ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/02/2020 13:41

Video/ Kasemiro dhe VAR-i nënshtrojnë Seviljen, Reali fluturon në krye të renditjes

Video/ Kasemiro dhe VAR-i nënshtrojnë Seviljen, Reali fluturon në krye të renditjes
Real Madrid kishte një sfidë delikate sot pasdite, teksa në “Bernabeu” priste skuadrën e Seviljes. Ashtu siç parashikohej, takimi ishte i vështirë dhe Reali ka mundur të fitojë me shifrat 2-1 falë një dygolëshi të ...
BalkanWeb | 18-Jan-2020 18:35
Real Madrid kishte një sfidë delikate sot pasdite, teksa në “Bernabeu” priste skuadrën e Seviljes. Ashtu siç parashikohej, takimi ishte i vështirë dhe Reali ka mundur të fitojë me shifrat 2-1 falë një dygolëshi të ...

VIDEO: Kasemiro bën ligjin ndaj Sevillia-s, Reali merr kryesimin
Real Madrid ka festuar në mënyrën më të mirë para tifozëve të vet suksesin në Superkupën e Spanjës, duke shoqëruar ceremoninë e paradës së trofeut në fillimin e sfidës ndaj Seviljes, me një fitore 2-1 që i jep mundësinë ...
GazetaTema | 18-Jan-2020 18:28
Real Madrid ka festuar në mënyrën më të mirë para tifozëve të vet suksesin në Superkupën e Spanjës, duke shoqëruar ceremoninë e paradës së trofeut në fillimin e sfidës ndaj Seviljes, me një fitore 2-1 që i jep mundësinë ...

Monchi: Nëse do të anulohej edhe goli ‘i dytë’ i De Jong, do ta kisha nxjerrë ekipin nga fusha
Drejtori sportiv i Sevillas, Monchi, ka shprehur pakënaqësinë e tij për anulimin e golit të Luuk de Jong në pjesën e parë të ndeshjes kundër Real Madridit në Santiago Bernabeu. Andaluzianët kaluan në epërsi me një gol ...
Telegrafi | 18-Jan-2020 23:16
Drejtori sportiv i Sevillas, Monchi, ka shprehur pakënaqësinë e tij për anulimin e golit të Luuk de Jong në pjesën e parë të ndeshjes kundër Real Madridit në Santiago Bernabeu. Andaluzianët kaluan në epërsi me një gol ...

Zidane thotë se në rastin e golit të pranuar të De Jong pati prekje me dorë, por gjyqtari vendosi në favor të Sevillas
Zinedine Zidane i është kundërpërgjigjur drejtorit sportiv të Sevillas, i cili kishte shprehur pakënaqësinë e tij me vendimin e gjyqtarit për anulimin e golit të Luuk de Jong. Real Madridi e fitoi me rezultat 2-1 derbin ...
Telegrafi | 18-Jan-2020 23:04
Zinedine Zidane i është kundërpërgjigjur drejtorit sportiv të Sevillas, i cili kishte shprehur pakënaqësinë e tij me vendimin e gjyqtarit për anulimin e golit të Luuk de Jong. Real Madridi e fitoi me rezultat 2-1 derbin ...

Reagimi i Lopeteguit për golin e anuluar: Nuk po arrij ta kuptoj, është një gabim i madh
Julen Lopetegui ka reaguar ndaj vendimit për ta anuluar golin e Luuk de Jong, në pjesën e parë të ndeshjes ndërmjet Real Madridit dhe Sevillas. Los Blancos e fituan sfidën në Santiago Bernabeu me rezultat 2-1, mirëpo ...
Telegrafi | 18-Jan-2020 21:37
Julen Lopetegui ka reaguar ndaj vendimit për ta anuluar golin e Luuk de Jong, në pjesën e parë të ndeshjes ndërmjet Real Madridit dhe Sevillas. Los Blancos e fituan sfidën në Santiago Bernabeu me rezultat 2-1, mirëpo ...

Eksperti i gjyqtarëve, Andujar Oliver: Goli i De Jong ishte i rregullt, VAR-i e anulojë gabimisht
Juan Andujar Oliver, ekspert i gjyqtarëve në garën spanjolle Marca, beson se goli i Luuk de Jong kundër Real Madridit u anulua gabimisht. Sevilla mendoi se ata do të merrnin epërsinë kur sulmuesi holandez shënoi gol të ...
Telegrafi | 18-Jan-2020 19:48
Juan Andujar Oliver, ekspert i gjyqtarëve në garën spanjolle Marca, beson se goli i Luuk de Jong kundër Real Madridit u anulua gabimisht. Sevilla mendoi se ata do të merrnin epërsinë kur sulmuesi holandez shënoi gol të ...

Protesta e Sevillës, Monchi: Çfarë turpi, isha gati të tërhiqja skuadrën nga fusha
Real Madrid iu fal dygolëshit të Casemiros dhe mposhti 2-1 Sevillën e Lopeteguit në “Santiago Bernabeu”. Sukses i vështirë për ekipin e Zidane dhe polemika të shumta të krijuara pas anulimit të një goli të ekipit mik. ...
ABCNews | 18-Jan-2020 20:30
Real Madrid iu fal dygolëshit të Casemiros dhe mposhti 2-1 Sevillën e Lopeteguit në “Santiago Bernabeu”. Sukses i vështirë për ekipin e Zidane dhe polemika të shumta të krijuara pas anulimit të një goli të ekipit mik. ...

Monchi: Nëse do të anulohej edhe goli ‘i dytë’ i De Jong, do ta kisha nxjerrë ekipin nga fusha
Drejtori sportiv i Sevillas, Monchi, ka shprehur pakënaqësinë e tij për anulimin e golit të Luuk de Jong në pjesën e parë të ndeshjes kundër Real Madridit në Santiago Bernabeu. Andaluzianët kaluan në epërsi me një gol ...
E Dua Sportin | 19-Jan-2020 01:00
Drejtori sportiv i Sevillas, Monchi, ka shprehur pakënaqësinë e tij për anulimin e golit të Luuk de Jong në pjesën e parë të ndeshjes kundër Real Madridit në Santiago Bernabeu. Andaluzianët kaluan në epërsi me një gol ...

Zidane thotë se në rastin e golit të pranuar të De Jong pati prekje me dorë, por gjyqtari vendosi në favor të Sevillas
Zinedine Zidane i është kundërpërgjigjur drejtorit sportiv të Sevillas, i cili kishte shprehur pakënaqësinë e tij me vendimin e gjyqtarit për anulimin e golit të Luuk de Jong. Real Madridi e fitoi me rezultat 2-1 derbin ...
E Dua Sportin | 19-Jan-2020 01:00
Zinedine Zidane i është kundërpërgjigjur drejtorit sportiv të Sevillas, i cili kishte shprehur pakënaqësinë e tij me vendimin e gjyqtarit për anulimin e golit të Luuk de Jong. Real Madridi e fitoi me rezultat 2-1 derbin ...

Reagimi i Lopeteguit për golin e anuluar: Nuk po arrij ta kuptoj, është një gabim i madh
Julen Lopetegui ka reaguar ndaj vendimit për ta anuluar golin e Luuk de Jong, në pjesën e parë të ndeshjes ndërmjet Real Madridit dhe Sevillas. Los Blancos e fituan sfidën në Santiago Bernabeu me rezultat 2-1, mirëpo ...
E Dua Sportin | 18-Jan-2020 22:59
Julen Lopetegui ka reaguar ndaj vendimit për ta anuluar golin e Luuk de Jong, në pjesën e parë të ndeshjes ndërmjet Real Madridit dhe Sevillas. Los Blancos e fituan sfidën në Santiago Bernabeu me rezultat 2-1, mirëpo ...

Real Madridi fiton derbin në Spanjë këtë javë
Real Madridi e ka mposhtur Sevillan me rezultat 2-1, duke e kaluar Barcelonën për tri pikë në rënditje. Casemiro ishte hero i Los Blancos pasi që shënoi dy golat për skuadrën e Zinedine Zidane Real Madridi ia ka dalur ...
TetovaSot | 18-Jan-2020 22:56
Real Madridi e ka mposhtur Sevillan me rezultat 2-1, duke e kaluar Barcelonën për tri pikë në rënditje. Casemiro ishte hero i Los Blancos pasi që shënoi dy golat për skuadrën e Zinedine Zidane Real Madridi ia ka dalur ...

Real Madrid 2-1 Sevilla, notat e lojtarëve – Shkëlqen Casemiro
Real Madridi ka arritur të fitojë me vështirësi ndaj Sevillas me rezultat të ngushtë 2-1 në ndeshjen e javës së 20-të në La Liga. Ekipi i Zinedine Zidane ka marr një fitore të vështirë, por shumë të madhe në Santiago ...
Telegrafi | 18-Jan-2020 18:15
Real Madridi ka arritur të fitojë me vështirësi ndaj Sevillas me rezultat të ngushtë 2-1 në ndeshjen e javës së 20-të në La Liga. Ekipi i Zinedine Zidane ka marr një fitore të vështirë, por shumë të madhe në Santiago ...

Te Sevilla acarohen pas humbjes me Realin: Duhej të nxirrnim lojtarët nga fusha
Ndeshja e sotme Real Madrid – Sevilla nuk ishte normale. Me një gol të anulluar në pjesën e parë nga VAR dhe një tjetër të kontestuar nga “Los Blancos”, drejtori teknik i Sevillas, Monchi, ka akuzuar arbitrin kryesor ...
Politiko | 18-Jan-2020 21:19
Ndeshja e sotme Real Madrid – Sevilla nuk ishte normale. Me një gol të anulluar në pjesën e parë nga VAR dhe një tjetër të kontestuar nga “Los Blancos”, drejtori teknik i Sevillas, Monchi, ka akuzuar arbitrin kryesor ...

Eksperti i gjyqtarëve, Andujar Oliver: Goli i De Jong ishte i rregullt, VAR-i e anulojë gabimisht
Juan Andujar Oliver, ekspert i gjyqtarëve në garën spanjolle Marca, beson se goli i Luuk de Jong kundër Real Madridit u anulua gabimisht. Sevilla mendoi se ata do të merrnin epërsinë kur sulmuesi holandez shënoi gol të ...
E Dua Sportin | 18-Jan-2020 20:59
Juan Andujar Oliver, ekspert i gjyqtarëve në garën spanjolle Marca, beson se goli i Luuk de Jong kundër Real Madridit u anulua gabimisht. Sevilla mendoi se ata do të merrnin epërsinë kur sulmuesi holandez shënoi gol të ...

Real Madrid e fitoi derbin spanjoll
Real Madrid e ka mposhtur sot Sevillan. Derbi i zhvilluar në La Liga, ka përfunduar me rezultat 2-1, transmeton KP Të dy golat për Real Madridin i ka shënuar Casemiro (57’ dhe 69’), kurse për mysafirët ka shënuar Luuk ...
Portalb | 18-Jan-2020 20:59
Real Madrid e ka mposhtur sot Sevillan. Derbi i zhvilluar në La Liga, ka përfunduar me rezultat 2-1, transmeton KP Të dy golat për Real Madridin i ka shënuar Casemiro (57’ dhe 69’), kurse për mysafirët ka shënuar Luuk ...

Kush është lojtari që e ka mahnitur krejtësisht trajnerin Zidane?
Real Madrid sot vuajti, por fitoi ndaj Sevillas me shifrat 2-1. Golat e fitores u shënuan nga Casemiro, edhe pse ai luan si mesfushor difensiv dhe jo sulmues. Zidane pas ndeshjes tha se ndihet i çuditur nga lojtari i ...
Politiko | 18-Jan-2020 20:40
Real Madrid sot vuajti, por fitoi ndaj Sevillas me shifrat 2-1. Golat e fitores u shënuan nga Casemiro, edhe pse ai luan si mesfushor difensiv dhe jo sulmues. Zidane pas ndeshjes tha se ndihet i çuditur nga lojtari i ...

Spektakli u rezervua për lojën shtesë, Newcastle mposht Chelsean në ‘frymën’ e fundit
Real Madridi ka shënuar fitore minimale por tejet të rëndësishme përballë Sevillas në ndeshjen kryesore të javës në Primera Divisionin Spanjoll. Djelmoshat e Zidanes tashmë kryesojnë renditjen tabelare në La Liga, të ...
GazetaBlic | 18-Jan-2020 20:30
Real Madridi ka shënuar fitore minimale por tejet të rëndësishme përballë Sevillas në ndeshjen kryesore të javës në Primera Divisionin Spanjoll. Djelmoshat e Zidanes tashmë kryesojnë renditjen tabelare në La Liga, të ...

Real Madrid 2-1 Sevilla, notat e lojtarëve – Shkëlqen Casemiro
Real Madridi ka arritur të fitojë me vështirësi ndaj Sevillas me rezultat të ngushtë 2-1 në ndeshjen e javës së 20-të në La Liga. Ekipi i Zinedine Zidane ka marr një fitore të vështirë, por shumë të madhe në Santiago ...
E Dua Sportin | 18-Jan-2020 19:01
Real Madridi ka arritur të fitojë me vështirësi ndaj Sevillas me rezultat të ngushtë 2-1 në ndeshjen e javës së 20-të në La Liga. Ekipi i Zinedine Zidane ka marr një fitore të vështirë, por shumë të madhe në Santiago ...

Kjo është nota e Rashicës pas fitores së Werderit ndaj Dusseldorfit
Real Madridi ka mposhtur Sevillan me rezultat minimal 2-1 në njërën nga ndeshjet kryesore të La Ligas. Casemiro shënoi dy herë, për ta zhvlerësuar totalisht golin e Luuk de Jong, shkruan GazetaBlic . Fillimisht ...
GazetaBlic | 18-Jan-2020 18:58
Real Madridi ka mposhtur Sevillan me rezultat minimal 2-1 në njërën nga ndeshjet kryesore të La Ligas. Casemiro shënoi dy herë, për ta zhvlerësuar totalisht golin e Luuk de Jong, shkruan GazetaBlic . Fillimisht ...

Dygolësh i Casemiros, Reali merr kreun
Real Madrid ka marrë përkohësisht kryesimin e La Liga-s pasi galaktikët kanë fituar 2-1 kundër Sevillia-s në ndeshjen më të rëndësishme të javës së 20. Për ekipin e drejtuar nga Zidan ishte një fitore me mjaft ...
Lexo | 18-Jan-2020 18:38
Real Madrid ka marrë përkohësisht kryesimin e La Liga-s pasi galaktikët kanë fituar 2-1 kundër Sevillia-s në ndeshjen më të rëndësishme të javës së 20. Për ekipin e drejtuar nga Zidan ishte një fitore me mjaft ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved