ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/02/2020 13:53

Alarm për bombë në një qendër tregtare në Shkup, evakuohet ndërtesa

Alarm për bombë në një qendër tregtare në Shkup, evakuohet ndërtesa
Ekipi qe merret me monitorimin e qendrës tregtare “City Mall” në Shkup ka denoncuar në Ministrinë e Punëve të Brendshme të Maqedonisë së Veriut se kanë marre thirrje për një bombë të vendosur në këtë qendër tregtare.
Top Channel | 29-Jan-2020 16:01
Ekipi qe merret me monitorimin e qendrës tregtare “City Mall” në Shkup ka denoncuar në Ministrinë e Punëve të Brendshme të Maqedonisë së Veriut se kanë marre thirrje për një bombë të vendosur në këtë qendër tregtare.

FOTO/ Alarm për bombë, policia zbarkon në qendrën tregtare dhe i nxjerr të gjithë jashtë
Një alarm për bombë në Skopje City Mall në Shkup ka bërë që autoritetet të kërkojnë evakuimin e menjëhershëm të qendrës së njohur tregtare në kryeqytetin e Maqedonisë së Veriut. Alarmi është dhënë pas një telefonate ...
ABCNews | 29-Jan-2020 16:01
Një alarm për bombë në Skopje City Mall në Shkup ka bërë që autoritetet të kërkojnë evakuimin e menjëhershëm të qendrës së njohur tregtare në kryeqytetin e Maqedonisë së Veriut. Alarmi është dhënë pas një telefonate ...

Alarm për “bombë” evakuohet “City Mall”
Një alarm për bombë në qendrën tregtare “City Mall” detyroi të punësuarit dhe vizitorët të lëshojnë qendrën tregtare, ndërsa u larguan edhe veturat e parkuara në Qendrën tregtare. U deshën vetëm pak minuta dhe forcat ...
Alsat-M | 29-Jan-2020 16:08
Një alarm për bombë në qendrën tregtare “City Mall” detyroi të punësuarit dhe vizitorët të lëshojnë qendrën tregtare, ndërsa u larguan edhe veturat e parkuara në Qendrën tregtare. U deshën vetëm pak minuta dhe forcat ...

(VIDEO) Alarmi për bombë nxjerr jashtë “City Mallin”
Një alarm për bombë i dhënë sot në mesditë bëri që qendra tregtare “City Mall”, të evakuuohet plotësisht nga të punësuari dhe vizitorët. Nga Ministria e Punëve të Brendshme informuan se ekipi i monitorimit i kësaj ...
Shenja | 29-Jan-2020 16:02
Një alarm për bombë i dhënë sot në mesditë bëri që qendra tregtare “City Mall”, të evakuuohet plotësisht nga të punësuari dhe vizitorët. Nga Ministria e Punëve të Brendshme informuan se ekipi i monitorimit i kësaj ...

Alarmi për bombë, deklarohen nga “Skopje City Mall”
Sot në qendrën tregtare ‘Skopje City Mall’ është dhënë një alarm për bombë. Për shkak të këtij alarmi, të punësuarit dhe vizitorët e qendrës tregtare në Karposh të Shkupit janë evakuuar, përcjell Telegrafi Maqedoni. Nga ...
Telegrafi | 29-Jan-2020 14:21
Sot në qendrën tregtare ‘Skopje City Mall’ është dhënë një alarm për bombë. Për shkak të këtij alarmi, të punësuarit dhe vizitorët e qendrës tregtare në Karposh të Shkupit janë evakuuar, përcjell Telegrafi Maqedoni. Nga ...

Alarm për bombë në një qendër tregtare në Shkup, evakuohet ndërtesa
Ekipi qe merret me monitorimin e qendrës tregtare “City Mall” në Shkup ka denoncuar në Ministrinë e Punëve të Brendshme të Maqedonisë së Veriut se kanë marre thirrje për një bombë të vendosur në këtë qendër tregtare. ...
InFokusi | 29-Jan-2020 15:35
Ekipi qe merret me monitorimin e qendrës tregtare “City Mall” në Shkup ka denoncuar në Ministrinë e Punëve të Brendshme të Maqedonisë së Veriut se kanë marre thirrje për një bombë të vendosur në këtë qendër tregtare. ...

Alarm për bombë në një qendër tregtare në Shkup, evakuohet ndërtesa
Ekipi qe merret me monitorimin e qendrës tregtare “City Mall” në Shkup ka denoncuar në Ministrinë e Punëve të Brendshme të Maqedonisë së Veriut se kanë marre thirrje për një bombë të vendosur në këtë qendër tregtare.
Kosova Press | 29-Jan-2020 15:15
Ekipi qe merret me monitorimin e qendrës tregtare “City Mall” në Shkup ka denoncuar në Ministrinë e Punëve të Brendshme të Maqedonisë së Veriut se kanë marre thirrje për një bombë të vendosur në këtë qendër tregtare.

Policia po zhvillon kërkimet në “Siti Moll Shkup” pas alarmit për Bo.mbë
Shkup, 29 janar 2020 (MEDIAL)- Qendra tregtare “Siti moll Shkup”, në lagjen e Karposhit ende është e evakuuar për shkak të alarmit për bombë. Siç njoftoi gazetari i MEDIAL-s nga vendi i ngjarjes, ekipet e policisë me ...
Medial | 29-Jan-2020 14:56
Shkup, 29 janar 2020 (MEDIAL)- Qendra tregtare “Siti moll Shkup”, në lagjen e Karposhit ende është e evakuuar për shkak të alarmit për bombë. Siç njoftoi gazetari i MEDIAL-s nga vendi i ngjarjes, ekipet e policisë me ...

Alarmi për bombë, deklarohen nga “Skopje City Mall”
Sot në qendrën tregtare ‘Skopje City Mall’ është dhënë një alarm për bombë. Për shkak të këtij alarmi, të punësuarit dhe vizitorët e qendrës tregtare në Karposh të Shkupit janë evakuuar. Nga MPB njoftuan se në ‘Skopje ...
Republika | 29-Jan-2020 14:45
Sot në qendrën tregtare ‘Skopje City Mall’ është dhënë një alarm për bombë. Për shkak të këtij alarmi, të punësuarit dhe vizitorët e qendrës tregtare në Karposh të Shkupit janë evakuuar. Nga MPB njoftuan se në ‘Skopje ...

Alarmi për bombë, deklarohen nga “Skopje City Mall”
Sot në qendrën tregtare ‘Skopje City Mall’ është dhënë një alarm për bombë. Për shkak të këtij alarmi, të punësuarit dhe vizitorët e qendrës tregtare në Karposh të Shkupit janë evakuuar, përcjell Telegrafi Maqedoni. Nga ...
Arbresh | 29-Jan-2020 14:34
Sot në qendrën tregtare ‘Skopje City Mall’ është dhënë një alarm për bombë. Për shkak të këtij alarmi, të punësuarit dhe vizitorët e qendrës tregtare në Karposh të Shkupit janë evakuuar, përcjell Telegrafi Maqedoni. Nga ...

Deklaratë e policisë për situatën e krijuar tek “City Mall”
Nga Ministria e Punëve të Brendshme thonë se nga ekipi qe merret me monitorimin e City Mall ka denoncuar në MPB, se kanë marre thirrje para një ore për bombë të vendosur në Qendën Tregtare City Mall dhe menjëherë janë ...
Gazeta Express | 29-Jan-2020 14:24
Nga Ministria e Punëve të Brendshme thonë se nga ekipi qe merret me monitorimin e City Mall ka denoncuar në MPB, se kanë marre thirrje para një ore për bombë të vendosur në Qendën Tregtare City Mall dhe menjëherë janë ...

Alarm për bombë: Evakuohen qytetarët nga një qendër tregtare në Shkup
Një alarm për bombë është dhënë sot në një qendër tregtare të Shkupit. Me këtë rast njerëzit që kanë qenë brenda “City Mall”, janë detyruar të evakuohen. Zyrtarët nga Ministria e Punëve të Brendshme theksojnë se ekipi i ...
Arbresh | 29-Jan-2020 14:08
Një alarm për bombë është dhënë sot në një qendër tregtare të Shkupit. Me këtë rast njerëzit që kanë qenë brenda “City Mall”, janë detyruar të evakuohen. Zyrtarët nga Ministria e Punëve të Brendshme theksojnë se ekipi i ...

Alarm për “bombë”, evakuohen qytetarët nga City Mall
Nga Ministria e Punëve të Brendshme thonë se nga ekipi qe merret me monitorimin e City Mall ka denoncuar në MPB, se kanë marre thirrje para një për bombë të vendosur në Q.T. City Mall dhe menjëherë janë dërguar ekipe ...
Aktuale.MK | 29-Jan-2020 14:01
Nga Ministria e Punëve të Brendshme thonë se nga ekipi qe merret me monitorimin e City Mall ka denoncuar në MPB, se kanë marre thirrje para një për bombë të vendosur në Q.T. City Mall dhe menjëherë janë dërguar ekipe ...

Alarm për bombë: Evakuohen qytetarët nga një qendër tregtare në Shkup
Një alarm për bombë është dhënë sot në një qendër tregtare të Shkupit. Me këtë rast njerëzit që kanë qenë brenda “City Mall”, janë detyruar të evakuohen. Zyrtarët nga Ministria e Punëve të Brendshme theksojnë se ekipi i ...
Klan Kosova | 29-Jan-2020 13:58
Një alarm për bombë është dhënë sot në një qendër tregtare të Shkupit. Me këtë rast njerëzit që kanë qenë brenda “City Mall”, janë detyruar të evakuohen. Zyrtarët nga Ministria e Punëve të Brendshme theksojnë se ekipi i ...

Alarm për “bombë”, evakuohen qytetarët nga City Mall në Shkup
Nga Ministria e Punëve të Brendshme thonë se nga ekipi qe merret me monitorimin e City Mall ka denoncuar në MPB, se kanë marre thirrje para një për bombë të vendosur në Q.T. City Mall dhe menjëherë janë dërguar ekipe ...
Lajminet | 29-Jan-2020 13:45
Nga Ministria e Punëve të Brendshme thonë se nga ekipi qe merret me monitorimin e City Mall ka denoncuar në MPB, se kanë marre thirrje para një për bombë të vendosur në Q.T. City Mall dhe menjëherë janë dërguar ekipe ...

Evakuohet City Mall pas paralajmërimit për bo mbë
Para pak çaste më parë është evakuar qendra tregtare City MAll në Shkup. TV SHENJA nga MPB mëson se ka pasur një paralajmërim për bom bë të vendosur brenda objektit. Për momentin ekipi i Antitetorrit është në terren dhe ...
Ina-Online | 29-Jan-2020 13:33
Para pak çaste më parë është evakuar qendra tregtare City MAll në Shkup. TV SHENJA nga MPB mëson se ka pasur një paralajmërim për bom bë të vendosur brenda objektit. Për momentin ekipi i Antitetorrit është në terren dhe ...

Evakuohet “City Mall” në Shkup, pas paralajmërimit për vënie bombe
Para pak çastesh është evakuuar qendra tregtare “City MAll” në Shkup. Nga MPB-ja mësojmë se ka pasur një paralajmërim për bombë të vendosur brenda objektit. Për momentin ekipi i Antitetorrit është në terren dhe po punon ...
Gazeta Observer | 29-Jan-2020 13:32
Para pak çastesh është evakuuar qendra tregtare “City MAll” në Shkup. Nga MPB-ja mësojmë se ka pasur një paralajmërim për bombë të vendosur brenda objektit. Për momentin ekipi i Antitetorrit është në terren dhe po punon ...

Shkup: Alarm për bombë në “City Mall”, evakuohen qytetarët
Pas alarmit për bombë në qendrën tregtare “City Mall”, janë evakuuar të gjithë qytetarët që gjendeshin brenda objektit, njofton Express. Në terren kanë dal ekipet e antiterrorit dhe po punojnë në zbardhjen e rastit. ...
InFokusi | 29-Jan-2020 13:25
Pas alarmit për bombë në qendrën tregtare “City Mall”, janë evakuuar të gjithë qytetarët që gjendeshin brenda objektit, njofton Express. Në terren kanë dal ekipet e antiterrorit dhe po punojnë në zbardhjen e rastit. ...

Evakuohet “City Mall” në Shkup, pas paralajmërimit për vënie bombe
Para pak çastesh është evakuuar qendra tregtare “City MAll” në Shkup. Nga MPB-ja mësojmë se ka pasur një paralajmërim për bombë të vendosur brenda objektit. Për momentin ekipi i Antitetorrit është në terren dhe po punon ...
Indeks Online | 29-Jan-2020 13:23
Para pak çastesh është evakuuar qendra tregtare “City MAll” në Shkup. Nga MPB-ja mësojmë se ka pasur një paralajmërim për bombë të vendosur brenda objektit. Për momentin ekipi i Antitetorrit është në terren dhe po punon ...

Alarm për bombë, evakuohen qytetarët nga City Mall në Shkup
Për shkak të një alarmi për bombë, të punësuarit dhe vizitorët e qendrës tregtare City Mall në Shkup, për momentin janë evakuuar, raporton “Alsat-M”. Qytetarëve iu është kumtuar që ta braktisin Qendrën Tregtare, pas çka ...
Koha.net | 29-Jan-2020 13:22
Për shkak të një alarmi për bombë, të punësuarit dhe vizitorët e qendrës tregtare City Mall në Shkup, për momentin janë evakuuar, raporton “Alsat-M”. Qytetarëve iu është kumtuar që ta braktisin Qendrën Tregtare, pas çka ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved