ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/02/2020 01:51

Puthja në buzë mes Dybala dhe Cr7 bëhet virale (por ka një truk)

Puthja në buzë mes Dybala dhe Cr7 bëhet virale (por ka një truk)
Kjo është një nga pamjet më virale të orëve të fundit ku Cristiano Ronaldo puth në buzë Paolo Dybala. Veprimi ndodhi në ndeshjen Juventus-Parma ku argjentinasi i ka asistuar Cr7, i cili ka shënuar duke bërë të mundur ...
BalkanWeb | 20-Jan-2020 18:15
Kjo është një nga pamjet më virale të orëve të fundit ku Cristiano Ronaldo puth në buzë Paolo Dybala. Veprimi ndodhi në ndeshjen Juventus-Parma ku argjentinasi i ka asistuar Cr7, i cili ka shënuar duke bërë të mundur ...

VIDEO që po bën xhiron e rrjetit: Ronaldo e Dybala puthen në buzë?
Juventus luajti kundër Parmas mbrëmjen e të dielës, sfidë që e fitoi me dygolëshin e Cristiano Ronaldos. Në golin e dytë, portugezi u shërbye nga futbollisti ragjentinas, Dybala. Ndërkohë, duke vrapuar për të festuar, ...
GazetaTema | 20-Jan-2020 12:46
Juventus luajti kundër Parmas mbrëmjen e të dielës, sfidë që e fitoi me dygolëshin e Cristiano Ronaldos. Në golin e dytë, portugezi u shërbye nga futbollisti ragjentinas, Dybala. Ndërkohë, duke vrapuar për të festuar, ...

VIDEO/ “Zonja” i lë targën Inter, por mbrojtja shqetëson Sarrin, CR7 për rekord
Të gjesh defekte tek një ekip që fiton dhe kryeson është e vështirë. Juve vijon ecurinë rekord në shtëpi, thyen edhe Parmën për tu shkëputur me 4 pikë nga Ineri i vendit të dytë. “Zonja e Vjetër” i falet sërish CR7, ...
BalkanWeb | 20-Jan-2020 10:17
Të gjesh defekte tek një ekip që fiton dhe kryeson është e vështirë. Juve vijon ecurinë rekord në shtëpi, thyen edhe Parmën për tu shkëputur me 4 pikë nga Ineri i vendit të dytë. “Zonja e Vjetër” i falet sërish CR7, ...

Sarri lartëson Ronaldon: Krijon një problem dhe zgjidh 100, është “kafshë” golash…
11 gola në 7 ndeshje dhe një distancë +4 pikë nga Interi në renditje. Juventusi po shijon momentin më të mirë të sezonit, me Cristiano Ronaldo, gjithashtu, vendimtar kundër Parmës. Mbas ndeshjes, për “Sky Sport”, ...
GazetaTema | 20-Jan-2020 10:32
11 gola në 7 ndeshje dhe një distancë +4 pikë nga Interi në renditje. Juventusi po shijon momentin më të mirë të sezonit, me Cristiano Ronaldo, gjithashtu, vendimtar kundër Parmës. Mbas ndeshjes, për “Sky Sport”, ...

Objektivi i Ronaldos është ta zë dhe ta kalojë Immobilen Ka lënë gjurmë në Angli, ka lënë gjurmë në Spanjë, dëshiron të lërë edhe në Itali. Synimi i Cristiano Ronaldos, përveç titujve me Juventusin, është...
Ka lënë gjurmë në Angli, ka lënë gjurmë në Spanjë, dëshiron të lërë edhe në Itali. Synimi i Cristiano Ronaldos, përveç titujve me Juventusin, është të fitojë edhe çmime individuale gjatë kohës sa do të jetë në Itali. ...
Kosova Sot | 20-Jan-2020 17:11
Ka lënë gjurmë në Angli, ka lënë gjurmë në Spanjë, dëshiron të lërë edhe në Itali. Synimi i Cristiano Ronaldos, përveç titujve me Juventusin, është të fitojë edhe çmime individuale gjatë kohës sa do të jetë në Itali. ...

Objektivi i Ronaldos është ta zë dhe ta kalojë Immobilen
Ka lënë gjurmë në Angli, ka lënë gjurmë në Spanjë, dëshiron të lërë edhe në Itali. Synimi i Cristiano Ronaldos, përveç titujve me Juventusin, është të fitojë edhe çmime individuale gjatë kohës sa do të jetë në Itali, ...
Gazeta Express | 20-Jan-2020 17:01
Ka lënë gjurmë në Angli, ka lënë gjurmë në Spanjë, dëshiron të lërë edhe në Itali. Synimi i Cristiano Ronaldos, përveç titujve me Juventusin, është të fitojë edhe çmime individuale gjatë kohës sa do të jetë në Itali, ...

Cristiano Ronaldo kalon Gerd Mullerin, bëhet golashënuesi i pestë më i mirë në histori të futbollit
Cristiano Ronaldo tani është golashënuesi i pestë më i mirë në histori të futbollit, duke kaluar legjendën e Gjermanisë, Gerd Muller. Ylli portugez shënoi dy gola në fitoren 2-1 të Juventusit kundër Parmës mbrëmjen e ...
EkonomiaOnline | 20-Jan-2020 16:49
Cristiano Ronaldo tani është golashënuesi i pestë më i mirë në histori të futbollit, duke kaluar legjendën e Gjermanisë, Gerd Muller. Ylli portugez shënoi dy gola në fitoren 2-1 të Juventusit kundër Parmës mbrëmjen e ...

Ronaldo është lojtari i parë i Juventusit nga viti 2005 i cili ka arritur gola në shtatë ndeshje të njëpasnjëshme
Krisitiano Ronaldo, krijuesi i fitores (2:1) i Juvenstusit në ndeshjen e mbrëmshme me Parmën, është lojtari i parë i këtij ekipi që nga viti 2005 e këtej, i cili ka arritur gola në shtatë ndeshje me radhë. Për ...
Portalb | 20-Jan-2020 16:29
Krisitiano Ronaldo, krijuesi i fitores (2:1) i Juvenstusit në ndeshjen e mbrëmshme me Parmën, është lojtari i parë i këtij ekipi që nga viti 2005 e këtej, i cili ka arritur gola në shtatë ndeshje me radhë. Për ...

Ronaldo: Tri pikët më me rëndësi se golat e mi
Ronaldo është i lumtur për fitoren e Juves, më shumë se sa golat që i shënoi të dielën mbrëma. Interi barazoi 1-1 me Lecen dhe për Cristiano Ronaldon, ishte e rëndësishme që t’i iknin edhe më shumë me pikë ekipit të ...
EkonomiaOnline | 20-Jan-2020 13:23
Ronaldo është i lumtur për fitoren e Juves, më shumë se sa golat që i shënoi të dielën mbrëma. Interi barazoi 1-1 me Lecen dhe për Cristiano Ronaldon, ishte e rëndësishme që t’i iknin edhe më shumë me pikë ekipit të ...

Ronaldo: Tri pikët më me rëndësi se golat e mi Ronaldo është i lumtur për fitoren e Juves, më shumë se sa golat që i shënoi të dielën mbrëma. Interi barazoi 1-1 me Lecen dhe për Cristiano Ronaldon, ishte e rëndësishme që...
Ronaldo është i lumtur për fitoren e Juves, më shumë se sa golat që i shënoi të dielën mbrëma. Interi barazoi 1-1 me Lecen dhe për Cristiano Ronaldon, ishte e rëndësishme që t’i iknin edhe më shumë me pikë ekipit të ...
Kosova Sot | 20-Jan-2020 13:11
Ronaldo është i lumtur për fitoren e Juves, më shumë se sa golat që i shënoi të dielën mbrëma. Interi barazoi 1-1 me Lecen dhe për Cristiano Ronaldon, ishte e rëndësishme që t’i iknin edhe më shumë me pikë ekipit të ...

Video që u bë hit në rrjetet sociale: Ronaldo puth Dybalan në buzë gjatë festës e golit
Juventusi ka fituar me rezultatin 2-1 ndaj Parmas, duke arritur të krijojë distancë prej katër pikëve me Interin në krye të Serie A. Fitorja erdhi pas paraqitjes së jashtëzakonshme të Cristiano Ronaldon që shënoi dy ...
Telegrafi | 20-Jan-2020 10:59
Juventusi ka fituar me rezultatin 2-1 ndaj Parmas, duke arritur të krijojë distancë prej katër pikëve me Interin në krye të Serie A. Fitorja erdhi pas paraqitjes së jashtëzakonshme të Cristiano Ronaldon që shënoi dy ...

Ronaldo: Tri pikët më me rëndësi se golat e mi
Ronaldo është i lumtur për fitoren e Juves, më shumë se sa golat që i shënoi të dielën mbrëma. Interi barazoi 1-1 me Lecen dhe për Cristiano Ronaldon, ishte e rëndësishme që t’i iknin edhe më shumë me pikë ekipit të ...
Gazeta Express | 20-Jan-2020 13:05
Ronaldo është i lumtur për fitoren e Juves, më shumë se sa golat që i shënoi të dielën mbrëma. Interi barazoi 1-1 me Lecen dhe për Cristiano Ronaldon, ishte e rëndësishme që t’i iknin edhe më shumë me pikë ekipit të ...

Ronaldo puth aksidentalisht në buzë Dybalan (VIDEO)
Ndodh shpesh që ngjarjet që ndodhin në një ndeshje futbolli të jenë të pazakonta. Një e tillë ndodhi edhe mes ndeshjes Juventus-Parma e cila u shoqërua nga një puthje aksidentale në fushë mes Cristiano Ronaldo-s dhe ...
Klan Kosova | 20-Jan-2020 12:36
Ndodh shpesh që ngjarjet që ndodhin në një ndeshje futbolli të jenë të pazakonta. Një e tillë ndodhi edhe mes ndeshjes Juventus-Parma e cila u shoqërua nga një puthje aksidentale në fushë mes Cristiano Ronaldo-s dhe ...

12:27 Cristiano Ronaldo dhe Paulo Dybala puthen aksidentalisht në buzë Video është bërë virale...
Video është bërë virale në rrjetet sociale. Mbrëmë Juventus luajti kundër Parmës, në kuadër të Seria A, ku Zonja e Vjetër fitoi me rezultat 2:1. Cristiano Ronaldo në këtë ndeshje shënoi dy gola. Lexoni edhe: Sarri: ...
Kosova Sot | 20-Jan-2020 12:33
Video është bërë virale në rrjetet sociale. Mbrëmë Juventus luajti kundër Parmës, në kuadër të Seria A, ku Zonja e Vjetër fitoi me rezultat 2:1. Cristiano Ronaldo në këtë ndeshje shënoi dy gola. Lexoni edhe: Sarri: ...

Sarri: Ronaldo është fenomenal, t’i zgjidhë 100 probleme Sarri ka vetëm fjalë pozitive për Ronaldon, Me dy golat kundër Parmës, ai ka shkuar në 16 finalizime në Serie A këtë edicion, në vetëm 17 paraqitje – ka përmirësuar dukshëm...
Sarri ka vetëm fjalë pozitive për Ronaldon, Me dy golat kundër Parmës, ai ka shkuar në 16 finalizime në Serie A këtë edicion, në vetëm 17 paraqitje – ka përmirësuar dukshëm statistikat. Juventusi fitoi 2-1 ndaj Parmës ...
Kosova Sot | 20-Jan-2020 12:11
Sarri ka vetëm fjalë pozitive për Ronaldon, Me dy golat kundër Parmës, ai ka shkuar në 16 finalizime në Serie A këtë edicion, në vetëm 17 paraqitje – ka përmirësuar dukshëm statistikat. Juventusi fitoi 2-1 ndaj Parmës ...

Cristiano Ronaldo dhe Paulo Dybala ‘puthen’ aksidentalisht në buzë
Video është bërë virale në rrjetet sociale. Mbrëmë Juventus luajti kundër Parmës, në kuadër të Seria A, ku Zonja e Vjetër fitoi me rezultat 2:1. Cristiano Ronaldo në këtë ndeshje shënoi dy gola. Gjatë festimit të golit ...
Gazeta Express | 20-Jan-2020 12:10
Video është bërë virale në rrjetet sociale. Mbrëmë Juventus luajti kundër Parmës, në kuadër të Seria A, ku Zonja e Vjetër fitoi me rezultat 2:1. Cristiano Ronaldo në këtë ndeshje shënoi dy gola. Gjatë festimit të golit ...

Sarri: Ronaldo është fenomenal, t’i zgjidhë 100 probleme
Sarri ka vetëm fjalë pozitive për Ronaldon, Me dy golat kundër Parmës, ai ka shkuar në 16 finalizime në Serie A këtë edicion, në vetëm 17 paraqitje – ka përmirësuar dukshëm statistikat. Juventusi fitoi 2-1 ndaj Parmës ...
Gazeta Express | 20-Jan-2020 12:04
Sarri ka vetëm fjalë pozitive për Ronaldon, Me dy golat kundër Parmës, ai ka shkuar në 16 finalizime në Serie A këtë edicion, në vetëm 17 paraqitje – ka përmirësuar dukshëm statistikat. Juventusi fitoi 2-1 ndaj Parmës ...

Moment i sikletshëm, Ronaldo e Dybala ‘puthen’ mes vete
Juventusi shënoi një fitore mjaft të vështirë 2:1 në përballjen ndaj Parmas. Të dy golat i shënoi ylli portugez Cristiano Ronaldo, i cili arriti në kuotën e 16 golave në Serie A këtë sezon, shkruan lajmi.net. Në golin e ...
Albportali | 20-Jan-2020 12:04
Juventusi shënoi një fitore mjaft të vështirë 2:1 në përballjen ndaj Parmas. Të dy golat i shënoi ylli portugez Cristiano Ronaldo, i cili arriti në kuotën e 16 golave në Serie A këtë sezon, shkruan lajmi.net. Në golin e ...

Video që u bë hit në rrjetet sociale: Ronaldo puth Dybalan në buzë gjatë festës e golit
Juventusi ka fituar me rezultatin 2-1 ndaj Parmas, duke arritur të krijojë distancë prej katër pikëve me Interin në krye të Serie A. Fitorja erdhi pas paraqitjes së jashtëzakonshme të Cristiano Ronaldon që shënoi dy ...
E Dua Sportin | 20-Jan-2020 12:01
Juventusi ka fituar me rezultatin 2-1 ndaj Parmas, duke arritur të krijojë distancë prej katër pikëve me Interin në krye të Serie A. Fitorja erdhi pas paraqitjes së jashtëzakonshme të Cristiano Ronaldon që shënoi dy ...

Pas dy golave ndaj Parmës Ronaldo ngjitet në listën e golashënuesve më të mirë në histori, kjo është renditja
Cristiano Ronaldo është golashënuesi i pestë më i mirë në histori të futbollit, transmeton zeri.info Ylli portugez shënoi dy gola në fitoren e Juventusit 2:1 ndaj Parmës të dielën. Me këto dy gola ai e tejkaloi në ...
Zeri | 20-Jan-2020 11:52
Cristiano Ronaldo është golashënuesi i pestë më i mirë në histori të futbollit, transmeton zeri.info Ylli portugez shënoi dy gola në fitoren e Juventusit 2:1 ndaj Parmës të dielën. Me këto dy gola ai e tejkaloi në ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved