ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/02/2020 05:21

Shkrim emocionues nga shoku më i mirë në basketboll i Bryant, Shaquille O’Neal

Shkrim emocionues nga shoku më i mirë në basketboll i Bryant, Shaquille O’Neal
Bota e basketbollit është e shokuar nga lajmi se legjenda e këtij sporti, Kobe Bryant, ka ndërruar jetë në një aksident me helikopter. Shoku i tij më i mirë i skuadrës për shumë vite, Shaq O’Neal, ka reaguar me një ...
GazetaTema | 26-Jan-2020 23:49
Bota e basketbollit është e shokuar nga lajmi se legjenda e këtij sporti, Kobe Bryant, ka ndërruar jetë në një aksident me helikopter. Shoku i tij më i mirë i skuadrës për shumë vite, Shaq O’Neal, ka reaguar me një ...

Parashikimi i vitit 2012: Kobe do të vdes në një aksident me helikopter
Lajmi për vdekjen e legjendës së basketbollit, Kobe Bryant ka tronditur opinonin e gjerë botëror. Gjithashtu po shokon një cicërimë e vitit 2012 në të cilën parashikohet saktë vdekja e Bryant. Bryant vdiq mëngjesin e ...
Telegraf | 27-Jan-2020 00:05
Lajmi për vdekjen e legjendës së basketbollit, Kobe Bryant ka tronditur opinonin e gjerë botëror. Gjithashtu po shokon një cicërimë e vitit 2012 në të cilën parashikohet saktë vdekja e Bryant. Bryant vdiq mëngjesin e ...

Konfirmohet: Në helikopterin ku humbi jetën Kobe Bryant, ishin nëntë persona duke përfshirë edhe pilotin
Është konfirmuar se nëntë persona kanë mbetur të vdekur nga rrëzimi i helikopterit, aty ku ishte edhe Kobe Bryant. Legjenda e basketbollit ishte duke shkuar me vajzën e tij Gianna Mari për ta shikuar një ndeshje ...
Telegrafi | 27-Jan-2020 00:08
Është konfirmuar se nëntë persona kanë mbetur të vdekur nga rrëzimi i helikopterit, aty ku ishte edhe Kobe Bryant. Legjenda e basketbollit ishte duke shkuar me vajzën e tij Gianna Mari për ta shikuar një ndeshje ...

Reagojnë ish-bashkëlojtarë dhe yjet e NBA në lidhje me vdekjen e Kobe Bryant
Rrjetet sociale u pushtuan me postime pikëlluese kur u mësua lajmi se Kobe Bryant ka ndërruar jetë. Legjenda e basketbollit ndërroi jetë në moshën 41-vjeçare pasi helikopteri me të cilin po udhëtonte u rrëzua. Ish-ylli ...
Telegrafi | 26-Jan-2020 23:59
Rrjetet sociale u pushtuan me postime pikëlluese kur u mësua lajmi se Kobe Bryant ka ndërruar jetë. Legjenda e basketbollit ndërroi jetë në moshën 41-vjeçare pasi helikopteri me të cilin po udhëtonte u rrëzua. Ish-ylli ...

Pas vdekjes së Kobe Bryant, reagojnë edhe presidenti Trump dhe ish-presidenti Obama
Lajmi për vdekjen e Kobe Bryant, vajzës së tij dhe personave tjerë që ndodheshin në helikopter, ka nxitur edhe reagimin e presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump. “Njoftohet se basketbollisti i ...
Telegrafi | 26-Jan-2020 23:59
Lajmi për vdekjen e Kobe Bryant, vajzës së tij dhe personave tjerë që ndodheshin në helikopter, ka nxitur edhe reagimin e presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump. “Njoftohet se basketbollisti i ...

Tragjedi në botën e sportit: shuhet Kobe Bryant me të bijën 13 vjeçe
Bota e sportit u trondit këtë të dielë pasi një prej basketbollistëve më të mëdhenj në historinë e këtij sporti në SHBA, Kobe Bryant, ndërroi jetë pas rrëzimit të një helikopteri me të cilin udhëtonte së bashku me katër ...
Tesheshi | 27-Jan-2020 01:20
Bota e sportit u trondit këtë të dielë pasi një prej basketbollistëve më të mëdhenj në historinë e këtij sporti në SHBA, Kobe Bryant, ndërroi jetë pas rrëzimit të një helikopteri me të cilin udhëtonte së bashku me katër ...

Helikopteri me të cilin u aksidentuan Bryant dhe tetë personat e tjerë ishte prodhuar në vitin 1991
Trajneri i klubit të bejzbollit, Orange Coast College (OCC) John Altobelli, 56 vjeçar, vajza e tij Alyssa Altobelli dhe gruaja Keri Altobelli ishin në helikopter me Kobe Bryant dhe vajzën e tij Gianna, konfirmon vëllai ...
GazetaBlic | 27-Jan-2020 01:17
Trajneri i klubit të bejzbollit, Orange Coast College (OCC) John Altobelli, 56 vjeçar, vajza e tij Alyssa Altobelli dhe gruaja Keri Altobelli ishin në helikopter me Kobe Bryant dhe vajzën e tij Gianna, konfirmon vëllai ...

Meterologu i CNN: Mjegulla mund të jetë arsyeja e rrëzimit të helikopterit të Kobe Bryant
Madison Square i New York City është sonte në ngjyrat e vjollcë dhe të verdhë për të nderuar Kobe Bryant. Një fotografi e madhe e Bryant mund të shihet edhe jashtë arenës. Kobe Bryant ka ndërruar jetë sot pas një ...
GazetaBlic | 27-Jan-2020 01:08
Madison Square i New York City është sonte në ngjyrat e vjollcë dhe të verdhë për të nderuar Kobe Bryant. Një fotografi e madhe e Bryant mund të shihet edhe jashtë arenës. Kobe Bryant ka ndërruar jetë sot pas një ...

Flet zjarrfikësi nga vendi i rrëzimit të helikopterit në të cilin gjendej Kobe Bryant
Kobe Bryant ka ndërruar jetë në moshën 41-vjeçare pasi pësoi aksident me të cilin po udhëtonte. Helikopteri në të cilin gjendej legjenda e basketbollit u rrëzuar 45 kilomtera larg Los Angelosit, derisa në të gjendeshin ...
Telegrafi | 26-Jan-2020 23:32
Kobe Bryant ka ndërruar jetë në moshën 41-vjeçare pasi pësoi aksident me të cilin po udhëtonte. Helikopteri në të cilin gjendej legjenda e basketbollit u rrëzuar 45 kilomtera larg Los Angelosit, derisa në të gjendeshin ...

Karriera e bujshme e legjendarit Kobe Bryant!
Vdekja e papritur e Kobe Bryant pa dyshim se ka tronditur gjithë Botën e sportit, me legjendën e NBA-së që ndërroi jetë në moshën e tij 41 vjeçare. Basketbollisti amerikan dhe vajza e tij, Gianna Maria (13 vjeçe), janë ...
InfoSport.mk | 27-Jan-2020 01:05
Vdekja e papritur e Kobe Bryant pa dyshim se ka tronditur gjithë Botën e sportit, me legjendën e NBA-së që ndërroi jetë në moshën e tij 41 vjeçare. Basketbollisti amerikan dhe vajza e tij, Gianna Maria (13 vjeçe), janë ...

LAJMI I FUNDIT: Konfirmohen edhe dy viktimat e radhës
Cristiano Ronaldo ka shprehur ngushëllimet e tij për familjarët e Kobe Bryant. Vdekja tragjike e Kobe Bryant ka shokuar të gjithë opinionin sportiv. Kobe Bryant ka ndërruar jetë sot pas një aksidenti tragjik në Los ...
GazetaBlic | 27-Jan-2020 01:02
Cristiano Ronaldo ka shprehur ngushëllimet e tij për familjarët e Kobe Bryant. Vdekja tragjike e Kobe Bryant ka shokuar të gjithë opinionin sportiv. Kobe Bryant ka ndërruar jetë sot pas një aksidenti tragjik në Los ...

New Yorku kujton Kobe Bryant
Kobe Bryant kishte dobësi për fluturimet me helikopter. Kjo gjë që është transmetuar për vite me radhë nga mediat amerikane, ku ylli i basketbollit fluturonte vazhdimisht me helikopter brenda Kalifornisë. Madje, ai ...
GazetaBlic | 27-Jan-2020 00:59
Kobe Bryant kishte dobësi për fluturimet me helikopter. Kjo gjë që është transmetuar për vite me radhë nga mediat amerikane, ku ylli i basketbollit fluturonte vazhdimisht me helikopter brenda Kalifornisë. Madje, ai ...

Ronaldo: Kobe ishte një legjendë dhe frymëzim i vërtetë
Yjet e tanishëm dhe të dikurshëm të NBA-s kanë reaguar për vdekjen e Kobe Bryant dhe vajzës së tij, Gianna. Michael Jordan është i fundit që shprehi ngushëllimet e tij me një deklaratë përmes menaxherit të tij Estee ...
GazetaBlic | 27-Jan-2020 00:42
Yjet e tanishëm dhe të dikurshëm të NBA-s kanë reaguar për vdekjen e Kobe Bryant dhe vajzës së tij, Gianna. Michael Jordan është i fundit që shprehi ngushëllimet e tij me një deklaratë përmes menaxherit të tij Estee ...

Ky është momenti kur helikopteri i Kobe Bryant bie në tokë dhe përfshihet nga flakët
Legjenda e basketbollit, Kobe Bryant humbi jetën mëngjesin e sotëm në mënyrë tragjike pas përplasjes së helikopterit me të cilin ai ishte duke udhëtuar. Incidenti i rëndë ndodhi në Kalabasas të Los Anxhelos. Kobe po ...
Indeks Online | 27-Jan-2020 00:39
Legjenda e basketbollit, Kobe Bryant humbi jetën mëngjesin e sotëm në mënyrë tragjike pas përplasjes së helikopterit me të cilin ai ishte duke udhëtuar. Incidenti i rëndë ndodhi në Kalabasas të Los Anxhelos. Kobe po ...

Mesazhi i fundit i Kobe ishte për LeBron Xhejms
Kobe Brajant humbi jetën pas një aksidenti tragjik me helikopter në Los Anxheles. Pak para se të ndodh kjo tragjedi e rëndë, basketbollisti i kishte dërguar një mesazh LeBron Xhejmsit, i cili e kishte tejkaluar atë në ...
InfoSport.mk | 27-Jan-2020 00:39
Kobe Brajant humbi jetën pas një aksidenti tragjik me helikopter në Los Anxheles. Pak para se të ndodh kjo tragjedi e rëndë, basketbollisti i kishte dërguar një mesazh LeBron Xhejmsit, i cili e kishte tejkaluar atë në ...

Dashuria e tepërt për helikopterët, ish-menaxheri i Lakers rrëfen tmerrin: Kobe Bryant fiku motorrin në mes të qiellit
Vdekja tragjike e Kobe Bryant ka shokuar të gjithë opinionin sportiv. Kobe Bryant ka ndërruar jetë sot pas një aksidenti tragjik në Los Angelos, kur helikopteri i tij privat u rrëzua – me ç’rast humbën jetën nëntë ...
GazetaBlic | 27-Jan-2020 00:36
Vdekja tragjike e Kobe Bryant ka shokuar të gjithë opinionin sportiv. Kobe Bryant ka ndërruar jetë sot pas një aksidenti tragjik në Los Angelos, kur helikopteri i tij privat u rrëzua – me ç’rast humbën jetën nëntë ...

Larguar, por kurrë harruar! Karriera e legjendarit Kobe Bryant!
Ndarja nga jeta e Kobe Bryant ka tronditur të gjithë botën e sportit sot, me legjendën e NBA që ndërroi jetë në moshën 41 vjecare. Basketbollisti amerikan dhe vajza e tij, Gianna Maria (13 vjeçe), janë dy nga pesë ...
ABCNews | 26-Jan-2020 23:39
Ndarja nga jeta e Kobe Bryant ka tronditur të gjithë botën e sportit sot, me legjendën e NBA që ndërroi jetë në moshën 41 vjecare. Basketbollisti amerikan dhe vajza e tij, Gianna Maria (13 vjeçe), janë dy nga pesë ...

“Zemra e saj u nda në miliona copa”, kur gruaja e Bryant kuptoi lajmin e kobshëm
Bota e sportit është tronditur sot nga lajmi i trishtë se legjenda e basketbollit, Kobe Bryant ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti me helikopter. Bryant ndodhej në bord me vajzën e tij 13-vjeçare, Giannën dhe dy ...
TetovaSot | 27-Jan-2020 00:30
Bota e sportit është tronditur sot nga lajmi i trishtë se legjenda e basketbollit, Kobe Bryant ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti me helikopter. Bryant ndodhej në bord me vajzën e tij 13-vjeçare, Giannën dhe dy ...

Michael Jordan me reagim tejet prekës për vdekjen e Bryant
LeBron James, basketbollisti i njohur amerikan ka shpëthyer në lot pasi ka mësuar se Kobe Bryant ka ndërruar jetë. LeBron James dhe Kobe Bryant ishin shokë shumë të mirë – andaj James me të kuptuar lajmin nuk mundi të ...
GazetaBlic | 27-Jan-2020 00:27
LeBron James, basketbollisti i njohur amerikan ka shpëthyer në lot pasi ka mësuar se Kobe Bryant ka ndërruar jetë. LeBron James dhe Kobe Bryant ishin shokë shumë të mirë – andaj James me të kuptuar lajmin nuk mundi të ...

Kjo ishte pasuria e Kobe Bryant
Kobe Brajant një prej legjendave të NBA, humbi jetën tragjikisht pasi helikopteri më të cilin udhëtonte u përplas në kodrat e Kalifornisë. Për fatin e tij të mirë bashkëshortja dhe dy nga tre vajzat nuk ishin me të në ...
TetovaSot | 27-Jan-2020 00:27
Kobe Brajant një prej legjendave të NBA, humbi jetën tragjikisht pasi helikopteri më të cilin udhëtonte u përplas në kodrat e Kalifornisë. Për fatin e tij të mirë bashkëshortja dhe dy nga tre vajzat nuk ishin me të në ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved