Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 22:51
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
LAJMI I FUNDIT/ Polumbarët nxjerrin trupin e 12-vjeçarit nga rezervuari i ngrirë në Mëzez (VIDEO)
LAJMI I FUNDIT/ Polumbarët nxjerrin trupin e 12-vjeçarit nga rezervuari i ngrirë në Mëzez (VIDEO)
BalkanWeb - 11-Jan-2017 16:40
TIRANE- Gati dy orë pasi një 12-vjeçar që luante mbi rezervuarin e ngrirë të Mëzeit dhe u mbyt aksidentalisht pasi sipërfaqja e akullit u ça duke e zënë brenda, në vendngjarje kanë mbërritur polumbarët dhe kanë nxjerrë ...
Drama e dytë në familjen Gurakuqi/ Djali mbytet në rezervuar, vajza u përdhunua nga i ati në 2015
BalkanWeb - 11-Jan-2017 16:48
TIRANE- Mbytja e 12-vjeçarit në rezervuarin e Mëzezit teksa luante me akullin mbi sipërfaqe, i cili e tradhtoi duke e futur brenda, nxjerr shënon edhe dramën e dytë për familjen e tij. Motra e tij, 15-vjeçarja që tentoi ...
Tragjedia ndjek familjen Gurakuqi, 12-vjeçari që u mbyt në liqen vëllai i vajzës që u përdhunua nga babai
Mapo - 11-Jan-2017 17:25
Një ngjarje e rëndë u shënua sot në Mëzez, në periferi të Tiranës ku një fëmijë 12 vjeç u mbyt në liqenin e Kasharit. Fëmija po luante në sipërfaqen e ngrirë të liqenit, por akulli e tradhëtoi duke i marrë jetën. ...
Mbytet 12-vjeçari në Kashar, po luante në liqenin e ngrirë
GazetaTema - 11-Jan-2017 16:32
Një tjetër ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme, kësaj radhe në zonën e Kasharit. Një 12-vjeçar ka humbur jetën pasi ka rënë në liqen. Mësohet se i mituri ishte duke luajtur me një djalë tjetër në pjesën e ngrirë të ...
Çahet akulli i rezervuarve, tre viktima në Tiranë, Fier e Pogradec
Mapo - 11-Jan-2017 16:38
Një 12-vjeçar ka humbur jetën në Tiranë teksa kishte rënë në liqenin e Kasharit. Ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth orës 14.15 në Mezëz. Të dhënat e para bëjnë të ditur se bashkë me të miturin ndodhej dhe një fëmijë ...
40-vjeçari mbytet në rezervuar/ I vëllai: Hajredini po ruante bagëtitë, u bë kurioz nga akulli
BalkanWeb - 11-Jan-2017 16:18
FIER- Vëllai i 40-vjeçarit Hajredin Xhelo, i cili u mbyt në liqenin e Petovës pasi u thye akulli mbi të cilin po ecte, ka folur për ngjarjen. Përparim Xhelo tregon se vëllai i tij, bari, po ruante bagëtitë, por u bë ...
Mbytet fëmija 12 vjeçar në rezervuarin e Mezezit
ABCNews - 11-Jan-2017 17:39
Mbytet fëmija 12 vjeçar në rezervuarin e Mezezit Po luante në sipërfaqen pjesërisht të ngrirë 11 janar 2017 17:36 Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Tiranë. Dy fëmijë, vëlla e motër kanë rënë në rezervuarin e ...
Deri tani tet viktima nga moti i ftoht n Shqipri
Bota Sot - 11-Jan-2017 17:57
Ka shkuar në tetë numri i personave të vdekur për shkak të motit të ftohtë që ka prekur Shqipërinë ditën e fundit. Mes viktimave është dhe një fëmijë 12 vjeçar i cili u mbyt në liqenin e Kasharit që kishte ngrirë ...
Mbytja në rezervuarin e Mëzezit, polumbarët nxjerrin trupin e pajetë të 12-vjeçarit (FOTO/VIDEO)
Lapsi - 11-Jan-2017 16:47
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Tiranë. Dy fëmijë kanë rënë në liqenin e Polumbarët e forcave RENEA kanë nxjerrë nga ujërat e rezervuarit të Mëzezit trupin e pajetë të 12-vjeçarit Fatos Gurakuçi, i cili u mbyt ...
Polumbarët nxjerrin trupin e pajetë të 12-vjeçarit nga rezervuari i ngrirë në Mëzez
Lexo - 11-Jan-2017 17:32
Gati dy orë pasi një 12-vjeçar që luante mbi rezervuarin e ngrirë të Mëzeit dhe u mbyt aksidentalisht pasi sipërfaqja e akullit u ça duke e zënë brenda, në vendngjarje kanë mbërritur polumbarët dhe kanë nxjerrë trupin e ...
Polumbarët nxjerrin trupin e 12-vjeçarit
AlMaKos - 11-Jan-2017 17:24
Polumbarët kanë arritur të nxjerrin trupin e 12-vjeçarit nga rezervuari 6 metra i thellë në Mëzez. 12-vjeçari kishte nisur lojën mbi akull me anë të një buke peshku që e përdorte për të rrëshqitur. Ai luante prej tre ...
Nga incesti te mbytja e të miturit në liqen, nuk kanë fund fatkeqësitë për familjen nga Tirana
Syri - 11-Jan-2017 16:35
Një tjetër fatkeqësi ka pësuar familja Gurakuqi ditën e sotme, pasi djali 12-vjeçar u mbyt në liqenin e Kasharit teksa luante me akullin mbi sipërfaqe. Motra e tij 15-vjeçare e tentoi ta shpëtojë, por nuk mundi. ...
HISTORIA/ Drama e 12 vjeçarit që u mbyt në liqen, i ati në qeli pas përdhunimit të së bijës
Koha Jone - 11-Jan-2017 17:25
Pas vdekjes tragjike të 12 vjeçarit në liqenin e Kasharit gjatë mesditës, tashmë është zbardhur drama e familjes. Djali i vogël, të atin e ka në burg për përdhunimin e së bijës. 12 vjeçari me inicialet F.G., është djali ...
Historia e trisht: Babai n burg pr prdhunimin e vajzs...djali 12-vjear mbytet n liqen
Bota Sot - 11-Jan-2017 16:39
Mbytja e 12-vjeçarit në liqenin e Kasharit teksa luante me akullin mbi sipërfaqe, i cili e tradhtoi duke e futur brenda, nxjerr në pah një tjetër histori të dhimbshme. Motra e tij, 15-vjeçarja që tentoi ta shpëtojë, ...
Liqeni Ohrit bëhet si zonë patinazhi (Video)
Indeks Online - 11-Jan-2017 16:51
Maqedonia është kapluar nga i ftohti që është rekord për dekadën e fundit. Përveç temperaturave të ulëta dhe motit të ftohtë, Maqedonia është përballur edhe me ngrica dhe akullnaja. Telegrafi Maqedoni më herët njoftoi ...
Shënohet viktima e tretë nga virusi i gripit në Shqipëri
Portalb - 11-Jan-2017 17:28
Në Shqipëri një tjetër person ka humbur jetën si pasojë e virusit të gripit, duke e rritur në 3 numrin e personave që kanë humbur jetën si pasojë e këtij virusi, raporton Anadolu Agency (AA). Një i moshuar ka ndërruar ...
Vëllai i 40 vjeçarit që vdiq tek rezervuari i ngrirë: Po ruante bagëtitë, u bë kurioz nga akulli
Koha Jone - 11-Jan-2017 17:25
Lidhur me ngjarjen e rëndë që ndodhi gjatë mesditës në Fier, ku humbi jetën një 40 vjeçar teksa kishte tentuar që të ecte mbi akull, i vëllai i tij ka shpjeguar gjithë ngjarjen. Përparim Xhelo ka thënë për mediat se ...
Ngrihet liqeni i Ohrit (Video)
Aktuale.MK - 11-Jan-2017 16:58
Në një video të realizuar nga ekipet për shpëtim në Liqenin e Ohrit shihet se si akulli ka mbuluar këtë liqen që ka ndodhur vetëm disa herë në 100 vitet e fundit.
Provoi të qëndronte sipër akullit të liqenit, fundoset dhe gjen vdekjen 40-vjeçari nga Fieri
Lapsi - 11-Jan-2017 16:17
Pas ngjarjes në Liqenin e Kasharit në Tiranë, një tjetër rast tragjik është regjistruar në liqenin e fshatit Petovë në Fier. Sipas policisë, shtetasi H.Xh, rreth 40 vjeç, bari në fshatin Petovë, duke provuar të qëndroi ...
Luante mbi akullin e Liqenit të Kasharit, mbytet tragjikisht 12-vjeçari
VizionPlus - 11-Jan-2017 16:29
Argëtimi mbi akull u kthyer në tragjedi për një fëmijë në Tiranë. Ngjarja e rëndë ndodhi në liqenin e Kasharit ku 12-vjeçari po luante së bashku me motrën e tij. Policia tha se akulli u thye dhe 12-vjeçari së bashku me ...
123...>>
Galeri

Lajmet Kryesore