ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 06/04/2020 03:39

Emrat/ Kush janë 6 shqiptarët që u kapën sot me 50 milion euro kokainë. Kryetari ‘tmerri’ i policës greke

Emrat/ Kush janë 6 shqiptarët që u kapën sot me 50 milion euro kokainë. Kryetari ‘tmerri’ i policës greke
Policia greke ka zbardhur aktivitetin e organizatës ndërkombëtare të trafikut të kokainës,anëtarët e së cilës u arrestuan mëngjesin e së shtunës në vendin e quajtur Astakos ne Mesologji të Greqisë.
Top Channel | 25-Jan-2020 19:21
Policia greke ka zbardhur aktivitetin e organizatës ndërkombëtare të trafikut të kokainës,anëtarët e së cilës u arrestuan mëngjesin e së shtunës në vendin e quajtur Astakos ne Mesologji të Greqisë.

EMRAT: Kush janë 6 shqiptarët që u kapën sot me 50 milion euro kokainë. Kryetari ‘tmerri’ i policës greke
Policia greke ka zbardhur aktivitetin e organizatës ndërkombëtare të trafikut të kokainës,anëtarët e së cilës u arrestuan mëngjesin e së shtunës në vendin e quajtur Astakos ne Mesologji të Greqisë. Gjate një deklarate ...
GazetaTema | 25-Jan-2020 19:25
Policia greke ka zbardhur aktivitetin e organizatës ndërkombëtare të trafikut të kokainës,anëtarët e së cilës u arrestuan mëngjesin e së shtunës në vendin e quajtur Astakos ne Mesologji të Greqisë. Gjate një deklarate ...

EMRAT/ Trafikuan 1.2 ton kokainë nga Karaibet në Greqi, kush janë organizatori dhe pesë shqiptarët e tjerë të arrestuar
GREQI Policia greke ka zbardhur aktivitetin e organizatës ndërkombëtare të trafikut të kokainës,anëtarët e së cilës u arrestuan mëngjesin e së shtunës në vendin e quajtur Astakos ne Mesologji të Greqisë. Gjate një ...
BalkanWeb | 25-Jan-2020 19:04
GREQI Policia greke ka zbardhur aktivitetin e organizatës ndërkombëtare të trafikut të kokainës,anëtarët e së cilës u arrestuan mëngjesin e së shtunës në vendin e quajtur Astakos ne Mesologji të Greqisë. Gjate një ...

Emrat e shqiptarëve “mbretër” të kokainës në Greqi
Zbardhen emrat e shqiptarëve të arrestuar për trafik droge në Greqi. Sipas policisë greke, Aleksandër Pemaj, Sandër Pema, Arbër Përdeda, Ergon Tusi, Erlin Zotaj, Lek Doda dhe Maksim Preçi janë shqiptarët e rënë në ...
VizionPlus | 25-Jan-2020 19:29
Zbardhen emrat e shqiptarëve të arrestuar për trafik droge në Greqi. Sipas policisë greke, Aleksandër Pemaj, Sandër Pema, Arbër Përdeda, Ergon Tusi, Erlin Zotaj, Lek Doda dhe Maksim Preçi janë shqiptarët e rënë në ...

1.2 ton kokainë nga Karaibet, mediat greke: Organizator ishte një shqiptar, ja si vepronte grupi kriminal
GREQI Mediat fqinje kanë zbuluar detaje të reja nga operacioni në Astakos të Aitoloakarnania në Greqi, ku u kapën 1.2 ton drogë, si dhe u arrestuan katër shqiptarë. Një shqiptar është organziatori i transportimit të 1.2 ...
BalkanWeb | 25-Jan-2020 16:24
GREQI Mediat fqinje kanë zbuluar detaje të reja nga operacioni në Astakos të Aitoloakarnania në Greqi, ku u kapën 1.2 ton drogë, si dhe u arrestuan katër shqiptarë. Një shqiptar është organziatori i transportimit të 1.2 ...

Trafikuan 1.2 ton kokainë nga Karaibet në Greqi, 5 shqiptarë të arrestuar
Gjate një deklarate për shtyp mbrëmjen e së shtunës, drejtuesit më të lartë të policisë helene deklaruan se shkatërrimi i kësaj organizate kriminale, i dha një goditje fortë trafikut të kokainës në zonën e Ballkanit. ...
Lajminet | 26-Jan-2020 00:59
Gjate një deklarate për shtyp mbrëmjen e së shtunës, drejtuesit më të lartë të policisë helene deklaruan se shkatërrimi i kësaj organizate kriminale, i dha një goditje fortë trafikut të kokainës në zonën e Ballkanit. ...

Trafikuan 1.2 ton kokainë nga Karaibet në Greqi, kush janë organizatori dhe pesë shqiptarët e tjerë të arrestuar
Policia greke ka zbardhur aktivitetin e organizatës ndërkombëtare të trafikut të kokainës, anëtarët e së cilës u arrestuan të premten në vendin e quajtur Astakos ne Mesologji të Greqisë. Gjate një deklarate për shtyp ...
Aktuale.MK | 25-Jan-2020 22:48
Policia greke ka zbardhur aktivitetin e organizatës ndërkombëtare të trafikut të kokainës, anëtarët e së cilës u arrestuan të premten në vendin e quajtur Astakos ne Mesologji të Greqisë. Gjate një deklarate për shtyp ...

1.2 ton kokainë nga Karaibet, mediat greke: Organizator ishte një shqiptar, ja si vepronte grupi kriminal
Mediat fqinje kanë zbuluar detaje të reja nga operacioni në Astakos të Aitoloakarnania në Greqi, ku u kapën 1.2 ton drogë, si dhe u arrestuan katër shqiptarë. Një shqiptar është organziatori i transportimit të 1.2 ton ...
Telegraf | 25-Jan-2020 18:22
Mediat fqinje kanë zbuluar detaje të reja nga operacioni në Astakos të Aitoloakarnania në Greqi, ku u kapën 1.2 ton drogë, si dhe u arrestuan katër shqiptarë. Një shqiptar është organziatori i transportimit të 1.2 ton ...

Kush janë 6 shqiptarët që u kapën me 50 milionë Euro kokainë
Policia greke ka zbardhur aktivitetin e organizatës ndërkombëtare të trafikut të kokainës,anëtarët e së cilës u arrestuan mëngjesin e së shtunës në vendin e quajtur Astakos ne Mesologji të Greqisë. Gjate një deklarate ...
IliriaNews | 25-Jan-2020 22:14
Policia greke ka zbardhur aktivitetin e organizatës ndërkombëtare të trafikut të kokainës,anëtarët e së cilës u arrestuan mëngjesin e së shtunës në vendin e quajtur Astakos ne Mesologji të Greqisë. Gjate një deklarate ...

Policia greke sekuestron rreth 1.2 ton kokainë; ndër të arrestuarit janë 6 shtetas shqiptarë
Policia greke tha se shkatërroi një organizatë kriminale të trafikut të drogës duke arrestuar 8 persona, mes të cilëve 6 nga Shqipëria, dhe duke sekuestruar një sasi prej rreth 1,2 ton kokainë. Operacioni u krye ...
Zeri Amerikes | 25-Jan-2020 21:53
Policia greke tha se shkatërroi një organizatë kriminale të trafikut të drogës duke arrestuar 8 persona, mes të cilëve 6 nga Shqipëria, dhe duke sekuestruar një sasi prej rreth 1,2 ton kokainë. Operacioni u krye ...

Janë konfiskuar 1118 kg kokainë në Greqi, u arrestuan 8 persona, shumica prej tyre shqiptarë
Një sasi rekord prej 1118 kilogramë kokainë është sekuestruar në Greqi të premten, në një operacion ndërkombëtar antidrogë ku është përfshirë edhe DEA amerikane. Sipas policisë greke, 8 persona janë arrestuar dhe ...
Portalb | 25-Jan-2020 20:51
Një sasi rekord prej 1118 kilogramë kokainë është sekuestruar në Greqi të premten, në një operacion ndërkombëtar antidrogë ku është përfshirë edhe DEA amerikane. Sipas policisë greke, 8 persona janë arrestuar dhe ...

EMRA-FOTO/ 1.18 ton kokainë, kush janë shqiptarët e arrestuar në Greqi
Autoritetet greke zbuluan mëngjesin e së shtunës rreth 1.18 ton kokainë në Agrinjo, pranë Patras. Mediat vendase raportuan se sasia e drogës u gjet në disa dhoma të një kompleksi të marrë me qira. Lënda narkotike ka ...
ABCNews | 25-Jan-2020 19:13
Autoritetet greke zbuluan mëngjesin e së shtunës rreth 1.18 ton kokainë në Agrinjo, pranë Patras. Mediat vendase raportuan se sasia e drogës u gjet në disa dhoma të një kompleksi të marrë me qira. Lënda narkotike ka ...

Dalin emrat, kush janë shqiptarët që u kapën me 1.3 ton kokainë në Greqi
Zbardhen emrat e 6 shqiptarëve të arrestuar për më shumë se 1.3 ton kokainë, e nisur nga Ekuadori fillimisht në Shqipëri e më pas në një port privat në Greqi. Autoritetet kanë zbuluar emrat e shqiptarëve të arrestuar. ...
Gazeta Dita | 25-Jan-2020 20:00
Zbardhen emrat e 6 shqiptarëve të arrestuar për më shumë se 1.3 ton kokainë, e nisur nga Ekuadori fillimisht në Shqipëri e më pas në një port privat në Greqi. Autoritetet kanë zbuluar emrat e shqiptarëve të arrestuar. ...

Kush janë 6 shqiptarët që u kapën sot me 50 milionë Euro kokainë
Policia greke ka zbardhur aktivitetin e organizatës ndërkombëtare të trafikut të kokainës,anëtarët e së cilës u arrestuan mëngjesin e së shtunës në vendin e quajtur Astakos ne Mesologji të Greqisë. Gjate një deklarate ...
Gazeta Express | 25-Jan-2020 19:45
Policia greke ka zbardhur aktivitetin e organizatës ndërkombëtare të trafikut të kokainës,anëtarët e së cilës u arrestuan mëngjesin e së shtunës në vendin e quajtur Astakos ne Mesologji të Greqisë. Gjate një deklarate ...

Kapen një ton kokainë/ Nga Shqipëria në Greqi, arrestohen dhe tre shqiptarë
Mëngjesin e sotëm policia ka ndaluar një sasi kokainë prej një 1 ton dhe 180 kilogramë e pastër.
Top Channel | 25-Jan-2020 12:58
Mëngjesin e sotëm policia ka ndaluar një sasi kokainë prej një 1 ton dhe 180 kilogramë e pastër.

Emrat/ Kush janë 6 shqiptarët që u kapën sot me 50 milion euro kokainë. Kryetari ‘tmerri’ i policës greke
Policia greke ka zbardhur aktivitetin e organizatës ndërkombëtare të trafikut të kokainës,anëtarët e së cilës u arrestuan mëngjesin e së shtunës në vendin e quajtur Astakos ne Mesologji të Greqisë. Gjate një deklarate ...
TetovaSot | 25-Jan-2020 19:41
Policia greke ka zbardhur aktivitetin e organizatës ndërkombëtare të trafikut të kokainës,anëtarët e së cilës u arrestuan mëngjesin e së shtunës në vendin e quajtur Astakos ne Mesologji të Greqisë. Gjate një deklarate ...

1.3 tonë kokainë në Greqi/ Shumica e të arrestuarvë janë shqiptarë
Autoritetet greke kane sekuestruar 1 tone 200 kilograme kokainë në qendren e Agrinios . Sipas informacioneve te autoriteteve greke ne ambjente te marre me qira nga shqiptare u gjet lenda nakrotike si dhe arme, ...
VizionPlus | 25-Jan-2020 15:09
Autoritetet greke kane sekuestruar 1 tone 200 kilograme kokainë në qendren e Agrinios . Sipas informacioneve te autoriteteve greke ne ambjente te marre me qira nga shqiptare u gjet lenda nakrotike si dhe arme, ...

Kush janë 6 shqiptarët që u kapën sot me 50 milion euro kokainë. Kryetari ‘tmerri’ i policës greke
Policia greke ka zbardhur aktivitetin e organizatës ndërkombëtare të trafikut të kokainës,anëtarët e së cilës u arrestuan mëngjesin e së shtunës në vendin e quajtur Astakos ne Mesologji të Greqisë. Gjate një deklarate ...
Politiko | 25-Jan-2020 19:07
Policia greke ka zbardhur aktivitetin e organizatës ndërkombëtare të trafikut të kokainës,anëtarët e së cilës u arrestuan mëngjesin e së shtunës në vendin e quajtur Astakos ne Mesologji të Greqisë. Gjate një deklarate ...

Operacion në bashkëpunim me DEA amerikane/ Shkatërrohet rrjeti i trafikut në Greqi, sekuestrohet heroinë dhe kokainë, 4 shqiptarë e 3 grekë në pranga
Policia greke ka zhvilluar sot një tjetër operacion antidroge, në bashkëpunim me DEA Amerikane, ndërsa është goditur një rrjet trafiku i heroinës Shqipëri-Greqi. Mediat greke raportojnë se janë sekuestruar 23 kg 744 gr ...
BalkanWeb | 25-Jan-2020 11:32
Policia greke ka zhvilluar sot një tjetër operacion antidroge, në bashkëpunim me DEA Amerikane, ndërsa është goditur një rrjet trafiku i heroinës Shqipëri-Greqi. Mediat greke raportojnë se janë sekuestruar 23 kg 744 gr ...

Brenda shtëpisë ku u gjetën 1.2 ton kokainë! Grupi fitime deri në 50 mln €
Policia greke ka zbardhur gjithë detajet për mega-operacionin, që në bashkëpunim me DEA-n, sekuestruan plot 1 ton 181 kg, kokainë. Drejtori i Drejtorisë së Sigurisë së Athinës, gjeneral Petros Xhefery tha në një ...
TetovaSot | 25-Jan-2020 18:58
Policia greke ka zbardhur gjithë detajet për mega-operacionin, që në bashkëpunim me DEA-n, sekuestruan plot 1 ton 181 kg, kokainë. Drejtori i Drejtorisë së Sigurisë së Athinës, gjeneral Petros Xhefery tha në një ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved