ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 03/04/2020 03:15

Valencia leksion futbolli Barçës dhe Quique Setienit

Valencia leksion futbolli Barçës dhe Quique Setienit
mapo.al Quique Setien u emërua në krye të Barcelonës për shkak të filozofisë së tij sulmuese, por mori një leksion të vërtetë futbolli nga Valencia, që i shkaktoi humbjen e parë në drejtim të “blaugranave”. Kjo ...
Mapo | 25-Jan-2020 20:50
mapo.al Quique Setien u emërua në krye të Barcelonës për shkak të filozofisë së tij sulmuese, por mori një leksion të vërtetë futbolli nga Valencia, që i shkaktoi humbjen e parë në drejtim të “blaugranave”. Kjo ...

Video/ Kjo Barcelonë nuk shihet me sy! Valencia e kap me “shuplaka” dhe i jep mundësinë e arratisë Real Madridit
Është terr i zymtë për Barcelonën! Pas fitores kundër Granadës dhe asaj plot vuajtje në Ibiza, për Kike Setien vjen humbja e parë. 2-0 në “Mestalla”, firmosur nga Maksi Gomez, por mund të shkonte më keq se kaq. ...
BalkanWeb | 25-Jan-2020 19:34
Është terr i zymtë për Barcelonën! Pas fitores kundër Granadës dhe asaj plot vuajtje në Ibiza, për Kike Setien vjen humbja e parë. 2-0 në “Mestalla”, firmosur nga Maksi Gomez, por mund të shkonte më keq se kaq. ...

Ter Stegen priti penalltinë e parë në La Liga me Barcën, katër të tjerat i ka mbrojtur në garat ndërkombëtare
Marc-Andre ter Stegen ishte heroi i Barcelonës në pjesën e parë të ndeshjes kundër Valencias që u zhvillua të shtunën në Mestalla. Pas një ndërhyrjeje nga Gerard Pique, Maxi Gomez e pati mundësinë ta kalonte skuadrën e ...
Telegrafi | 25-Jan-2020 21:16
Marc-Andre ter Stegen ishte heroi i Barcelonës në pjesën e parë të ndeshjes kundër Valencias që u zhvillua të shtunën në Mestalla. Pas një ndërhyrjeje nga Gerard Pique, Maxi Gomez e pati mundësinë ta kalonte skuadrën e ...

Busquets: Kur ne u përmirësuam, Valencia shënoi
Sergio Busquets ka pranuar se Valencia ishte më efektive përpara portës në ndeshjen të cilën e fitoi me rezultat 2-0 kundër Barcelonës në Mestalla. Blaugranët kanë pasur disa probleme këtë sezon, ndërsa përkundër ...
Telegrafi | 25-Jan-2020 19:48
Sergio Busquets ka pranuar se Valencia ishte më efektive përpara portës në ndeshjen të cilën e fitoi me rezultat 2-0 kundër Barcelonës në Mestalla. Blaugranët kanë pasur disa probleme këtë sezon, ndërsa përkundër ...

Setien: Disa gjëra s’i kemi kuptuar ende, ndoshta nuk jemi shpjeguar mirë
Quique Setien provoi për herë të parë shijen e humbjes në stolin e Barcelonës. Ekipi katalanas dështoi në fushën e Valencias dhe u mund 2-0 nga ekipi vendas. Trajneri ka analizuar disfatën në prononcimin e dhënë pas ...
ABCNews | 25-Jan-2020 20:45
Quique Setien provoi për herë të parë shijen e humbjes në stolin e Barcelonës. Ekipi katalanas dështoi në fushën e Valencias dhe u mund 2-0 nga ekipi vendas. Trajneri ka analizuar disfatën në prononcimin e dhënë pas ...

Setien me autokritikë pas humbjes: Valencia na dominoi, askujt nuk i pëlqen realiteti
Quique Setien bëri autokritikë pas humbjes së tij të parë si trajner i Barcelona në Mestalla nga Valencia me rezultat 2-0. Trajneri i ri i Barçës vajtoi mungesën e aplikimit në fushë të udhëzimeve që stafi i ri iu ka ...
Telegrafi | 25-Jan-2020 18:53
Quique Setien bëri autokritikë pas humbjes së tij të parë si trajner i Barcelona në Mestalla nga Valencia me rezultat 2-0. Trajneri i ri i Barçës vajtoi mungesën e aplikimit në fushë të udhëzimeve që stafi i ri iu ka ...

Sevilla mposht Granadan, vihet pas Realit e Barcelonës
Sevilla e ka mposhtur sonte Granadan, me rezultat 2 – 0. Ndeshja është zhvilluar në La Liga dhe ishte një hap i madh i Sevillas në “luftën” për kreun e tabelës, pas humbjes së sotme të Barcelonës. Sevilla mban pozitën e ...
Indeks Online | 25-Jan-2020 23:47
Sevilla e ka mposhtur sonte Granadan, me rezultat 2 – 0. Ndeshja është zhvilluar në La Liga dhe ishte një hap i madh i Sevillas në “luftën” për kreun e tabelës, pas humbjes së sotme të Barcelonës. Sevilla mban pozitën e ...

Barcelona merr masa pas humbjes, me ofertë për Lautaron e Interit
Barcelona pësoi humbje 2:0 sot nga Valencia në kuadër të javës së 21 në La Liga. Menjëherë u vërejt mungesa e një qendërsulmuesi, teksa askush nuk arriti ta mbushte boshllëkun që la Suarez i cili u lëndua ndaj Atletico ...
Indeks Online | 25-Jan-2020 23:34
Barcelona pësoi humbje 2:0 sot nga Valencia në kuadër të javës së 21 në La Liga. Menjëherë u vërejt mungesa e një qendërsulmuesi, teksa askush nuk arriti ta mbushte boshllëkun që la Suarez i cili u lëndua ndaj Atletico ...

Ter Stegen priti penalltinë e parë në La Liga me Barcën, katër të tjerat i ka mbrojtur në garat ndërkombëtare
Marc-Andre ter Stegen ishte heroi i Barcelonës në pjesën e parë të ndeshjes kundër Valencias që u zhvillua të shtunën në Mestalla. Pas një ndërhyrjeje nga Gerard Pique, Maxi Gomez e pati mundësinë ta kalonte skuadrën e ...
E Dua Sportin | 25-Jan-2020 23:01
Marc-Andre ter Stegen ishte heroi i Barcelonës në pjesën e parë të ndeshjes kundër Valencias që u zhvillua të shtunën në Mestalla. Pas një ndërhyrjeje nga Gerard Pique, Maxi Gomez e pati mundësinë ta kalonte skuadrën e ...

Barcelona merr dy “shuplaka”në Mestalla
Barcelona është mundur me rezultatin 0-2 në transfertë përballë ekipit të Valencias duke i dhënë një mundësi të artë Realit të Madridit që më në fund të marrë kryesimin e kampionatit. Kampionët në fuqi u shfaqën të ...
GazetaTema | 25-Jan-2020 18:01
Barcelona është mundur me rezultatin 0-2 në transfertë përballë ekipit të Valencias duke i dhënë një mundësi të artë Realit të Madridit që më në fund të marrë kryesimin e kampionatit. Kampionët në fuqi u shfaqën të ...

Valencia 2-0 Barcelona, notat e lojtarëve
Barcelona është mposhtur me rezultat 2-0 nga Valencia në takimin derbi të vlefshëm për javën e 21-të në La Liga. Derbi ndaj dy skuadrave rivale nisi me shumë tension, pasi pati edhe përleshje mes dy tifozërive para ...
Telegrafi | 25-Jan-2020 18:22
Barcelona është mposhtur me rezultat 2-0 nga Valencia në takimin derbi të vlefshëm për javën e 21-të në La Liga. Derbi ndaj dy skuadrave rivale nisi me shumë tension, pasi pati edhe përleshje mes dy tifozërive para ...

Busquets: Kur ne u përmirësuam, Valencia shënoi
Sergio Busquets ka pranuar se Valencia ishte më efektive përpara portës në ndeshjen të cilën e fitoi me rezultat 2-0 kundër Barcelonës në Mestalla. Blaugranët kanë pasur disa probleme këtë sezon, ndërsa përkundër ...
E Dua Sportin | 25-Jan-2020 21:04
Sergio Busquets ka pranuar se Valencia ishte më efektive përpara portës në ndeshjen të cilën e fitoi me rezultat 2-0 kundër Barcelonës në Mestalla. Blaugranët kanë pasur disa probleme këtë sezon, ndërsa përkundër ...

Trajneri i Barcelonës fajëson lojtarët për humbjen nga Valencia
Barcka ka pësuar humbjen e katërt në La Liga për sezonin 2019/20. Skuadra e Quique Setien është mposhtur 2-0 nga Valencia në ‘Mestalla’, fitore e vendasve që erdhi në shtëpi pas 13 viteve. Pas ndeshjes, trajneri i ri i ...
Lajminet | 25-Jan-2020 20:01
Barcka ka pësuar humbjen e katërt në La Liga për sezonin 2019/20. Skuadra e Quique Setien është mposhtur 2-0 nga Valencia në ‘Mestalla’, fitore e vendasve që erdhi në shtëpi pas 13 viteve. Pas ndeshjes, trajneri i ri i ...

Bayerni e thellon epërsinë, Goretzka shënon gol spektakolar me “gërshërë”
Barcelona ka pësuar humbje ndaj Valencias me rezultat 2-0. Të dy golat për Valencian i shënoi Maxi Gomez, i cili u bë edhe heroi i ndeshjes, pasi që në minutat e para e humbi edhe një penallti.Barcelona në këtë ndeshje ...
GazetaBlic | 25-Jan-2020 19:48
Barcelona ka pësuar humbje ndaj Valencias me rezultat 2-0. Të dy golat për Valencian i shënoi Maxi Gomez, i cili u bë edhe heroi i ndeshjes, pasi që në minutat e para e humbi edhe një penallti.Barcelona në këtë ndeshje ...

Barcelona mposhtet nga Valencia (VIDEO)
Skuadra e Barcelonës ka pësuar humbje nga Valencia me rezultat 2:0. Ishte futbollisti Jordi Alba ai që shënoi autogol në minutën e 48-të të ndeshjes, transmeton Klan Kosova. Ndërsa epërsinë e dyfishoi Gomez në minutën e ...
Klan Kosova | 25-Jan-2020 19:45
Skuadra e Barcelonës ka pësuar humbje nga Valencia me rezultat 2:0. Ishte futbollisti Jordi Alba ai që shënoi autogol në minutën e 48-të të ndeshjes, transmeton Klan Kosova. Ndërsa epërsinë e dyfishoi Gomez në minutën e ...

Humbja ndaj Valencias, justifikimi i Busquets: Disa lojtarëve iu duhet kohë
Valencia arriti të fitojë kundër Barcelonës në “Mestalla Stadium” pas plot 12 vitesh dhe kjo humbje, nuk është pritur aspak mirë nga lojtarët katalanas. Sidomos nga “senatorët” e ekipit, të cilët u panë të largohen ...
ABCNews | 25-Jan-2020 18:22
Valencia arriti të fitojë kundër Barcelonës në “Mestalla Stadium” pas plot 12 vitesh dhe kjo humbje, nuk është pritur aspak mirë nga lojtarët katalanas. Sidomos nga “senatorët” e ekipit, të cilët u panë të largohen ...

Setien me autokritikë pas humbjes: Valencia na dominoi, askujt nuk i pëlqen realiteti
Quique Setien bëri autokritikë pas humbjes së tij të parë si trajner i Barcelona në Mestalla nga Valencia me rezultat 2-0. Trajneri i ri i Barçës vajtoi mungesën e aplikimit në fushë të udhëzimeve që stafi i ri iu ka ...
Shenja | 25-Jan-2020 19:35
Quique Setien bëri autokritikë pas humbjes së tij të parë si trajner i Barcelona në Mestalla nga Valencia me rezultat 2-0. Trajneri i ri i Barçës vajtoi mungesën e aplikimit në fushë të udhëzimeve që stafi i ri iu ka ...

Setien flet pas humbjes: Lojtarët u përkushtuan, por ka gjëra që nuk janë kuptuar
Ka përfunduar ndeshja në “Mestalla”. Barcelona ka pësuar humbje ndaj Valencias me rezultat 2-0. Të dy golat për Valencian i shënoi Maxi Gomez, i cili u bë edhe heroi i ndeshjes, pasi që në minutat e para e humbi edhe ...
GazetaBlic | 25-Jan-2020 19:03
Ka përfunduar ndeshja në “Mestalla”. Barcelona ka pësuar humbje ndaj Valencias me rezultat 2-0. Të dy golat për Valencian i shënoi Maxi Gomez, i cili u bë edhe heroi i ndeshjes, pasi që në minutat e para e humbi edhe ...

Valencia 2-0 Barcelona, notat e lojtarëve
Barcelona është mposhtur me rezultat 2-0 nga Valencia në takimin derbi të vlefshëm për javën e 21-të në La Liga. Derbi ndaj dy skuadrave rivale nisi me shumë tension, pasi pati edhe përleshje mes dy tifozërive para ...
E Dua Sportin | 25-Jan-2020 19:03
Barcelona është mposhtur me rezultat 2-0 nga Valencia në takimin derbi të vlefshëm për javën e 21-të në La Liga. Derbi ndaj dy skuadrave rivale nisi me shumë tension, pasi pati edhe përleshje mes dy tifozërive para ...

Valencia i jep leksion Barcelonës, triumfon në derbin e javës në La Liga
Barcelona është mposhtur me rezultat 2-0 ndaj Valencia në takimin derbi të vlefshëm për javën e 21-të në La Liga. Derbi ndaj dy skuadrave rivale nisi me shumë tension, pasi pati edhe përleshje mes dy tifozërive para ...
E Dua Sportin | 25-Jan-2020 19:03
Barcelona është mposhtur me rezultat 2-0 ndaj Valencia në takimin derbi të vlefshëm për javën e 21-të në La Liga. Derbi ndaj dy skuadrave rivale nisi me shumë tension, pasi pati edhe përleshje mes dy tifozërive para ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved