ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/02/2020 01:30

Reportazhi në Rai3, Lleshaj: Kjo gazetari sensacionale pa skrupuj fyen partneritetin e shkëlqyer me kolegët italianë

Reportazhi në Rai3, Lleshaj: Kjo gazetari sensacionale pa skrupuj fyen partneritetin e shkëlqyer me kolegët italianë
TIRANE Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka reaguar përmes një postimi në facebook lidhur me reportazhin e publikuar një ditë më parë në Rai3. “Nuk është hera e parë, që një media në Itali bie pre e dizinformimit dhe ...
BalkanWeb | 28-Jan-2020 14:57
TIRANE Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka reaguar përmes një postimi në facebook lidhur me reportazhin e publikuar një ditë më parë në Rai3. “Nuk është hera e parë, që një media në Itali bie pre e dizinformimit dhe ...

Lajmi i RAI 3 për drogën. Reagon Policia e Shtetit
Ka reaguar Policia e Shtetit në lidhje me lajmin e transmetuar në kanalin RAI 3 për sa i përkety kultivimit të kanabisit në vendin tonë.
Top Channel | 28-Jan-2020 14:56
Ka reaguar Policia e Shtetit në lidhje me lajmin e transmetuar në kanalin RAI 3 për sa i përkety kultivimit të kanabisit në vendin tonë.

Reportazhi në Rai3, Lleshaj: Kjo gazetari sensacionale pa skrupuj fyen partneritetin e shkëlqyer me kolegët italianë. Shqipëria, e çliruar nga canabisi
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka reaguar përmes një postimi në facebook lidhur me reportazhin e publikuar një ditë më parë në Rai3. Postimi i plotë i Lleshajt: Nuk është hera e parë, që një media në Itali bie pre ...
GazetaTema | 28-Jan-2020 15:01
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka reaguar përmes një postimi në facebook lidhur me reportazhin e publikuar një ditë më parë në Rai3. Postimi i plotë i Lleshajt: Nuk është hera e parë, që një media në Itali bie pre ...

Video e RAI 3 për kanabisin, reagon Policia e Shtetit: Dezinformimi ishte skandaloz. Partnerët italianë janë shprehur të habitur me lajmin
Policia e Shtetit ka reaguar pas publikimit të një video reportazhi nga televizioni Italian RAI 3, i cili bënte me dije se sasia kanabisit në Shqipëri është 12 fishuar. Në një deklaratë për mediat, Policia thotë se ky ...
GazetaTema | 28-Jan-2020 14:37
Policia e Shtetit ka reaguar pas publikimit të një video reportazhi nga televizioni Italian RAI 3, i cili bënte me dije se sasia kanabisit në Shqipëri është 12 fishuar. Në një deklaratë për mediat, Policia thotë se ky ...

Video e RAI 3 për kanabisin në Shqipëri, reagon Policia: Presim përgënjeshtrimin nga partnerët italianë, ata u habitën nga lajmi
Policia e Shtetit lidhur me videon e transmetuar ditën e djeshmenga RAI 3 me disa informacione për kultivimin e kanabisit në Shqipëri, bën me dije se shqetësimi i është dërguar autoriteteve italiane dhe ata fillimisht ...
BalkanWeb | 28-Jan-2020 14:19
Policia e Shtetit lidhur me videon e transmetuar ditën e djeshmenga RAI 3 me disa informacione për kultivimin e kanabisit në Shqipëri, bën me dije se shqetësimi i është dërguar autoriteteve italiane dhe ata fillimisht ...

“Reportazhi i Rai 3 rrëzon propagandën e qeverisë se ajo e ka asgjësuar kanabisin”/ PD: Shqipëria vazhdon të jetë Kolumbia e Europës
Pas nënkryetarit të LSI, Petrit Vasili, edhe demokrati, Ervin Salianji, ka publikuar kronikën e “Rai3”, duke u shprehur se “Propaganda e Edi Ramës ka paguar shtrenjtë brenda dhe jashtë vendit për ta prezantuar ...
Top Channel | 28-Jan-2020 14:03
Pas nënkryetarit të LSI, Petrit Vasili, edhe demokrati, Ervin Salianji, ka publikuar kronikën e “Rai3”, duke u shprehur se “Propaganda e Edi Ramës ka paguar shtrenjtë brenda dhe jashtë vendit për ta prezantuar ...

Video e “Rai3” për drogën/ Policia: Skandaloze, presim përgënjeshtrim nga italianët
Policia e Shtetit e ka konsideruar “lajm të rremë” dhe “skandaloze” reportazhin e transmetuar mbrëmjen e të hënës në televizionin italian “Rai3”, mbi kultivimin e kanabisit në Shqipëri. Në njoftimin e publikuar thuhet ...
VizionPlus | 28-Jan-2020 14:35
Policia e Shtetit e ka konsideruar “lajm të rremë” dhe “skandaloze” reportazhin e transmetuar mbrëmjen e të hënës në televizionin italian “Rai3”, mbi kultivimin e kanabisit në Shqipëri. Në njoftimin e publikuar thuhet ...

“12 fishim i kultivimit të kanabisit”/ Rama për RAI 3: Një turp gazetaresk
Kryeministri Edi Rama ka reaguar në lidhje me reportazhin e RAI 3 sipas të cilit kultivimi i kanabisit është 12 fishuar.
Top Channel | 28-Jan-2020 13:46
Kryeministri Edi Rama ka reaguar në lidhje me reportazhin e RAI 3 sipas të cilit kultivimi i kanabisit është 12 fishuar.

Reportazhi në Rai3, Lleshaj: Kjo gazetari sensacionale pa skrupuj fyen partneritetin e shkëlqyer me kolegët italianë. Shqipëria, e çliruar nga canabisi
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka reaguar përmes një postimi në facebook lidhur me reportazhin e publikuar një ditë më parë në Rai3. Postimi i plotë i Lleshajt: Nuk është hera e parë, që një media në Itali bie pre ...
Lexo | 28-Jan-2020 15:12
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka reaguar përmes një postimi në facebook lidhur me reportazhin e publikuar një ditë më parë në Rai3. Postimi i plotë i Lleshajt: Nuk është hera e parë, që një media në Itali bie pre ...

Reportazhi ne Rai 3, Lleshaj: Kjo gazetari sensacionale pa skrupuj fyen partneritetin
TIRANE Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka reaguar përmes një postimi në facebook lidhur me reportazhin e publikuar një ditë më parë në Rai3. “Nuk është hera e parë, që një media në Itali bie pre e dizinformimit dhe ...
Lajmi i Fundit | 28-Jan-2020 15:08
TIRANE Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka reaguar përmes një postimi në facebook lidhur me reportazhin e publikuar një ditë më parë në Rai3. “Nuk është hera e parë, që një media në Itali bie pre e dizinformimit dhe ...

Reportazhi i “RAI 3” për drogën/ Salianji: Rama, mbrojtës i bosëve të krimit
Ish-deputeti i Partisë Demokartike, Ervin Salianji deklaroi këtë të martë se reportazhi i televizionit italian “Rai3” tregoi se Shqipëria vijon të jetë “Kolumbia e Evropës”. Sipas tij, shifrat e larta të kanabisit ...
VizionPlus | 28-Jan-2020 13:46
Ish-deputeti i Partisë Demokartike, Ervin Salianji deklaroi këtë të martë se reportazhi i televizionit italian “Rai3” tregoi se Shqipëria vijon të jetë “Kolumbia e Evropës”. Sipas tij, shifrat e larta të kanabisit ...

Kanabisi u 12-fishua/ Rama: Lajmi nga RAI, një turp gazetaresk e kundër Guardia di Finanzës
Kryeministri Rama e konsideroi një turp gazetaresk materialin e publikuar nga televizioni Italian Rai 3 mbi kultivimin e kanabisit në vendin tonë. Nëpërmjet një postimi në Twitter, kreu I qeverisë shkruan se lajmi I ...
VizionPlus | 28-Jan-2020 13:46
Kryeministri Rama e konsideroi një turp gazetaresk materialin e publikuar nga televizioni Italian Rai 3 mbi kultivimin e kanabisit në vendin tonë. Nëpërmjet një postimi në Twitter, kreu I qeverisë shkruan se lajmi I ...

Reportazhi i Rai 3/ Reagon Policia e Shtetit : Dezinformim skandaloz
Policia e Shtetit ka reaguar në lidhje me një lajm të transmetuar në kanalin italian RAI 3 që thotë se kultivimi i kanabisit në Shqipëri është 12-fishuar. Policia e Shtetit hedh poshtë rezultatet e publikuara nga Rai 3 ...
Lajmi i Fundit | 28-Jan-2020 14:51
Policia e Shtetit ka reaguar në lidhje me një lajm të transmetuar në kanalin italian RAI 3 që thotë se kultivimi i kanabisit në Shqipëri është 12-fishuar. Policia e Shtetit hedh poshtë rezultatet e publikuara nga Rai 3 ...

“Është 12 fishuar kultivimi i kanabisit”, reagon Rama: Lajmi i RAI 3 një turp gazetaresk, pa asnjë lidhje me realitetin
Kryeministri Edi Rama ka reaguar për lajmin e mbotuar mbrëmë nga RAI 3 i cili thoshte se është 12 fishuar e kultivimi i kanabisit në Shqipëri. Në një shënim në tëitter Rama e cilëson këtë ljam një turp gazetaresk, pa ...
GazetaTema | 28-Jan-2020 13:34
Kryeministri Edi Rama ka reaguar për lajmin e mbotuar mbrëmë nga RAI 3 i cili thoshte se është 12 fishuar e kultivimi i kanabisit në Shqipëri. Në një shënim në tëitter Rama e cilëson këtë ljam një turp gazetaresk, pa ...

Lajmi i RAI 3 për drogën. Reagon Policia e Shtetit
Ka reaguar Policia e Shtetit në lidhje me lajmin e transmetuar në kanalin RAI 3 për sa i përkety kultivimit të kanabisit në vendin tonë. Sipas RAI 3 kultivimi i drogës në vend është 12 fishuar. “Në emër të të gjithë ...
Lexo | 28-Jan-2020 14:39
Ka reaguar Policia e Shtetit në lidhje me lajmin e transmetuar në kanalin RAI 3 për sa i përkety kultivimit të kanabisit në vendin tonë. Sipas RAI 3 kultivimi i drogës në vend është 12 fishuar. “Në emër të të gjithë ...

‘Në Shqipëri kultivimi i kanabisit është 12- fishuar’, reagon Rama për videon e RAI 3: Turp gazetaresk, partnerët tanë të thonë pa humbur kohë të vërtetën
Videon e publikuar nga RAI 3 mbi kanabisin në Shqipëri dhe shtimin e kultivimit të tij Rama e konsideron si një turp gazetarest, pa asnjë lidhje me realitetin e monitoruar nga Guardia di Finanza. Në një reagim në ...
BalkanWeb | 28-Jan-2020 13:31
Videon e publikuar nga RAI 3 mbi kanabisin në Shqipëri dhe shtimin e kultivimit të tij Rama e konsideron si një turp gazetarest, pa asnjë lidhje me realitetin e monitoruar nga Guardia di Finanza. Në një reagim në ...

Reportazhi i “RAI 3” per drogen/ Salianji: Rama, mbrojtes i boseve te krimit
Ish-deputeti i Partisë Demokartike, Ervin Salianji deklaroi këtë të martë se reportazhi i televizionit italian “Rai3” tregoi se Shqipëria vijon të jetë “Kolumbia e Evropës”. Sipas tij, shifrat e larta të kanabisit ...
Lajmi i Fundit | 28-Jan-2020 14:23
Ish-deputeti i Partisë Demokartike, Ervin Salianji deklaroi këtë të martë se reportazhi i televizionit italian “Rai3” tregoi se Shqipëria vijon të jetë “Kolumbia e Evropës”. Sipas tij, shifrat e larta të kanabisit ...

Dokumentari per trefishimin e droges, reagon Policia: RAI 3 transmetoi lajm te rreme
Policia e shtetit e cileson te rreme lajmin e publikuar ne median italiane Rai 3 ne lidhje me sasine e droges se kultivuar ne Shqiperi. Reagimi i Policisë së Shtetit në lidhje me një lajm të transmetuar në kanalin ...
Lajmi i Fundit | 28-Jan-2020 14:23
Policia e shtetit e cileson te rreme lajmin e publikuar ne median italiane Rai 3 ne lidhje me sasine e droges se kultivuar ne Shqiperi. Reagimi i Policisë së Shtetit në lidhje me një lajm të transmetuar në kanalin ...

Lajmi i RAI-t për drogën në Shqipëri, Policia e Shtetit: I rremë, kemi kërkuar përgënjeshtrim
Policia e Shtetit reagoi sot në lidhje me lajmin e transmetuar në kanalin prestigjioz RAI 3, i cili theksonte se kanabisi në Shqipëri është rritur me 1200 për qind. Policia flet me gjuhën e Edi Ramës i cili pak më parë ...
Gazeta Express | 28-Jan-2020 14:19
Policia e Shtetit reagoi sot në lidhje me lajmin e transmetuar në kanalin prestigjioz RAI 3, i cili theksonte se kanabisi në Shqipëri është rritur me 1200 për qind. Policia flet me gjuhën e Edi Ramës i cili pak më parë ...

“Është 12 fishuar kultivimi i kan abisit”, reagon Rama: Lajmi i RAI 3 një turp gazetaresk, pa asnjë lidhje me realitetin
Kryeministri Edi Rama ka reaguar për lajmin e mbotuar mbrëmë nga RAI 3 i cili thoshte se është 12 fishuar e kultivimi i kan abisit në Shqipëri. Në një shënim në tëitter Rama e cilëson këtë lajm një turp gazetaresk, pa ...
Lexo | 28-Jan-2020 14:08
Kryeministri Edi Rama ka reaguar për lajmin e mbotuar mbrëmë nga RAI 3 i cili thoshte se është 12 fishuar e kultivimi i kan abisit në Shqipëri. Në një shënim në tëitter Rama e cilëson këtë lajm një turp gazetaresk, pa ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved