ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 06/04/2020 02:58

Pas humbjes nga Valencia, Barcelona vjen me ofertë për sulmuesin e Interit

Pas humbjes nga Valencia, Barcelona vjen me ofertë për sulmuesin e Interit
Fenerbahçe shënoi fitore të madhe sonte ndaj Basaksehirit duke e mposhtur 2:0 me golat e Kruses dhe Vedat Muriqit. Turqia mbrëmë përjetoi një tërmet të fuqishëm mbrëmë, ku deri më tash janë 29 viktima të konfirmuara. ...
GazetaBlic | 25-Jan-2020 23:41
Fenerbahçe shënoi fitore të madhe sonte ndaj Basaksehirit duke e mposhtur 2:0 me golat e Kruses dhe Vedat Muriqit. Turqia mbrëmë përjetoi një tërmet të fuqishëm mbrëmë, ku deri më tash janë 29 viktima të konfirmuara. ...

Kujt ia dedikon golin e sotëm Vedat Muriqi?
Shtatlarti Vedat Muriqi, arriti ta shënoj një super gol sot në ndeshjen Fenerbahce – Istanbul Basaksehir, e cila përfundoi me rezultat 2:0. Golin që e realizoi në minutën e 86-të, luani kosovar ia dedikon ...
Medial | 25-Jan-2020 23:08
Shtatlarti Vedat Muriqi, arriti ta shënoj një super gol sot në ndeshjen Fenerbahce – Istanbul Basaksehir, e cila përfundoi me rezultat 2:0. Golin që e realizoi në minutën e 86-të, luani kosovar ia dedikon ...

Kujt ia dedikon golin e sotëm Vedat Muriqi?
Shtatlarti Vedat Muriqi, arriti ta shënoj një super gol sot në ndeshjen Fenerbahce – Istanbul Basaksehir, e cila përfundoi me rezultat 2:0. Golin që e realizoi në minutën e 86-të, luani kosovar ia dedikon ...
Klan Kosova | 25-Jan-2020 23:04
Shtatlarti Vedat Muriqi, arriti ta shënoj një super gol sot në ndeshjen Fenerbahce – Istanbul Basaksehir, e cila përfundoi me rezultat 2:0. Golin që e realizoi në minutën e 86-të, luani kosovar ia dedikon ...

VIDEO | Fenerbahce për titull, Muriqi shënon golin e 12-të në kampionat
Vedat Muriqi dhe skuadra e Fenerbahce, duken të pandalshëm këtë sezon. Ekipi turk triumfoi pastër 2-0 përballë Basaksehir, me bomberin dardan që shënoi golin e dytë dhe të sigurisë në këtë sfidë. Kruse shënoi golin e ...
ABCNews | 25-Jan-2020 20:20
Vedat Muriqi dhe skuadra e Fenerbahce, duken të pandalshëm këtë sezon. Ekipi turk triumfoi pastër 2-0 përballë Basaksehir, me bomberin dardan që shënoi golin e dytë dhe të sigurisë në këtë sfidë. Kruse shënoi golin e ...

Muriqi ia dedikoi golin një personi që vdiq si pasojë e tërmetit në Turqi
Vedat Muriqi shënoi golin e dytë në fitoren 2:0 ndaj Basaksehirit. Ndërsa, atë gol, Muriqi ia dedikoi një personi që vdiq nga tërmeti në Turqi, transmeton Indeksonline. “Unë ia dedikoj golin tim dhe fitoren Miraç Can, i ...
Indeks Online | 25-Jan-2020 22:34
Vedat Muriqi shënoi golin e dytë në fitoren 2:0 ndaj Basaksehirit. Ndërsa, atë gol, Muriqi ia dedikoi një personi që vdiq nga tërmeti në Turqi, transmeton Indeksonline. “Unë ia dedikoj golin tim dhe fitoren Miraç Can, i ...

Vedat Muriqi me super gol për Fenerbaheçen (VIDEO)
Shtatlarti kosovar Vedat Muriqi ka vazhduar me formën e mirë në Turqi. Në ndeshjen Fenerbahce – Istanbul Basaksehir e cila përfundoi me rezultat 2:0, Muriqi e ka shënuar golin e dytë në minutën e 86-të, transmeton Klan ...
Klan Kosova | 25-Jan-2020 22:11
Shtatlarti kosovar Vedat Muriqi ka vazhduar me formën e mirë në Turqi. Në ndeshjen Fenerbahce – Istanbul Basaksehir e cila përfundoi me rezultat 2:0, Muriqi e ka shënuar golin e dytë në minutën e 86-të, transmeton Klan ...

Vedat Muriqi nuk e ka ndërmend të ndalet, shënon golin e radhës në Turqi
Vedat Muriqi ka vazhduar me formën e mirë në Turqi. Sulmuesi i Kosovës ka shënuar sërish në fitoren 2-0 që Fenerbahce e mori në shtëpi kundër Basaksehir. Ai realizoi golin e dytë për skuadrën që po shkel këdo që i ...
Zeri | 25-Jan-2020 22:11
Vedat Muriqi ka vazhduar me formën e mirë në Turqi. Sulmuesi i Kosovës ka shënuar sërish në fitoren 2-0 që Fenerbahce e mori në shtëpi kundër Basaksehir. Ai realizoi golin e dytë për skuadrën që po shkel këdo që i ...

Goli i Vedat Muriqit kunder Basaksehir (VIDEO)
Goli i Vedat Muriqit kunder Basaksehir. Vedat Muriqi siguron fitoren e Fenerbahces me golin e shenuar.
AlbInfo | 25-Jan-2020 21:21
Goli i Vedat Muriqit kunder Basaksehir. Vedat Muriqi siguron fitoren e Fenerbahces me golin e shenuar.

FA CUP: Chelsea arrin të kualifikohet në fazën e 1/8-ave
Fenerbahce ka triumfuar në derbin e madh të Turqisë ndaj Basaksehir. Sulmuesi kosovar, Vedat Muriqi, ishte edhe njëherë protagonist në fitoren e skuadrës së tij. Ai shënoi në fund të ndeshjes, për ta rritur numrin e ...
GazetaBlic | 25-Jan-2020 21:04
Fenerbahce ka triumfuar në derbin e madh të Turqisë ndaj Basaksehir. Sulmuesi kosovar, Vedat Muriqi, ishte edhe njëherë protagonist në fitoren e skuadrës së tij. Ai shënoi në fund të ndeshjes, për ta rritur numrin e ...

Fenerbahce 2-0 Basaksehir, kjo është nota e Vedat Muriqit
Fenerbahce e ka fituar derbin e javës në Superligën e Turqisë ndaj Basasksehir me rezultat 2-0, shkruan Gazeta inFokus. Golat për Fenerbahcen i shënuan Max Kurze dhe Vedat Muriqi. Menjëherë pas ndeshjes janë bërë edhe ...
InFokusi | 25-Jan-2020 20:50
Fenerbahce e ka fituar derbin e javës në Superligën e Turqisë ndaj Basasksehir me rezultat 2-0, shkruan Gazeta inFokus. Golat për Fenerbahcen i shënuan Max Kurze dhe Vedat Muriqi. Menjëherë pas ndeshjes janë bërë edhe ...

Bayerni i frikshëm, triumfon me 5 gola ndaj Schalkes , vetëm një pikë larg vendit të parë
Fenerbahce ka triumfuar në derbin e madh të Turqisë ndaj Basaksehir. Sulmuesi kosovar, Vedat Muriqi, ishte edhe njëherë protagonist në fitoren e skuadrës së tij. Ai shënoi në fund të ndeshjes, për ta rritur numrin e ...
GazetaBlic | 25-Jan-2020 20:40
Fenerbahce ka triumfuar në derbin e madh të Turqisë ndaj Basaksehir. Sulmuesi kosovar, Vedat Muriqi, ishte edhe njëherë protagonist në fitoren e skuadrës së tij. Ai shënoi në fund të ndeshjes, për ta rritur numrin e ...

Vedat Muriqi me super gol për Fenerbaheçen
Shtatlarti kosovar Vedat Muriqi ka vazhduar me formën e mirë në Turqi. Në ndeshjen Fenerbahce – Istanbul Basaksehir e cila përfundoi me rezultat 2:0, Muriqi e ka shënuar golin e dytë në minutën e 86-të, transmeton Klan ...
Klan Kosova | 25-Jan-2020 20:25
Shtatlarti kosovar Vedat Muriqi ka vazhduar me formën e mirë në Turqi. Në ndeshjen Fenerbahce – Istanbul Basaksehir e cila përfundoi me rezultat 2:0, Muriqi e ka shënuar golin e dytë në minutën e 86-të, transmeton Klan ...

Shënoi gol, bëri një paraqitje fantastike, Vedat Muriqi vlerësohet lojtari më i mirë i ndeshjes
Fenerbahce e ka thelluar në epërsi ndaj Basaksehir. Vedat Muriqi e ka dyfshiuar rezulatin për Fenerbahce, shkruan Gazeta Blic. Ja pamjet nga goli i tij VIDEO
GazetaBlic | 25-Jan-2020 20:20
Fenerbahce e ka thelluar në epërsi ndaj Basaksehir. Vedat Muriqi e ka dyfshiuar rezulatin për Fenerbahce, shkruan Gazeta Blic. Ja pamjet nga goli i tij VIDEO

Muriqi i shënon edhe Bashakshehirit, Fenerbahçe drejt kreut (VIDEO)
Fenerbahçe ka shënuar fitore 2:0 ndaj Bashakshehirit në ndeshjen derbi të javës së 19-të në Superligën e e Turqisë. Dhe kur Fenerbahçe fiton dhe shënon, nuk ka se si të mungojë edhe ylli kosovar, Vedat Muriqi, i cili në ...
InfoSport.mk | 25-Jan-2020 20:16
Fenerbahçe ka shënuar fitore 2:0 ndaj Bashakshehirit në ndeshjen derbi të javës së 19-të në Superligën e e Turqisë. Dhe kur Fenerbahçe fiton dhe shënon, nuk ka se si të mungojë edhe ylli kosovar, Vedat Muriqi, i cili në ...

Muriqi nuk ka të ndalur, pas suspendimit vjen menjëherë goli ndaj Basaksehirit
Fenerbahce ka arritur të fitojë derbin e javës së 19-të në Superligën e Turqisë ndaj Istanbul Basaksehir me rezultat 2-0, ndërsa njëri gol është shënuar nga sulmuesi i Kosovës, Vedat Muriqi. Ylli i Kosovës, Vedat Muriqi ...
Telegrafi | 25-Jan-2020 20:00
Fenerbahce ka arritur të fitojë derbin e javës së 19-të në Superligën e Turqisë ndaj Istanbul Basaksehir me rezultat 2-0, ndërsa njëri gol është shënuar nga sulmuesi i Kosovës, Vedat Muriqi. Ylli i Kosovës, Vedat Muriqi ...

Muriqi vazhdon të shkëlqejë, shënon edhe ndaj Basaksehirit
Sulmuesi kosovar, Vedat Muriqi po vazhdon me formën e lartë në elitën e futbollit turk. Ai sot ka ndihmuar skuadrën e tij, Fenerbahçen me një gol në fitoren prej 2 me 0 ndaj Basaksehirit, transmeton Koha.net. Kruse ...
Koha.net | 25-Jan-2020 20:15
Sulmuesi kosovar, Vedat Muriqi po vazhdon me formën e lartë në elitën e futbollit turk. Ai sot ka ndihmuar skuadrën e tij, Fenerbahçen me një gol në fitoren prej 2 me 0 ndaj Basaksehirit, transmeton Koha.net. Kruse ...

Video/Muriqi shënon, Fenerbahçe kalon në vendin e dytë
Vedat Muriqi me golin e 12 në futbollin turk dhe ndihmoi Fenerbaçen që të shënojë fitor 2-0 ndaj skuadrës së Bashakshehirit në Stamboll. Skuadra vendase dominoi në tërësi këtë përballje duke dërguar plot 28 goditje ...
Alsat-M | 25-Jan-2020 20:15
Vedat Muriqi me golin e 12 në futbollin turk dhe ndihmoi Fenerbaçen që të shënojë fitor 2-0 ndaj skuadrës së Bashakshehirit në Stamboll. Skuadra vendase dominoi në tërësi këtë përballje duke dërguar plot 28 goditje ...

Video, Muriqi nuk ndalet, i shënon edhe Basaksehirit
Vedat Muriqi vijon formën e jashtëzakonshme në Turqi, teksa ka shënuar edhe në sfidën e sotme ndaj një rivali direkt për titull si Basaksehir. Sulmuesi i Kosovës shënoi golin që hipotekoi fitoren, ku në minutën e 86-të ...
Lexo | 25-Jan-2020 20:11
Vedat Muriqi vijon formën e jashtëzakonshme në Turqi, teksa ka shënuar edhe në sfidën e sotme ndaj një rivali direkt për titull si Basaksehir. Sulmuesi i Kosovës shënoi golin që hipotekoi fitoren, ku në minutën e 86-të ...

Vedat Muriqi vazhdon me formën e jashtëzakonshme, shënon në derbin e madh
Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës ka shënuar sërish në fitoren 2-0 që Fenerbahce e mori në shtëpi kundër Basaksehir. Ai realizoi golin e dytë për skuadrën që po shkel këdo që i del para me Muriqin në super formë këtë ...
Lajminet | 25-Jan-2020 20:11
Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës ka shënuar sërish në fitoren 2-0 që Fenerbahce e mori në shtëpi kundër Basaksehir. Ai realizoi golin e dytë për skuadrën që po shkel këdo që i del para me Muriqin në super formë këtë ...

Asgjë e re, Muriqi përsëri lojtari më i vlerësuar i ndeshjes
Fenerbahçe shënoi fitore të rëndësishme ndaj Istanbul Basaksehir duke e mposhtur 2:0 dhe duke u ngjitur në tabelë në pozitën e dytë Max Kruse dhe Vedat Muriqi realizuan golat për vendasit, dhe të dy këta ishin lojtarët ...
Indeks Online | 25-Jan-2020 20:11
Fenerbahçe shënoi fitore të rëndësishme ndaj Istanbul Basaksehir duke e mposhtur 2:0 dhe duke u ngjitur në tabelë në pozitën e dytë Max Kruse dhe Vedat Muriqi realizuan golat për vendasit, dhe të dy këta ishin lojtarët ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved