ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/02/2020 08:13

Videoja e Lefter Allës u montua nga PD? Artan Hoxha i prerë: Asnjëherë mo burrë!

Videoja e Lefter Allës u montua nga PD? Artan Hoxha i prerë: Asnjëherë mo burrë!
Kryetari i Bashkisë së Bulqizës, Lefter Alla, reagoi për videon e publikuar, ku shfaqej se duke pirë kokainë, duke akuzuar për montazh Partinë Demokratike, që sipas tij, po e përdor për ta shantazhuar. Por, gazetari ...
BalkanWeb | 22-Jan-2020 22:59
Kryetari i Bashkisë së Bulqizës, Lefter Alla, reagoi për videon e publikuar, ku shfaqej se duke pirë kokainë, duke akuzuar për montazh Partinë Demokratike, që sipas tij, po e përdor për ta shantazhuar. Por, gazetari ...

Ndryshimi i sistemit? Zaloshnja: Opozita me aktualin ka më shumë gjasa të vijë në pushtet
Analisti Eduard Zaloshnja ka thënë se opozita me sistemin aktual me lista të mbyllura ka më shumë gjasa të vijë në pushtet pasi përbëhet nga një parti e madhe, një parti e mesme dhe shumë të vogla përballë PS-së së ...
BalkanWeb | 22-Jan-2020 22:42
Analisti Eduard Zaloshnja ka thënë se opozita me sistemin aktual me lista të mbyllura ka më shumë gjasa të vijë në pushtet pasi përbëhet nga një parti e madhe, një parti e mesme dhe shumë të vogla përballë PS-së së ...

‘Me këtë Reformë Zgjedhore nuk ndodh asgjë’, Manjani: Jam skeptik për zgjedhjet e parakohshme, nuk e kuptoj pse opozita mbron sistemin
Ish- ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani thotë se Reforma Zgjedhore që do të miratojnë palët me konsensus nuk prodhdon asgjë por është diçka formale e cila thjesht sa do të shtyjë edhe zgjedhjet e ardhshme. Ai thotë se ...
BalkanWeb | 22-Jan-2020 22:39
Ish- ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani thotë se Reforma Zgjedhore që do të miratojnë palët me konsensus nuk prodhdon asgjë por është diçka formale e cila thjesht sa do të shtyjë edhe zgjedhjet e ardhshme. Ai thotë se ...

Artan Hoxha flet për videon e kryebashkiakut duke thithur kokainë: Ja si e gjeta, pati kërcënime politike dhe nga bota e nëndheshme
Gazetari Artan Hoxha ka shpjeguar se si i “ra në dorë” video, ku sipas tij, duket kryetari i Bashkisë së Bulqizës, Lefter Alla, duke konsumuar kokainë. “Prej 4 muaj e kam patur këtë video. Video është xhiruar pasi ka ...
BalkanWeb | 22-Jan-2020 22:36
Gazetari Artan Hoxha ka shpjeguar se si i “ra në dorë” video, ku sipas tij, duket kryetari i Bashkisë së Bulqizës, Lefter Alla, duke konsumuar kokainë. “Prej 4 muaj e kam patur këtë video. Video është xhiruar pasi ka ...

Publikoi videon e kryebashkiakut duke marrë kokainë/ Artan Hoxha thirret në Polici
mapo.al Gazetari Artan Hoxha publikoi sot video-skandalin e kryebashkiakut të Bulqizës, Lefter Alla, i cili shfaqej në ambientet e një lokali duke marrë kokainë. Për të folur për këtë çëshjte, Artan Hoxha është i ftuar ...
Mapo | 22-Jan-2020 22:54
mapo.al Gazetari Artan Hoxha publikoi sot video-skandalin e kryebashkiakut të Bulqizës, Lefter Alla, i cili shfaqej në ambientet e një lokali duke marrë kokainë. Për të folur për këtë çëshjte, Artan Hoxha është i ftuar ...

“Vota e kuksianit vlen njësoj si e tiransit”, Zaloshnja: Përfaqësimi bëhet në bazë të numrit të popullatës
Analistë dhe politikanë kanë zhvilluar një debat në studion e emisionit “Real Story” në “News 24” në lidhje me sistemin zgjedhor. Ndërsa ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani deklaroi se me këtë sistem, vota e ...
BalkanWeb | 22-Jan-2020 22:24
Analistë dhe politikanë kanë zhvilluar një debat në studion e emisionit “Real Story” në “News 24” në lidhje me sistemin zgjedhor. Ndërsa ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani deklaroi se me këtë sistem, vota e ...

Zaloshnja: Të fortë si Vangjushi s’ka…”! Furxhi: PD-PS janë ndeshur me muskuj 5 vitet e fundit
Videoja e kryebashkiakut të Bulqizës, Lefter Alla, që shfaqej duke konsumuar kokainë, është bërë temë debati në emisionin “Real Story”, në News24 . Të ftuarit në studio, Aleksandër Furxhi dhe Eduard Zaloshnja, mendojnë ...
BalkanWeb | 22-Jan-2020 22:04
Videoja e kryebashkiakut të Bulqizës, Lefter Alla, që shfaqej duke konsumuar kokainë, është bërë temë debati në emisionin “Real Story”, në News24 . Të ftuarit në studio, Aleksandër Furxhi dhe Eduard Zaloshnja, mendojnë ...

‘Dekriminalizimi armë në dorë e opozitës’, Zaloshnja: Nëse dalin dhe 6 kryebashkiakë të tjerë, Rama do të paguajë kosto politike
Armë në dorë e opozitës e ka cilësuar analisti Eduard Zaloshnja ligjin e dekriminalizimit pasi PD deri tani ka denoncuar 5 kryebashkiakë për të shkuar kriminale, plus Lefter Allën në një video që pretendohet se konsumon ...
BalkanWeb | 22-Jan-2020 21:54
Armë në dorë e opozitës e ka cilësuar analisti Eduard Zaloshnja ligjin e dekriminalizimit pasi PD deri tani ka denoncuar 5 kryebashkiakë për të shkuar kriminale, plus Lefter Allën në një video që pretendohet se konsumon ...

Kryebashkiakët me të shkuar kriminale, Furxhi: PS do e paguajë me vota përballë elektoratit
Gazetari Aleksandër Furxhi është shprehur për rastet e kryebashkiakëve të PS të cilët kanë dalë me të shkuar të dënuar apo me proces të hapur gjyqësor më parë se partia do e paguajë me vota në zgjedhjet e ardhshme para ...
BalkanWeb | 22-Jan-2020 21:44
Gazetari Aleksandër Furxhi është shprehur për rastet e kryebashkiakëve të PS të cilët kanë dalë me të shkuar të dënuar apo me proces të hapur gjyqësor më parë se partia do e paguajë me vota në zgjedhjet e ardhshme para ...

“Si guxojnë këta kryebashkiakë…”?! Gazetari: Ose janë të papërgjegjshëm, ose kanë mbrojtje politike
Gazetari Ervis Iljazaj tha në emisionin “Real Story” të gazetarit Sokol Balla, në News24 , se kryebashkiakët socialistë, që po ikin një nga një për veprat e tyre penale, që nuk i kanë publikuar në formularin e ...
BalkanWeb | 22-Jan-2020 21:35
Gazetari Ervis Iljazaj tha në emisionin “Real Story” të gazetarit Sokol Balla, në News24 , se kryebashkiakët socialistë, që po ikin një nga një për veprat e tyre penale, që nuk i kanë publikuar në formularin e ...

“Kryebashkiaku i Bulqizës pi kokainë”/ Manjani: Qeveria ta shkarkojë në sekondë. Do shërbejë me fytyrën e mallit?
Ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani i ftuar në emisionin “Real Story” në “News 24” tha se video ku kryebashkiaku i Bulqizës Lefter Alla pi kokainë është shokues. Manjani u shpreh se Alla duhet të shkarkohet në ...
BalkanWeb | 22-Jan-2020 21:26
Ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani i ftuar në emisionin “Real Story” në “News 24” tha se video ku kryebashkiaku i Bulqizës Lefter Alla pi kokainë është shokues. Manjani u shpreh se Alla duhet të shkarkohet në ...

Kryebashkiaku me kokainë, Furxhi: Nuk e njoh, por duket që merr drogë. Zaloshnja: Duhen ekspertët për ta sqaruar videon
Të ftuar në emisionin ‘Real Story’ të Sokol Ballës në News 24 gazetarët Aleksandër Furxhi dhe analisti Eduard Zaloshnja kanë komentuar videon e kryebashkiakut të Bulqizës Lefter Alla ku pretendohet se konsumon kokainë. ...
BalkanWeb | 22-Jan-2020 21:26
Të ftuar në emisionin ‘Real Story’ të Sokol Ballës në News 24 gazetarët Aleksandër Furxhi dhe analisti Eduard Zaloshnja kanë komentuar videon e kryebashkiakut të Bulqizës Lefter Alla ku pretendohet se konsumon kokainë. ...

Video e kryebashkiakut socialist ku aludohet se pi kokainë, vjen reagimi parë nga Qeveria: Nëse është e vërtetë, agjencitë ligjzbatuese të veprojnë
Pas publikimit të videos së kryebashkiakut socialist të Bulqizës Lefter Alla, i cili shfaqet duke pirë kokainë, vjen dhe reagimi i parë nga Qeveria. Zv.ministrja e Brendshme Rovena Voda, është shprehur mbrëmjen e sotme ...
GazetaTema | 22-Jan-2020 21:43
Pas publikimit të videos së kryebashkiakut socialist të Bulqizës Lefter Alla, i cili shfaqet duke pirë kokainë, vjen dhe reagimi i parë nga Qeveria. Zv.ministrja e Brendshme Rovena Voda, është shprehur mbrëmjen e sotme ...

Video e kryebashkiakut të Bulqizës me kokainë, Ervis Iljazaj: Edhe Rama ka përgjegjësi, ja pse
Gazetari Ervis iljazaj i ftuar në emisionin ‘Real Story’ të Sokol Ballës në Neës 24 është shprehur se Rama ka të drejtë kur thotë që për ato çfarë bëjnë kryebashkiakët apo anëtarët e PS është individuale, por kur bëhen ...
BalkanWeb | 22-Jan-2020 21:18
Gazetari Ervis iljazaj i ftuar në emisionin ‘Real Story’ të Sokol Ballës në Neës 24 është shprehur se Rama ka të drejtë kur thotë që për ato çfarë bëjnë kryebashkiakët apo anëtarët e PS është individuale, por kur bëhen ...

Kryebashkiaku i PS-së duke marrë kokainë, vjen reagimi i parë nga qeveria
Zv.ministrja e Brendshme Rovena Voda, ka komentuar videon e publikuar nga gazetari Artan Hoxha, ku shihet kryebashkiaku i Bulqizës, Lefter Alla duke konsumuar lëndë narkotike. Sipas zv.ministres fillimisht duhet të ...
Telegrafi | 22-Jan-2020 22:48
Zv.ministrja e Brendshme Rovena Voda, ka komentuar videon e publikuar nga gazetari Artan Hoxha, ku shihet kryebashkiaku i Bulqizës, Lefter Alla duke konsumuar lëndë narkotike. Sipas zv.ministres fillimisht duhet të ...

Bardhi: SPAK të ndjekë penalisht Lefter Allën
Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi ka reaguar për videon me kokainë që po qarkullon në media për Lefter Allën. Bardhi përmes një postimi në facebook, thotë se kryebashkiaku i duhet të ndiqet penalisht nga ...
VizionPlus | 22-Jan-2020 21:43
Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi ka reaguar për videon me kokainë që po qarkullon në media për Lefter Allën. Bardhi përmes një postimi në facebook, thotë se kryebashkiaku i duhet të ndiqet penalisht nga ...

‘Grup kriminal që trafikon kokainë në Bulqizë’, Bardhi: SPAK të ndjekë penalisht Lefter Allën… për moskallëzim krimi ndaj atyre që ja siguruan drogën
Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi ka reaguar për videon me kokainë që po qarkullon në media për Lefter Allën, kryebashkiakun e Bulqizës dhe thotë që ai duhet të ndiqet penalisht nga SPAK. Bardhi shton se ...
BalkanWeb | 22-Jan-2020 19:34
Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi ka reaguar për videon me kokainë që po qarkullon në media për Lefter Allën, kryebashkiakun e Bulqizës dhe thotë që ai duhet të ndiqet penalisht nga SPAK. Bardhi shton se ...

“Merr kokainë”/ Bardhi apel SPAK-ut: Veproni ndaj Lefter Allës, duhet të ndiqet penalisht
mapo.al Pas publikimit të videos ku shihet kryebashkiaku i Bulqizës, Lefter Alla, merr kokainë, ka ardhur dhe reagimi i Sekretarit të Përgjithshëm të Partisë Demokratike, Gazment Bardhi. Në postimin e tij në Facebook, ...
Mapo | 22-Jan-2020 19:40
mapo.al Pas publikimit të videos ku shihet kryebashkiaku i Bulqizës, Lefter Alla, merr kokainë, ka ardhur dhe reagimi i Sekretarit të Përgjithshëm të Partisë Demokratike, Gazment Bardhi. Në postimin e tij në Facebook, ...

“Kërcënime nga politika dhe bota e nëndheshme”, Artan Hoxha: Si më ra në dorë video e Lefter Allës
Gazetari Artan Hoxha ka shpjeguar edhe njëherë se si i “ra në dorë” video, ku sipas tij duket kryetari i Bashkisë së Bulqizës, Lefter Alla duke konsumuar kokainë. I ftuar në emisionin “Opinion” Hoxha tha se e ka patur ...
ABCNews | 22-Jan-2020 22:45
Gazetari Artan Hoxha ka shpjeguar edhe njëherë se si i “ra në dorë” video, ku sipas tij duket kryetari i Bashkisë së Bulqizës, Lefter Alla duke konsumuar kokainë. I ftuar në emisionin “Opinion” Hoxha tha se e ka patur ...

Video-ja e Allës duke konsumuar kokainë , Erisa Xhixho: Shokuese, duhet reagim i menjëhershëm
Nënkryetarja e LSI-së, Erisa Xhixho e ka cilësuar si shokuese videon e kryebashkiakut të Bulqizës, Lefter Alla duke konsumuar lëndë narkotike dhe për të reagimi duhet të jetë i menjëhershëm. “Ishte një video shokuese ...
Telegraf | 22-Jan-2020 20:05
Nënkryetarja e LSI-së, Erisa Xhixho e ka cilësuar si shokuese videon e kryebashkiakut të Bulqizës, Lefter Alla duke konsumuar lëndë narkotike dhe për të reagimi duhet të jetë i menjëhershëm. “Ishte një video shokuese ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved