ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/02/2020 13:53

Pandeli Majko tregon si i njohu Thaçin, Haradinajn e Kurtin në kohën e luftës

Pandeli Majko tregon si i njohu Thaçin, Haradinajn e Kurtin në kohën e luftës
Ish-kryeministri i Shqipërisë, Pandeli Majko, gjatë një ceremonie në Prishtinë, ka thënë se gjatë vitit 1999, Hashim Thaçi ishte kokëfortë dhe nuk e dinte që do të bëhej president, siç nuk mendonte Ramush Haradinaj që ...
Telegrafi | 19-Jan-2020 09:29
Ish-kryeministri i Shqipërisë, Pandeli Majko, gjatë një ceremonie në Prishtinë, ka thënë se gjatë vitit 1999, Hashim Thaçi ishte kokëfortë dhe nuk e dinte që do të bëhej president, siç nuk mendonte Ramush Haradinaj që ...

Majko: Unë, Meta, Rama, Berisha…Si na bashkoi fati i Kosovës në 99-ën
Në akademinë përkujtimore “Faleminderit Shqipëri!”organizuar në Prishtinë në përkujdim të eksodit të ’99, foli dhe ish-kryeministri i atëhershëm Pandeli Majko. Edhe ai, si për t’i kujtuar Haradinajt faktin se Rama ...
GazetaTema | 18-Jan-2020 21:37
Në akademinë përkujtimore “Faleminderit Shqipëri!”organizuar në Prishtinë në përkujdim të eksodit të ’99, foli dhe ish-kryeministri i atëhershëm Pandeli Majko. Edhe ai, si për t’i kujtuar Haradinajt faktin se Rama ...

Pandeli Majko tregon si i njohu Thaçin, Haradinajn e Kurtin në kohën e luftës
Ish-kryeministri i Shqipërisë, Pandeli Majko, gjatë një ceremonie në Prishtinë, ka thënë se gjatë vitit 1999, Hashim Thaçi ishte kokëfortë dhe nuk e dinte që do të bëhej president, siç nuk mendonte Ramush Haradinaj që ...
Shenja | 19-Jan-2020 09:34
Ish-kryeministri i Shqipërisë, Pandeli Majko, gjatë një ceremonie në Prishtinë, ka thënë se gjatë vitit 1999, Hashim Thaçi ishte kokëfortë dhe nuk e dinte që do të bëhej president, siç nuk mendonte Ramush Haradinaj që ...

Thaçi, Haradinaj e Kurti në kohën e luftës sipas Pandeli Majko
Ish-kryeministri i Shqipërisë, Pandeli Majko, gjatë një ceremonie në Prishtinë, ka thënë se gjatë vitit 1999, Hashim Thaçi ishte kokëfortë dhe nuk e dinte që do të bëhej president, siç nuk mendonte Ramush Haradinaj që ...
InFokusi | 19-Jan-2020 09:14
Ish-kryeministri i Shqipërisë, Pandeli Majko, gjatë një ceremonie në Prishtinë, ka thënë se gjatë vitit 1999, Hashim Thaçi ishte kokëfortë dhe nuk e dinte që do të bëhej president, siç nuk mendonte Ramush Haradinaj që ...

Thaçi, Haradinaj e Kurti në kohën e luftës sipas Pandeli Majko
Majko në akademinë solemne “Faleminderit Shqipëri”, ku u përkujtua 20 vjetori i mikpritjes që Shqipëria kishte bërë për popullin e Kosovës gjatë eksodit në vitin 1999, tha se nuk beson që Albin Kurti, në atë kohë, ...
Lajminet | 19-Jan-2020 08:50
Majko në akademinë solemne “Faleminderit Shqipëri”, ku u përkujtua 20 vjetori i mikpritjes që Shqipëria kishte bërë për popullin e Kosovës gjatë eksodit në vitin 1999, tha se nuk beson që Albin Kurti, në atë kohë, ...

Thaçi, Haradinaj e Kurti në kohën e luftës sipas Pandeli Majko
Ish-kryeministri i Shqipërisë, Pandeli Majko, gjatë një ceremonie në Prishtinë, ka thënë se gjatë vitit 1999, Hashim Thaçi ishte kokëfortë dhe nuk e dinte që do të bëhej president, siç nuk mendonte Ramush Haradinaj që ...
Kosova Press | 19-Jan-2020 08:46
Ish-kryeministri i Shqipërisë, Pandeli Majko, gjatë një ceremonie në Prishtinë, ka thënë se gjatë vitit 1999, Hashim Thaçi ishte kokëfortë dhe nuk e dinte që do të bëhej president, siç nuk mendonte Ramush Haradinaj që ...

Haradinaj thotë se do ta shqyrtonte mundësinë e koalicionit nëse vjen oferta
Kryeministri në detyrë i Kosovë, Ramush Haradinaj, është shprehur i gatshëm ta këshillojë pretendentin për kryeministër të Kosovës, Albin Kurtin në rast se ai i kërkon ndihmë për të gjetur rrugë për formimin e Qeverisë ...
IliriaNews | 19-Jan-2020 00:52
Kryeministri në detyrë i Kosovë, Ramush Haradinaj, është shprehur i gatshëm ta këshillojë pretendentin për kryeministër të Kosovës, Albin Kurtin në rast se ai i kërkon ndihmë për të gjetur rrugë për formimin e Qeverisë ...

Haradinaj i’a bën me sy Kurtit, shprehet i hapur për koalicion (Video)
Kurti mund të gjejë edhe partnerë të tjerë. Diçka të ngjashme e tha edhe Ramush Haradinaj, teksa gjatë ditës pati takime me drejtuesit e PDK-së e AKR-së. Haradinaj për Klan Kosovën tha se është i hapur për oferta nga ...
Ina-Online | 18-Jan-2020 22:02
Kurti mund të gjejë edhe partnerë të tjerë. Diçka të ngjashme e tha edhe Ramush Haradinaj, teksa gjatë ditës pati takime me drejtuesit e PDK-së e AKR-së. Haradinaj për Klan Kosovën tha se është i hapur për oferta nga ...

Haradinaj thotë se do ta shqyrtonte mundësinë e koalicionit nëse vjen oferta
Kryeministri në detyrë i Kosovë, Ramush Haradinaj, është shprehur i gatshëm ta këshillojë pretendentin për kryeministër të Kosovës, Albin Kurtin në rast se ai i kërkon ndihmë për të gjetur rrugë për formimin e......
Zeri | 18-Jan-2020 21:56
Kryeministri në detyrë i Kosovë, Ramush Haradinaj, është shprehur i gatshëm ta këshillojë pretendentin për kryeministër të Kosovës, Albin Kurtin në rast se ai i kërkon ndihmë për të gjetur rrugë për formimin e......

SHËNIM: Nostalgjia e një figuranti
Ministri për Diasporën Pandeli Majko ka folur dje në një takim të quajtur akademia solemne “Faleminderit Shqipëri”, mbajtur në Prishtinë me rastin e 21-vjetorit të mikpritjes së Shqipërisë gjatë eksodit të popullit të ...
Gazeta Dita | 18-Jan-2020 21:51
Ministri për Diasporën Pandeli Majko ka folur dje në një takim të quajtur akademia solemne “Faleminderit Shqipëri”, mbajtur në Prishtinë me rastin e 21-vjetorit të mikpritjes së Shqipërisë gjatë eksodit të popullit të ...

Haradinaj shprehet i gatshëm për koalicione – nëse do të kishim ndonjë ftesë do ta shqyrtonim
Kryeministri në detyrë i Kosovë, Ramush Haradinaj, është shprehur i gatshëm ta këshillojë pretendentin për kryeministër të Kosovës, Albin Kurtin në rast se ai i kërkon ndihmë për të gjetur rrugë për formimin e Qeverisë ...
Telegrafi | 18-Jan-2020 21:07
Kryeministri në detyrë i Kosovë, Ramush Haradinaj, është shprehur i gatshëm ta këshillojë pretendentin për kryeministër të Kosovës, Albin Kurtin në rast se ai i kërkon ndihmë për të gjetur rrugë për formimin e Qeverisë ...

Haradinaj thotë se do ta shqyrtonte mundësinë e koalicionit nëse vjen oferta
Kryeministri në detyrë i Kosovë, Ramush Haradinaj, është shprehur i gatshëm ta këshillojë pretendentin për kryeministër të Kosovës, Albin Kurtin në rast se ai i kërkon ndihmë për të gjetur rrugë për formimin e Qeverisë ...
InFokusi | 18-Jan-2020 21:51
Kryeministri në detyrë i Kosovë, Ramush Haradinaj, është shprehur i gatshëm ta këshillojë pretendentin për kryeministër të Kosovës, Albin Kurtin në rast se ai i kërkon ndihmë për të gjetur rrugë për formimin e Qeverisë ...

Haradinaj thotë se do ta shqyrtonte mundësinë e koalicionit nëse vjen oferta
Kryeministri në detyrë i Kosovë, Ramush Haradinaj, është shprehur i gatshëm ta këshillojë pretendentin për kryeministër të Kosovës, Albin Kurtin në rast se ai i kërkon ndihmë për të gjetur rrugë për formimin e Qeverisë ...
Arbresh | 18-Jan-2020 21:51
Kryeministri në detyrë i Kosovë, Ramush Haradinaj, është shprehur i gatshëm ta këshillojë pretendentin për kryeministër të Kosovës, Albin Kurtin në rast se ai i kërkon ndihmë për të gjetur rrugë për formimin e Qeverisë ...

Unë, Meta, Rama, Berisha…Si na bashkoi fati i Kosovës në 99-ën
Në akademinë përkujtimore “Faleminderit Shqipëri!”organizuar në Prishtinë në përkujdim të eksodit të ’99, foli dhe ish-kryeministri i atëhershëm Pandeli Majko. Edhe ai, si për t’i kujtuar Haradinajt faktin se Rama ...
Lexo | 18-Jan-2020 21:49
Në akademinë përkujtimore “Faleminderit Shqipëri!”organizuar në Prishtinë në përkujdim të eksodit të ’99, foli dhe ish-kryeministri i atëhershëm Pandeli Majko. Edhe ai, si për t’i kujtuar Haradinajt faktin se Rama ...

Haradinaj thotë se do ta shqyrtonte mundësinë e koalicionit nëse vjen oferta
Kryeministri në detyrë i Kosovë, Ramush Haradinaj, është shprehur i gatshëm ta këshillojë pretendentin për kryeministër të Kosovës, Albin Kurtin në rast se ai i kërkon ndihmë për të gjetur rrugë për formimin e Qeverisë ...
Gazeta Express | 18-Jan-2020 21:46
Kryeministri në detyrë i Kosovë, Ramush Haradinaj, është shprehur i gatshëm ta këshillojë pretendentin për kryeministër të Kosovës, Albin Kurtin në rast se ai i kërkon ndihmë për të gjetur rrugë për formimin e Qeverisë ...

VIDEO/ “Me Sali Berishën ishim gati të vriteshim”, Majko rrëfen periudhën e luftës në Kosovë: Kur serbët na masakronin, ne duhet të bashkoheshim
PRISHTINË Ministri i Diasporës, Pandeli Majko, ish-kryeministër gjatë kohës kur vendi ynë priti shqiptarët e Kosovës, në fjalën e mbajtur sot në Prishtinë, në Akademinë Solemne “Faleminderit Shqipëri”, tha se shqiptarët ...
BalkanWeb | 18-Jan-2020 14:54
PRISHTINË Ministri i Diasporës, Pandeli Majko, ish-kryeministër gjatë kohës kur vendi ynë priti shqiptarët e Kosovës, në fjalën e mbajtur sot në Prishtinë, në Akademinë Solemne “Faleminderit Shqipëri”, tha se shqiptarët ...

Haradinaj i gatshëm për oferta koalicionesh: Nëse Kurti ka ndonjë ide se çka ndodh më tutje, do ta shqyrtojmë
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj është i gatshëm që të dëgjoj oferta koalicionesh nga subjektet tjera. Sipas tij nëse Kurti apo LVV vjen me një ide se çka duhet të ndodh më tutje, atëherë do ta shqyrtonte, tha ...
Indeks Online | 18-Jan-2020 21:19
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj është i gatshëm që të dëgjoj oferta koalicionesh nga subjektet tjera. Sipas tij nëse Kurti apo LVV vjen me një ide se çka duhet të ndodh më tutje, atëherë do ta shqyrtonte, tha ...

Haradinaj i gatshëm për oferta koalicionesh (VIDEO)
Kurti mund të gjejë edhe partnerë të tjerë. Diçka të ngjashme e tha edhe Ramush Haradinaj, teksa gjatë ditës pati takime me drejtuesit e PDK-së e AKR-së.
Gazeta Monitor | 18-Jan-2020 21:10
Kurti mund të gjejë edhe partnerë të tjerë. Diçka të ngjashme e tha edhe Ramush Haradinaj, teksa gjatë ditës pati takime me drejtuesit e PDK-së e AKR-së.

Zbutet Haradinaj, shprehet i hapur për koalicion me Kurtin
Kurti mund të gjejë edhe partnerë të tjerë.Diçka të ngjashme e tha edhe Ramush Haradinaj, teksa gjatë ditës pati takime me drejtuesit e PDK-së e AKR-së. Haradinaj për Klan Kosovën tha se është i hapur për oferta nga ...
Aktuale.MK | 18-Jan-2020 20:56
Kurti mund të gjejë edhe partnerë të tjerë.Diçka të ngjashme e tha edhe Ramush Haradinaj, teksa gjatë ditës pati takime me drejtuesit e PDK-së e AKR-së. Haradinaj për Klan Kosovën tha se është i hapur për oferta nga ...

Haradinaj tani më i butë karshi Kurtit, shprehet i hapur për koalicion
Diçka të ngjashme e tha edhe Ramush Haradinaj, teksa gjatë ditës pati takime me drejtuesit e PDK-së e AKR-së. Haradinaj për Klan Kosovën tha se është i hapur për oferta nga Kurti, për formimin e institucioneve. ...
Lajminet | 18-Jan-2020 20:51
Diçka të ngjashme e tha edhe Ramush Haradinaj, teksa gjatë ditës pati takime me drejtuesit e PDK-së e AKR-së. Haradinaj për Klan Kosovën tha se është i hapur për oferta nga Kurti, për formimin e institucioneve. ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved