ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/02/2020 22:48

Rrëfehet studentja shqiptare në Kinë, në epiqendrën e koronavirusit: Gjithçka ndodhi shumë papritur dhe …

Rrëfehet studentja shqiptare në Kinë, në epiqendrën e koronavirusit: Gjithçka ndodhi shumë papritur dhe …
Top Channel ka mundur të bisedojë me një studente shqiptare e cila jeton në Wuhan epiqendrën e gripit vdekjeprurës. Josilda Nreaj i tregoi gazetarit të Top Channel Muhamed Veliu gjatë një bisede në rrjetet sociale, se ...
BalkanWeb | 26-Jan-2020 07:30
Top Channel ka mundur të bisedojë me një studente shqiptare e cila jeton në Wuhan epiqendrën e gripit vdekjeprurës. Josilda Nreaj i tregoi gazetarit të Top Channel Muhamed Veliu gjatë një bisede në rrjetet sociale, se ...

Ekskluzive/ Rrëfimi studentes shqiptare nga Wuhan, epiqendra e gripit në Kinë
Top Channel ka mundur të bisedojë me një studente shqiptare e cila jeton në Wuhan epiqendrën e gripit vdekjeprurës.
Top Channel | 25-Jan-2020 19:34
Top Channel ka mundur të bisedojë me një studente shqiptare e cila jeton në Wuhan epiqendrën e gripit vdekjeprurës.

Moderatorja shqiptare rrëzohet keq në mes të emisionit (VIDEO)
Gjatë intervistës me astrologen Meri Shehu, ka ndodhur një incident aspak i këndshëm në studion e Pop Culture, në Top Channel. Teksa diskutonin për çiftet që përshtaten më tepër sipas shenjës së horoskopit, Dojna ka ...
Top Channel | 25-Jan-2020 19:21
Gjatë intervistës me astrologen Meri Shehu, ka ndodhur një incident aspak i këndshëm në studion e Pop Culture, në Top Channel. Teksa diskutonin për çiftet që përshtaten më tepër sipas shenjës së horoskopit, Dojna ka ...

Rrëfimi i studentes shqiptare nga Wuhan, epiqendra e gripit në Kinë
Top Channel ka mundur të bisedojë me një studente shqiptare e cila jeton në Wuhan epiqendrën e gripit vdekjeprurës. Josilda Nreaj i tregoi gazetarit të Top Channel Muhamed Veliu gjatë një bisede në rrjetet sociale, se ...
GazetaTema | 25-Jan-2020 19:41
Top Channel ka mundur të bisedojë me një studente shqiptare e cila jeton në Wuhan epiqendrën e gripit vdekjeprurës. Josilda Nreaj i tregoi gazetarit të Top Channel Muhamed Veliu gjatë një bisede në rrjetet sociale, se ...

Mos udhëtoni drejt Kinës/ Ambasadori: Shqiptarët të bëjnë kujdes
Ambasadori shqiptar ne Pekin, Selim Belortoja, i ben thirrje bashkekombaseve qe udhetimet drejt Kines t’i shtyjne per nje tjeter moment. Permes nje postimi ne rrjetet sociale, Belortaja, i kerkon shqiptareve qe te ...
VizionPlus | 25-Jan-2020 14:13
Ambasadori shqiptar ne Pekin, Selim Belortoja, i ben thirrje bashkekombaseve qe udhetimet drejt Kines t’i shtyjne per nje tjeter moment. Permes nje postimi ne rrjetet sociale, Belortaja, i kerkon shqiptareve qe te ...

Ambasadori i Shqipërisë: Dy shqiptarë ndodhën në vatrën e virusit në Kinë
Selim Belortaja, ambasador i Shqipërisë në Kinë, tregon për numrin e shtetasve shqiptarë që ndodhen në qytetin Wuhan, epiqendra e gripit që deri më tani i ka marrë jetën 41 personave. Belortaja për Top Channel tha se në ...
Klan Kosova | 25-Jan-2020 22:32
Selim Belortaja, ambasador i Shqipërisë në Kinë, tregon për numrin e shtetasve shqiptarë që ndodhen në qytetin Wuhan, epiqendra e gripit që deri më tani i ka marrë jetën 41 personave. Belortaja për Top Channel tha se në ...

Flet studentja shqiptare që studion në Wuhan
Top Channel ka mundur të bisedojë me një studente shqiptare, e cila studion në Wuhan, epiqendrën e gripit vdekjeprurës.
Kosova Press | 25-Jan-2020 22:21
Top Channel ka mundur të bisedojë me një studente shqiptare, e cila studion në Wuhan, epiqendrën e gripit vdekjeprurës.

Rrëfimi i studentes shqiptare që gjendet në Kinë, për virusin vdekjeprurës
Top Channel ka mundur të bisedojë me një studente shqiptare e cila jeton në Wuhan epiqendrën e gripit vdekjeprurës. Josilda Nreaj i tregoi gazetarit të Top Channel Muhamed Veliu gjatë një bisede në rrjetet sociale, se ...
InFokusi | 25-Jan-2020 21:28
Top Channel ka mundur të bisedojë me një studente shqiptare e cila jeton në Wuhan epiqendrën e gripit vdekjeprurës. Josilda Nreaj i tregoi gazetarit të Top Channel Muhamed Veliu gjatë një bisede në rrjetet sociale, se ...

Rrëfimi i studentes shqiptare që gjendet në Kinë, për virusin vdekjeprurës
Top Channel ka mundur të bisedojë me një studente shqiptare e cila jeton në Wuhan epiqendrën e gripit vdekjeprurës. Josilda Nreaj i tregoi gazetarit të Top Channel Muhamed Veliu gjatë një bisede në rrjetet sociale, se ...
Indeks Online | 25-Jan-2020 21:17
Top Channel ka mundur të bisedojë me një studente shqiptare e cila jeton në Wuhan epiqendrën e gripit vdekjeprurës. Josilda Nreaj i tregoi gazetarit të Top Channel Muhamed Veliu gjatë një bisede në rrjetet sociale, se ...

Në vatrën e epidemisë së gripit në Kinë janë dy shqiptarë
Selim Belortaja, ambasador i Shqipërisë në Kinë tregon për numrin e shtetasve shqiptarë që ndodhen në qytetin Wuhan, epiqendra e gripit që deri më tani i ka marrë jetën 41 personave. Në një komunikim me Top Channel, ...
Telegrafi | 25-Jan-2020 14:47
Selim Belortaja, ambasador i Shqipërisë në Kinë tregon për numrin e shtetasve shqiptarë që ndodhen në qytetin Wuhan, epiqendra e gripit që deri më tani i ka marrë jetën 41 personave. Në një komunikim me Top Channel, ...

Studentja shqiptare flet nga Wuhani, epiqendra e virusit te gripit në Kinë
Një studente shqiptare e cila jeton në Wuhan epiqendrën e gripit vdekjeprurës flet për situatën atje. Josilda Nreaj i tregoi Top Channel se çdo të thotë të gjendesh në një situatë dramatike ai ajo që është duke kaluar ...
Lajmi i Fundit | 25-Jan-2020 21:04
Një studente shqiptare e cila jeton në Wuhan epiqendrën e gripit vdekjeprurës flet për situatën atje. Josilda Nreaj i tregoi Top Channel se çdo të thotë të gjendesh në një situatë dramatike ai ajo që është duke kaluar ...

Rrëfimi i studentes shqiptare nga Wuhan, epiqendra e virusit në Kinë
Josilda Nreaj i tregoi gazetarit të Top Channel Muhamed Veliu gjatë një bisede në rrjetet sociale, se çdo të thotë të gjendesh në një situatë dramatike ai ajo që është duke kaluar Kina. “Unë jam mirë faleminderit! Jam ...
Lajminet | 25-Jan-2020 20:21
Josilda Nreaj i tregoi gazetarit të Top Channel Muhamed Veliu gjatë një bisede në rrjetet sociale, se çdo të thotë të gjendesh në një situatë dramatike ai ajo që është duke kaluar Kina. “Unë jam mirë faleminderit! Jam ...

Tentoi të imitonte Victoria Beckham, ja si e pëson moderatorja shqiptare
Pop Culture, vjen nën drejtimin dhe moderimin e Dojna Mema. Një projekt me rubrika të strukturuara që përfshijnë një grupmoshë më të zgjeruar, sigurisht pa humbur argëtimin dhe natyrshmërinë si pikë të fortë të ...
Lexo | 25-Jan-2020 20:21
Pop Culture, vjen nën drejtimin dhe moderimin e Dojna Mema. Një projekt me rubrika të strukturuara që përfshijnë një grupmoshë më të zgjeruar, sigurisht pa humbur argëtimin dhe natyrshmërinë si pikë të fortë të ...

Ambasadori Belortaja për Top Channel: Në vatrën e epidemisë së gripit në Kinë, janë 2 shqiptarë
Në një prononcim për Top Channel, Selim Belortaja ambasador i Shqipërisë në Kinë tregon për numrin e shtetasve shqiptarë që ndodhen në qytetin Wuhan, epiqendra e gripit që deri më tani i ka marrë jetën 41 personave.
Top Channel | 25-Jan-2020 12:37
Në një prononcim për Top Channel, Selim Belortaja ambasador i Shqipërisë në Kinë tregon për numrin e shtetasve shqiptarë që ndodhen në qytetin Wuhan, epiqendra e gripit që deri më tani i ka marrë jetën 41 personave.

Rrëfimi studentes shqiptare nga Wuhan, epiqendra e gripit në Kinë
Josilda Nreaj i tregoi gazetarit të Top Channel Muhamed Veliu gjatë një bisede në rrjetet sociale, se çdo të thotë të gjendesh në një situatë dramatike ai ajo që është duke kaluar Kina. “Unë jam mirë faleminderit! Jam ...
Arbresh | 25-Jan-2020 20:00
Josilda Nreaj i tregoi gazetarit të Top Channel Muhamed Veliu gjatë një bisede në rrjetet sociale, se çdo të thotë të gjendesh në një situatë dramatike ai ajo që është duke kaluar Kina. “Unë jam mirë faleminderit! Jam ...

Virusi vdekjeprurës në Kinë/ E konfirmon ambasadori: Në zonën e epidemisë janë dy studentë shqiptarë
Në një prononcim për Top Channel, Selim Belortaja ambasador i Shqipërisë në Kinë tregon për numrin e shtetasve shqiptarë që ndodhen në qytetin Wuhan, epiqendra e gripit që deri më tani i ka marrë jetën 41 personave. ...
Lapsi | 25-Jan-2020 14:34
Në një prononcim për Top Channel, Selim Belortaja ambasador i Shqipërisë në Kinë tregon për numrin e shtetasve shqiptarë që ndodhen në qytetin Wuhan, epiqendra e gripit që deri më tani i ka marrë jetën 41 personave. ...

Studentja shqiptare flet nga Wuhani, epiqendra e gripit në Kinë
Një studente shqiptare e cila jeton në Wuhan epiqendrën e gripit vdekjeprurës flet për situatën atje. Josilda Nreaj i tregoi Top Channel se çdo të thotë të gjendesh në një situatë dramatike ai ajo që është duke kaluar ...
Gazeta Express | 25-Jan-2020 19:53
Një studente shqiptare e cila jeton në Wuhan epiqendrën e gripit vdekjeprurës flet për situatën atje. Josilda Nreaj i tregoi Top Channel se çdo të thotë të gjendesh në një situatë dramatike ai ajo që është duke kaluar ...

Edhe dy studentë shqiptarë në vatrën e epidemisë së gripit në Kinë
Në një prononcim për Top Channel, Selim Belortaja ambasador i Shqipërisë në Kinë tregon për numrin e shtetasve shqiptarë që ndodhen në qytetin Wuhan, epiqendra e gripit që deri më tani i ka marrë jetën 41 personave. Në ...
Telegraf | 25-Jan-2020 13:20
Në një prononcim për Top Channel, Selim Belortaja ambasador i Shqipërisë në Kinë tregon për numrin e shtetasve shqiptarë që ndodhen në qytetin Wuhan, epiqendra e gripit që deri më tani i ka marrë jetën 41 personave. Në ...

Dy shqiptarë në vatrën e epidemisë së virusit në Kinë
Në një prononcim për Top Channel, Selim Belortaja ambasador i Shqipërisë në Kinë tregon për numrin e shtetasve shqiptarë që ndodhen në qytetin Wuhan, epiqendra e gripit që deri më tani i ka marrë jetën 41 personave. ...
AlbInfo | 25-Jan-2020 15:31
Në një prononcim për Top Channel, Selim Belortaja ambasador i Shqipërisë në Kinë tregon për numrin e shtetasve shqiptarë që ndodhen në qytetin Wuhan, epiqendra e gripit që deri më tani i ka marrë jetën 41 personave. ...

Në vatrën e epidemisë së gripit në Kinë, janë dy shqiptarë
Në një prononcim për Top Channel, Selim Belortaja ambasador i Shqipërisë në Kinë tregon për numrin e shtetasve shqiptarë që ndodhen në qytetin Wuhan, epiqendra e gripit që deri më tani i ka marrë jetën 41 personave. Në ...
Klan Kosova | 25-Jan-2020 14:12
Në një prononcim për Top Channel, Selim Belortaja ambasador i Shqipërisë në Kinë tregon për numrin e shtetasve shqiptarë që ndodhen në qytetin Wuhan, epiqendra e gripit që deri më tani i ka marrë jetën 41 personave. Në ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved