ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/02/2020 09:04

Vendos goli i Hayden, Chelsea mposhtet “in extremis” në “St. James Park”

Vendos goli i Hayden, Chelsea mposhtet “in extremis” në “St. James Park”
Chelsea i jep një tjetër “asist” Manchester United në garën për vendin e katërt në Premier League, i fundit që u siguron ekipeve angleze pjesëmarrjen në Champions.
Top Channel | 19-Jan-2020 07:35
Chelsea i jep një tjetër “asist” Manchester United në garën për vendin e katërt në Premier League, i fundit që u siguron ekipeve angleze pjesëmarrjen në Champions.

Aguero s’mjafton, City ndalet nga Crystal Palace, barazon edhe Arsenali
Manchester City barazoi 2-2 në “Etihad Stadium” me Crystal Palace e tashmë duhet ta pranojë se nuk mund të konsiderohet më rival i Liverpoolit në garën për titullin e Premier League-s. Në njëfarë mënyre, kampionët në ...
Top Channel | 19-Jan-2020 00:34
Manchester City barazoi 2-2 në “Etihad Stadium” me Crystal Palace e tashmë duhet ta pranojë se nuk mund të konsiderohet më rival i Liverpoolit në garën për titullin e Premier League-s. Në njëfarë mënyre, kampionët në ...

Përmbysje fantastike e Wolves, ndalen City dhe Arsenali
Janë mbyllur takimet e orës 16:00 në Premier League dhe rezultatet surprizë nuk kanë munguar. Manchester City është ndalur nga Crystal Palace në “Etihad”, me rezultatin 2-2. Madje, të besuarit e Guardiolës barazuan ...
GazetaTema | 18-Jan-2020 18:25
Janë mbyllur takimet e orës 16:00 në Premier League dhe rezultatet surprizë nuk kanë munguar. Manchester City është ndalur nga Crystal Palace në “Etihad”, me rezultatin 2-2. Madje, të besuarit e Guardiolës barazuan ...

Statistikë e çmendur, Aguero ka shënuar gola sa Ronaldo e Brighton
Sergio Aguero shënoi dy gola brenda 5 minutash në takimin kundër Crystal Palace, sfidë ku Manchester City nuk arriti të marrë më shumë se një pikë pas barazimit 2-2. Këto dy gola, e çuan sulmuesin argjentinas në kuotën ...
ABCNews | 18-Jan-2020 21:04
Sergio Aguero shënoi dy gola brenda 5 minutash në takimin kundër Crystal Palace, sfidë ku Manchester City nuk arriti të marrë më shumë se një pikë pas barazimit 2-2. Këto dy gola, e çuan sulmuesin argjentinas në kuotën ...

Guardiola: Provuam gjithçka, Palace mori një pikë pa u lodhur!
Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola, foli për mediet britanike pas barazimit 2-2 kundër Crystal Palace. Strategu spanjoll nuk e fshehu zhgënjimin e tij, por pranoi se ky është futbolli dhe të tre rezultatet janë ...
ABCNews | 18-Jan-2020 19:01
Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola, foli për mediet britanike pas barazimit 2-2 kundër Crystal Palace. Strategu spanjoll nuk e fshehu zhgënjimin e tij, por pranoi se ky është futbolli dhe të tre rezultatet janë ...

Man City 2-2 Crystal Palace, notat e lojtarëve
Manchester City ka barazuar me rezultat 2-2 ndaj Crystal Palace në ndeshjen e vlefshme për javën e 23-të në Ligën Premier. Ekipi i drejtuar nga Pep Guardiola nuk ka mundur të shkoj më shumë se një barazim në Etihad, ...
Telegrafi | 18-Jan-2020 18:25
Manchester City ka barazuar me rezultat 2-2 ndaj Crystal Palace në ndeshjen e vlefshme për javën e 23-të në Ligën Premier. Ekipi i drejtuar nga Pep Guardiola nuk ka mundur të shkoj më shumë se një barazim në Etihad, ...

Dështojnë City dhe Arsenali
Manchester City dhe Arsenali kanë dështuar për të fituar në shtëpi të tyre kundër Crystal Palace, Sheffield Unitedit respektivisht. Të dy këto skuadra kanë barazuar, njëra me rezultat 1-1 kurse tjetra me rezultat 2-2 ...
TetovaSot | 18-Jan-2020 22:59
Manchester City dhe Arsenali kanë dështuar për të fituar në shtëpi të tyre kundër Crystal Palace, Sheffield Unitedit respektivisht. Të dy këto skuadra kanë barazuar, njëra me rezultat 1-1 kurse tjetra me rezultat 2-2 ...

Fiorentina ‘shokon’ Napolin, shënon edhe golin e dytë midis San Paolos
Manchester City nuk ka arritur më shumë se një barazim ndaj Crystal Palace, për të mbetur larg garës për titull. Djelmoshat e Guardiolas luajtën baras 2-2, duke pranuar gol në çastet e fundit, pasi paraprakisht kishin ...
GazetaBlic | 18-Jan-2020 22:25
Manchester City nuk ka arritur më shumë se një barazim ndaj Crystal Palace, për të mbetur larg garës për titull. Djelmoshat e Guardiolas luajtën baras 2-2, duke pranuar gol në çastet e fundit, pasi paraprakisht kishin ...

Sipas statistikave, Liverpool me 99% gjasa për ta fituar titullin
Liverpooli nuk luajti fare sot dhe gjasat e tyre për ta fituar titullin u rritën me të madhe. Manchester City dështoi për të fituar ndaj Crystal Palace, duke mbetur me 13 pikë mbrapa “Reds” dhe me dy ndeshje më shumë të ...
Indeks Online | 18-Jan-2020 21:10
Liverpooli nuk luajti fare sot dhe gjasat e tyre për ta fituar titullin u rritën me të madhe. Manchester City dështoi për të fituar ndaj Crystal Palace, duke mbetur me 13 pikë mbrapa “Reds” dhe me dy ndeshje më shumë të ...

Man City barazon në shtëpi ndaj Crystal Palace, buzëqesh Liverpooli
Manchester City ka barazuar me rezultat 2-2 ndaj Crystal Palace në ndeshjen e vlefshme për javën e 23-të në Ligën Premier. Ekipi i drejtuar nga Pep Guardiola nuk ka mundur të shkoj më shumë se një barazim në Etihad, ...
E Dua Sportin | 18-Jan-2020 19:01
Manchester City ka barazuar me rezultat 2-2 ndaj Crystal Palace në ndeshjen e vlefshme për javën e 23-të në Ligën Premier. Ekipi i drejtuar nga Pep Guardiola nuk ka mundur të shkoj më shumë se një barazim në Etihad, ...

Man City barazon në shtëpi ndaj Crystal Palace, buzëqesh Liverpooli
Manchester City ka barazuar me rezultat 2-2 ndaj Crystal Palace në ndeshjen e vlefshme për javën e 23-të në Ligën Premier. Ekipi i drejtuar nga Pep Guardiola nuk ka mundur të shkoj më shumë se një barazim në Etihad, ...
Telegrafi | 18-Jan-2020 18:06
Manchester City ka barazuar me rezultat 2-2 ndaj Crystal Palace në ndeshjen e vlefshme për javën e 23-të në Ligën Premier. Ekipi i drejtuar nga Pep Guardiola nuk ka mundur të shkoj më shumë se një barazim në Etihad, ...

Man City 2-2 Crystal Palace, notat e lojtarëve
Manchester City ka barazuar me rezultat 2-2 ndaj Crystal Palace në ndeshjen e vlefshme për javën e 23-të në Ligën Premier. Ekipi i drejtuar nga Pep Guardiola nuk ka mundur të shkoj më shumë se një barazim në Etihad, ...
E Dua Sportin | 18-Jan-2020 19:01
Manchester City ka barazuar me rezultat 2-2 ndaj Crystal Palace në ndeshjen e vlefshme për javën e 23-të në Ligën Premier. Ekipi i drejtuar nga Pep Guardiola nuk ka mundur të shkoj më shumë se një barazim në Etihad, ...

Zyrtare: Taulant Avdyli largohet nga Trepça’89
Manchester City tani ka 13’të pikë më pak se Liverpooli dhe dy ndeshje më shumë të zhvilluara, për të humbur thuajse kështu edhe shpresën më të vogël për të triumfuar në Premier Ligë. Kur u mendua se djelmoshat e ...
GazetaBlic | 18-Jan-2020 18:46
Manchester City tani ka 13’të pikë më pak se Liverpooli dhe dy ndeshje më shumë të zhvilluara, për të humbur thuajse kështu edhe shpresën më të vogël për të triumfuar në Premier Ligë. Kur u mendua se djelmoshat e ...

Premier League “shtyp” bigët, ndalen City dhe Arsenali
Kur mendojmë se City po bëhet i qëndrueshëm në kampionat, vjen barazimi i radhës. Skuadra e Pep Guardiolës u ndal me barazim 2-2 nga Crystal Palace në “Etihad Stadium”, madje duke rrezikuar humbjen. Kampionët e Premier ...
Politiko | 18-Jan-2020 18:34
Kur mendojmë se City po bëhet i qëndrueshëm në kampionat, vjen barazimi i radhës. Skuadra e Pep Guardiolës u ndal me barazim 2-2 nga Crystal Palace në “Etihad Stadium”, madje duke rrezikuar humbjen. Kampionët e Premier ...

Aguero nuk mjafton, City ndalet nga Crystal Palace, barazon edhe Arsenali
Manchester City barazoi 2-2 në “Etihad Stadium” me Crystal Palace e tashmë duhet ta pranojë se nuk mund të konsiderohet më rival i Liverpoolit në garën për titullin e Premier League-s. Në njëfarë mënyre, kampionët në ...
Shenja | 18-Jan-2020 18:25
Manchester City barazoi 2-2 në “Etihad Stadium” me Crystal Palace e tashmë duhet ta pranojë se nuk mund të konsiderohet më rival i Liverpoolit në garën për titullin e Premier League-s. Në njëfarë mënyre, kampionët në ...

Përmbysje fantastike e Wolves, ndalen City dhe Arsenali
Janë mbyllur takimet e orës 16:00 në Premier League dhe rezultatet surprizë nuk kanë munguar. Manchester City është ndalur nga Crystal Palace në “Etihad”, me rezultatin 2-2. Madje, të besuarit e Guardiolës barazuan ...
ABCNews | 18-Jan-2020 18:03
Janë mbyllur takimet e orës 16:00 në Premier League dhe rezultatet surprizë nuk kanë munguar. Manchester City është ndalur nga Crystal Palace në “Etihad”, me rezultatin 2-2. Madje, të besuarit e Guardiolës barazuan ...

Dështojnë City dhe Arsenali
Manchester City dhe Arsenali kanë dështuar për të fituar në shtëpi të tyre kundër Crystal Palace, Sheffield Unitedit respektivisht. Të dy këto skuadra kanë barazuar, njëra me rezultat 1-1 kurse tjetra me rezultat 2-2 ...
Albportali | 18-Jan-2020 18:15
Manchester City dhe Arsenali kanë dështuar për të fituar në shtëpi të tyre kundër Crystal Palace, Sheffield Unitedit respektivisht. Të dy këto skuadra kanë barazuar, njëra me rezultat 1-1 kurse tjetra me rezultat 2-2 ...

??Dita e barazimeve në Premierligë
Në Premierligën angleze sot janë zhvilluar shtatë takime. Nga shtatë ndeshjet e zhvilluar, pesë kanë përfunduar me barazime. Arsenali ka barazuar me rezultat 1 – 1 ndaj Sheffield Unitedit, me të njëjtin rezultat kanë ...
Indeks Online | 18-Jan-2020 18:15
Në Premierligën angleze sot janë zhvilluar shtatë takime. Nga shtatë ndeshjet e zhvilluar, pesë kanë përfunduar me barazime. Arsenali ka barazuar me rezultat 1 – 1 ndaj Sheffield Unitedit, me të njëjtin rezultat kanë ...

Dramë në Ligën Premiere, befasohen në fund City e Arsenal
Manchester City nuk ka mundur të marrë më shumë sesa një pikë në fushën e vetë përballë Crystal Palace duke luajtur baras 2:2, shkruan Zëri.info. City ishte shumë afër fitores kur shënoi golin për rezultatin 2:1 në......
Zeri | 18-Jan-2020 18:06
Manchester City nuk ka mundur të marrë më shumë sesa një pikë në fushën e vetë përballë Crystal Palace duke luajtur baras 2:2, shkruan Zëri.info. City ishte shumë afër fitores kur shënoi golin për rezultatin 2:1 në......

Dështojnë City dhe Arsenali Manchester City dhe Arsenali kanë dështuar për të fituar në shtëpi të tyre kundër Crystal Palace, Sheffield Unitedit respektivisht. Të dy këto skuadra kanë barazuar, njëra me rezultat 1-1...
Manchester City dhe Arsenali kanë dështuar për të fituar në shtëpi të tyre kundër Crystal Palace, Sheffield Unitedit respektivisht. Të dy këto skuadra kanë barazuar, njëra me rezultat 1-1 kurse tjetra me rezultat 2-2 ...
Kosova Sot | 18-Jan-2020 18:06
Manchester City dhe Arsenali kanë dështuar për të fituar në shtëpi të tyre kundër Crystal Palace, Sheffield Unitedit respektivisht. Të dy këto skuadra kanë barazuar, njëra me rezultat 1-1 kurse tjetra me rezultat 2-2 ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved