ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/02/2020 10:29

A ishte pro padisë që Rama bëri ndaj Haradinaj? Ja si përgjigjet Baton Haxhiu në Open

A ishte pro padisë që Rama bëri ndaj Haradinaj? Ja si përgjigjet Baton Haxhiu në Open
Baton Haxhiu foli në Open në Top Channel edhe për padinë që Rama i ka bërë kryeministrit në detyrë Ramush Haradinaj duke e konsideruar atë një gabim të Ramës.
Top Channel | 24-Jan-2020 01:05
Baton Haxhiu foli në Open në Top Channel edhe për padinë që Rama i ka bërë kryeministrit në detyrë Ramush Haradinaj duke e konsideruar atë një gabim të Ramës.

Baton Haxhiu në Open: Rama solli ndryshime në gjuhën ballkanike, tha në Beograd njihni Kosovën
Analisti nga Kosova Baton Haxhiu foli në Open në Top Channel nëpërmjet një lidhje skype ku foli për taksën dhe marrëdhënien e Kosovës me Serbinë.
Top Channel | 24-Jan-2020 00:46
Analisti nga Kosova Baton Haxhiu foli në Open në Top Channel nëpërmjet një lidhje skype ku foli për taksën dhe marrëdhënien e Kosovës me Serbinë.

A pranoni një koalicion me LDK? Ja si përgjigjet Haradinaj në Open
Ramush Haradinaj hodhi akuza të forta ndaj liderit të Vetëvendosjes Albin Kurti duke thënë që është e padrejtë të mos krijojë qeverinë sepse nuk respektohet vota e qytetarit.
Top Channel | 24-Jan-2020 00:21
Ramush Haradinaj hodhi akuza të forta ndaj liderit të Vetëvendosjes Albin Kurti duke thënë që është e padrejtë të mos krijojë qeverinë sepse nuk respektohet vota e qytetarit.

‘Ti ke qenë i përfshirë në ndarjen e Kosovës’- Haradinaj përplaset me Baton Haxhiun në Open
Debate të forta u zhvilluan në Open në Top Channel pas deklaratave të Baton Haxhiut që Edi Rama ka qenë pro shkëmbimit të territoreve Kosovë-Serbi.
Top Channel | 23-Jan-2020 23:50
Debate të forta u zhvilluan në Open në Top Channel pas deklaratave të Baton Haxhiut që Edi Rama ka qenë pro shkëmbimit të territoreve Kosovë-Serbi.

A është SHBA pro shkëmbimit të territoreve? Ja si përgjigjet Haradinaj në Open
Ramush Haradinaj është përballë gazetarëve teksa po flet në Open në Top Channel edhe për çështjen e shumë përfolur për shkëmbimin e territoreve Kosovë-Serbi.
Top Channel | 23-Jan-2020 23:32
Ramush Haradinaj është përballë gazetarëve teksa po flet në Open në Top Channel edhe për çështjen e shumë përfolur për shkëmbimin e territoreve Kosovë-Serbi.

Samiti i Berlinit/ Gazetari Veliu në Open: Rama, Spiropali dhe Fuga nuk dhanë asnjë detaj
I ftuar në emisionin Open gazetari i Top Channel Muhamed Veliu iu rikthye raportimit të Samitit të Berlinit nga ku nisi edhe përplasja e fortë mes Kryeministrit Rama dhe homologut të tij nga Kosova Ramush Haradinaj.
Top Channel | 23-Jan-2020 23:32
I ftuar në emisionin Open gazetari i Top Channel Muhamed Veliu iu rikthye raportimit të Samitit të Berlinit nga ku nisi edhe përplasja e fortë mes Kryeministrit Rama dhe homologut të tij nga Kosova Ramush Haradinaj.

Dobësimi i AAK në zgjedhjet e fundit, Haradinaj: Humba vota, u keqkuptova nga besimtarët e devotshëm
I ftuar në ‘Open’, Ramush Haradinaj foli edhe për dobësimin e AAK-së në zgjedhjet e fundit të parakohshme. Një nga gazetarët e pyeti: Kur ju keni bërë sakrifica për Kosovën pse nuk jeni votuar?
Top Channel | 23-Jan-2020 23:05
I ftuar në ‘Open’, Ramush Haradinaj foli edhe për dobësimin e AAK-së në zgjedhjet e fundit të parakohshme. Një nga gazetarët e pyeti: Kur ju keni bërë sakrifica për Kosovën pse nuk jeni votuar?

Haradinaj në Open: Rama një ‘hajgarexhi’
Ramush Haradinaj foli në Open në Top Channel për raportin e tij me kryeministrin e Shqipërisë Edi Rama. Haradinaj e quajti Ramën një hajgarexhi i cili me padinë kundër tij e ka quajtur një akt të turpshëm.
Top Channel | 23-Jan-2020 22:15
Ramush Haradinaj foli në Open në Top Channel për raportin e tij me kryeministrin e Shqipërisë Edi Rama. Haradinaj e quajti Ramën një hajgarexhi i cili me padinë kundër tij e ka quajtur një akt të turpshëm.

Haradinaj bën deklaratën e fortë në Open: Rama ideator dhe ka lobuar për ndarjen e Kosovës
Haradinaj foli në Open në Top Channel për raportin e tij me kryeministrin e Shqipërisë Edi Rama.
Top Channel | 23-Jan-2020 22:03
Haradinaj foli në Open në Top Channel për raportin e tij me kryeministrin e Shqipërisë Edi Rama.

Haradinaj në Open: 150 kosovarë janë vrarë duke luftuar në Siri
Ramush Haradinaj foli edhe për dobësimin e AAK-së në zgjedhjet e fundit të parakohshme. Ishte Rakipllari ai që e pyeti kur ju keni bërë sakrifica për Kosovën pse nuk jeni votuar.
Top Channel | 23-Jan-2020 22:03
Ramush Haradinaj foli edhe për dobësimin e AAK-së në zgjedhjet e fundit të parakohshme. Ishte Rakipllari ai që e pyeti kur ju keni bërë sakrifica për Kosovën pse nuk jeni votuar.

Open/ A e ka dobësuar taksa Kosovën në aspektin ndërkombëtar? Ja si përgjigjet Haradinaj
Një debat u zhvillua mes gazetarëve Alban Dudushi dhe Robert Rakipllari me kryeministrin në detyrë të Kosovës, Ramush Haradinaj.
Top Channel | 23-Jan-2020 21:39
Një debat u zhvillua mes gazetarëve Alban Dudushi dhe Robert Rakipllari me kryeministrin në detyrë të Kosovës, Ramush Haradinaj.

Kryeministri në detyrë: AAK do të qëndrojë në opozitë
Kryeministri në detyrë Ramush Haradinaj ka deklaruar se marrëveshja për linjë ajrore mes Kosovës dhe Serbisë nuk e cenon sovranitetin dhe pavarësinë e vendit dhe se kjo marrëveshje nuk e largon taksën 100 për qind dhe ...
Top Channel | 22-Jan-2020 19:08
Kryeministri në detyrë Ramush Haradinaj ka deklaruar se marrëveshja për linjë ajrore mes Kosovës dhe Serbisë nuk e cenon sovranitetin dhe pavarësinë e vendit dhe se kjo marrëveshje nuk e largon taksën 100 për qind dhe ...

Haradinaj sherr me Baton Haxhiun: Ti ke qenë i përfshirë në ndarjen e Kosovës
Debate të forta në Open në Top Channel po zhvillohen pas deklaratave të Baton Haxhiut që Edi Rama ka qenë pro shkëmbimit të territoreve Kosovë-Serbi. Nuk di të ketë diçka të shkruar apo një qëndrim konkret që Edi Rama ...
Telegrafi | 23-Jan-2020 23:20
Debate të forta në Open në Top Channel po zhvillohen pas deklaratave të Baton Haxhiut që Edi Rama ka qenë pro shkëmbimit të territoreve Kosovë-Serbi. Nuk di të ketë diçka të shkruar apo një qëndrim konkret që Edi Rama ...

Haradinaj: Edi Rama është ideator dhe ka lobuar për ndarjen e Kosovës
Kryeministri në detyrë i Kosovës, Ramush Haradinaj në një intervistë në Open në Top Channel, foli për raportin e tij me kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama. Haradinaj përmendi edhe padinë e bërë ndaj tij nga ...
Telegrafi | 23-Jan-2020 22:06
Kryeministri në detyrë i Kosovës, Ramush Haradinaj në një intervistë në Open në Top Channel, foli për raportin e tij me kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama. Haradinaj përmendi edhe padinë e bërë ndaj tij nga ...

A pranon një koalicion me LDK? Ja si përgjigjet Haradinaj
Ramush Haradinaj hodhi akuza të forta ndaj liderit të Vetëvendosjes Albin Kurti duke thënë që është e padrejtë të mos krijohej qeveria sepse nuk respektohet vota e qytetarit. Albin Kurti ka edhe 8-9 ditë për të bërë ...
Shprehja | 24-Jan-2020 03:38
Ramush Haradinaj hodhi akuza të forta ndaj liderit të Vetëvendosjes Albin Kurti duke thënë që është e padrejtë të mos krijohej qeveria sepse nuk respektohet vota e qytetarit. Albin Kurti ka edhe 8-9 ditë për të bërë ...

VIDEO/ Koalicion me Albin Kurtin për qeverinë? Haradinaj: Nuk kemi asnjë komunikim, ai është mashtrues
KOSOVË Sot Ramush Haradinaj mblodhi qeverinë e Kosovës dhe në një konferencë për mediat ka shuar dyshimet se partia e tij AAK dhe Lëvizja Vetëvëndosje mund të bëjnë një koalicion për t’i dhënë fund dilemës së formimit ...
BalkanWeb | 22-Jan-2020 15:44
KOSOVË Sot Ramush Haradinaj mblodhi qeverinë e Kosovës dhe në një konferencë për mediat ka shuar dyshimet se partia e tij AAK dhe Lëvizja Vetëvëndosje mund të bëjnë një koalicion për t’i dhënë fund dilemës së formimit ...

‘Ti ke qenë i përfshirë në ndarjen e Kosovës’- Haradinaj përplaset me Baton Haxhiun në Open
Debate të forta u zhvilluan në Open në Top Channel pas deklaratave të Baton Haxhiut që Edi Rama ka qenë pro shkëmbimit të territoreve Kosovë-Serbi. Nuk di të ketë diçka të shkruar apo një qëndrim konkret që Edi Rama të ...
Ina-Online | 24-Jan-2020 01:14
Debate të forta u zhvilluan në Open në Top Channel pas deklaratave të Baton Haxhiut që Edi Rama ka qenë pro shkëmbimit të territoreve Kosovë-Serbi. Nuk di të ketë diçka të shkruar apo një qëndrim konkret që Edi Rama të ...

Haradinaj: Rama ideator dhe ka lobuar për ndarjen e Kosovës
Kryeministri në ikje i Kosovës, Ramush Haradinaj në emisionin “Open” në Top Channel ka folur për raportin e tij me kryeministrin e Shqipërisë Edi Rama. “U kërkoj falje popullit shqiptar. Padia e Ramës është një akt i ...
Ina-Online | 24-Jan-2020 01:14
Kryeministri në ikje i Kosovës, Ramush Haradinaj në emisionin “Open” në Top Channel ka folur për raportin e tij me kryeministrin e Shqipërisë Edi Rama. “U kërkoj falje popullit shqiptar. Padia e Ramës është një akt i ...

Haradinaj: Rama ishte mbështetës fanatik i planit për ndarjen e Kosovës
Tiranë, 23 janar 2020 – Kryeministri i Kosovës në detyrë, Ramush Haradinaj, tha se Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka qenë mbështetës fanatik i idesë për ndarjen e Kosovës. Haradinaj, i cili ishte mysafir në ...
Illyriapress | 24-Jan-2020 00:00
Tiranë, 23 janar 2020 – Kryeministri i Kosovës në detyrë, Ramush Haradinaj, tha se Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka qenë mbështetës fanatik i idesë për ndarjen e Kosovës. Haradinaj, i cili ishte mysafir në ...

Haradinaj: Rama ideator dhe ka lobuar për ndarjen e Kosovës
Kryeministri në detyrë i Kosovës, Ramush Haradinaj ka folur përsëri për përplasjen e tij me kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama.
Kosova Press | 23-Jan-2020 23:53
Kryeministri në detyrë i Kosovës, Ramush Haradinaj ka folur përsëri për përplasjen e tij me kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama.

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved