ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/02/2020 12:01

Mblidhet sot në Bruksel Samiti për Ballkanin perëndimor, ja për çfarë do të diskutohet

Mblidhet sot në Bruksel Samiti për Ballkanin perëndimor, ja për çfarë do të diskutohet
Ditën e sotme do të mbahet në Bruksel Samiti për Ballkanin perëndimor. Përfaqësuesit e vendeve të Ballkanit Perëndimor të drejtuar nga Presidenti i Parlamentit Europian David Sassoli do të flasin lidhur me perspektivën ...
Telegraf | 28-Jan-2020 10:45
Ditën e sotme do të mbahet në Bruksel Samiti për Ballkanin perëndimor. Përfaqësuesit e vendeve të Ballkanit Perëndimor të drejtuar nga Presidenti i Parlamentit Europian David Sassoli do të flasin lidhur me perspektivën ...

Varhelyi: Ballkani Perëndimor të përfitojë nga presidenca kroate e BE-së
Komisioneri për Zgjerimin e Bashkimit Europian, Oliver Varhelyi deklaroi gjatë një takimi me kryetarët e dy dhomave të Parlamentit të Bosnje-Hercegovinës se presidenca kroate e Këshillit të BE-së do të ishte një shans ...
Lexo | 28-Jan-2020 10:56
Komisioneri për Zgjerimin e Bashkimit Europian, Oliver Varhelyi deklaroi gjatë një takimi me kryetarët e dy dhomave të Parlamentit të Bosnje-Hercegovinës se presidenca kroate e Këshillit të BE-së do të ishte një shans ...

Sot mbahet Samiti për Ballkanin Perëndimor në Bruksel
Kryetarët e parlamenteve të shteteve të Ballkanit Perëndimor do të mblidhen sot në Parlamentin Evropian (PE), nën patronatin e presidentit David Sassoli. Kryetarët e parlamentevce të Shqipërisë, Bosnje dhe Hercegovinës, ...
Koha.net | 28-Jan-2020 10:52
Kryetarët e parlamenteve të shteteve të Ballkanit Perëndimor do të mblidhen sot në Parlamentin Evropian (PE), nën patronatin e presidentit David Sassoli. Kryetarët e parlamentevce të Shqipërisë, Bosnje dhe Hercegovinës, ...

Varhelyi: Ballkani Perëndimor të përfitojë nga presidenca kroate e BE-së
Komisioneri për Zgjerimin e Bashkimit Europian, Oliver Varhelyi deklaroi gjatë një takimi me kryetarët e dy dhomave të Parlamentit të Bosnje-Hercegovinës se presidenca kroate e Këshillit të BE-së do të ishte një shans ...
Shprehja | 28-Jan-2020 10:52
Komisioneri për Zgjerimin e Bashkimit Europian, Oliver Varhelyi deklaroi gjatë një takimi me kryetarët e dy dhomave të Parlamentit të Bosnje-Hercegovinës se presidenca kroate e Këshillit të BE-së do të ishte një shans ...

Osmani dhe Besimi sot në Bruksel prezantojnë studimin për zhvillim të qëndrueshëm, të Republikës së Maqedonisë së Veriut
Sot,në ora 11:00, në selinë e UNDP-së në Bruksel, do të mbahet panel – prezantim i studimit të titulluar “Rruga evropiane e Republikës së Maqedonisë së Veriut: Arritja e zhvillimit më të shpejtë, më gjithëpërfshirës dhe ...
Republika | 28-Jan-2020 10:45
Sot,në ora 11:00, në selinë e UNDP-së në Bruksel, do të mbahet panel – prezantim i studimit të titulluar “Rruga evropiane e Republikës së Maqedonisë së Veriut: Arritja e zhvillimit më të shpejtë, më gjithëpërfshirës dhe ...

Osmani dhe Besimi sot në Bruksel prezantojnë studimin për zhvillim të qëndrueshëm, të Republikës së Maqedonisë së Veriut
Sot,në ora 11:00, në selinë e UNDP-së në Bruksel, do të mbahet panel – prezantim i studimit të titulluar “Rruga evropiane e Republikës së Maqedonisë së Veriut: Arritja e zhvillimit më të shpejtë, më gjithëpërfshirës dhe ...
Albportali | 28-Jan-2020 10:45
Sot,në ora 11:00, në selinë e UNDP-së në Bruksel, do të mbahet panel – prezantim i studimit të titulluar “Rruga evropiane e Republikës së Maqedonisë së Veriut: Arritja e zhvillimit më të shpejtë, më gjithëpërfshirës dhe ...

Mblidhet sot në Bruksel Samiti për Ballkanin perëndimor, ja për çfarë do të diskutohet
Ditën e sotme do të mbahet në Bruksel Samiti për Ballkanin perëndimor. Përfaqësuesit e vendeve të Ballkanit Perëndimor të drejtuar nga Presidenti i Parlamentit Europian David Sassoli do të flasin lidhur me perspektivën ...
Gazeta Express | 28-Jan-2020 10:37
Ditën e sotme do të mbahet në Bruksel Samiti për Ballkanin perëndimor. Përfaqësuesit e vendeve të Ballkanit Perëndimor të drejtuar nga Presidenti i Parlamentit Europian David Sassoli do të flasin lidhur me perspektivën ...

Varhelyi: Ballkani Perëndimor të përfitojë nga presidenca kroate e BE-së
Komisioneri për Zgjerimin e Bashkimit Europian, Oliver Varhelyi deklaroi gjatë një takimi me kryetarët e dy dhomave të Parlamentit të Bosnje-Hercegovinës se presidenca kroate e Këshillit të BE-së do të ishte një shans ...
Alsat-M | 28-Jan-2020 09:56
Komisioneri për Zgjerimin e Bashkimit Europian, Oliver Varhelyi deklaroi gjatë një takimi me kryetarët e dy dhomave të Parlamentit të Bosnje-Hercegovinës se presidenca kroate e Këshillit të BE-së do të ishte një shans ...

Osmani dhe Besimi në Bruksel prezantojnë studimin për zhvillim të qëndrueshëm
Në kuadër të panelit fjalën e tij do ta ketë Zv. kryeministri për Çështje Evropiane, Bujar Osmani, si dhe përfaqësuesi i përhershëm i UNDP-së në Maqedoninë e Veriut , Narine Sahakjan. Krahas nikoqirëve, në panel pritet ...
Telegrafi | 28-Jan-2020 08:32
Në kuadër të panelit fjalën e tij do ta ketë Zv. kryeministri për Çështje Evropiane, Bujar Osmani, si dhe përfaqësuesi i përhershëm i UNDP-së në Maqedoninë e Veriut , Narine Sahakjan. Krahas nikoqirëve, në panel pritet ...

Sot mbahet Samiti për Ballkanin Perëndimor në Bruksel
Kryetarët e parlamenteve të shteteve të Ballkanit Perëndimor do të mblidhen sot në Parlamentin Evropian (PE), nën patronatin e presidentit David Sassoli.Kryetari i Parlamentit të Shqipërisë, Bosnje dhe Hercegovinës, ...
Aktuale.MK | 28-Jan-2020 09:56
Kryetarët e parlamenteve të shteteve të Ballkanit Perëndimor do të mblidhen sot në Parlamentin Evropian (PE), nën patronatin e presidentit David Sassoli.Kryetari i Parlamentit të Shqipërisë, Bosnje dhe Hercegovinës, ...

Mbahet sot në Bruksel Samiti për Ballkanin perëndimor, merr pjesë edhe kryeministri Rama
Sot do të mbahet në Bruksel Samiti për Ballkanin perëndimor ku do të marrë pjesë edhe kryeministri i Shqipërisë Edi Rama. Përfaqësuesit e vendeve të Ballkanit Perëndimor të drejtuar nga Presidenti i Parlamentit Europian ...
RTSH | 28-Jan-2020 09:44
Sot do të mbahet në Bruksel Samiti për Ballkanin perëndimor ku do të marrë pjesë edhe kryeministri i Shqipërisë Edi Rama. Përfaqësuesit e vendeve të Ballkanit Perëndimor të drejtuar nga Presidenti i Parlamentit Europian ...

Sot mbahet Samiti për Ballkanin Perëndimor në Bruksel
Kryetarët e parlamenteve të shteteve të Ballkanit Perëndimor do të mblidhen sot në Parlamentin Evropian (PE), nën patronatin e presidentit David Sassoli. Kryetari i Parlamentit të Shqipërisë, Bosnje dhe Hercegovinës, ...
Telegrafi | 28-Jan-2020 08:29
Kryetarët e parlamenteve të shteteve të Ballkanit Perëndimor do të mblidhen sot në Parlamentin Evropian (PE), nën patronatin e presidentit David Sassoli. Kryetari i Parlamentit të Shqipërisë, Bosnje dhe Hercegovinës, ...

Sot mbahet Samiti për Ballkanin Perëndimor në Bruksel
Kryetarët e parlamenteve të shteteve të Ballkanit Perëndimor do të mblidhen sot në Parlamentin Evropian (PE), nën patronatin e presidentit David Sassoli.Kryetari i Parlamentit të Shqipërisë, Bosnje dhe Hercegovinës, ...
Ina-Online | 28-Jan-2020 09:40
Kryetarët e parlamenteve të shteteve të Ballkanit Perëndimor do të mblidhen sot në Parlamentin Evropian (PE), nën patronatin e presidentit David Sassoli.Kryetari i Parlamentit të Shqipërisë, Bosnje dhe Hercegovinës, ...

Diskutime për hapjen e negociatave, mbahet sot Samiti i Ballkanit Perëndimor
Ditën e sotme do të mbahet në Bruksel, Samiti për Ballkanin perëndimor. Përfaqësuesit e vendeve të Ballkanit Perëndimor të drejtuar nga Presidenti i Parlamentit Europian David Sassoli do të flasin lidhur me perspektivën ...
Gazeta Dita | 28-Jan-2020 09:03
Ditën e sotme do të mbahet në Bruksel, Samiti për Ballkanin perëndimor. Përfaqësuesit e vendeve të Ballkanit Perëndimor të drejtuar nga Presidenti i Parlamentit Europian David Sassoli do të flasin lidhur me perspektivën ...

Sot mbahet Samiti për Ballkanin Perëndimor në Bruksel
Kryetarët e parlamenteve të shteteve të Ballkanit Perëndimor do të mblidhen sot në Parlamentin Evropian (PE), nën patronatin e presidentit David Sassoli. Kryetari i Parlamentit të Shqipërisë, Bosnje dhe Hercegovinës, ...
Shenja | 28-Jan-2020 08:41
Kryetarët e parlamenteve të shteteve të Ballkanit Perëndimor do të mblidhen sot në Parlamentin Evropian (PE), nën patronatin e presidentit David Sassoli. Kryetari i Parlamentit të Shqipërisë, Bosnje dhe Hercegovinës, ...

Glauk Konjufca sot merr pjesë në Samitin për Ballkanin Perëndimor në Bruksel
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca sot do të marrë pjesë në Samitin e kryetarëve të parlamenteve të vendeve të Ballkanit Perëndimor dhe Parlamentit Evropian. Samiti mbahet nën patronatin e Presidentit të ...
Zeri | 28-Jan-2020 08:40
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca sot do të marrë pjesë në Samitin e kryetarëve të parlamenteve të vendeve të Ballkanit Perëndimor dhe Parlamentit Evropian. Samiti mbahet nën patronatin e Presidentit të ...

Osmani dhe Besimi në Bruksel prezantojnë studimin për zhvillim të qëndrueshëm
Në kuadër të panelit fjalën e tij do ta ketë Zv. kryeministri për Çështje Evropiane, Bujar Osmani, si dhe përfaqësuesi i përhershëm i UNDP-së në Maqedoninë e Veriut , Narine Sahakjan. Krahas nikoqirëve, në panel pritet ...
Arbresh | 28-Jan-2020 08:32
Në kuadër të panelit fjalën e tij do ta ketë Zv. kryeministri për Çështje Evropiane, Bujar Osmani, si dhe përfaqësuesi i përhershëm i UNDP-së në Maqedoninë e Veriut , Narine Sahakjan. Krahas nikoqirëve, në panel pritet ...

Sot mbahet Samiti për Ballkanin Perëndimor në Bruksel
Kryetarët e parlamenteve të shteteve të Ballkanit Perëndimor do të mblidhen sot në Parlamentin Evropian (PE), nën patronatin e presidentit David Sassoli. Kryetari i Parlamentit të Shqipërisë, Bosnje dhe Hercegovinës, ...
Arbresh | 28-Jan-2020 08:32
Kryetarët e parlamenteve të shteteve të Ballkanit Perëndimor do të mblidhen sot në Parlamentin Evropian (PE), nën patronatin e presidentit David Sassoli. Kryetari i Parlamentit të Shqipërisë, Bosnje dhe Hercegovinës, ...

Konjufca sot në Samitin për Ballkanin Perëndimor në Bruksel
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca, sot do të merr pjesë në Samitin e kryetarëve të parlamenteve të vendeve të Ballkanit Perëndimor dhe Parlamentit Evropian në Bruksel. Samiti mbahet nën patronatin e ...
Arbresh | 28-Jan-2020 08:29
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca, sot do të merr pjesë në Samitin e kryetarëve të parlamenteve të vendeve të Ballkanit Perëndimor dhe Parlamentit Evropian në Bruksel. Samiti mbahet nën patronatin e ...

Konjufca në Bruksel, merr pjesë në Samitin për Ballkanin Perëndimor
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca, ka udhëtuar për në Bruksel, për të marrë pjesë në Samitin e kryetarëve të parlamenteve të vendeve të Ballkanit Perëndimor dhe Parlamentit Evropian. Samiti mbahet nën ...
EkonomiaOnline | 28-Jan-2020 07:56
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca, ka udhëtuar për në Bruksel, për të marrë pjesë në Samitin e kryetarëve të parlamenteve të vendeve të Ballkanit Perëndimor dhe Parlamentit Evropian. Samiti mbahet nën ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved