ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/02/2020 13:53

Atentati në Vlorë, njëri nga të plagosurit akoma në gjendje të rëndë

Atentati në Vlorë, njëri nga të plagosurit akoma në gjendje të rëndë
Fotot e mëposhtme janë nga lokalin ku mbrëmjen e djeshme ndodhi plagosja e dyfishtë dhe duken gjurmët e plumbave që policia i ka hequr nga muri.
Top Channel | 19-Jan-2020 09:29
Fotot e mëposhtme janë nga lokalin ku mbrëmjen e djeshme ndodhi plagosja e dyfishtë dhe duken gjurmët e plumbave që policia i ka hequr nga muri.

Plagosja e dyfishtë mbrëmë në një lokal në Vlorë, disa persona të shoqëruar
Pak orë nga plagosja e mbrëmshme që ndodhi në Vlorë, ku dy persona janë qëlluar me armë zjarri, detaje të reja dalin në dritë. Ngjarja ndodhi rreth orës 18:22, në lagjen “Bashkimi” në Vlorë. “BalkanWeb” mëson se disa ...
BalkanWeb | 19-Jan-2020 07:47
Pak orë nga plagosja e mbrëmshme që ndodhi në Vlorë, ku dy persona janë qëlluar me armë zjarri, detaje të reja dalin në dritë. Ngjarja ndodhi rreth orës 18:22, në lagjen “Bashkimi” në Vlorë. “BalkanWeb” mëson se disa ...

Atentat sa del nga burgu, plagosen dy persona në Vlorë
Dy persona mbetën të plagosur pas një atentati këtë mbrëmje në lagjen Kushtrimi në qytetin e Vlorës. Roland Çepaj 28 vjeç dhe kunati i tij, Nikollaq Çepaj, që njihej edhe me mbiemrin Taullaraj janë qëlluar me armë ...
Top Channel | 19-Jan-2020 00:22
Dy persona mbetën të plagosur pas një atentati këtë mbrëmje në lagjen Kushtrimi në qytetin e Vlorës. Roland Çepaj 28 vjeç dhe kunati i tij, Nikollaq Çepaj, që njihej edhe me mbiemrin Taullaraj janë qëlluar me armë ...

Objektivi i atentatit në Vlorë sapo kishte dalë nga burgu
Nikollaq Çepaj, objektiv i atentatit të së shtunës në mbrëmje në Vlorë, ndodhet në gjendje kritike. Ai mori 5 plumba, njërin prej të cilëve në kokë, nga breshëria e armëve në një lokal në lagjen “Bashkimi” në Vlorë. ...
VizionPlus | 19-Jan-2020 09:09
Nikollaq Çepaj, objektiv i atentatit të së shtunës në mbrëmje në Vlorë, ndodhet në gjendje kritike. Ai mori 5 plumba, njërin prej të cilëve në kokë, nga breshëria e armëve në një lokal në lagjen “Bashkimi” në Vlorë. ...

Sillet te “Trauma” njëri prej të plagosurve në Vlorë, mori pesë plumba, ai në kokë i rrezikon jetën
Bluzat e bardha kanë dhënë detaje rreth gjendjes shëndetësore të dy personave që mbetën të plagosur mbrëmjen e sotme në Vlorë. Mjekët thonë se Nikollaq Çepaj është dërguar në spital në gjendje shëndetësore të rënduar. ...
BalkanWeb | 18-Jan-2020 22:53
Bluzat e bardha kanë dhënë detaje rreth gjendjes shëndetësore të dy personave që mbetën të plagosur mbrëmjen e sotme në Vlorë. Mjekët thonë se Nikollaq Çepaj është dërguar në spital në gjendje shëndetësore të rënduar. ...

Atentati në Vlorë, Nikollaq Çepaj dërgohet me urgjencë në Tiranë
Zbulohen të tjera detaje nga ngjarja e rëndë e ndodhur mbrëmjen e sotme në lagjen “Kushtrimi” në Vlorë, aty ku dy persona kanë mbetur të plagosur, njëri prej tyre në gjendje të rëndë për jetën. Nikollaq Çepaj, person me ...
Telegraf | 19-Jan-2020 08:58
Zbulohen të tjera detaje nga ngjarja e rëndë e ndodhur mbrëmjen e sotme në lagjen “Kushtrimi” në Vlorë, aty ku dy persona kanë mbetur të plagosur, njëri prej tyre në gjendje të rëndë për jetën. Nikollaq Çepaj, person me ...

(Foto+Video) Atentati me armë zjarri në Vlorë/ Gjendet e djegur makina e autorëve dhe arma në bagazh
Është gjendur në aksin e vjetër rrugor Vlorë-Fier një automjet i djegur, i cili dyshohet të jetë i autorëve të plagosjes me armë zjarri në një lokal në lagjen “Kushtrimi”.
Top Channel | 18-Jan-2020 21:51
Është gjendur në aksin e vjetër rrugor Vlorë-Fier një automjet i djegur, i cili dyshohet të jetë i autorëve të plagosjes me armë zjarri në një lokal në lagjen “Kushtrimi”.

VIDEO/ Gjendet një kallashnikov brenda ‘Benz-it’ të shkrumbuar, ndjekja e policisë iu prishi planin autorëve të plagosjes së dyfishtë
VLORË Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja e rëndë, që tronditi qytetin e Vlorës këtë mbrëmje, ku u plagosën me armë zjarri dy persona. Gazetari Enrik Mehmeti raporton për “BalkanWeb” nga vendi ku u gjet e ...
BalkanWeb | 18-Jan-2020 21:23
VLORË Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja e rëndë, që tronditi qytetin e Vlorës këtë mbrëmje, ku u plagosën me armë zjarri dy persona. Gazetari Enrik Mehmeti raporton për “BalkanWeb” nga vendi ku u gjet e ...

Gjendet një makinë e djegur në dalje të Vlorës, dyshohet se iu përket autorëve të plagosjes
Një makinë e djegur është gjetur pak më parë, në qytetin e Vlorës. Mjeti i djegur dyshohet se iu përket autorëve të plagosjes së Nikollaq dhe Ronald Çepaj, rreth dy orë më parë në qytetin bregdetar. Mësohet se makina ...
BalkanWeb | 18-Jan-2020 20:51
Një makinë e djegur është gjetur pak më parë, në qytetin e Vlorës. Mjeti i djegur dyshohet se iu përket autorëve të plagosjes së Nikollaq dhe Ronald Çepaj, rreth dy orë më parë në qytetin bregdetar. Mësohet se makina ...

Atentati në Vlorë, 10 persona shoqërohen në polici
Nikollaq Çepaj, mbeti i plagosur rëndë ditën e djeshme në qytetin e Vlorës. Atij iu bë atentat me kallashnikov, teksa pinte kafe në lokal bashkë me kunatin e tij i cili gjithashtu u plagos. Burimet nga spitali i Vlorës ...
ABCNews | 19-Jan-2020 07:35
Nikollaq Çepaj, mbeti i plagosur rëndë ditën e djeshme në qytetin e Vlorës. Atij iu bë atentat me kallashnikov, teksa pinte kafe në lokal bashkë me kunatin e tij i cili gjithashtu u plagos. Burimet nga spitali i Vlorës ...

Gjendet e djegur makina e atentatorëve, asnjë gjurmë prej tyre
Është gjetur një makinë e djegur në aksin nacional Fier-Vlorë, që dyshohet të jetë e atentatorëve. Mbrëmjen e djeshme në qytetin e Vlorës ka ndodhur një atentat me dy të plagosur. Një person i maskuar ka hyrë në një ...
Gazeta Express | 19-Jan-2020 09:33
Është gjetur një makinë e djegur në aksin nacional Fier-Vlorë, që dyshohet të jetë e atentatorëve. Mbrëmjen e djeshme në qytetin e Vlorës ka ndodhur një atentat me dy të plagosur. Një person i maskuar ka hyrë në një ...

Atentati në Vlorë: Zbulohen detajet si u plagosën në lokal pronari i lokalit dhe kunati i sapo liruar nga burgu
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Vlorë, ku dy persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e një atentati. Gjithçka ka ndodhur në hyrjen e një lokali në afërsi të rrugës Transballkanike. Sipas dëshmive, të plagosurit, 28 ...
GazetaTema | 18-Jan-2020 20:50
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Vlorë, ku dy persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e një atentati. Gjithçka ka ndodhur në hyrjen e një lokali në afërsi të rrugës Transballkanike. Sipas dëshmive, të plagosurit, 28 ...

Vlorë, atentati ndaj Nikollaq Çepajt, shoqërohen 10 persona
Publikohen detaje të reja nga skena e krimit në Vlorë, ku gjatë mbrëmjes së djeshme u qëllua me breshëri kallashnikovi ndaj Nikollaq Çepaj (Taullaraj) 36-vjeç, duke e lënë të plagosur rëndë vetë atë dhe kunatin e tij ...
RTSH | 19-Jan-2020 09:33
Publikohen detaje të reja nga skena e krimit në Vlorë, ku gjatë mbrëmjes së djeshme u qëllua me breshëri kallashnikovi ndaj Nikollaq Çepaj (Taullaraj) 36-vjeç, duke e lënë të plagosur rëndë vetë atë dhe kunatin e tij ...

Atentati në Vlorë/ Disa persona të shoqëruar, gjendet e djegur makina e autorëve
Policia e Vlorës ka shoqëruar disa persona në lidhje me sulmin me armë të ndodhur në mbasditen e djeshme ku u plagosën me automatik dy persona. Gjendja e Nikollaq Çepajt, 36 vjeç është e rëndë, kurse ajo e Ronald ...
Politiko | 19-Jan-2020 09:21
Policia e Vlorës ka shoqëruar disa persona në lidhje me sulmin me armë të ndodhur në mbasditen e djeshme ku u plagosën me automatik dy persona. Gjendja e Nikollaq Çepajt, 36 vjeç është e rëndë, kurse ajo e Ronald ...

E qëlluan me 5 plumba, zbulohet e shkuara e kriminale e shënjestrës së atenatit në Vlorë. Pse përdorte mbiemrin e gruas?
Njëri prej personave të plagosur në atentatin e mbrëmjes së djeshme në Vlorë, rezulton emër i njohur për drejtësinë. Bëhet fjalë për 36-vjeçarin Nikollaq Çepaj (Taullaraj), i cili ndodhet në gjendje të rëndë në spital, ...
Gazeta Express | 19-Jan-2020 09:21
Njëri prej personave të plagosur në atentatin e mbrëmjes së djeshme në Vlorë, rezulton emër i njohur për drejtësinë. Bëhet fjalë për 36-vjeçarin Nikollaq Çepaj (Taullaraj), i cili ndodhet në gjendje të rëndë në spital, ...

Disa të shoqëruar për plagosjen me armë zjarri të Çepajve në Vlorë, përkatësisht kunati dhe dhëndri
Pak orë nga plagosja e mbrëmshme që ndodhi në Vlorë, ku dy persona janë qëlluar me armë zjarri, detaje të reja dalin në dritë. Ngjarja ndodhi rreth orës 18:22, në lagjen “Bashkimi” në Vlorë. “ BalkanWeb ” mëson se ...
Gazeta Express | 19-Jan-2020 09:14
Pak orë nga plagosja e mbrëmshme që ndodhi në Vlorë, ku dy persona janë qëlluar me armë zjarri, detaje të reja dalin në dritë. Ngjarja ndodhi rreth orës 18:22, në lagjen “Bashkimi” në Vlorë. “ BalkanWeb ” mëson se ...

Atentat sa del nga burgu, plagosen dy persona në Vlorë (VIDEO)
Dy persona mbetën të plagosur pas një atentati në orët e para të së dielës në lagjen Kushtrimi në qytetin e Vlorës. Roland Çepaj 28 vjeç dhe kunati i tij, Nikollaq Çepaj, që njihej edhe me mbiemrin Taullaraj janë ...
Klan Kosova | 19-Jan-2020 09:06
Dy persona mbetën të plagosur pas një atentati në orët e para të së dielës në lagjen Kushtrimi në qytetin e Vlorës. Roland Çepaj 28 vjeç dhe kunati i tij, Nikollaq Çepaj, që njihej edhe me mbiemrin Taullaraj janë ...

ATENTATI/ Plumbi e kapi në kokë, spitali i Vlorës e nis drejt Tiranës Nikollaq Çepajn
Nikollaq Çepaj, mbeti i plagosur rëndë pasditen e sotme në qytetin e Vlorës. Atij iu bë atentat me kallashnikov, teksa pinte kafe në lokal bashkë me kunatin e tij i cili gjithashtu u plagos por është jashtë rrezikut për ...
ABCNews | 18-Jan-2020 22:47
Nikollaq Çepaj, mbeti i plagosur rëndë pasditen e sotme në qytetin e Vlorës. Atij iu bë atentat me kallashnikov, teksa pinte kafe në lokal bashkë me kunatin e tij i cili gjithashtu u plagos por është jashtë rrezikut për ...

ATENTATI/ Plumbi e kapi në kokë, spitali i Vlorës e nis drejt Tiranës Nikollaq Capajn
Nikollaq Capaj, mbeti i plagosur rëndë pasditen e sotme në qytetin e Vlorës. Atij iu bë atentat me kallashnikov, teksa pinte kafe në lokal bashkë me kushëririn e tij i cili gjithashtu u plagos por është jashtë rrezikut ...
ABCNews | 18-Jan-2020 22:07
Nikollaq Capaj, mbeti i plagosur rëndë pasditen e sotme në qytetin e Vlorës. Atij iu bë atentat me kallashnikov, teksa pinte kafe në lokal bashkë me kushëririn e tij i cili gjithashtu u plagos por është jashtë rrezikut ...

Detaje të reja nga atentati në Vlorë, autori qëlloi të paktën 15 plumba
Detaje të reja kanë dalë nga skena e krimit në Vlorë, ku gjatë mbrëmjes së djeshme u qëllua me breshëri kallashnikovi ndaj Nikollaq Çepaj (Taullaraj) 36-vjeç, duke e lënë të plagosur rëndë vetë atë dhe kunatin e tij ...
Gazeta Dita | 19-Jan-2020 08:22
Detaje të reja kanë dalë nga skena e krimit në Vlorë, ku gjatë mbrëmjes së djeshme u qëllua me breshëri kallashnikovi ndaj Nikollaq Çepaj (Taullaraj) 36-vjeç, duke e lënë të plagosur rëndë vetë atë dhe kunatin e tij ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved