ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/02/2020 14:03

PD tregon kryebashkiakun e kokainës: Video është e kryebashkiakut të Bulqizës

PD tregon kryebashkiakun e kokainës: Video është e kryebashkiakut të Bulqizës
Kjo është video e kryebashkiakut që konsumon kokainë në një lokal, ndërsa Partia Demokratike thotë se ai është socialisti Lefter Alla i Bulqizës. Videon e publikoi gazetari Artan Hoxha në Abc News.
Top Channel | 23-Jan-2020 04:19
Kjo është video e kryebashkiakut që konsumon kokainë në një lokal, ndërsa Partia Demokratike thotë se ai është socialisti Lefter Alla i Bulqizës. Videon e publikoi gazetari Artan Hoxha në Abc News.

Videoja e Lefter Allës u montua nga PD? Artan Hoxha i prerë: Asnjëherë mo burrë!
Kryetari i Bashkisë së Bulqizës, Lefter Alla, reagoi për videon e publikuar, ku shfaqej se duke pirë kokainë, duke akuzuar për montazh Partinë Demokratike, që sipas tij, po e përdor për ta shantazhuar. Por, gazetari ...
BalkanWeb | 22-Jan-2020 22:59
Kryetari i Bashkisë së Bulqizës, Lefter Alla, reagoi për videon e publikuar, ku shfaqej se duke pirë kokainë, duke akuzuar për montazh Partinë Demokratike, që sipas tij, po e përdor për ta shantazhuar. Por, gazetari ...

Artan Hoxha flet për videon e kryebashkiakut duke thithur kokainë: Ja si e gjeta, pati kërcënime politike dhe nga bota e nëndheshme
Gazetari Artan Hoxha ka shpjeguar se si i “ra në dorë” video, ku sipas tij, duket kryetari i Bashkisë së Bulqizës, Lefter Alla, duke konsumuar kokainë. “Prej 4 muaj e kam patur këtë video. Video është xhiruar pasi ka ...
BalkanWeb | 22-Jan-2020 22:36
Gazetari Artan Hoxha ka shpjeguar se si i “ra në dorë” video, ku sipas tij, duket kryetari i Bashkisë së Bulqizës, Lefter Alla, duke konsumuar kokainë. “Prej 4 muaj e kam patur këtë video. Video është xhiruar pasi ka ...

“Kryebashkiaku i Bulqizës pi kokainë”/ Manjani: Qeveria ta shkarkojë në sekondë. Do shërbejë me fytyrën e mallit?
Ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani i ftuar në emisionin “Real Story” në “News 24” tha se video ku kryebashkiaku i Bulqizës Lefter Alla pi kokainë është shokues. Manjani u shpreh se Alla duhet të shkarkohet në ...
BalkanWeb | 22-Jan-2020 21:26
Ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani i ftuar në emisionin “Real Story” në “News 24” tha se video ku kryebashkiaku i Bulqizës Lefter Alla pi kokainë është shokues. Manjani u shpreh se Alla duhet të shkarkohet në ...

Kryebashkiaku me kokainë, Furxhi: Nuk e njoh, por duket që merr drogë. Zaloshnja: Duhen ekspertët për ta sqaruar videon
Të ftuar në emisionin ‘Real Story’ të Sokol Ballës në News 24 gazetarët Aleksandër Furxhi dhe analisti Eduard Zaloshnja kanë komentuar videon e kryebashkiakut të Bulqizës Lefter Alla ku pretendohet se konsumon kokainë. ...
BalkanWeb | 22-Jan-2020 21:26
Të ftuar në emisionin ‘Real Story’ të Sokol Ballës në News 24 gazetarët Aleksandër Furxhi dhe analisti Eduard Zaloshnja kanë komentuar videon e kryebashkiakut të Bulqizës Lefter Alla ku pretendohet se konsumon kokainë. ...

Video e kryebashkiakut socialist ku aludohet se pi kokainë, vjen reagimi parë nga Qeveria: Nëse është e vërtetë, agjencitë ligjzbatuese të veprojnë
Pas publikimit të videos së kryebashkiakut socialist të Bulqizës Lefter Alla, i cili shfaqet duke pirë kokainë, vjen dhe reagimi i parë nga Qeveria. Zv.ministrja e Brendshme Rovena Voda, është shprehur mbrëmjen e sotme ...
GazetaTema | 22-Jan-2020 21:43
Pas publikimit të videos së kryebashkiakut socialist të Bulqizës Lefter Alla, i cili shfaqet duke pirë kokainë, vjen dhe reagimi i parë nga Qeveria. Zv.ministrja e Brendshme Rovena Voda, është shprehur mbrëmjen e sotme ...

Video e kryebashkiakut të Bulqizës me kokainë, Ervis Iljazaj: Edhe Rama ka përgjegjësi, ja pse
Gazetari Ervis iljazaj i ftuar në emisionin ‘Real Story’ të Sokol Ballës në Neës 24 është shprehur se Rama ka të drejtë kur thotë që për ato çfarë bëjnë kryebashkiakët apo anëtarët e PS është individuale, por kur bëhen ...
BalkanWeb | 22-Jan-2020 21:18
Gazetari Ervis iljazaj i ftuar në emisionin ‘Real Story’ të Sokol Ballës në Neës 24 është shprehur se Rama ka të drejtë kur thotë që për ato çfarë bëjnë kryebashkiakët apo anëtarët e PS është individuale, por kur bëhen ...

Bardhi: SPAK të ndjekë penalisht Lefter Allën
Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi ka reaguar për videon me kokainë që po qarkullon në media për Lefter Allën. Bardhi përmes një postimi në facebook, thotë se kryebashkiaku i duhet të ndiqet penalisht nga ...
VizionPlus | 22-Jan-2020 21:43
Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi ka reaguar për videon me kokainë që po qarkullon në media për Lefter Allën. Bardhi përmes një postimi në facebook, thotë se kryebashkiaku i duhet të ndiqet penalisht nga ...

Kryebashkiaku i PS-së duke marrë kokainë, vjen reagimi i parë nga qeveria
Zv.ministrja e Brendshme Rovena Voda, ka komentuar videon e publikuar nga gazetari Artan Hoxha, ku shihet kryebashkiaku i Bulqizës, Lefter Alla duke konsumuar lëndë narkotike. Sipas zv.ministres fillimisht duhet të ...
Telegrafi | 22-Jan-2020 22:48
Zv.ministrja e Brendshme Rovena Voda, ka komentuar videon e publikuar nga gazetari Artan Hoxha, ku shihet kryebashkiaku i Bulqizës, Lefter Alla duke konsumuar lëndë narkotike. Sipas zv.ministres fillimisht duhet të ...

‘Grup kriminal që trafikon kokainë në Bulqizë’, Bardhi: SPAK të ndjekë penalisht Lefter Allën… për moskallëzim krimi ndaj atyre që ja siguruan drogën
Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi ka reaguar për videon me kokainë që po qarkullon në media për Lefter Allën, kryebashkiakun e Bulqizës dhe thotë që ai duhet të ndiqet penalisht nga SPAK. Bardhi shton se ...
BalkanWeb | 22-Jan-2020 19:34
Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi ka reaguar për videon me kokainë që po qarkullon në media për Lefter Allën, kryebashkiakun e Bulqizës dhe thotë që ai duhet të ndiqet penalisht nga SPAK. Bardhi shton se ...

“Merr kokainë”/ Bardhi apel SPAK-ut: Veproni ndaj Lefter Allës, duhet të ndiqet penalisht
mapo.al Pas publikimit të videos ku shihet kryebashkiaku i Bulqizës, Lefter Alla, merr kokainë, ka ardhur dhe reagimi i Sekretarit të Përgjithshëm të Partisë Demokratike, Gazment Bardhi. Në postimin e tij në Facebook, ...
Mapo | 22-Jan-2020 19:40
mapo.al Pas publikimit të videos ku shihet kryebashkiaku i Bulqizës, Lefter Alla, merr kokainë, ka ardhur dhe reagimi i Sekretarit të Përgjithshëm të Partisë Demokratike, Gazment Bardhi. Në postimin e tij në Facebook, ...

“Kërcënime nga politika dhe bota e nëndheshme”, Artan Hoxha: Si më ra në dorë video e Lefter Allës
Gazetari Artan Hoxha ka shpjeguar edhe njëherë se si i “ra në dorë” video, ku sipas tij duket kryetari i Bashkisë së Bulqizës, Lefter Alla duke konsumuar kokainë. I ftuar në emisionin “Opinion” Hoxha tha se e ka patur ...
ABCNews | 22-Jan-2020 22:45
Gazetari Artan Hoxha ka shpjeguar edhe njëherë se si i “ra në dorë” video, ku sipas tij duket kryetari i Bashkisë së Bulqizës, Lefter Alla duke konsumuar kokainë. I ftuar në emisionin “Opinion” Hoxha tha se e ka patur ...

Video-ja e Allës duke konsumuar kokainë , Erisa Xhixho: Shokuese, duhet reagim i menjëhershëm
Nënkryetarja e LSI-së, Erisa Xhixho e ka cilësuar si shokuese videon e kryebashkiakut të Bulqizës, Lefter Alla duke konsumuar lëndë narkotike dhe për të reagimi duhet të jetë i menjëhershëm. “Ishte një video shokuese ...
Telegraf | 22-Jan-2020 20:05
Nënkryetarja e LSI-së, Erisa Xhixho e ka cilësuar si shokuese videon e kryebashkiakut të Bulqizës, Lefter Alla duke konsumuar lëndë narkotike dhe për të reagimi duhet të jetë i menjëhershëm. “Ishte një video shokuese ...

“Videoja shokuese”, PD: Lefter Alla të shkarkohet menjëherë
mapo.al Partia Demokratike ka reaguar pas publikimit të videos së kryebashkiakut të Bulqizës, Lefter Alla, teksa merrte kokainë. Demokratët kërkojnë shkarkimin e menjëhershëm të Allës, ndërsa sipas PD Rama ka ...
Mapo | 22-Jan-2020 19:30
mapo.al Partia Demokratike ka reaguar pas publikimit të videos së kryebashkiakut të Bulqizës, Lefter Alla, teksa merrte kokainë. Demokratët kërkojnë shkarkimin e menjëhershëm të Allës, ndërsa sipas PD Rama ka ...

“Kryebashkiaku i PS-së duke pirë kokainë”/ Vjen reagimi i parë nga qeveria
Zv.ministrja e Brendshme Rovena Voda në studion e “Byro Politike” në Abc Neës ka komentuar videon e publikuar nga gazetari Artan Hoxha, ku shihet kryebashkiaku i Bulqizës, Lefter Alla duke konsumuar lëndë narkotike. ...
Lapsi | 22-Jan-2020 22:21
Zv.ministrja e Brendshme Rovena Voda në studion e “Byro Politike” në Abc Neës ka komentuar videon e publikuar nga gazetari Artan Hoxha, ku shihet kryebashkiaku i Bulqizës, Lefter Alla duke konsumuar lëndë narkotike. ...

Zv.ministrja thirrje Artan Hoxhës: Paraqitu pranë Policisë së Shtetit
Zv.ministrja e Brendshme Rovena Voda i bëri thirrje gazetarit Artan Hoxha të paraqitet në Policinë e Shtetit. Ky apel i zv.ministres në studion e “Byro Politike” vjen pas thirrjes së mëhershme që bëri sot gazetari, ...
ABCNews | 22-Jan-2020 22:03
Zv.ministrja e Brendshme Rovena Voda i bëri thirrje gazetarit Artan Hoxha të paraqitet në Policinë e Shtetit. Ky apel i zv.ministres në studion e “Byro Politike” vjen pas thirrjes së mëhershme që bëri sot gazetari, ...

DETAJET/ Video e kokainës, pas fitores së bashkisë së Bulqizës
Pas publikimit të videos së kryebashkiakut të Bulqizës Lefter Alla, gazetari Artan Hoxha, nuk vuri aspak në dyshim, identitetin e kryebashkiakut që shihet në video ndërsa merr kokainë. Hoxha sqaroi se videoja është edhe ...
Lapsi | 22-Jan-2020 21:56
Pas publikimit të videos së kryebashkiakut të Bulqizës Lefter Alla, gazetari Artan Hoxha, nuk vuri aspak në dyshim, identitetin e kryebashkiakut që shihet në video ndërsa merr kokainë. Hoxha sqaroi se videoja është edhe ...

Lefter Alla reagon sërish pas videos duke marrë kokainë: Është montazh
mapo.al Kryebashkiaku i Bulqizës, Lefter Alla, i filmuar duke marrë kokainë në një video të publikuar nga gazetari Artan Hoxha ka reaguar pak më parë duke thënë se bëhet fjalë për një montazh. Ai thotë se kemi të bëjmë ...
Mapo | 22-Jan-2020 19:02
mapo.al Kryebashkiaku i Bulqizës, Lefter Alla, i filmuar duke marrë kokainë në një video të publikuar nga gazetari Artan Hoxha ka reaguar pak më parë duke thënë se bëhet fjalë për një montazh. Ai thotë se kemi të bëjmë ...

Kryebashkiaku i Bulqizës reagon për publikimin e videos ku aludohet se pi kokainë: Montazh i PD, seria e radhës e telenovelës “Babale”
Kryebashkiaku i Bulqizës, Lefter Alla ka reaguar pas denoncimit të Partisë Demokratike se ai shfaqej në një video duke konsumuar kokainë. “Montazhi që po shfaqin sot është seria e radhës e telenovelës Babale, që si për ...
GazetaTema | 22-Jan-2020 18:59
Kryebashkiaku i Bulqizës, Lefter Alla ka reaguar pas denoncimit të Partisë Demokratike se ai shfaqej në një video duke konsumuar kokainë. “Montazhi që po shfaqin sot është seria e radhës e telenovelës Babale, që si për ...

Artan Hoxha: Ja si më ra në dorë videoja e kryetarit të Bulqizës duke thithur kokainë!
Gazetari investigativ, Artan Hoxha i ftuar në emisionin “Opinion” ka folur për videon që publikoi sot ku shfaqej kryebashkiaku i Bulqizës, Lefter Alla duke konsumuar kokainë. Hoxha tha se kjo video nuk është e montuar ...
Dritare | 23-Jan-2020 00:29
Gazetari investigativ, Artan Hoxha i ftuar në emisionin “Opinion” ka folur për videon që publikoi sot ku shfaqej kryebashkiaku i Bulqizës, Lefter Alla duke konsumuar kokainë. Hoxha tha se kjo video nuk është e montuar ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved