ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/02/2020 03:49

Nis mbledhja e parë e kryesisë së Kuvendit të Kosovës

Nis mbledhja e parë e kryesisë së Kuvendit të Kosovës
Ka nisur mbledhja e parë e kryesisë së re të Kuvendit të Kosovës e thirrur nga kryetari Glauk Konjufca.
Top Channel | 20-Jan-2020 11:43
Ka nisur mbledhja e parë e kryesisë së re të Kuvendit të Kosovës e thirrur nga kryetari Glauk Konjufca.

Kryesia e Kuvendit caktoi sot delegacionin për përfaqësim në Asamblenë Parlamentare të Këshillit të Evropës
Gjatë të hënës u mbajt mbledhja e parë e kryesisë së Kuvendit të Republikës së Kosovës për Legjislaturën e shtatë. Në mbledhjen e drejtuar nga kryeparlamentari, Glauk Konjufca u shqyrtuan kërkesat për caktimin e ...
Telegrafi | 20-Jan-2020 16:40
Gjatë të hënës u mbajt mbledhja e parë e kryesisë së Kuvendit të Republikës së Kosovës për Legjislaturën e shtatë. Në mbledhjen e drejtuar nga kryeparlamentari, Glauk Konjufca u shqyrtuan kërkesat për caktimin e ...

Nis mbledhja e Kryesisë së Kuvendit
Ka nisur mbledhja e Kryesisë së Kuvendit së legjislaturës së shtatë, nën udhëheqjen e kryetarit të ri Glauk Konjufca. Në këtë mbledhje në rend dite janë tri pika, shqyrtimi i kërkesës për caktimin e delegacionit të ...
Telegrafi | 20-Jan-2020 11:37
Ka nisur mbledhja e Kryesisë së Kuvendit së legjislaturës së shtatë, nën udhëheqjen e kryetarit të ri Glauk Konjufca. Në këtë mbledhje në rend dite janë tri pika, shqyrtimi i kërkesës për caktimin e delegacionit të ...

?Kosova ende pa qeveri, mblidhet Kryesia e re e Kuvendit
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca, ka thirrur për sot mbledhjen e parë të Kryesisë së legjislaturës së shtatë të Kuvendit, në kohën kur dy partitë kryesore Lëvizja Vetëvendosje dhe Lidhja Demokratike e ...
Top Channel | 20-Jan-2020 08:40
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca, ka thirrur për sot mbledhjen e parë të Kryesisë së legjislaturës së shtatë të Kuvendit, në kohën kur dy partitë kryesore Lëvizja Vetëvendosje dhe Lidhja Demokratike e ...

Ja çka u shqyrtua në mbledhjen e parë të kryesisë së Kuvendit të Kosovës
Kryesia e Kuvendit të Republikës së Kosovës, e drejtuar nga Glauk Konjufca, kryetar, mbajti sot mbledhjen e parë për Legjislaturën VII. Në këtë mbledhje u shqyrtuan kërkesat për caktimin e delegacioneve të Kuvendit në ...
Indeks Online | 20-Jan-2020 16:26
Kryesia e Kuvendit të Republikës së Kosovës, e drejtuar nga Glauk Konjufca, kryetar, mbajti sot mbledhjen e parë për Legjislaturën VII. Në këtë mbledhje u shqyrtuan kërkesat për caktimin e delegacioneve të Kuvendit në ...

Vjen reagimi nga LDK: Ndoshta VV-ja e ka gjetur një aleat tjetër
Lideri i Vetëvendosjes, Albin Kurti, sot ka sqaruar nëpërmjet një video-incizimi se VV ka dorëzuar letrën për vendimin e mandatarit për formimin e Qeverisë së Kosovës pa arritur një marrëveshje me Lidhjen Demokratike të ...
Gazeta Observer | 20-Jan-2020 16:01
Lideri i Vetëvendosjes, Albin Kurti, sot ka sqaruar nëpërmjet një video-incizimi se VV ka dorëzuar letrën për vendimin e mandatarit për formimin e Qeverisë së Kosovës pa arritur një marrëveshje me Lidhjen Demokratike të ...

Glauk Konjufca nuk flet para gazetarëve pas mbledhjes së parë të Kryesisë (VIDEO)
Kryetari i zgjedhur i Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca ka refuzuar sot të deklarohet për media. Ai nuk foli para gazetarëve, kur përfundoi mbledhja e parë e Kryesisë së re të Kuvendit, njofton Klan Kosova. Ndonëse ...
Medial | 20-Jan-2020 13:08
Kryetari i zgjedhur i Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca ka refuzuar sot të deklarohet për media. Ai nuk foli para gazetarëve, kur përfundoi mbledhja e parë e Kryesisë së re të Kuvendit, njofton Klan Kosova. Ndonëse ...

Konjufca refuzon t’iu flasë, ja çka i thonë gazetarët (Video)
Para se të niste mbledhja e parë e Kryesisë së Kuvendit e thirrur nga kryetari Glauk Konjufca, ky i fundit ka refuzuar t’u përgjigjet pyetjeve të gazetarëve. “A bën një prononcim të shkurtër të paktën, mbledhja e parë ...
Shprehja | 20-Jan-2020 13:08
Para se të niste mbledhja e parë e Kryesisë së Kuvendit e thirrur nga kryetari Glauk Konjufca, ky i fundit ka refuzuar t’u përgjigjet pyetjeve të gazetarëve. “A bën një prononcim të shkurtër të paktën, mbledhja e parë ...

Glauk Konjufca nuk flet para gazetarëve pas mbledhjes së parë të Kryesisë (VIDEO)
Kryetari i zgjedhur i Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca ka refuzuar sot të deklarohet për media. Ai nuk foli para gazetarëve, kur përfundoi mbledhja e parë e Kryesisë së re të Kuvendit, njofton Klan Kosova. Ndonëse ...
Klan Kosova | 20-Jan-2020 12:59
Kryetari i zgjedhur i Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca ka refuzuar sot të deklarohet për media. Ai nuk foli para gazetarëve, kur përfundoi mbledhja e parë e Kryesisë së re të Kuvendit, njofton Klan Kosova. Ndonëse ...

Konjufca as një fjalë pas mbledhjes së kryesisë
Ndonëse për më shumë se një orë e udhëhoqi për herë të parë mbledhjen e kryesisë, Glauk Konjufca, në cilësinë e kryetarit të parlamentit nuk e tha as edhe një fjalë pas përfundimit të mbledhjes, raporton Pas ...
Arbresh | 20-Jan-2020 12:42
Ndonëse për më shumë se një orë e udhëhoqi për herë të parë mbledhjen e kryesisë, Glauk Konjufca, në cilësinë e kryetarit të parlamentit nuk e tha as edhe një fjalë pas përfundimit të mbledhjes, raporton Pas ...

Përfundon mbledhja e parë e Kryesisë së re të Kuvendit, Konjufca s’e thotë asnjë fjalë!
Ka përfunduar mbledhja e parë e Kryesisë së re të Kuvendit të Kosovës. Pas përfundimit të kësaj mbledhje kryeparlmaentari Glauk Konjufca zgjodhi të mos thoshte asnjë fjalë para mediave. Ai doli nga mbledhja, por duke ...
Indeks Online | 20-Jan-2020 12:27
Ka përfunduar mbledhja e parë e Kryesisë së re të Kuvendit të Kosovës. Pas përfundimit të kësaj mbledhje kryeparlmaentari Glauk Konjufca zgjodhi të mos thoshte asnjë fjalë para mediave. Ai doli nga mbledhja, por duke ...

Kosova ende pa qeveri, Konjufca thërret mbledhjen e parë të Kryesisë së re të Kuvendit
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca, ka thirrur për sot mbledhjen e parë të Kryesisë së legjislaturës së shtatë të Kuvendit, ndonëse dy partitë kryesore Lëvizja Vetëvendosje dhe Lidhja Demokratike e Kosovës ...
BalkanWeb | 20-Jan-2020 07:41
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca, ka thirrur për sot mbledhjen e parë të Kryesisë së legjislaturës së shtatë të Kuvendit, ndonëse dy partitë kryesore Lëvizja Vetëvendosje dhe Lidhja Demokratike e Kosovës ...

??Nis mbledhja e kryesisë së Kuvendit
Ka nisur mbledhja e parë e kryesisë së re të Kuvendit të Kosovës e thirrur nga kryetari Glauk Konjufca. Rendi i ditës parashikon shqyrtimin e kërkesës për caktimin e delegacionit të Kuvendit të Republikës së Kosovës për ...
Albportali | 20-Jan-2020 11:58
Ka nisur mbledhja e parë e kryesisë së re të Kuvendit të Kosovës e thirrur nga kryetari Glauk Konjufca. Rendi i ditës parashikon shqyrtimin e kërkesës për caktimin e delegacionit të Kuvendit të Republikës së Kosovës për ...

Albin Kurti mandatar për të krijuar Qeverinë – Glauk Konjufca nis mbledhjen e parë të kryesisë
Mëngjesin e së hënës, Vetëvendosje propozoi Albin Kurtin si mandatar për të krijuar Qeverinë e re. E po këtë ditë, edhe numri dy i Vetëvendosjes, Glauk Konjufca, për herë të parë mblodhi kryesinë e Kuvendit, shkruan ...
InFokusi | 20-Jan-2020 11:37
Mëngjesin e së hënës, Vetëvendosje propozoi Albin Kurtin si mandatar për të krijuar Qeverinë e re. E po këtë ditë, edhe numri dy i Vetëvendosjes, Glauk Konjufca, për herë të parë mblodhi kryesinë e Kuvendit, shkruan ...

Po mbahet mbledhja e Kryesisë së Kuvendit, çfarë ka në agjendë?
Konjufca ka thirrur për sot mbledhjen e parë të Kryesisë së legjislaturës së shtatë të Kuvendit. Në rendin e ditës janë tri pika – shqyrtimi i kërkesës për caktimin e delegacionit të Kuvendit të Kosovës......
Zeri | 20-Jan-2020 11:34
Konjufca ka thirrur për sot mbledhjen e parë të Kryesisë së legjislaturës së shtatë të Kuvendit. Në rendin e ditës janë tri pika – shqyrtimi i kërkesës për caktimin e delegacionit të Kuvendit të Kosovës......

Kurti i drejtohet LDK-së: Presim t’i kthehemi bisedimeve për marrëveshje
Kreu i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti,ka ftuar sërish këtë të hënë LDK-në që të kthehen në tavolinën e bisedimeve dhe të gjejnë një gjuhë të përbashkët për të arritur marrëveshjen për bashkëqeverisje. Kurti, përmes ...
ABCNews | 20-Jan-2020 10:29
Kreu i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti,ka ftuar sërish këtë të hënë LDK-në që të kthehen në tavolinën e bisedimeve dhe të gjejnë një gjuhë të përbashkët për të arritur marrëveshjen për bashkëqeverisje. Kurti, përmes ...

Po mbahet mbledhja e Kryesisë së Kuvendit, çfarë ka në agjendë?
Ka nisur mbledhja e Kryesisë së Kuvendit, e thirrur nga kryeparlamentari Glauk Konjufca, raporton T7. Konjufca ka thirrur për sot mbledhjen e parë të Kryesisë së legjislaturës së shtatë të Kuvendit. Në rendin e ditës ...
Gazeta Observer | 20-Jan-2020 11:31
Ka nisur mbledhja e Kryesisë së Kuvendit, e thirrur nga kryeparlamentari Glauk Konjufca, raporton T7. Konjufca ka thirrur për sot mbledhjen e parë të Kryesisë së legjislaturës së shtatë të Kuvendit. Në rendin e ditës ...

Po mbahet mbledhja e Kryesisë së Kuvendit, çfarë ka në agjendë?
Ka nisur mbledhja e Kryesisë së Kuvendit, e thirrur nga kryeparlamentari Glauk Konjufca, raporton T7. Konjufca ka thirrur për sot mbledhjen e parë të Kryesisë së legjislaturës së shtatë të Kuvendit. Në rendin e ditës ...
Gazeta Express | 20-Jan-2020 11:25
Ka nisur mbledhja e Kryesisë së Kuvendit, e thirrur nga kryeparlamentari Glauk Konjufca, raporton T7. Konjufca ka thirrur për sot mbledhjen e parë të Kryesisë së legjislaturës së shtatë të Kuvendit. Në rendin e ditës ...

Nis mbledhjen e parë Kryesia e re e Kuvendit
Ka nisur sot mbledhja e parë e Kryesisë së re të Kuvendit të Kosovës. Rendi i ditës parashikon shqyrtimin e kërkesës për caktimin e delegacionit të Kuvendit të Republikës së Kosovës për përfaqësim në Asamblenë ...
Medial | 20-Jan-2020 11:25
Ka nisur sot mbledhja e parë e Kryesisë së re të Kuvendit të Kosovës. Rendi i ditës parashikon shqyrtimin e kërkesës për caktimin e delegacionit të Kuvendit të Republikës së Kosovës për përfaqësim në Asamblenë ...

Mblidhet Kryesia e Kuvendit, në ballë Glauk Konjufca
Ka nisur mbledhja e parë e Kryesisë së Kuvendit nën udhëheqjen e Glauk Konjufcës. Nënkryetarët janë takuar në Kuvend pas kërkesës së kryetarit Konjufca. Takimi po zhvillohet me qëllim krijimin e delegacioneve të ...
Indeks Online | 20-Jan-2020 11:25
Ka nisur mbledhja e parë e Kryesisë së Kuvendit nën udhëheqjen e Glauk Konjufcës. Nënkryetarët janë takuar në Kuvend pas kërkesës së kryetarit Konjufca. Takimi po zhvillohet me qëllim krijimin e delegacioneve të ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved