ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/02/2020 09:24

FOTO/ Vrau duke goditur me sëpatë 50-vjeçarin, ky është autori i krimit makabër në Korçë

FOTO/ Vrau duke goditur me sëpatë 50-vjeçarin, ky është autori i krimit makabër në Korçë
Ky që shihni në këtë foto të siguruar nga Top Channel është vrasësi Zamir Topi i cili pasditen e sotme qëlloi për vdekje me sëpatë në kokë Dashnor Osmanin në qytetin e Korçës.
Top Channel | 28-Jan-2020 22:11
Ky që shihni në këtë foto të siguruar nga Top Channel është vrasësi Zamir Topi i cili pasditen e sotme qëlloi për vdekje me sëpatë në kokë Dashnor Osmanin në qytetin e Korçës.

Varri i babait që i mori jetën 50-vjeçarit në Korçë
Banorët kanë folur në lidhje me vrasjen e sotme që ndodhi në Korçë. Një 50-vjeçar u vra me sopatë në mes të qytetit.
Top Channel | 28-Jan-2020 21:05
Banorët kanë folur në lidhje me vrasjen e sotme që ndodhi në Korçë. Një 50-vjeçar u vra me sopatë në mes të qytetit.

Vrasje për një vend në varreza/ Korçë, e qëllon më sëpatë në mes të qytetit
Një vrasje tronditëse është shënuar në Korçë ku një 50 vjeçar është goditur me sëpatë në kokë disa herë ndërsa motiv i vrasjes është bërë një konflikt për varret e familjarëve të viktimës dhe autorit. Dy personat ishin ...
Top Channel | 28-Jan-2020 20:58
Një vrasje tronditëse është shënuar në Korçë ku një 50 vjeçar është goditur me sëpatë në kokë disa herë ndërsa motiv i vrasjes është bërë një konflikt për varret e familjarëve të viktimës dhe autorit. Dy personat ishin ...

Vrau me sëpatë tregtarin e bananeve në Korçë në sy të gruas, bashkëfshatarët: Si nisi sherri mes dy familjeve për varrin
Të tjera detaje dalin në dritë nga ngjarja e rëndë që ndodhi sot në Korçë, ku një 42-vjeçar shkoi deri në marrëzi sa goditi me sëpatë në kokë bashkëfshatarin e tij. Gazetarja Lorena Kodra ka siguruar për ‘BalkanWeb’ ...
BalkanWeb | 28-Jan-2020 18:41
Të tjera detaje dalin në dritë nga ngjarja e rëndë që ndodhi sot në Korçë, ku një 42-vjeçar shkoi deri në marrëzi sa goditi me sëpatë në kokë bashkëfshatarin e tij. Gazetarja Lorena Kodra ka siguruar për ‘BalkanWeb’ ...

U qëllua për vdekje me sëpatë në koke, zbulohet fotoja e viktimës në Korçë
Ky që shihni në foton e siguruar nga Top Channel është Dashnor Osmani, 50-vjeçari i cili gjeti vdekjen pasi u godit me sëpatë në kokë, pas sherrit me Zamir Topin. Ky i fundit është arrestuar nga policia pas krimit ...
Top Channel | 28-Jan-2020 17:54
Ky që shihni në foton e siguruar nga Top Channel është Dashnor Osmani, 50-vjeçari i cili gjeti vdekjen pasi u godit me sëpatë në kokë, pas sherrit me Zamir Topin. Ky i fundit është arrestuar nga policia pas krimit ...

Krimi makabër në Korçë, autori që vrau me sëpatë në kokë 42-vjeçarin vuante nga probleme mendore
KORÇË- Zamir Topi autori i krimit makabër të ndodhur pasditen e sotme në Korçë ishte me probleme shëndetësore. Lajmi për Top Channel është konfirmuar nga burime në Qendrën e Shëndetit Mendor.
Top Channel | 28-Jan-2020 17:54
KORÇË- Zamir Topi autori i krimit makabër të ndodhur pasditen e sotme në Korçë ishte me probleme shëndetësore. Lajmi për Top Channel është konfirmuar nga burime në Qendrën e Shëndetit Mendor.

Vrau më sëpatë bashkëfshatarin, autori me probleme mendore. Policia merr në mbrojtje familjen e 42-vjeçarit
“Zamir Topi është person me probleme të shëndetit mendor”. Kështu deklarojnë burime nga qendra e shëndetit mendor në Korçë, në lidhje me autorin e vrasjes së Dashnor Osmanit sot në Korçë. Gazetarja Lorena Kodra raporton ...
BalkanWeb | 28-Jan-2020 17:50
“Zamir Topi është person me probleme të shëndetit mendor”. Kështu deklarojnë burime nga qendra e shëndetit mendor në Korçë, në lidhje me autorin e vrasjes së Dashnor Osmanit sot në Korçë. Gazetarja Lorena Kodra raporton ...

Frikë për hakmarrje/ Policia merr në mbrojtje familjarët e Zamir Topit
Policia e Korçës ka marrë në mbrojtje familjarët e autorit të vrasjes së 50 vjeçarit Dashnor Osmani. Forca të policisë lokale gjenden pranë banesës ku jeton familja e 42-vjecarit Zamir Topit dhe e dy vëllezërve të tij ...
VizionPlus | 28-Jan-2020 19:28
Policia e Korçës ka marrë në mbrojtje familjarët e autorit të vrasjes së 50 vjeçarit Dashnor Osmani. Forca të policisë lokale gjenden pranë banesës ku jeton familja e 42-vjecarit Zamir Topit dhe e dy vëllezërve të tij ...

Masakra në pazarin e Korçës, fqinjët e pohojnë: Autori kishte blerë tokë në varreza për babanë
Një ngjarje makabër është regjistruar mesditën e së martës në qytetin e Korçës. Një tregtar është masakruar me sëpatë në kokë në sytë e bashkëshortes teksa shiste banane në pazarin e vjetër të Korçës. Viktima, Dashnor ...
ABCNews | 28-Jan-2020 20:58
Një ngjarje makabër është regjistruar mesditën e së martës në qytetin e Korçës. Një tregtar është masakruar me sëpatë në kokë në sytë e bashkëshortes teksa shiste banane në pazarin e vjetër të Korçës. Viktima, Dashnor ...

Shkodra problem me rrugët/ Në lagjet e qytetit, gropa baltë dhe ujë
Për shume lagje të Shkodrës, infrastruktura rrugore mbetet problem. Sidomos gjatë dimrit, banorët duhet të lëvizin mes ujit dhe baltës. Ne do të bëjmë një vëzhgim për të parë nga afër se sa e vështirë është situata në ...
Top Channel | 28-Jan-2020 16:35
Për shume lagje të Shkodrës, infrastruktura rrugore mbetet problem. Sidomos gjatë dimrit, banorët duhet të lëvizin mes ujit dhe baltës. Ne do të bëjmë një vëzhgim për të parë nga afër se sa e vështirë është situata në ...

Vrau me sëpatë Dashnor Osmanin/ Zamir Topi vuan nga çrregullime mendore
Zamir Topi, autori i vrasjes së Dashnor Osmanit në Korçë, vuan nga çrregullimet mendore. Burime për “Vizion+” nga Qendra e Shëndetit Mendor bënë me dije se 42-vjeçari është i kartelizuar pranë kësaj qendre dhe është nën ...
VizionPlus | 28-Jan-2020 17:42
Zamir Topi, autori i vrasjes së Dashnor Osmanit në Korçë, vuan nga çrregullimet mendore. Burime për “Vizion+” nga Qendra e Shëndetit Mendor bënë me dije se 42-vjeçari është i kartelizuar pranë kësaj qendre dhe është nën ...

‘I kërkova që të rregullonte varrin e nënës time’, pendohet vrasësi i tregtarit të bananeve: Nuk doja t’i merrja jetën
Pak orë pasi vrau pasi vrau bashkëfshatarin e tij Dashnor Osmani në Korçë, autori krimit është rrëfyer para oficerëve të policisë. Gazetarja Lorenda Kodra raporton për ‘BalkanWeb’ se pasi ka pranuar autorësinë e krimit, ...
BalkanWeb | 28-Jan-2020 16:25
Pak orë pasi vrau pasi vrau bashkëfshatarin e tij Dashnor Osmani në Korçë, autori krimit është rrëfyer para oficerëve të policisë. Gazetarja Lorenda Kodra raporton për ‘BalkanWeb’ se pasi ka pranuar autorësinë e krimit, ...

Masakroi barbarisht 50-vjeçarin për një varr, autori i krimit kurohej në psikiatri
Një ngjarje makabër është regjistruar mesditën e së martës në qytetin e Korçës. Një tregtar është masakruar me sëpatë në kokë në sytë e bashkëshortes teksa shiste banane në Pazarin e Vjetër të Korçës. Burime të Abc News ...
ABCNews | 28-Jan-2020 18:59
Një ngjarje makabër është regjistruar mesditën e së martës në qytetin e Korçës. Një tregtar është masakruar me sëpatë në kokë në sytë e bashkëshortes teksa shiste banane në Pazarin e Vjetër të Korçës. Burime të Abc News ...

Vrasja në Korçë/ Zbardhet dëshmia e Zamir Topit: Më dëmtoi varrin e nënës
Autori i vrasjes makabre në Korçë, Zamir Topi ka treguar pse i mori jetën bashkëfshatarit të tij, Dashnor Osmani. Në dëshminë e dhënë në komisariat, ai ka rrëfyer se gjithçka nisi për shkak të varrit të nënës të tij. ...
VizionPlus | 28-Jan-2020 16:40
Autori i vrasjes makabre në Korçë, Zamir Topi ka treguar pse i mori jetën bashkëfshatarit të tij, Dashnor Osmani. Në dëshminë e dhënë në komisariat, ai ka rrëfyer se gjithçka nisi për shkak të varrit të nënës të tij. ...

Korçë: Autori rrëfen se përse e vrau shitësin e bananeve me sëpatë
Pak orë pasi vrau bashkëfshatarin e tij Dashnor Osmani në Korçë, autori krimit është rrëfyer para oficerëve të policisë. Pasi ka pranuar autorësinë e krimit, Zamir Topi dëshmoi para grupit hetimor se shkak për ketë ...
PortaliOnline | 28-Jan-2020 20:16
Pak orë pasi vrau bashkëfshatarin e tij Dashnor Osmani në Korçë, autori krimit është rrëfyer para oficerëve të policisë. Pasi ka pranuar autorësinë e krimit, Zamir Topi dëshmoi para grupit hetimor se shkak për ketë ...

Konflikti mes viktimës e autorit nisi për një vend në varreza, detaje nga vrasja horror në Korçë
KORÇË Një vrasje horror ka ndodhur sot në mes të Korçës. Një shitës bananesh është qëlluar me sëpatë në kokë nga bashkëfshatari i tij. Viktima është Dashnor Osmani nga Pocestë, ndërsa autori është identifikuar si ...
BalkanWeb | 28-Jan-2020 16:03
KORÇË Një vrasje horror ka ndodhur sot në mes të Korçës. Një shitës bananesh është qëlluar me sëpatë në kokë nga bashkëfshatari i tij. Viktima është Dashnor Osmani nga Pocestë, ndërsa autori është identifikuar si ...

Vrasja ne Korçe, zbardhet versioni tjeter i krimit me sopate
Kanë dalë të tjera detaje lidhur mbi vrasjen e ndodhur ditën e sotme në pazarin e Korçës, ku shtetasi Zamir Topi la të vdekur me një goditje sopate shtetasin Dashnor Osmani. Autori tha në polici se e ndërrmori aktin ...
Lajmi i Fundit | 28-Jan-2020 19:53
Kanë dalë të tjera detaje lidhur mbi vrasjen e ndodhur ditën e sotme në pazarin e Korçës, ku shtetasi Zamir Topi la të vdekur me një goditje sopate shtetasin Dashnor Osmani. Autori tha në polici se e ndërrmori aktin ...

Frike per hakmarrje/ Policia merr ne mbrojtje familjaret e Zamir Topit
Policia e Korçës ka marrë në mbrojtje familjarët e autorit të vrasjes së 50 vjeçarit Dashnor Osmani. Forca të policisë lokale gjenden pranë banesës ku jeton familja e 42-vjecarit Zamir Topit dhe e dy vëllezërve të tij ...
Lajmi i Fundit | 28-Jan-2020 19:44
Policia e Korçës ka marrë në mbrojtje familjarët e autorit të vrasjes së 50 vjeçarit Dashnor Osmani. Forca të policisë lokale gjenden pranë banesës ku jeton familja e 42-vjecarit Zamir Topit dhe e dy vëllezërve të tij ...

10 goditje me sëpatë në kokë! Autori i vrasjes makabre me kartelë në psikiatri (FOTO)
Viktima Dashnor Osmani 50 vjeç nga Poscesta ndëroi jetën në vend nga plagët e marra. Autori i dyshuar, Zamir Topi u përpoq të largohet nga vendngjarja por policia arriti ta arrestojë në një rrugë më poshtë se pazari. ...
TetovaSot | 28-Jan-2020 19:44
Viktima Dashnor Osmani 50 vjeç nga Poscesta ndëroi jetën në vend nga plagët e marra. Autori i dyshuar, Zamir Topi u përpoq të largohet nga vendngjarja por policia arriti ta arrestojë në një rrugë më poshtë se pazari. ...

10 goditje me sëpatë në kokë! Autori me kartelë në psikiatri, nuk e kuptoi që kreu vrasje
Viktima Dashnor Osmani 50 vjeç nga Poscesta ndëroi jetën në vend nga plagët e marra. Autori i dyshuar, Zamir Topi u përpoq të largohet nga vendngjarja por policia arriti ta arrestojë në një rrugë më poshtë se pazari. ...
Gazeta Express | 28-Jan-2020 19:39
Viktima Dashnor Osmani 50 vjeç nga Poscesta ndëroi jetën në vend nga plagët e marra. Autori i dyshuar, Zamir Topi u përpoq të largohet nga vendngjarja por policia arriti ta arrestojë në një rrugë më poshtë se pazari. ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved