ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/02/2020 12:01

‘’Çfarë po mendon të bësh?’’, zbulohet si u rrëzua helikopteri i Kobe Bryant

‘’Çfarë po mendon të bësh?’’, zbulohet si u rrëzua helikopteri i Kobe Bryant
SHBA Një shmangie në të majtë pasi një re i kishte ndërpreë shikimin pilotit të helikopterit ku ndodhej Kobe Bryant shkaktoi dy ditë më parë tragjedinë në Kaliforni. CNN ka zbardhur dinamikën e ngjarjes, ku helikopteri ...
BalkanWeb | 28-Jan-2020 09:23
SHBA Një shmangie në të majtë pasi një re i kishte ndërpreë shikimin pilotit të helikopterit ku ndodhej Kobe Bryant shkaktoi dy ditë më parë tragjedinë në Kaliforni. CNN ka zbardhur dinamikën e ngjarjes, ku helikopteri ...

Ishin në helikopterin e Koby Bryant, kush është familja që u shua dhe askush nuk po flet për të (FOTO)
Ditën e djeshme e gjithë bota u trondit nga aksidenti që i mori jetën Koby Bryant dhe vajzës së tij 13-vjeçare. Së bashku me ta ndërruar jetë edhe shtatë persona të tjerë. Ku më e dhimbshme ishte ajo e familjes ...
BalkanWeb | 28-Jan-2020 08:22
Ditën e djeshme e gjithë bota u trondit nga aksidenti që i mori jetën Koby Bryant dhe vajzës së tij 13-vjeçare. Së bashku me ta ndërruar jetë edhe shtatë persona të tjerë. Ku më e dhimbshme ishte ajo e familjes ...

Publikohen fotot e rralla/ Kobe Bryant një pjesë të fëmijërisë e kaloi në Itali, pamjet që kujtojnë se ku i mori hapat e parë në basketboll
Kobe Bryant ka ndërruar jetë në moshën 41 vjeçare pas një aksidenti me helikopter, ku mbeten të vdekur edhe me shtatë persona të tjerë, përfshirë edhe vajzën e tij 13-vjeçare, Gianna Maria Bryant. Legjenda LA Lakers ku ...
BalkanWeb | 28-Jan-2020 07:21
Kobe Bryant ka ndërruar jetë në moshën 41 vjeçare pas një aksidenti me helikopter, ku mbeten të vdekur edhe me shtatë persona të tjerë, përfshirë edhe vajzën e tij 13-vjeçare, Gianna Maria Bryant. Legjenda LA Lakers ku ...

Legjenda e basketbollit shqiptar Gazmend Çaçi: Donim ta sillnim Brajant në Shqipëri
Vdekja e legjendës së NBA, Kobi Brajant ka tronditur të gjithë botën dhe është pritur gjithashtu me shumë trishtim edhe në vendin tonë. Një aksident tragjik, i shkaktuar nga kushtet e këqija atmosferike, që i mori jetën ...
GazetaTema | 28-Jan-2020 09:03
Vdekja e legjendës së NBA, Kobi Brajant ka tronditur të gjithë botën dhe është pritur gjithashtu me shumë trishtim edhe në vendin tonë. Një aksident tragjik, i shkaktuar nga kushtet e këqija atmosferike, që i mori jetën ...

Ja nëntë viktimat e tragjedisë që helikopterit ku humbi jetën Kobe Bryant
Në aksidentin ajror ku gjeti vdekjen Kobe Bryant bashkë me të bijën Gianna Maria Onore, gjetën vdekjen dhe Pajton Çester e Alisha Altobeli, shoqe të skuadrës së Xhanës, ku Alisia udhëtonte bashkë me prindërit. Bashkë me ...
BalkanWeb | 27-Jan-2020 17:46
Në aksidentin ajror ku gjeti vdekjen Kobe Bryant bashkë me të bijën Gianna Maria Onore, gjetën vdekjen dhe Pajton Çester e Alisha Altobeli, shoqe të skuadrës së Xhanës, ku Alisia udhëtonte bashkë me prindërit. Bashkë me ...

A ishte faji i pilotit, rrëzimi i helikopterit të Koby Bryant
Piloti i helikopterit që transportonte Kobe Bryant, vajzën e tij dhe 6 pasagjerë të tjerë të dielën u paralajmërua se ai ishte “shumë i ulët” vetëm pak momente përpara se mjeti të rrëzohej duke i marrë jetën të gjithë ...
GazetaTema | 27-Jan-2020 20:37
Piloti i helikopterit që transportonte Kobe Bryant, vajzën e tij dhe 6 pasagjerë të tjerë të dielën u paralajmërua se ai ishte “shumë i ulët” vetëm pak momente përpara se mjeti të rrëzohej duke i marrë jetën të gjithë ...

Ish-basketbollisti: Donim ta sillnim Kobe Brayant në Shqipëri
Legjenda e basketbollit Koby Brayant, bashkë më vajzën e tij dhe shtatë persona të tjerë humbën jetën pas një aksidenti me helikopter, për shkak të kushteve të këqija atmosferike. Në lidhje vdekjen tragjike të yllit ...
GazetaTema | 27-Jan-2020 19:58
Legjenda e basketbollit Koby Brayant, bashkë më vajzën e tij dhe shtatë persona të tjerë humbën jetën pas një aksidenti me helikopter, për shkak të kushteve të këqija atmosferike. Në lidhje vdekjen tragjike të yllit ...

“E kishte bërë mbi 20 herë atë rrugë”, publikohet itinerari i lëvizjeve të helikopterit të Kobe Brayant
Legjenda e basketbollit, Kobe Brayant, së bashku me vajzën e tij 13-vjeçare dhe shtatë persona të tjerë humbën jetën nga rrëzimi i helikopterit në një kodër të Los Angeles, Calabasas. Mediat e huaja hedhin dyshime se ...
Telegraf | 28-Jan-2020 10:45
Legjenda e basketbollit, Kobe Brayant, së bashku me vajzën e tij 13-vjeçare dhe shtatë persona të tjerë humbën jetën nga rrëzimi i helikopterit në një kodër të Los Angeles, Calabasas. Mediat e huaja hedhin dyshime se ...

Artan Fuga: Si t’ja bëjmë tërmetit tjetër?!
mapo.al Nga Artan Fuga Si t’ja bëjmë tërmetit tjetër?! Për një filozofi e re në emergjencat civile! ————- style="border: #fff;">