ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/02/2020 00:22

Bayerni i frikshëm, feston me 5 gola në “Allianz Arena”

Bayerni i frikshëm, feston me 5 gola në “Allianz Arena”
Dy gola në pjesën e parë, tre në të dytën, pesë shënues të ndryshëm ne një fitore te thellë 5-0 përballë Schalkes. Bayerni i Mynihut e shfrytëzoi më së miri mundësinë që i dha Leipzigu (humbi 2-0 me Eintracht Frakfurti) ...
Lajmi i Fundit | 25-Jan-2020 22:51
Dy gola në pjesën e parë, tre në të dytën, pesë shënues të ndryshëm ne një fitore te thellë 5-0 përballë Schalkes. Bayerni i Mynihut e shfrytëzoi më së miri mundësinë që i dha Leipzigu (humbi 2-0 me Eintracht Frakfurti) ...

Bayern e ‘shkel’ Schalken, i afrohet në një pikë kreut në Bundesliga
Tjetër ndeshje, tjetër fitore për Bayern Munich. Skuadra e Hans-Dieter Flick e ka shkatërruar Schalken në ‘Allianz Arena’, duke e mposhtur 5-0, raporton Gazeta Express. Në këtë mbrëmje shënoi edhe sulmuesi, Robert ...
TetovaSot | 25-Jan-2020 22:12
Tjetër ndeshje, tjetër fitore për Bayern Munich. Skuadra e Hans-Dieter Flick e ka shkatërruar Schalken në ‘Allianz Arena’, duke e mposhtur 5-0, raporton Gazeta Express. Në këtë mbrëmje shënoi edhe sulmuesi, Robert ...

Bayerni i frikshëm, dëfren me 5 gola tifozët në “Allianz Arena”
Dy gola në pjesën e parë, tre në të dytën, pesë shënues të ndryshëm dhe një fitore e thellë 5-0 përballë Schalkes. Bayerni i Mynihut e shfrytëzoi më së miri mundësinë që i dha Leipzigu (humbi 2-0 me Eintracht Frakfurti) ...
Shenja | 25-Jan-2020 21:22
Dy gola në pjesën e parë, tre në të dytën, pesë shënues të ndryshëm dhe një fitore e thellë 5-0 përballë Schalkes. Bayerni i Mynihut e shfrytëzoi më së miri mundësinë që i dha Leipzigu (humbi 2-0 me Eintracht Frakfurti) ...

Bayern 5-0 Schalke, notat e lojtarëve – Shkëlqen Lewandowski
Bayern Munichu ka shënuar një fitore të thellë ndaj Schalkes me rezultat 5-0 në ndeshjen derbi të vlefshme për javën e 19-të në Bundesliga. Bavarezët kanë vazhduar serinë pozitive në kampionat, duke arritur edhe fitoren ...
Telegrafi | 25-Jan-2020 20:45
Bayern Munichu ka shënuar një fitore të thellë ndaj Schalkes me rezultat 5-0 në ndeshjen derbi të vlefshme për javën e 19-të në Bundesliga. Bavarezët kanë vazhduar serinë pozitive në kampionat, duke arritur edhe fitoren ...

Trepça mposhtet në “Minatori”, Rahoveci shënon fitoren e katërt në katër ndeshje të stinorit pranveror
Dy gola në pjesën e parë, tre në të dytën, pesë shënues të ndryshëm dhe një fitore e thellë 5-0 përballë Schalkes. Bayerni i Mynihut e shfrytëzoi më së miri mundësinë që i dha Leipzigu (humbi 2-0 me Eintracht Frakfurti) ...
GazetaBlic | 25-Jan-2020 21:21
Dy gola në pjesën e parë, tre në të dytën, pesë shënues të ndryshëm dhe një fitore e thellë 5-0 përballë Schalkes. Bayerni i Mynihut e shfrytëzoi më së miri mundësinë që i dha Leipzigu (humbi 2-0 me Eintracht Frakfurti) ...

Bayerni mposht me lehtësi dhe thellë Schalken në derbin e javës
Bayern Munichu ka shënuar një fitore të thellë ndaj Schalkes me rezultat 5-0 në ndeshjen derbi të vlefshme për javën e 19-të në Bundesliga. Bavarezët kanë vazhduar serinë pozitive në kampionat, duke arritur edhe fitoren ...
E Dua Sportin | 25-Jan-2020 21:04
Bayern Munichu ka shënuar një fitore të thellë ndaj Schalkes me rezultat 5-0 në ndeshjen derbi të vlefshme për javën e 19-të në Bundesliga. Bavarezët kanë vazhduar serinë pozitive në kampionat, duke arritur edhe fitoren ...

Bayern 5-0 Schalke, notat e lojtarëve – Shkëlqen Lewandowski
Bayern Munichu ka shënuar një fitore të thellë ndaj Schalkes me rezultat 5-0 në ndeshjen derbi të vlefshme për javën e 19-të në Bundesliga. Bavarezët kanë vazhduar serinë pozitive në kampionat, duke arritur edhe fitoren ...
E Dua Sportin | 25-Jan-2020 21:04
Bayern Munichu ka shënuar një fitore të thellë ndaj Schalkes me rezultat 5-0 në ndeshjen derbi të vlefshme për javën e 19-të në Bundesliga. Bavarezët kanë vazhduar serinë pozitive në kampionat, duke arritur edhe fitoren ...

Bayern monstruoz, shkatërron me “manita” Schalke 04
Bayern Munchen sot shkatërroi Schalke 04 me rezultatin e thellë 5-0, duke u futur bindshëm në garën për titullin në Bundesligë. Pas këtij triumfi, të besuarit e trajnerit Flick ngjiten në vend të dytë në kuotën e 39 ...
Politiko | 25-Jan-2020 21:04
Bayern Munchen sot shkatërroi Schalke 04 me rezultatin e thellë 5-0, duke u futur bindshëm në garën për titullin në Bundesligë. Pas këtij triumfi, të besuarit e trajnerit Flick ngjiten në vend të dytë në kuotën e 39 ...

Bayern e ‘shkel’ Schalken, i afrohet në një pikë kreut në Bundesliga
Tjetër ndeshje, tjetër fitore për Bayern Munich. Skuadra e Hans-Dieter Flick e ka shkatërruar Schalken në ‘Allianz Arena’, duke e mposhtur 5-0. Në këtë mbrëmje shënoi edhe sulmuesi, Robert Lewandowskit, për të cilin ...
Kosova Sot | 25-Jan-2020 20:46
Tjetër ndeshje, tjetër fitore për Bayern Munich. Skuadra e Hans-Dieter Flick e ka shkatërruar Schalken në ‘Allianz Arena’, duke e mposhtur 5-0. Në këtë mbrëmje shënoi edhe sulmuesi, Robert Lewandowskit, për të cilin ...

Bayerni likujdon Schalken, një pikë larg kreut
Tjetër ndeshje, tjetër fitore për Bayern Munich.Skuadra e Hans-Dieter Flick ka shkatërruar Schalken në ‘Allianz Arena’, duke e mposhtur me rezultatin 5-0. Në këtë mbrëmje shënoi edhe sulmuesi, Robert Lewandowskit, për ...
Lexo | 25-Jan-2020 20:46
Tjetër ndeshje, tjetër fitore për Bayern Munich.Skuadra e Hans-Dieter Flick ka shkatërruar Schalken në ‘Allianz Arena’, duke e mposhtur me rezultatin 5-0. Në këtë mbrëmje shënoi edhe sulmuesi, Robert Lewandowskit, për ...

VIDEO | Bayern “show” në Mynih, portieri i Schalke bën ndeshje amatore
Bayern Munchen ka fituar me rezultatin e thellë 5-0 kundër Schalke 04, duke u futur bindshëm në garën për titullin kampion. Pas këtij triumfi, të besuarit e Flick ngjiten në vend të dytë në kuotën e 39 pikëve, vetëm një ...
ABCNews | 25-Jan-2020 20:30
Bayern Munchen ka fituar me rezultatin e thellë 5-0 kundër Schalke 04, duke u futur bindshëm në garën për titullin kampion. Pas këtij triumfi, të besuarit e Flick ngjiten në vend të dytë në kuotën e 39 pikëve, vetëm një ...

Bayern monstruoz, shkatërron me “poker” Schalke 04
Bayern Munchen ka fituar me rezultatin e thellë 5-0 kundër Schalke 04, duke u futur bindshëm në garën për titullin kampion. Pas këtij triumfi, të besuarit e Flick ngjiten në vend të dytë në kuotën e 39 pikëve, vetëm një ...
Politiko | 25-Jan-2020 20:40
Bayern Munchen ka fituar me rezultatin e thellë 5-0 kundër Schalke 04, duke u futur bindshëm në garën për titullin kampion. Pas këtij triumfi, të besuarit e Flick ngjiten në vend të dytë në kuotën e 39 pikëve, vetëm një ...

Bayerni mposht me lehtësi dhe thellë Schalken në derbin e javës
Bayern Munichu ka shënuar një fitore të thellë ndaj Schalkes me rezultat 5-0 në ndeshjen derbi të vlefshme për javën e 19-të në Bundesliga. Bavarezët kanë vazhduar serinë pozitive në kampionat, duke arritur edhe fitoren ...
Telegrafi | 25-Jan-2020 20:30
Bayern Munichu ka shënuar një fitore të thellë ndaj Schalkes me rezultat 5-0 në ndeshjen derbi të vlefshme për javën e 19-të në Bundesliga. Bavarezët kanë vazhduar serinë pozitive në kampionat, duke arritur edhe fitoren ...

Bajerni “shpartallon” Schalken, 1 pikë larg kreut
Bayern Munich ka shënuar fitore ndaj Schalkes duke e mposhtur me rezultat 5:0 në kuadër të javës së 19 në Bundesliga. Lewandowski, Muller, Goretzka, Alcantara e Gnabry shënuan nga një herë për fitoren e 12-të të ...
Indeks Online | 25-Jan-2020 20:33
Bayern Munich ka shënuar fitore ndaj Schalkes duke e mposhtur me rezultat 5:0 në kuadër të javës së 19 në Bundesliga. Lewandowski, Muller, Goretzka, Alcantara e Gnabry shënuan nga një herë për fitoren e 12-të të ...

Bayern Muncheni fiton bindshëm ndaj Schalkes
Bayern Muncheni ka shënuar fitore të thellë 5-0 ndaj Schalkes, në duelin e zhvilluar në kuadër të javës 19-të në Bundesligë, shkruan Gazeta inFokus. Në duelin e zhvilluar në ‘Allianz Arena’ të besuarit e Hans-Dieter ...
InFokusi | 25-Jan-2020 20:33
Bayern Muncheni ka shënuar fitore të thellë 5-0 ndaj Schalkes, në duelin e zhvilluar në kuadër të javës 19-të në Bundesligë, shkruan Gazeta inFokus. Në duelin e zhvilluar në ‘Allianz Arena’ të besuarit e Hans-Dieter ...

Bayerni i frikshëm, dëfren me 5 gola tifozët në “Allianz Arena”
Dy gola në pjesën e parë, tre në të dytën, pesë shënues të ndryshëm dhe një fitore e thellë 5-0 përballë Schalkes. Bayerni i Mynihut e shfrytëzoi më së miri mundësinë që i dha Leipzigu (humbi 2-0 me Eintracht Frakfurti) ...
SuperSport | 25-Jan-2020 20:30
Dy gola në pjesën e parë, tre në të dytën, pesë shënues të ndryshëm dhe një fitore e thellë 5-0 përballë Schalkes. Bayerni i Mynihut e shfrytëzoi më së miri mundësinë që i dha Leipzigu (humbi 2-0 me Eintracht Frakfurti) ...

Bayern demolon Schalken në ‘Allianz Arena’
Bavarezët e nisën frikshëm takimin, duke shënuar përmes Rober Lewandowskit (6'). Thomas Muller dyfishoi rezultatin në fund të pjesës së parë. Vendasit shënuan edhe tre gola të tjerë në gjysmën e dytë, nëpërmjet Leon ...
Lajminet | 25-Jan-2020 20:26
Bavarezët e nisën frikshëm takimin, duke shënuar përmes Rober Lewandowskit (6'). Thomas Muller dyfishoi rezultatin në fund të pjesës së parë. Vendasit shënuan edhe tre gola të tjerë në gjysmën e dytë, nëpërmjet Leon ...

Bayerni i papërmbajtshëm ndaj Schalkes
Bayerni ka fituar derbin ndaj Schalkes me rezultat të thellë prej 5 me 0. Ishte ylli polak Robert Lewandowski ai që e hapi serinë e golave, qysh në minutën e gjashtë të takimit, transmeton Koha.net. Shifrat i dyfishoi ...
Koha.net | 25-Jan-2020 20:25
Bayerni ka fituar derbin ndaj Schalkes me rezultat të thellë prej 5 me 0. Ishte ylli polak Robert Lewandowski ai që e hapi serinë e golave, qysh në minutën e gjashtë të takimit, transmeton Koha.net. Shifrat i dyfishoi ...

Bayern e ‘shkel’ Schalken, i afrohet në një pikë kreut në Bundesliga
Tjetër ndeshje, tjetër fitore për Bayern Munich. Skuadra e Hans-Dieter Flick e ka shkatërruar Schalken në ‘Allianz Arena’, duke e mposhtur 5-0, raporton Gazeta Express. Në këtë mbrëmje shënoi edhe sulmuesi, Robert ...
Gazeta Express | 25-Jan-2020 20:25
Tjetër ndeshje, tjetër fitore për Bayern Munich. Skuadra e Hans-Dieter Flick e ka shkatërruar Schalken në ‘Allianz Arena’, duke e mposhtur 5-0, raporton Gazeta Express. Në këtë mbrëmje shënoi edhe sulmuesi, Robert ...

Nuk ndalet Bayern, Leon Goretzka shënon gol të bukur Bayenr Munich po e mposhtë 3-0 Schalken në ‘Allianz Arena’ Pas Robert Lewandowskit dhe Thomas Muller, ka shënuar edhe Leon Goretzka. {440501} Ai realizoi për 3-0 një gol të bukur në...
Bayenr Munich po e mposhtë 3-0 Schalken në ‘Allianz Arena’ Pas Robert Lewandowskit dhe Thomas Muller, ka shënuar edhe Leon Goretzka. Lexoni edhe: Adelina Thaçi sot ka festë, kështu e uron vëllaun Ai realizoi për 3-0 një ...
Kosova Sot | 25-Jan-2020 20:01
Bayenr Munich po e mposhtë 3-0 Schalken në ‘Allianz Arena’ Pas Robert Lewandowskit dhe Thomas Muller, ka shënuar edhe Leon Goretzka. Lexoni edhe: Adelina Thaçi sot ka festë, kështu e uron vëllaun Ai realizoi për 3-0 një ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved