ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/02/2020 04:40

Wolves 1-2 Liverpool, notat e lojtarëve

Wolves 1-2 Liverpool, notat e lojtarëve
Liverpooli ka arritur të fitojë me rezultat 2-1 në udhëtimin e tyre te Wolverhamton Wanderers në ndeshjen e vlefshme për javën e 24-të në Ligën Premier. Wolves ishte afër të bëhej klubi i dytë këtë sezon në Ligën ...
Telegrafi | 23-Jan-2020 23:14
Liverpooli ka arritur të fitojë me rezultat 2-1 në udhëtimin e tyre te Wolverhamton Wanderers në ndeshjen e vlefshme për javën e 24-të në Ligën Premier. Wolves ishte afër të bëhej klubi i dytë këtë sezon në Ligën ...

Wolves 1-2 Liverpool, notat e lojtarëve
Liverpooli ka arritur të fitojë me rezultat 2-1 në udhëtimin e tyre te Wolverhamton Wanderers në ndeshjen e vlefshme për javën e 24-të në Ligën Premier. Wolves ishte afër të bëhej klubi i dytë këtë sezon në Ligën ...
E Dua Sportin | 24-Jan-2020 01:00
Liverpooli ka arritur të fitojë me rezultat 2-1 në udhëtimin e tyre te Wolverhamton Wanderers në ndeshjen e vlefshme për javën e 24-të në Ligën Premier. Wolves ishte afër të bëhej klubi i dytë këtë sezon në Ligën ...

S’ndalet Liverpooli, “rrëzon” edhe Wolves
Liverpool nuk ndalet as ne ndeshjet e këtij mesjave. “The Reds” sonte në udhëtim mundën Wolves, me rezultat 1-2, duke bërë edhe një hap të madh në garën për titull të kampionit, titull të cilin Liverpool është në rrugë ...
Lajmi i Fundit | 23-Jan-2020 23:53
Liverpool nuk ndalet as ne ndeshjet e këtij mesjave. “The Reds” sonte në udhëtim mundën Wolves, me rezultat 1-2, duke bërë edhe një hap të madh në garën për titull të kampionit, titull të cilin Liverpool është në rrugë ...

Notat e futbollistëve, Wolves 1-2 Liverpool
Liverpooli e ka vazhduar serinë e fitoreve në Premierligë edhe ndaj Wolvesit, shkruan Gazeta inFokus. ‘The Reds’ kanë triumfuar si mysafir me rezultat 2-1, në duelin e vlefshëm për javën e 24-të në Premierligë. Golat ...
InFokusi | 23-Jan-2020 23:23
Liverpooli e ka vazhduar serinë e fitoreve në Premierligë edhe ndaj Wolvesit, shkruan Gazeta inFokus. ‘The Reds’ kanë triumfuar si mysafir me rezultat 2-1, në duelin e vlefshëm për javën e 24-të në Premierligë. Golat ...

Wolves – Liverpool, notat e futbollistëve
Liverpool ka triumfuar në ndeshjen e zhvilluar sonte ndaj Wolves. “The Reds” kanë shënuar fitore të madhe në minutat e fundit, sepse deri atëherë rezultati ishte i barabart. Golin e parë në ndeshje e shënoi Henderson në ...
GazetaBlic | 23-Jan-2020 23:14
Liverpool ka triumfuar në ndeshjen e zhvilluar sonte ndaj Wolves. “The Reds” kanë shënuar fitore të madhe në minutat e fundit, sepse deri atëherë rezultati ishte i barabart. Golin e parë në ndeshje e shënoi Henderson në ...

Liverpool triumfon ndaj Wolves
Skuadra Liverpool e ka shënuar një fitore të rëndësishme ndaj Wolves. Klubi i trajnerit gjerman Jurgen Klopp arriti ta përfundoj ndeshjen me rezultat 2:1, transmeton Klan Kosova. Ishte kapiteni Jordan Henderson ai që i ...
Klan Kosova | 23-Jan-2020 23:11
Skuadra Liverpool e ka shënuar një fitore të rëndësishme ndaj Wolves. Klubi i trajnerit gjerman Jurgen Klopp arriti ta përfundoj ndeshjen me rezultat 2:1, transmeton Klan Kosova. Ishte kapiteni Jordan Henderson ai që i ...

Liverpooli i fortë edhe për Wolvesin, vazhdon marshin drejt titullit
Liverpooli ka arritur të fitojë me rezultat 2-1 në udhëtimin e tyre te Wolverhamton Wanderers në ndeshjen e vlefshme për javën e 24-të në Ligën Premier. Wolves ishte afër të bëhej klubi i dytë këtë sezon në Ligën ...
Telegrafi | 23-Jan-2020 22:57
Liverpooli ka arritur të fitojë me rezultat 2-1 në udhëtimin e tyre te Wolverhamton Wanderers në ndeshjen e vlefshme për javën e 24-të në Ligën Premier. Wolves ishte afër të bëhej klubi i dytë këtë sezon në Ligën ...

Liverpool të pandalshëm, arrin fitoren e 22-të
Djemtë e Jurgen Klopp nuk dinë të ndalen. Pas fitores kundër Manchester United në vikend ata kanë arritur që të fitojnë edhe sonte kundër Wolves, një fitore e vështirë e tyre por që ia jep atyre 3 dhe plus 16 pikë ...
TetovaSot | 23-Jan-2020 23:09
Djemtë e Jurgen Klopp nuk dinë të ndalen. Pas fitores kundër Manchester United në vikend ata kanë arritur që të fitojnë edhe sonte kundër Wolves, një fitore e vështirë e tyre por që ia jep atyre 3 dhe plus 16 pikë ...

Wolverhampton 1:2 Liverpool, notat e lojtarëve
‘Reds’ kanë mposhtur skuadrën e Wolverhampton, me rezultatin 1:2, për tri pikë të reja nga xhiroja e 24-të, shkruan . Golat për Liverpool në këtë takim u shënuan nga Jordan Henderson dhe nga fantastiku brazilian, ...
Lajminet | 23-Jan-2020 23:06
‘Reds’ kanë mposhtur skuadrën e Wolverhampton, me rezultatin 1:2, për tri pikë të reja nga xhiroja e 24-të, shkruan . Golat për Liverpool në këtë takim u shënuan nga Jordan Henderson dhe nga fantastiku brazilian, ...

Liverpooli i fortë edhe për Wolvesin, vazhdon marshin drejt titullit
Liverpooli ka arritur të fitojë me rezultat 2-1 në udhëtimin e tyre te Wolverhamton Wanderers në ndeshjen e vlefshme për javën e 24-të në Ligën Premier. Wolves ishte afër të bëhej klubi i dytë këtë sezon në Ligën ...
E Dua Sportin | 23-Jan-2020 23:05
Liverpooli ka arritur të fitojë me rezultat 2-1 në udhëtimin e tyre te Wolverhamton Wanderers në ndeshjen e vlefshme për javën e 24-të në Ligën Premier. Wolves ishte afër të bëhej klubi i dytë këtë sezon në Ligën ...

Ujqërit i përkulen Liverpoolit, Firmino i sjell fitoren në minutat e fundit
Ujqërit i përkulen Liverpoolit, Firmino i sjell fitoren në fund të ndeshjes Liverpooli sonte ka qenë mysafirë i një skuadre që del të jetë mjaftë e fortë edhe për skuadrën e Klopp. Wolves arriti që me lojën e saj ta ...
Indeks Online | 23-Jan-2020 23:05
Ujqërit i përkulen Liverpoolit, Firmino i sjell fitoren në fund të ndeshjes Liverpooli sonte ka qenë mysafirë i një skuadre që del të jetë mjaftë e fortë edhe për skuadrën e Klopp. Wolves arriti që me lojën e saj ta ...

VIDEO/ Firmino udhëheq Liverpoolin e pathyeshëm
Liverpool nuk di të ndalet, as Wolverhampton nuk ia ka dalë ta mposhtë skuadrën e drejtuar nga Jurgen Klopp, që fitoi 2-1.Firmino ishte heroi i The Reds, duke shënuar në minutën e 84-t. Braziliani me një goditje brenda ...
ABCNews | 23-Jan-2020 22:57
Liverpool nuk di të ndalet, as Wolverhampton nuk ia ka dalë ta mposhtë skuadrën e drejtuar nga Jurgen Klopp, që fitoi 2-1.Firmino ishte heroi i The Reds, duke shënuar në minutën e 84-t. Braziliani me një goditje brenda ...

Liverpooli mposht edhe Wolvesin
Liverpooli ka shënuar një fitore të vështirë në udhëtim te Wolvesi, por shumë të rëndësishme. Skuadra e Jurgen Kloppit shënoi fitore prej 2 me 1, transmeton Koha.net. Ishte kapiteni Jordan Henderson ai që i dha epërsinë ...
Koha.net | 23-Jan-2020 23:05
Liverpooli ka shënuar një fitore të vështirë në udhëtim te Wolvesi, por shumë të rëndësishme. Skuadra e Jurgen Kloppit shënoi fitore prej 2 me 1, transmeton Koha.net. Ishte kapiteni Jordan Henderson ai që i dha epërsinë ...

Liverpooli më mund të madh e mposhtë Wolvesin dhe marshon sigurt drejtë titullit kampion në Angli
Liverpooli ia ka arritur më mund të madh ta mposhtë Wolvesin në udhëtim me rezultat 2-1, shkruan Gazeta inFokus. ‘The Reds’ arkëtuan pikët e plota në këtë transfertë mjaftë të vështirë. Liverpooli e nisi për mrekulli ...
InFokusi | 23-Jan-2020 23:05
Liverpooli ia ka arritur më mund të madh ta mposhtë Wolvesin në udhëtim me rezultat 2-1, shkruan Gazeta inFokus. ‘The Reds’ arkëtuan pikët e plota në këtë transfertë mjaftë të vështirë. Liverpooli e nisi për mrekulli ...

Liverpool të pandalshëm, arrin fitoren e 22-të
Djemtë e Jurgen Klopp nuk dinë të ndalen. Pas fitores kundër Manchester United në vikend ata kanë arritur që të fitojnë edhe sonte kundër Wolves, një fitore e vështirë e tyre por që ia jep atyre 3 dhe plus 16 pikë ...
Gazeta Express | 23-Jan-2020 23:05
Djemtë e Jurgen Klopp nuk dinë të ndalen. Pas fitores kundër Manchester United në vikend ata kanë arritur që të fitojnë edhe sonte kundër Wolves, një fitore e vështirë e tyre por që ia jep atyre 3 dhe plus 16 pikë ...

Liverpooli i fortë edhe për Wolvesin, vazhdon marshin drejt titullit   Liverpooli ka arritur të fitojë me rezultat 2-1 në udhëtimin e tyre te Wolverhamton Wanderers në ndeshjen e vlefshme për javën e 24-të në Ligën Premier. Wolves ishte afër të bëh
Liverpooli ka arritur të fitojë me rezultat 2-1 në udhëtimin e tyre te Wolverhamton Wanderers në ndeshjen e vlefshme për javën e 24-të në Ligën Premier. Wolves ishte afër të bëhej klubi i dytë këtë sezon në Ligën ...
Kosova Sot | 23-Jan-2020 22:58
Liverpooli ka arritur të fitojë me rezultat 2-1 në udhëtimin e tyre te Wolverhamton Wanderers në ndeshjen e vlefshme për javën e 24-të në Ligën Premier. Wolves ishte afër të bëhej klubi i dytë këtë sezon në Ligën ...

Firmino e shpëton nga vuajtja Liverpoolin
Liverpooli është duke luajtur një ndeshje mjaftë të vështirë si mysafir i Wolvesit. Deri më tani rezultati ishte i barabartë me golat e shënuara nga Henderson dhe Jiminez, mirëpo Wolves po ashtu ishte skuadër mjaftë e ...
Indeks Online | 23-Jan-2020 22:52
Liverpooli është duke luajtur një ndeshje mjaftë të vështirë si mysafir i Wolvesit. Deri më tani rezultati ishte i barabartë me golat e shënuara nga Henderson dhe Jiminez, mirëpo Wolves po ashtu ishte skuadër mjaftë e ...

Nuk ka pengesa: Liverpool merr fitoren e radhës në Premierligë, gjunjëzon edhe Wolverhamptonin
‘Reds’ ka shënuar fitore 1:2 në udhëtimin tek një prej terreneve më të vështira në Angli, në Wolverhampton, shkruan . Ndeshja nisi shumë mirë për lojtarët e Jurgen Klopp, të cilët kaluan në epërsi qysh pas minutës së ...
Lajminet | 23-Jan-2020 22:52
‘Reds’ ka shënuar fitore 1:2 në udhëtimin tek një prej terreneve më të vështira në Angli, në Wolverhampton, shkruan . Ndeshja nisi shumë mirë për lojtarët e Jurgen Klopp, të cilët kaluan në epërsi qysh pas minutës së ...

VIDEO | Liverpool nuk pësonte nga fillimi i dhjetorit, një meksikan i shënon
Liverpool i kishte mbyllur shtatë ndeshjet e fundit në kampionat pa pësuar gol. Everton është ekipi i fundit që ia doli t’i shënonte ekipit të Klopp në humbjen 5-2 të 4 dhjetorit, teksa sot ka realizuar të njëjtën gjë ...
ABCNews | 23-Jan-2020 22:18
Liverpool i kishte mbyllur shtatë ndeshjet e fundit në kampionat pa pësuar gol. Everton është ekipi i fundit që ia doli t’i shënonte ekipit të Klopp në humbjen 5-2 të 4 dhjetorit, teksa sot ka realizuar të njëjtën gjë ...

Liverpooli me ‘shpirtë’ kampioni, rikthen rezultatin ndaj Wolvesit (VIDEO)
Wolvesi dhe Liverpooli po luajnë aktualisht në kuadër të javës së 24-të në Premierligë, shkruan Gazeta inFokus. Liverpooli e ka rikthyer rezultatin 2-1 në minutën e 84’, falë supergolit të realizuar nga Roberto ...
InFokusi | 23-Jan-2020 22:51
Wolvesi dhe Liverpooli po luajnë aktualisht në kuadër të javës së 24-të në Premierligë, shkruan Gazeta inFokus. Liverpooli e ka rikthyer rezultatin 2-1 në minutën e 84’, falë supergolit të realizuar nga Roberto ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved