranë ku një 57-vjeçar ka rënë nga një lartësi dhe ka ndërruar jetë. Bëhet me dije se ai ka qenë duke punuar në një shkollë. Rasti ka ndodhur rreth orës 13:15 në rrugën e ...
Telegrafi | 29-Jan-2020 14:17
Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në Tiranë ku një 57-vjeçar ka rënë nga një lartësi dhe ka ndërruar jetë. Bëhet me dije se ai ka qenë duke punuar në një shkollë. Rasti ka ndodhur rreth orës 13:15 në rrugën e ...

Bie nga pallati, humb jetën roja/ Arrestohen dy persona përgjegjës në Durrës
Një 62 vjecar ra dje nga pallati ku punonte si roje. Godina në ndërtim ndodhet në zonën e Currilave në Durrës.
Top Channel | 29-Jan-2020 12:59
Një 62 vjecar ra dje nga pallati ku punonte si roje. Godina në ndërtim ndodhet në zonën e Currilave në Durrës.

FOTO-VIDEO/ Ky është roja 62-vjeçar që humbi tragjikisht jetën në Durrësi, ja vendi ku u rrëzua
Personi që shihni në foto është 62-vjeçari Thoma Rusa, që humbi tragjikisht jetën mbrëmjen e kaluar, pasi u rrëzua nga pallati në ndërtim, në qytetin e Durrësit. 62 Vjecari Qe Ra Nga Pallati Ndërkohë, gazetarja Klodjana ...
BalkanWeb | 29-Jan-2020 11:03
Personi që shihni në foto është 62-vjeçari Thoma Rusa, që humbi tragjikisht jetën mbrëmjen e kaluar, pasi u rrëzua nga pallati në ndërtim, në qytetin e Durrësit. 62 Vjecari Qe Ra Nga Pallati Ndërkohë, gazetarja Klodjana ...

Një person bie aksidentalisht nga një lartësi në Tiranë, humb jetën
Një person ka rënë aksidentalisht nga një lartësi në afërsi të shkollës “Motrat Qiriazi” pranë Institut Bujqësor në Tiranë, ku ka gjetur vdekjen e menjëhershme. Ende nuk dihet identiteti i viktimës dhe rrethanat e ...
Telegraf | 29-Jan-2020 13:58
Një person ka rënë aksidentalisht nga një lartësi në afërsi të shkollës “Motrat Qiriazi” pranë Institut Bujqësor në Tiranë, ku ka gjetur vdekjen e menjëhershme. Ende nuk dihet identiteti i viktimës dhe rrethanat e ...

FOTO & EMRI/ Ja kush është 62 vjeçari që ndërroi jetë në Durrës pasi ra nga lartësia
Një 62-vjeçar ka rënë mbrëmë nga kati i dytë i një pallati në ndërtim dhe si pasojë ka ndërruar jetë.
Top Channel | 29-Jan-2020 10:26
Një 62-vjeçar ka rënë mbrëmë nga kati i dytë i një pallati në ndërtim dhe si pasojë ka ndërruar jetë.

Humb jetën punëtori 57- vjeçar, ra nga lartësia e një shkolle në Tiranë
Një punëtor 57- vjeçar ka humbur jetën sot në Tiranë pasi ka rënë në mesditë nga lartësia e një shkolle. Ngjarja ka ndodhur në rrugën e ‘Kastriotëve’ në orën 13:15 dhe Policia bën me dije se ishte aksidentale. 57- ...
Lapsi | 29-Jan-2020 14:08
Një punëtor 57- vjeçar ka humbur jetën sot në Tiranë pasi ka rënë në mesditë nga lartësia e një shkolle. Ngjarja ka ndodhur në rrugën e ‘Kastriotëve’ në orën 13:15 dhe Policia bën me dije se ishte aksidentale. 57- ...

Bie nga lartësia teksa punonte në shkollë, vdes 57-vjeçari
Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në Tiranë ku një 57-vjeçar ka rënë nga një lartësi dhe ka ndërruar jetë. Bëhet me dije se ai ka qenë duke punuar në një shkollë. Rasti ka ndodhur rreth orës 13:15, në rrugën ”e ...
Gazeta Observer | 29-Jan-2020 14:24
Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në Tiranë ku një 57-vjeçar ka rënë nga një lartësi dhe ka ndërruar jetë. Bëhet me dije se ai ka qenë duke punuar në një shkollë. Rasti ka ndodhur rreth orës 13:15, në rrugën ”e ...

EMRAT/ Kush është roja që vdiq pasi ra nga pallati në Durrës, zbulohet dhe identiteti i dy zyrtarëve të arrestuar të firmës ndërtuese
Gazetarja Dorjana Bezat zbardh për “BalkanWeb” emrin e rojës 62-vjeçar, që u rrëzua mbrëmjen e kaluar nga pallati në Durrës, duke humbur jetën, si dhe të dy personave të arrestuar për ngjarjen. Siç raporton gazetarja ...
BalkanWeb | 29-Jan-2020 09:57
Gazetarja Dorjana Bezat zbardh për “BalkanWeb” emrin e rojës 62-vjeçar, që u rrëzua mbrëmjen e kaluar nga pallati në Durrës, duke humbur jetën, si dhe të dy personave të arrestuar për ngjarjen. Siç raporton gazetarja ...

Bie nga lartësia teksa punonte në shkollë, vdes 57-vjeçari
Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në Tiranë ku një 57-vjeçar ka rënë nga një lartësi dhe ka ndërruar jetë. Bëhet me dije se ai ka qenë duke punuar në një shkollë. Rasti ka ndodhur rreth orës 13:15, në rrugën ” e ...
InFokusi | 29-Jan-2020 14:17
Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në Tiranë ku një 57-vjeçar ka rënë nga një lartësi dhe ka ndërruar jetë. Bëhet me dije se ai ka qenë duke punuar në një shkollë. Rasti ka ndodhur rreth orës 13:15, në rrugën ” e ...

E FUNDIT/ Bie nga lartësia, humb jetën punëtori i ndërtimit në Tiranë
Punonjësi i një kompanie ndërtimi ka ndërruar jetë sot teksa punonte mbi një shkollë në rrugën e “Kastriotëve” në Tiranë. Mësohet se punonjësi është 57 vjeç dhe ka ndërruar jetë pas rënies nga lartësia. “Sot, me datë ...
ABCNews | 29-Jan-2020 13:58
Punonjësi i një kompanie ndërtimi ka ndërruar jetë sot teksa punonte mbi një shkollë në rrugën e “Kastriotëve” në Tiranë. Mësohet se punonjësi është 57 vjeç dhe ka ndërruar jetë pas rënies nga lartësia. “Sot, me datë ...

Bie nga lartësia teksa punonte në shkollë, vdes 57-vjeçari
Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në Tiranë ku një 57-vjeçar ka rënë nga një lartësi dhe ka ndërruar jetë.
Kosova Press | 29-Jan-2020 14:08
Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në Tiranë ku një 57-vjeçar ka rënë nga një lartësi dhe ka ndërruar jetë.

Roja ra nga pallati dhe humbi jetën, dy të arrestuar në Durrës
mapo.al Policia e Durrësit ka arrestuar administratorin dhe inxhinierin e firmës ndërtuese të një pallati, ku mbrëmjen e kaluar humbi tragjikisht jetën roja 62-vjeçar, teksa ra aksidentalisht nga kati i dytë. Sipas ...
Mapo | 29-Jan-2020 09:38
mapo.al Policia e Durrësit ka arrestuar administratorin dhe inxhinierin e firmës ndërtuese të një pallati, ku mbrëmjen e kaluar humbi tragjikisht jetën roja 62-vjeçar, teksa ra aksidentalisht nga kati i dytë. Sipas ...

Tiranë/ Punonte në godinën e një shkollë, bie nga lartësia 57-vjeçari
Një punëtor ndërtimi ka humbur jetën mesditën e sotme në Tiranë. Sipas policisë, 57-vjeçari ka rënë nga lartësia e godinës së një shkolle ku po punonte dhe ka gjetur vdekjen. “Sot, me datë 29.01.2020, rreth orës 13:15, ...
Politiko | 29-Jan-2020 14:01
Një punëtor ndërtimi ka humbur jetën mesditën e sotme në Tiranë. Sipas policisë, 57-vjeçari ka rënë nga lartësia e godinës së një shkolle ku po punonte dhe ka gjetur vdekjen. “Sot, me datë 29.01.2020, rreth orës 13:15, ...

Po punonte tek godina e një shkolle, 57- vjeçari humb jetën pasi ra nga lartësia
Një punëtor ndërtimi ka humbur jetën në Tiranë. Sipas policisë me datë 29.01.2020, rreth orës 13:15, në rrugën e “Kastriotëve” duke punuar tek godina e një shkolle aksidentalisht ka rënë nga lartësia shtetasi E.L, 57 ...
Gazeta Express | 29-Jan-2020 13:58
Një punëtor ndërtimi ka humbur jetën në Tiranë. Sipas policisë me datë 29.01.2020, rreth orës 13:15, në rrugën e “Kastriotëve” duke punuar tek godina e një shkolle aksidentalisht ka rënë nga lartësia shtetasi E.L, 57 ...

Roja ra nga pallati dhe vdiq, arrestohen administratori dhe inxhinieri i firmës ndërtuese
Policia e Durrësit ka arrestuar administratorin dhe inxhinierin e firmës ndërtuese të hotelit, ku mbrëmjen e kaluar humbi tragjikisht jetën roja 62-vjeçar, teksa ra aksidentalisht nga kati i dytë. Njoftimi i policisë: ...
Telegraf | 29-Jan-2020 09:35
Policia e Durrësit ka arrestuar administratorin dhe inxhinierin e firmës ndërtuese të hotelit, ku mbrëmjen e kaluar humbi tragjikisht jetën roja 62-vjeçar, teksa ra aksidentalisht nga kati i dytë. Njoftimi i policisë: ...

Aksidenti me vdekje në kantierin e ndërtimit, arrestohen administratori dhe inxhinieri
Ky lajm u publikua fillimisht në www.reporter.al, Rrjeti Ballkanik i Gazetarisë Investigative. Roja 62-vjeçar i një pallati në ndërtim në Durrës u vra pasi ra nga kati i dytë i godinës ku punonte. Arrestohet ...
Reporter | 29-Jan-2020 13:15
Ky lajm u publikua fillimisht në www.reporter.al, Rrjeti Ballkanik i Gazetarisë Investigative. Roja 62-vjeçar i një pallati në ndërtim në Durrës u vra pasi ra nga kati i dytë i godinës ku punonte. Arrestohet ...

DETAJET: 62-vjeçari ra nga pallati dhe gjeti vdekjen, policia arreston dy persona
Arrestohen për shkelje të rregullave në punë, administratori dhe inxhinieri i firmës ndërtuese të një pallati, ku në orët e mbrëmjes së djeshme humbi jetën një 62-vjeçar, rojë i këtij objekti. Pas ngjarjes se ndodhur ...
GazetaTema | 29-Jan-2020 09:10
Arrestohen për shkelje të rregullave në punë, administratori dhe inxhinieri i firmës ndërtuese të një pallati, ku në orët e mbrëmjes së djeshme humbi jetën një 62-vjeçar, rojë i këtij objekti. Pas ngjarjes se ndodhur ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved