ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/02/2020 09:04

Vdes Jak Prenga i marrë peng/ Shkak një ngarkesë prej 250 kilogramë kokainë që humbi në Angli

Vdes Jak Prenga i marrë peng/ Shkak një ngarkesë prej 250 kilogramë kokainë që humbi në Angli
I rrëmbyeri 11 ditë më parë në Kamëz, Jak Prenga 49 vjeç, sipas policisë rezulton të jetë vrarë nga autorët e rrëmbimit të tij.
Top Channel | 28-Jan-2020 20:58
I rrëmbyeri 11 ditë më parë në Kamëz, Jak Prenga 49 vjeç, sipas policisë rezulton të jetë vrarë nga autorët e rrëmbimit të tij.

Pengmarrja e Jan Prengës, arrestohet një tjetër person në Kavajë. Ende mister vendi ku ndodhet kufoma
Policia ka arrestuar personin e 5 në lidhje me pengmarrjen e Jan Prengës në Kamzë. Mësohet së në Kavajë është arrestuar një anëtar i familjes Hajri, me iniciale F.XH., i cili akuzohet për pengim të zbulimit të së ...
GazetaTema | 28-Jan-2020 20:42
Policia ka arrestuar personin e 5 në lidhje me pengmarrjen e Jan Prengës në Kamzë. Mësohet së në Kavajë është arrestuar një anëtar i familjes Hajri, me iniciale F.XH., i cili akuzohet për pengim të zbulimit të së ...

Pengmarrja dhe vdekja e 49-vjeçarit, arrestohet një anëtar i familjes Hajri, ja çfarë dyshohet të ketë bërë
Vijon aksioni për arrestimin e personave të përfshirë në pengmarrjen dhe më pas vrasjen e Jan Prengës. Gazetarja Dorjana Bezat raporton për ‘BalkanWeb’ se policia ka arrestuar sot në Kavajë një të afërm të familjes ...
BalkanWeb | 28-Jan-2020 19:48
Vijon aksioni për arrestimin e personave të përfshirë në pengmarrjen dhe më pas vrasjen e Jan Prengës. Gazetarja Dorjana Bezat raporton për ‘BalkanWeb’ se policia ka arrestuar sot në Kavajë një të afërm të familjes ...

Shkak për pengmarrjen dhe vrasjen e Jak Prengës, një ngarkesë prej 250 kilogramë kokainë që humbi në Angli
I rrëmbyeri 11 ditë më parë në Kamëz, Jak Prenga 49 vjeç, sipas policisë rezulton të jetë vrarë nga autorët e rrëmbimit të tij. Ngjarja ndodhi në datën 17 janar, ku mësohet se dy persona e morën më dhunë viktimën 49 ...
GazetaTema | 28-Jan-2020 20:02
I rrëmbyeri 11 ditë më parë në Kamëz, Jak Prenga 49 vjeç, sipas policisë rezulton të jetë vrarë nga autorët e rrëmbimit të tij. Ngjarja ndodhi në datën 17 janar, ku mësohet se dy persona e morën më dhunë viktimën 49 ...

Jak Prenga u mor peng me makinën e një këngëtareje
Të tjera detaje kanë dalë në dritë nga pengmarrja e Jak Prengës në Kamëz në datën 17 janar. Mësohet se ai është marrë peng me një makinë të vjedhur, e cila kishte edhe target e vjedhura. Kjo makinë i përket një ...
VizionPlus | 28-Jan-2020 22:41
Të tjera detaje kanë dalë në dritë nga pengmarrja e Jak Prengës në Kamëz në datën 17 janar. Mësohet se ai është marrë peng me një makinë të vjedhur, e cila kishte edhe target e vjedhura. Kjo makinë i përket një ...

Pengmarrja e Jak Prengës/ Arrestohet personi i 5 i dyshuar për ngjarjen
Policia e Kavajës ka arrestuar personin e pestë që dyshohet se ka lidhje me pengmarrjen e Jak Prengës në Kamëz. Mësohet se në pranga gjatë aksionit ka rënë një i afërm i familjes Hajri, i cili akuzohet se po pengon ...
VizionPlus | 28-Jan-2020 20:26
Policia e Kavajës ka arrestuar personin e pestë që dyshohet se ka lidhje me pengmarrjen e Jak Prengës në Kamëz. Mësohet se në pranga gjatë aksionit ka rënë një i afërm i familjes Hajri, i cili akuzohet se po pengon ...

Pengmarrja dhe vdekja e 49-vjeçarit në Kamzë/ Policia arreston një person nga Kavaja, i afërm i familjes Hajri
Mbrëmjen e sotme, policia ka arrestuar një person nga Kavaja, ku dyshohet të ketë pasur lidhje me pengmarrjen dhe vrasjen e Jan Prengës në Kamzë. Është raportuar se, personi i arrestuar është i afërm i familjes Hajri, ...
Telegraf | 28-Jan-2020 20:16
Mbrëmjen e sotme, policia ka arrestuar një person nga Kavaja, ku dyshohet të ketë pasur lidhje me pengmarrjen dhe vrasjen e Jan Prengës në Kamzë. Është raportuar se, personi i arrestuar është i afërm i familjes Hajri, ...

Altin Hajri u dënua më 7 vite burg vitin e kaluar, Apeli e shpalli më pas të pafajshëm
Biznesmeni Altin Hajri, pronar i kompleksit “Golden” në Shijak, ku dyshohet se është dërguar pas marrjes peng në Kamëz 49-vjeçari Jak Prenga, nuk është person i panjohur as për drejtësinë shqiptare.
Top Channel | 28-Jan-2020 16:35
Biznesmeni Altin Hajri, pronar i kompleksit “Golden” në Shijak, ku dyshohet se është dërguar pas marrjes peng në Kamëz 49-vjeçari Jak Prenga, nuk është person i panjohur as për drejtësinë shqiptare.

Vdiq nga torturat pas rrëmbimit, 49-vjeçari Prenga kishte ndërruar emrin në Greqi, nuk kishte precedentë
TIRANË Detaje të reja zbulohen nga historia që tronditi Tiranën dhe jo vetëm, që nisi me një pengmarrje e përfundoi me vrasje. 49-vjeçari Jan Prenga sipas policisë ka vdekur që më 17 janar, ditë kur u rrëmbye në Kamëz ...
BalkanWeb | 28-Jan-2020 16:15
TIRANË Detaje të reja zbulohen nga historia që tronditi Tiranën dhe jo vetëm, që nisi me një pengmarrje e përfundoi me vrasje. 49-vjeçari Jan Prenga sipas policisë ka vdekur që më 17 janar, ditë kur u rrëmbye në Kamëz ...

Përse ndodhi pengmarrja e Jak Prengës? Në mes qëndron një ngarkesë shumë e madhe kokaine, makina i përkiste një këngëtareje
Rrëmbimi i Jak Prengës dhe më pas vrasjes e zhdukjes së trupit të tij duket se është pasojë e një marrëdhënie të dështuar mes trafikantësh droge për një sasi shumë të madhe kokaine. Gazetarja e Top Channel, Anila Hoxha ...
GazetaTema | 28-Jan-2020 16:28
Rrëmbimi i Jak Prengës dhe më pas vrasjes e zhdukjes së trupit të tij duket se është pasojë e një marrëdhënie të dështuar mes trafikantësh droge për një sasi shumë të madhe kokaine. Gazetarja e Top Channel, Anila Hoxha ...

“U vdiq në dorë dhe e groposën në Shijak”, dinamika e pengmarrjes së Jan Prengës
mapo.al 12 ditë pasi u mor peng, Policia e Shtetit konfirmoi sot se Jan Prenga nuk jeton më. 49-vjeçari u mor peng më datë 17 janar në rrugën “London” në Kamzë. Pas futjes në makinë ai është rrahur, dhe goditur, ku si ...
Mapo | 28-Jan-2020 16:08
mapo.al 12 ditë pasi u mor peng, Policia e Shtetit konfirmoi sot se Jan Prenga nuk jeton më. 49-vjeçari u mor peng më datë 17 janar në rrugën “London” në Kamzë. Pas futjes në makinë ai është rrahur, dhe goditur, ku si ...

Ekskluzive/ Përse ndodhi pengmarrja e Jak Prengës? Në mes qëndron një ngarkesë shumë e madhe kokaine, makina i përkiste një këngëtareje
Rrëmbimi i Jak Prengës dhe më pas vrasjes e zhdukjes së trupit të tij duket se është pasojë e një marrëdhënie të dështuar mes trafikantësh droge për një sasi shumë të madhe kokaine.
Top Channel | 28-Jan-2020 15:17
Rrëmbimi i Jak Prengës dhe më pas vrasjes e zhdukjes së trupit të tij duket se është pasojë e një marrëdhënie të dështuar mes trafikantësh droge për një sasi shumë të madhe kokaine.

Vdes Jak Prenga i marrë peng/ RENEA në aksion, arreston 4 persona por nuk gjen trupin
Aksioni i RENEA-s, i zhvilluar të hënën në Shijak, vuri në pranga katër persona, të lidhur me rrëmbimin e ndodhur në datën 17 janar në Kamëz, ku u mor me forcë nga dy persona 59 vjeçari, Jak Prenga.
Top Channel | 28-Jan-2020 15:08
Aksioni i RENEA-s, i zhvilluar të hënën në Shijak, vuri në pranga katër persona, të lidhur me rrëmbimin e ndodhur në datën 17 janar në Kamëz, ku u mor me forcë nga dy persona 59 vjeçari, Jak Prenga.

“Djajtë kanë dalë nga shishja”, Rudina Xhunga komenton vrasjen makabre të Jan Prengës: Shqiptarët u japin kokainën e pastër anglezëve
Gazetarja Rudina Xhunga komentoi ngjarjen më të bujshme të aktualitetit, të ndodhura përgjatë kësaj jave, në rubrikën “Opinion”, në News24 . Xhunga u ndal gjerësisht te vrasja kriminale e 49-vjeçarit Jan Prenga, pasi u ...
BalkanWeb | 28-Jan-2020 14:57
Gazetarja Rudina Xhunga komentoi ngjarjen më të bujshme të aktualitetit, të ndodhura përgjatë kësaj jave, në rubrikën “Opinion”, në News24 . Xhunga u ndal gjerësisht te vrasja kriminale e 49-vjeçarit Jan Prenga, pasi u ...

Pengmarrja në Kamzë e Prengës: U vdiq në dorë dhe e groposën në…
Policia e Shtetit konfirmoi sot se Jan Prenga nuk jeton më. 49-vjeçari u mor peng më datë 17 janar në rrugën “London” në Kamzë. Pas futjes në makinë ai është rrahur, dhe goditur, ku si pasojë e goditjeve të marra në ...
Telegraf | 28-Jan-2020 16:52
Policia e Shtetit konfirmoi sot se Jan Prenga nuk jeton më. 49-vjeçari u mor peng më datë 17 janar në rrugën “London” në Kamzë. Pas futjes në makinë ai është rrahur, dhe goditur, ku si pasojë e goditjeve të marra në ...

Detaje të reja për rrëmbimin dhe vrasjen e Jan Prengës nga “të fortët” e Shijakut
Duket se vijon aksioni për arrestimin e personave të përfshirë në rrëmbimin dhe më pas vrasjen e 49-vjeçarit Jan Prenga në Kamzë. BalkanWeb shkruan se policia ka arrestuar në Kavajë një të afërm të familjes Hajri, pasi ...
Lapsi | 28-Jan-2020 20:41
Duket se vijon aksioni për arrestimin e personave të përfshirë në rrëmbimin dhe më pas vrasjen e 49-vjeçarit Jan Prenga në Kamzë. BalkanWeb shkruan se policia ka arrestuar në Kavajë një të afërm të familjes Hajri, pasi ...

Pengmarrja e Jan Prengës, arrestohet një tjetër person në Kavajë. Ende mister vendi ku ndodhet kufoma
Policia ka arrestuar personin e 5 në lidhje me pengmarrjen e Jan Prengës në Kamzë. Mësohet së në Kavajë është arrestuar një anëtar i familjes Hajri, me iniciale F.XH., i cili akuzohet për pengim të zbulimit të së ...
Lapsi | 28-Jan-2020 20:23
Policia ka arrestuar personin e 5 në lidhje me pengmarrjen e Jan Prengës në Kamzë. Mësohet së në Kavajë është arrestuar një anëtar i familjes Hajri, me iniciale F.XH., i cili akuzohet për pengim të zbulimit të së ...

FOTOT: Mes palmave buzë pishinave, brenda kompleksit “Golden” të të fortëve Hajri, vendi ku u mbajt peng Jan Prengën
Fotot që po shikoni janë shkrepur brenda kompleksit “Golden” që rezulton në pronësi të dy vëllezërve Hajri, Altin dhe Emiljano. E gjitha me ngjyrë të bardhë dhe me dy pishina gjigante, godina e “Golden” është zbukuruar ...
GazetaTema | 28-Jan-2020 14:34
Fotot që po shikoni janë shkrepur brenda kompleksit “Golden” që rezulton në pronësi të dy vëllezërve Hajri, Altin dhe Emiljano. E gjitha me ngjyrë të bardhë dhe me dy pishina gjigante, godina e “Golden” është zbukuruar ...

Vrasja dhe zhdukja e Prengës, arrestohet një tjetër anëtar i familjes Hajri
Në vijim të operacionit për pengmarrjen në Kamëz, një tjetër shtetas bie në pranga. Burime për abcnews.al bëjnë me dije se në Kavajë arrestohet një anëtar i familjes Hajri që akuzohet për pengim të zbulimit të së ...
ABCNews | 28-Jan-2020 20:08
Në vijim të operacionit për pengmarrjen në Kamëz, një tjetër shtetas bie në pranga. Burime për abcnews.al bëjnë me dije se në Kavajë arrestohet një anëtar i familjes Hajri që akuzohet për pengim të zbulimit të së ...

Trupi i Jan Prengës dyshohet se është groposur në Shijak, ja kush e urdhëroi vrasjen e tij, “lufta” nisi për 300 kg kokainë
Detaje të reja tronditëse zbardhen nga vrasja makabre e 49-vjeçarit Jan Prenga, pas marrjes peng dhe dhunës barbare, më 17 janar, në Kamëz. Gazetarja Klodiana Lala tha për “BalkanWeb” dhe “News24” se ka dyshime të forta ...
BalkanWeb | 28-Jan-2020 13:56
Detaje të reja tronditëse zbardhen nga vrasja makabre e 49-vjeçarit Jan Prenga, pas marrjes peng dhe dhunës barbare, më 17 janar, në Kamëz. Gazetarja Klodiana Lala tha për “BalkanWeb” dhe “News24” se ka dyshime të forta ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved