ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/02/2020 22:48

Avdyli thotë se nervozizmi i PAN-it dhe PSD-së tregojnë shenja se koalicioni VV-LDK do të arrihet

Avdyli thotë se nervozizmi i PAN-it dhe PSD-së tregojnë shenja se koalicioni VV-LDK do të arrihet
Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Haxhi Avdyli, konsideron se koalicioni në mes të Lëvizjes Vetëvendosje dhe Lidhjes Demokratike të Kosovës është shumë afër. Ai aludon duke përmendur reagimet e ashpra që po ...
Telegrafi | 25-Jan-2020 21:37
Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Haxhi Avdyli, konsideron se koalicioni në mes të Lëvizjes Vetëvendosje dhe Lidhjes Demokratike të Kosovës është shumë afër. Ai aludon duke përmendur reagimet e ashpra që po ...

Haxhiu mohon takimin LVV-LDK
Nënkryetarja e Vetëvendosjes, Albulena Haxhiu, ka mohuar takimet mes kryetarit të Vetëvendosjes, Albin Kurtit dhe atij të LDK-së, Isa Mustafa. Ajo për klankosova tha se këto dy parti shumë shpejt do të takohen, por ...
Telegrafi | 25-Jan-2020 18:30
Nënkryetarja e Vetëvendosjes, Albulena Haxhiu, ka mohuar takimet mes kryetarit të Vetëvendosjes, Albin Kurtit dhe atij të LDK-së, Isa Mustafa. Ajo për klankosova tha se këto dy parti shumë shpejt do të takohen, por ...

U takuan fshehurazi te vila e Mustafës, Vetëvendosje dhe LDK heshtin pas darkës për të arritur marrëveshje
Zyrtarë të Lëvizjes Vetëvendosje dhe të LDK-së nuk kanë dhënë asnjë lloj deklaratë një ditë pas takimit mes dy krerëve. Mediat kosovare shkruajnë se takimi është pasuar nga një heshtje nga zyrtarët e partive përkatëse ...
GazetaTema | 25-Jan-2020 17:26
Zyrtarë të Lëvizjes Vetëvendosje dhe të LDK-së nuk kanë dhënë asnjë lloj deklaratë një ditë pas takimit mes dy krerëve. Mediat kosovare shkruajnë se takimi është pasuar nga një heshtje nga zyrtarët e partive përkatëse ...

Vetëvendosje nuk e jep Glauk Konjufcën, shton numrin e ministrive për LDK’në
Lëvizja Vetëvendosje e drejtuar nga Albin Kurti i ka bërë edhe një ofertë të re Lidhjes Demokratike të Kosovës. Burime të Gazetës Blic të afërta me këto dy parti politike, kanë bërë me dije se partia e Albin Kurtit i ka ...
Shprehja | 26-Jan-2020 04:11
Lëvizja Vetëvendosje e drejtuar nga Albin Kurti i ka bërë edhe një ofertë të re Lidhjes Demokratike të Kosovës. Burime të Gazetës Blic të afërta me këto dy parti politike, kanë bërë me dije se partia e Albin Kurtit i ka ...

Oferta e fundit e VV-së: 7 ministri për LDK-në, por s’e heq Konjufcën
Lëvizja Vetëvendosje e drejtuar nga Albin Kurti i ka bërë edhe një ofertë të re Lidhjes Demokratike të Kosovës. Burime të Gazetës Blic të afërta me këto dy parti politike, kanë bërë me dije se partia e Albin Kurtit i ka ...
EkonomiaOnline | 25-Jan-2020 23:54
Lëvizja Vetëvendosje e drejtuar nga Albin Kurti i ka bërë edhe një ofertë të re Lidhjes Demokratike të Kosovës. Burime të Gazetës Blic të afërta me këto dy parti politike, kanë bërë me dije se partia e Albin Kurtit i ka ...

Vetëvendosje me ofertë të re për LDK-në
Lëvizja Vetëvendosje e drejtuar nga Albin Kurti i ka bërë edhe një ofertë të re Lidhjes Demokratike të Kosovës. Burime të Gazetës Blic të afërta me këto dy parti politike, kanë bërë me dije se partia e Albin Kurtit i ...
Zeri | 25-Jan-2020 23:38
Lëvizja Vetëvendosje e drejtuar nga Albin Kurti i ka bërë edhe një ofertë të re Lidhjes Demokratike të Kosovës. Burime të Gazetës Blic të afërta me këto dy parti politike, kanë bërë me dije se partia e Albin Kurtit i ...

A do të arrihet marrëveshja: Nesër dita e fundit e ultimatumit të LDK-së ndaj VV-së
Nesër bëhet një javë që kur LDK dhe lideri i saj Isa Mustafa i dha ultimatum Kurtit dhe Lëvizjes Vetëvendosje, që të vendosin deri në fundjavë nëse janë për një koalicion me LDK-në, apo të tregojnë se nuk mund të ...
Lajminet | 25-Jan-2020 23:35
Nesër bëhet një javë që kur LDK dhe lideri i saj Isa Mustafa i dha ultimatum Kurtit dhe Lëvizjes Vetëvendosje, që të vendosin deri në fundjavë nëse janë për një koalicion me LDK-në, apo të tregojnë se nuk mund të ...

Ish-protestuesit e VV-së të nervozuar me Albin Kurtin
Lëvizja Vetëvendosje dhe Lidhja Demokratike e Kosovës heshtën këtë të shtunë. E kështu nuk mohuan nëse në Prapashticë ndodhi një takim midis Albin Kurtit e Isa Mustafës. Klan Kosova mëson se nuk pati diçka të tillë, por ...
InFokusi | 25-Jan-2020 22:48
Lëvizja Vetëvendosje dhe Lidhja Demokratike e Kosovës heshtën këtë të shtunë. E kështu nuk mohuan nëse në Prapashticë ndodhi një takim midis Albin Kurtit e Isa Mustafës. Klan Kosova mëson se nuk pati diçka të tillë, por ...

Vetëvendosje me ofertë të re për LDK-në
Lëvizja Vetëvendosje e drejtuar nga Albin Kurti i ka bërë edhe një ofertë të re Lidhjes Demokratike të Kosovës. Burime të Gazetës Blic të afërta me këto dy parti politike, kanë bërë me dije se partia e Albin Kurtit i ka ...
InFokusi | 25-Jan-2020 22:42
Lëvizja Vetëvendosje e drejtuar nga Albin Kurti i ka bërë edhe një ofertë të re Lidhjes Demokratike të Kosovës. Burime të Gazetës Blic të afërta me këto dy parti politike, kanë bërë me dije se partia e Albin Kurtit i ka ...

Ish-protestuesit e VV-së të nervozuar me Kurtin (VIDEO)
Lëvizja Vetëvendosje dhe Lidhja Demokratike e Kosovës heshtën këtë të shtunë. E kështu nuk mohuan nëse në Prapashticë ndodhi një takim midis Albin Kurtit e Isa Mustafës. Klan Kosova mëson se nuk pati diçka të tillë, por ...
Klan Kosova | 25-Jan-2020 20:40
Lëvizja Vetëvendosje dhe Lidhja Demokratike e Kosovës heshtën këtë të shtunë. E kështu nuk mohuan nëse në Prapashticë ndodhi një takim midis Albin Kurtit e Isa Mustafës. Klan Kosova mëson se nuk pati diçka të tillë, por ...

Ish-protestuesit e VV-së të nervozuar me Kurtin (VIDEO)
Lëvizja Vetëvendosje dhe Lidhja Demokratike e Kosovës heshtën këtë të shtunë. E kështu nuk mohuan nëse në Prapashticë ndodhi një takim midis Albin Kurtit e Isa Mustafës. Klan Kosova mëson se nuk pati diçka të tillë, por ...
Medial | 25-Jan-2020 20:40
Lëvizja Vetëvendosje dhe Lidhja Demokratike e Kosovës heshtën këtë të shtunë. E kështu nuk mohuan nëse në Prapashticë ndodhi një takim midis Albin Kurtit e Isa Mustafës. Klan Kosova mëson se nuk pati diçka të tillë, por ...

Deputeti i LDK’së flet për koalicion: Kuptojeni se puna është mirë
Deputeti i zgjedhur nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Haxhi Avdyli, përmes një postimi në facebook ka dhënë sinjale se mes LDK-së e Lëvizjes Vetëvendosje, do të arrihet shpejt koalicioni. Ai madje ka shkruar ...
Gazeta Express | 25-Jan-2020 19:45
Deputeti i zgjedhur nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Haxhi Avdyli, përmes një postimi në facebook ka dhënë sinjale se mes LDK-së e Lëvizjes Vetëvendosje, do të arrihet shpejt koalicioni. Ai madje ka shkruar ...

Sot dita e parafundit e ultimatumit të Mustafës për arritjen e marrëveshjes me VV-në
E shtuna ka qenë dita e parafundit e ultimatumit të kreut të LDK-së, Isa Mustafa për arritjen e mundshme të marrëveshjes me Vetëvendosjen. Mirëpo, gjatë ditës nuk është zhvilluar ndonjë takim ndërmjet tij dhe Albin ...
Koha.net | 25-Jan-2020 19:07
E shtuna ka qenë dita e parafundit e ultimatumit të kreut të LDK-së, Isa Mustafa për arritjen e mundshme të marrëveshjes me Vetëvendosjen. Mirëpo, gjatë ditës nuk është zhvilluar ndonjë takim ndërmjet tij dhe Albin ...

VV e LDK assesi të merren vesh, takimi i mbrëmshëm nuk pati sukses
Mbrëmë, larg syrit të mediave, në periferi të Prishtinës, Lëvizja Vetëvendosje zhvilloi takim me Lidhjen Demokratike të Kosovës. Kryetari i LVV-së, Albin Kurti me Glauk Konjufcën e Besnik Bislimin u takuan me liderin e ...
Indeks Online | 25-Jan-2020 18:54
Mbrëmë, larg syrit të mediave, në periferi të Prishtinës, Lëvizja Vetëvendosje zhvilloi takim me Lidhjen Demokratike të Kosovës. Kryetari i LVV-së, Albin Kurti me Glauk Konjufcën e Besnik Bislimin u takuan me liderin e ...

Albulena Haxhiu mohon takimin LVV-LDK
Nënkryetarja e Vetëvendosjes, Albulena Haxhiu, ka mohuar takimet mes kryetarit të Vetëvendosjes, Albin Kurtit dhe atij të LDK-së, Isa Mustafa. Ajo për klankosova tha se këto dy parti shumë shpejt do të takohen, por ...
Arbresh | 25-Jan-2020 18:41
Nënkryetarja e Vetëvendosjes, Albulena Haxhiu, ka mohuar takimet mes kryetarit të Vetëvendosjes, Albin Kurtit dhe atij të LDK-së, Isa Mustafa. Ajo për klankosova tha se këto dy parti shumë shpejt do të takohen, por ...

Nuk ka takim ndërmjet Mustafës dhe Kurtit
Lëvizja Vetëvendosje dhe Lidhja Demokratike e Kosovës nuk ka planifikuar ndonjë takim për orët e mbrëmjes së sontme.Të pakten kështu konfirmojnë burimet brenda dy subjekteve politike, të përfshira në negociata për ...
AlbInfo | 25-Jan-2020 18:25
Lëvizja Vetëvendosje dhe Lidhja Demokratike e Kosovës nuk ka planifikuar ndonjë takim për orët e mbrëmjes së sontme.Të pakten kështu konfirmojnë burimet brenda dy subjekteve politike, të përfshira në negociata për ...

Haxhiu: Kurti e Mustafa nuk janë takuar
Nënkryetarja e Vetëvendosjes, Albulena Haxhiu ka mohuar së është zhvilluar takim mes kryetarit të VV-së, Albin Kurti dhe atij të LDK-së, Isa Mustafa. Ajo për Klan Kosova ka thënë se këto dy parti shumë shpejt do të ...
Aktuale.MK | 25-Jan-2020 18:18
Nënkryetarja e Vetëvendosjes, Albulena Haxhiu ka mohuar së është zhvilluar takim mes kryetarit të VV-së, Albin Kurti dhe atij të LDK-së, Isa Mustafa. Ajo për Klan Kosova ka thënë se këto dy parti shumë shpejt do të ...

Albin Kurti për Isa Mustafën më 2015: Kryepolici i rançit dhe Zajednicës
Shkruan Albin Kurti: Edhe në vitet e ’80-ta të shekullit të kaluar po të shkruhej parulla “Kosova Republikë” në pyjet e Prapashticës policia nuk do të tregonte zellin për të arrestuar të rinjtë shqiptarë sikurse që bëri ...
EkonomiaOnline | 25-Jan-2020 18:06
Shkruan Albin Kurti: Edhe në vitet e ’80-ta të shekullit të kaluar po të shkruhej parulla “Kosova Republikë” në pyjet e Prapashticës policia nuk do të tregonte zellin për të arrestuar të rinjtë shqiptarë sikurse që bëri ...

Deputeti Avdyli jep shenja se koalicioni VV-LDK do të arrihet
Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Haxhi Avdyli, përmes një postimi në facebook ka dhënë hinte se mes LDK-së e VV-së, do të arrihet shpejt koalicioni. Ai madje ka shkruar se ky ndryshim, “po iu dhemb” PAN-it e ...
Gazeta Observer | 25-Jan-2020 18:06
Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Haxhi Avdyli, përmes një postimi në facebook ka dhënë hinte se mes LDK-së e VV-së, do të arrihet shpejt koalicioni. Ai madje ka shkruar se ky ndryshim, “po iu dhemb” PAN-it e ...

Albulena Haxhiu: Kurti e Mustafa nuk janë takuar
Nënkryetarja e Vetëvendosjes, Albulena Haxhiu ka mohuar së është zhvilluar takim mes kryetarit të VV-së, Albin Kurti dhe atij të LDK-së, Isa Mustafa.
Kosova Press | 25-Jan-2020 18:01
Nënkryetarja e Vetëvendosjes, Albulena Haxhiu ka mohuar së është zhvilluar takim mes kryetarit të VV-së, Albin Kurti dhe atij të LDK-së, Isa Mustafa.

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved