ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/02/2020 01:10

Brenda helikopterit 29-vjeçar ‘Mamba Chopper’ – aty ku gjeti vdekjen Kobe Bryant

Brenda helikopterit 29-vjeçar ‘Mamba Chopper’ – aty ku gjeti vdekjen Kobe Bryant
Helikopteri më të cilën gjeti vdekjen Kobe Bryant është identifikuar si Sikorsky S-76B ndryshe i njohur ‘Mamba Chopper’. Legjenda e basketbollit humbi jetën së bashku me vajzën e tij 13-vjeçare Gianna e që aty ishin ...
BalkanWeb | 28-Jan-2020 12:37
Helikopteri më të cilën gjeti vdekjen Kobe Bryant është identifikuar si Sikorsky S-76B ndryshe i njohur ‘Mamba Chopper’. Legjenda e basketbollit humbi jetën së bashku me vajzën e tij 13-vjeçare Gianna e që aty ishin ...

Publikohen fotot e rralla/ Kobe Bryant një pjesë të fëmijërisë e kaloi në Itali, pamjet që kujtojnë se ku i mori hapat e parë në basketboll
Kobe Bryant ka ndërruar jetë në moshën 41 vjeçare pas një aksidenti me helikopter, ku mbeten të vdekur edhe me shtatë persona të tjerë, përfshirë edhe vajzën e tij 13-vjeçare, Gianna Maria Bryant. Legjenda LA Lakers ku ...
BalkanWeb | 28-Jan-2020 07:21
Kobe Bryant ka ndërruar jetë në moshën 41 vjeçare pas një aksidenti me helikopter, ku mbeten të vdekur edhe me shtatë persona të tjerë, përfshirë edhe vajzën e tij 13-vjeçare, Gianna Maria Bryant. Legjenda LA Lakers ku ...

Legjenda e basketbollit shqiptar Gazmend Çaçi: Donim ta sillnim Brajant në Shqipëri
Vdekja e legjendës së NBA, Kobi Brajant ka tronditur të gjithë botën dhe është pritur gjithashtu me shumë trishtim edhe në vendin tonë. Një aksident tragjik, i shkaktuar nga kushtet e këqija atmosferike, që i mori jetën ...
GazetaTema | 28-Jan-2020 09:03
Vdekja e legjendës së NBA, Kobi Brajant ka tronditur të gjithë botën dhe është pritur gjithashtu me shumë trishtim edhe në vendin tonë. Një aksident tragjik, i shkaktuar nga kushtet e këqija atmosferike, që i mori jetën ...

A ishte faji i pilotit, rrëzimi i helikopterit të Koby Bryant
Piloti i helikopterit që transportonte Kobe Bryant, vajzën e tij dhe 6 pasagjerë të tjerë të dielën u paralajmërua se ai ishte “shumë i ulët” vetëm pak momente përpara se mjeti të rrëzohej duke i marrë jetën të gjithë ...
GazetaTema | 27-Jan-2020 20:37
Piloti i helikopterit që transportonte Kobe Bryant, vajzën e tij dhe 6 pasagjerë të tjerë të dielën u paralajmërua se ai ishte “shumë i ulët” vetëm pak momente përpara se mjeti të rrëzohej duke i marrë jetën të gjithë ...

Ish-basketbollisti: Donim ta sillnim Kobe Brayant në Shqipëri
Legjenda e basketbollit Koby Brayant, bashkë më vajzën e tij dhe shtatë persona të tjerë humbën jetën pas një aksidenti me helikopter, për shkak të kushteve të këqija atmosferike. Në lidhje vdekjen tragjike të yllit ...
GazetaTema | 27-Jan-2020 19:58
Legjenda e basketbollit Koby Brayant, bashkë më vajzën e tij dhe shtatë persona të tjerë humbën jetën pas një aksidenti me helikopter, për shkak të kushteve të këqija atmosferike. Në lidhje vdekjen tragjike të yllit ...

Kylie Jenner e tmerruar: Aksidenti i Kobe mund të më kishte ndodhur mua
Kylie Jenner është shprehur e frikësuar dhe e pikëlluar pas aksidentit me helikopter që mori jetën e Kobe Bryant. Basketbollisti 41 vjeçar, Kobe së bashku me vajzën e tij Gianna dhe 7 persona të tjerë humbën jetën në ...
Telegraf | 28-Jan-2020 12:09
Kylie Jenner është shprehur e frikësuar dhe e pikëlluar pas aksidentit me helikopter që mori jetën e Kobe Bryant. Basketbollisti 41 vjeçar, Kobe së bashku me vajzën e tij Gianna dhe 7 persona të tjerë humbën jetën në ...

Lebron James prek me dedikimin për Kobe Bryant: Do ‘takohemi’ sërish vëlla
Vdekja e Kobe Bryant ka hidhëruar miliona njerëz anembanë botës. Helikopteri privat ku po udhëtonte legjenda e basketbollit amerikan u rrëzua në kodrat e Calabases mëngjesin e 26 Janarit në Kaliforni. Nga aksidenti Kobe ...
Telegraf | 28-Jan-2020 10:00
Vdekja e Kobe Bryant ka hidhëruar miliona njerëz anembanë botës. Helikopteri privat ku po udhëtonte legjenda e basketbollit amerikan u rrëzua në kodrat e Calabases mëngjesin e 26 Janarit në Kaliforni. Nga aksidenti Kobe ...

VIDEO/ Mjegulla i mori jetën Koby Bryant, bota qan humbjen e një legjende
Në një kohë që bota qan humbjen e një prej legjendave të NBA dhe sportistëve më të mëdhenj të historisë, autoritetet amerikane po mundohen të hedhin dritë mbi aksidentin me helikopter që i mori jetën Koby Bryant, vajzës ...
BalkanWeb | 27-Jan-2020 14:10
Në një kohë që bota qan humbjen e një prej legjendave të NBA dhe sportistëve më të mëdhenj të historisë, autoritetet amerikane po mundohen të hedhin dritë mbi aksidentin me helikopter që i mori jetën Koby Bryant, vajzës ...

Rrëfimi mbresëlënës për Kobe Bryant, nga një sensacion në shkollën e mesme – në një ikonë të NBA
Kobe Bryant që ndërroi jetë në moshën 41-vjeçare në një aksident me helikopter të dielën e javës që shkoi, ishte njëri ndër më të mirët në basketboll dhe një inspirim për gjenerata të shumta përreth botës. Pesë herë ...
BalkanWeb | 27-Jan-2020 14:07
Kobe Bryant që ndërroi jetë në moshën 41-vjeçare në një aksident me helikopter të dielën e javës që shkoi, ishte njëri ndër më të mirët në basketboll dhe një inspirim për gjenerata të shumta përreth botës. Pesë herë ...

Gruaja e Bryant prek me fjalët e saj pas tragjedisë: Zemra u nda në miliona copa
mapo.al Ndarja nga jeta e legjendës së basketbollit amerikan, Kobe Bryant hidhëroi të gjithë të apasionuarit e këtij sporti por edhe personalitet të shumë anembanë botës. 41-vjeçari ndërroi jetë ditën e djeshme pas një ...
Mapo | 27-Jan-2020 15:07
mapo.al Ndarja nga jeta e legjendës së basketbollit amerikan, Kobe Bryant hidhëroi të gjithë të apasionuarit e këtij sporti por edhe personalitet të shumë anembanë botës. 41-vjeçari ndërroi jetë ditën e djeshme pas një ...

Ish- Presidenti i SHBA Obama: Kobe Bryant ishte një legjendë në fushë, humbja e të bijës edhe më e dhimbshme
SHBA Ish- Presidenti i SHBA, Barack Obama ka dërguar një mesazh ngushëllimi për vdekjen e basketbollistit Kobe Bryant ku shprehet se ai ishte një legjendë në fushë, dhe ajo cfarë kishte filluar do të ishte një akt i ...
BalkanWeb | 27-Jan-2020 13:40
SHBA Ish- Presidenti i SHBA, Barack Obama ka dërguar një mesazh ngushëllimi për vdekjen e basketbollistit Kobe Bryant ku shprehet se ai ishte një legjendë në fushë, dhe ajo cfarë kishte filluar do të ishte një akt i ...

FOTO/ Nëntë viktimat e aksidentit ku humbi jetën Kobe Bryant
Mediat amerikane kanë zbardhur të gjithë viktimat e aksidentit tragjik të ditës së djeshme me helikopter në Kaliforni të SHBA ku humbi jetën Kobe Bryant. Mes tyre janë tre fëmijë, një prej të cilëve Gianna Bryant, vajza ...
BalkanWeb | 27-Jan-2020 13:08
Mediat amerikane kanë zbardhur të gjithë viktimat e aksidentit tragjik të ditës së djeshme me helikopter në Kaliforni të SHBA ku humbi jetën Kobe Bryant. Mes tyre janë tre fëmijë, një prej të cilëve Gianna Bryant, vajza ...

Tenisti bën gjestin e madh, i përlotur përballë Nadal me fanellën e Kobe Bryant
Tenisti Nick Kyrgios ka një ndeshje të vështirë sot përballë Rafael Nadal, por pavarësisht rëndësisë, ai ka zgjedhur të veshë sot jo një fanellë tenisti me sponsor, por atë të legjendës së basketbollit Kobe Bryant. Kobe ...
BalkanWeb | 27-Jan-2020 12:42
Tenisti Nick Kyrgios ka një ndeshje të vështirë sot përballë Rafael Nadal, por pavarësisht rëndësisë, ai ka zgjedhur të veshë sot jo një fanellë tenisti me sponsor, por atë të legjendës së basketbollit Kobe Bryant. Kobe ...

Kylie Jenner tregon se fluturoi me helikopterin me të cilin u përplas Bryant, e njihte edhe pilotin
Superylli Kylie Jenner përmes rrjeteve sociale ka shprehur ngushëllimet e saj dhe ka bërë lutje për familjet e të humburve në rrëzimin vdekjeprurës të helikopterit që ka lënë të vdekur Kobe Bryant, vajzën e tij, Gianna ...
Telegrafi | 28-Jan-2020 13:56
Superylli Kylie Jenner përmes rrjeteve sociale ka shprehur ngushëllimet e saj dhe ka bërë lutje për familjet e të humburve në rrëzimin vdekjeprurës të helikopterit që ka lënë të vdekur Kobe Bryant, vajzën e tij, Gianna ...

Flet ish-piloti i Kobe Bryant që kishte vozitur ‘Mamba Chopper”: Helikopteri ishte në gjendje perfekte
U raportuar se ‘Mamba Chopper’, helikopteri që Kobe Bryant e kishte nën pronësi dhe që u aksidentua në të dielën e javës së kaluar, kishte 29 vite nga prodhimi. Legjenda e basketbollit, vajza e tij 13-vjeçare Gianna dhe ...
Telegrafi | 28-Jan-2020 13:19
U raportuar se ‘Mamba Chopper’, helikopteri që Kobe Bryant e kishte nën pronësi dhe që u aksidentua në të dielën e javës së kaluar, kishte 29 vite nga prodhimi. Legjenda e basketbollit, vajza e tij 13-vjeçare Gianna dhe ...

Brenda helikopterit 29-vjeçar ‘Mamba Chopper’ – aty ku gjeti vdekjen Kobe Bryant
Helikopteri më të cilën gjeti vdekjen Kobe Bryant është identifikuar si Sikorsky S-76B ndryshe i njohur ‘Mamba Chopper’. Legjenda e basketbollit humbi jetën së bashku me vajzën e tij 13-vjeçare Gianna e që aty ishin ...
Telegrafi | 28-Jan-2020 11:53
Helikopteri më të cilën gjeti vdekjen Kobe Bryant është identifikuar si Sikorsky S-76B ndryshe i njohur ‘Mamba Chopper’. Legjenda e basketbollit humbi jetën së bashku me vajzën e tij 13-vjeçare Gianna e që aty ishin ...

Fotografi prekëse të Kobe Bryant dhe familjes së tij në ‘Disneyland’, pak javë para vdekjes së basketbollistit
Disa fotografi prekëse tregojnë legjendën e basketbollit, Kobe Bryant, duke shijuar një udhëtim familjar në Disneyland vetëm disa javë para rrëzimit tragjik të helikopterit që e la të vdekur atë dhe vajzën e tij ...
Telegrafi | 28-Jan-2020 11:36
Disa fotografi prekëse tregojnë legjendën e basketbollit, Kobe Bryant, duke shijuar një udhëtim familjar në Disneyland vetëm disa javë para rrëzimit tragjik të helikopterit që e la të vdekur atë dhe vajzën e tij ...

Dalin pamjet nga vendi i aksidentit të frikshëm të Kobe Bryant – aty ku humbi jetën vajza e tij dhe shtatë persona të tjerë
Legjenda e NBA-së Kobe Bryant dhe vajza e tij Gianna ndërruan jetë pas një aksidenti tragjik me helikopter. Tre trupa janë nxjerrë nga helikopteri i shkatërruar ku humbi jetën Kobe Bryant ndërsa tabloidi britanik Daily ...
Telegrafi | 28-Jan-2020 10:52
Legjenda e NBA-së Kobe Bryant dhe vajza e tij Gianna ndërruan jetë pas një aksidenti tragjik me helikopter. Tre trupa janë nxjerrë nga helikopteri i shkatërruar ku humbi jetën Kobe Bryant ndërsa tabloidi britanik Daily ...

Fillojnë hetimet për vdekjen e Kobe Bryant: Tre shkaktarët që mund të kenë ndikuar në rrëzimin e helikopterit
Kanë filluar hetimet e para për rrëzimin e helikopterit me të cilin po udhëtonte Kobe Bryant së bashku me vajzën e tij, aty ku gjetën edhe vdekjen. Legjenda e basketbollit dhe vajza e tij Ginnna ishin së bashku edhe me ...
Telegrafi | 28-Jan-2020 10:28
Kanë filluar hetimet e para për rrëzimin e helikopterit me të cilin po udhëtonte Kobe Bryant së bashku me vajzën e tij, aty ku gjetën edhe vdekjen. Legjenda e basketbollit dhe vajza e tij Ginnna ishin së bashku edhe me ...

FOTOT: Jeta e legjendës Kobe Bryant
Kobe Bryant u nda nga jeta në moshën 41-vjeçare pas një aksidenti me helikopter, ku vdiqën 9 persona në total, mes tyre edhe vajza 13-vjeçare e tij, Gianna. Më poshtë do të shikoni rrugëtimin e jetës përmes fotove së ...
GazetaTema | 27-Jan-2020 12:45
Kobe Bryant u nda nga jeta në moshën 41-vjeçare pas një aksidenti me helikopter, ku vdiqën 9 persona në total, mes tyre edhe vajza 13-vjeçare e tij, Gianna. Më poshtë do të shikoni rrugëtimin e jetës përmes fotove së ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved