ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/01/2020 17:59

Zidane: Ky është Real Madridi, kurrë s’dorëzohemi

Zidane: Ky është Real Madridi, kurrë s’dorëzohemi
Zizu është shprehur shumë i lumtur me pikën e marrë në Mestalla Real Madridi i ka shpëtuar humbjes në ‘Mestalla’ në minutën e 95-të të takimit, duke barazuar rezultatin kundër Valencias për të marrë një pikë të artë tre ...
Lexo | 16-Dec-2019 07:45
Zizu është shprehur shumë i lumtur me pikën e marrë në Mestalla Real Madridi i ka shpëtuar humbjes në ‘Mestalla’ në minutën e 95-të të takimit, duke barazuar rezultatin kundër Valencias për të marrë një pikë të artë tre ...

Zidane: Ky është Real Madridi, kurrë s’dorëzohemi
Zizu është shprehur shumë i lumtur me pikën e marrë në Mestalla Real Madridi i ka shpëtuar humbjes në ‘Mestalla’ në minutën e 95-të të takimit, duke barazuar rezultatin kundër Valencias për të marrë një pikë të artë tre ...
TetovaSot | 15-Dec-2019 23:53
Zizu është shprehur shumë i lumtur me pikën e marrë në Mestalla Real Madridi i ka shpëtuar humbjes në ‘Mestalla’ në minutën e 95-të të takimit, duke barazuar rezultatin kundër Valencias për të marrë një pikë të artë tre ...

Benzema e shpëton Realin nga humbja në “Mestalla” (VIDEO)
Real Madrid nuk ka arritur të marrë më shumë se një pikë nga ndeshja e sontme me Valencian. Në “Mestalla” takimi përfundoi 1 me 1. Të parët në epërsi kaluan vendasit me golin e Carlos Soler, në minutën e 78-të. Ndërkaq ...
InfoSport.mk | 15-Dec-2019 23:40
Real Madrid nuk ka arritur të marrë më shumë se një pikë nga ndeshja e sontme me Valencian. Në “Mestalla” takimi përfundoi 1 me 1. Të parët në epërsi kaluan vendasit me golin e Carlos Soler, në minutën e 78-të. Ndërkaq ...

Zidane: Ky është Real Madridi, kurrë s’dorëzohemi
Zizu është shprehur shumë i lumtur me pikën e marrë në Mestalla Real Madridi i ka shpëtuar humbjes në ‘Mestalla’ në minutën e 95-të të takimit, duke barazuar rezultatin kundër Valencias për të marrë një pikë të artë tre ...
Gazeta Express | 15-Dec-2019 23:33
Zizu është shprehur shumë i lumtur me pikën e marrë në Mestalla Real Madridi i ka shpëtuar humbjes në ‘Mestalla’ në minutën e 95-të të takimit, duke barazuar rezultatin kundër Valencias për të marrë një pikë të artë tre ...

Valencia – Real Madrid, këto janë notat e lojtarëve
Real Madridi ka barazuar me Valencian 1 me 1. Ndeshja ka qenë shumë interesante, aq sa Reali arriti të barazonte vetëm në minutin e 95, shkruan Gazeta Blic. Valencia e kaloj e para në epërsi me golin e Soler, mirëpo ...
GazetaBlic | 15-Dec-2019 23:25
Real Madridi ka barazuar me Valencian 1 me 1. Ndeshja ka qenë shumë interesante, aq sa Reali arriti të barazonte vetëm në minutin e 95, shkruan Gazeta Blic. Valencia e kaloj e para në epërsi me golin e Soler, mirëpo ...

VIDEO | Benzema shpëton Realin në fund, çfarë lufte në La Liga
Është mbyllur takimi mes Valencias dhe Real Madrid, që u luajt në “Mestalla Stadium”. Të dy skuadrat bënë një sfidë të madhe, por në fund, u ndanë në një barazim shumë të luftuar 1-1. Skuadra e Valencias arriti të gjejë ...
ABCNews | 15-Dec-2019 23:04
Është mbyllur takimi mes Valencias dhe Real Madrid, që u luajt në “Mestalla Stadium”. Të dy skuadrat bënë një sfidë të madhe, por në fund, u ndanë në një barazim shumë të luftuar 1-1. Skuadra e Valencias arriti të gjejë ...

Reali i shpëton humbjes me golin e Benzemas dhe ndihmën e Courtois në minutën e 95-të Real Madridi i ka shpëtuar humbjes në ‘Mestalla’. {431388} Los Blancos ishin duke u mposhtur 1-0 nga Valencia deri në minutën e 95’, kur pas një harkimi nga këndi
Real Madridi i ka shpëtuar humbjes në ‘Mestalla’. Lexoni edhe: Ronela midis Prishtine, shkëlqen me këtë paraqitje Los Blancos ishin duke u mposhtur 1-0 nga Valencia deri në minutën e 95’, kur pas një harkimi nga këndi, ...
Kosova Sot | 15-Dec-2019 23:25
Real Madridi i ka shpëtuar humbjes në ‘Mestalla’. Lexoni edhe: Ronela midis Prishtine, shkëlqen me këtë paraqitje Los Blancos ishin duke u mposhtur 1-0 nga Valencia deri në minutën e 95’, kur pas një harkimi nga këndi, ...

Real Madrid ndalet me barazim nga Valencia në prag të “El Classico” (VIDEO)
Real Madrid nuk ka arritur të marrë më shumë se një pikë nga ndeshja e sontme me Valencian. Në “Mestalla” takimi përfundoi 1 me 1. Të parët në epërsi kaluan vendasit me golin e Carlos Soler, në minutën e 78-të. Ndërkaq ...
Klan Kosova | 15-Dec-2019 23:10
Real Madrid nuk ka arritur të marrë më shumë se një pikë nga ndeshja e sontme me Valencian. Në “Mestalla” takimi përfundoi 1 me 1. Të parët në epërsi kaluan vendasit me golin e Carlos Soler, në minutën e 78-të. Ndërkaq ...

Real Madridi i “falet” Karim Benzemas, siguron një pikë në momentin e fundit
Real Madridi ka barazuar me Valencian 1 me 1. Ndeshja ka qenë shumë interesante, aq sa Reali arriti të barazonte vetëm në minutin e 95. Valencia e kaloj e para në epërsi me golin e Soler, mirëpo Reali barazoj krejt në ...
TetovaSot | 15-Dec-2019 23:10
Real Madridi ka barazuar me Valencian 1 me 1. Ndeshja ka qenë shumë interesante, aq sa Reali arriti të barazonte vetëm në minutin e 95. Valencia e kaloj e para në epërsi me golin e Soler, mirëpo Reali barazoj krejt në ...

Real Madridi merr vetëm një pikë ndaj Valencias
Real Madridi ka dështuar të bëhet lider i La Liga-së, pasi ka barazuar me Valenican 1-1 në javën e 17-të. Pjesa e parë përfundoi pa gola, mirëpo rastet nuk munguan nga të dyja anët. Treshja e Zinedine Zidanes, Isco, ...
Telegrafi | 15-Dec-2019 22:59
Real Madridi ka dështuar të bëhet lider i La Liga-së, pasi ka barazuar me Valenican 1-1 në javën e 17-të. Pjesa e parë përfundoi pa gola, mirëpo rastet nuk munguan nga të dyja anët. Treshja e Zinedine Zidanes, Isco, ...

Gjithçka e barabartë para “El Clasicos”, Reali ndalet nga Valencia
Benzema e ka shpëtuar Realin nga humbja madje në sekondat e fundit të ndeshjes. Reali ka barazuar si mysafir i Valencias me rezultat 1-1 në ndeshjen e xhiros së 17-të. Valencia kaloi e para në epërsi me golin e Soler në ...
Indeks Online | 15-Dec-2019 23:04
Benzema e ka shpëtuar Realin nga humbja madje në sekondat e fundit të ndeshjes. Reali ka barazuar si mysafir i Valencias me rezultat 1-1 në ndeshjen e xhiros së 17-të. Valencia kaloi e para në epërsi me golin e Soler në ...

Real Madridi merr vetëm një pikë ndaj Valencias
Real Madridi ka dështuar të bëhet lider i La Liga-së, pasi ka barazuar me Valenican 1-1 në javën e 17-të. Pjesa e parë përfundoi pa gola, mirëpo rastet nuk munguan nga të dyja anët. Treshja e Zinedine Zidanes, Isco, ...
Zeri | 15-Dec-2019 23:04
Real Madridi ka dështuar të bëhet lider i La Liga-së, pasi ka barazuar me Valenican 1-1 në javën e 17-të. Pjesa e parë përfundoi pa gola, mirëpo rastet nuk munguan nga të dyja anët. Treshja e Zinedine Zidanes, Isco, ...

Benzema shpëton Realin nga humbja në sekondën e fundit (VIDEO)
Real Madrid ka arritur që të barazojë vetëm në sekondat e fundit ndaj Valencias. Skuadra e Zidane doli me një rezultat 1-1 nga Metalla në një ndeshje që dhuroi shumë emocione. Në minutën e 78-të pas një aksioni të ...
Shenja | 15-Dec-2019 23:04
Real Madrid ka arritur që të barazojë vetëm në sekondat e fundit ndaj Valencias. Skuadra e Zidane doli me një rezultat 1-1 nga Metalla në një ndeshje që dhuroi shumë emocione. Në minutën e 78-të pas një aksioni të ...

Real Madridi i “falet” Karim Benzemas, siguron një pikë në momentin e fundit
Valencia ka kaluar në epërsi ndaj Real Madridit. Rezultati momental është 1 me 0, raporton Gazeta Blic. Golin e ka shënuar Soler. Ja goli i tij VIDEO
GazetaBlic | 15-Dec-2019 22:59
Valencia ka kaluar në epërsi ndaj Real Madridit. Rezultati momental është 1 me 0, raporton Gazeta Blic. Golin e ka shënuar Soler. Ja goli i tij VIDEO

Reali nuk shfrytëzon gabimin e Barcelonës, barazon me Valencian
Real Madridi nuk ka arritur më shumë se një barazim me Valencian në xhiron e 17-të të La Ligës. Soler te Valencia dhe Karim Benzema te Reali në minutat shtesë realizuan golat për barazimin 1 me 1. Reali që, pas ...
Koha.net | 15-Dec-2019 22:59
Real Madridi nuk ka arritur më shumë se një barazim me Valencian në xhiron e 17-të të La Ligës. Soler te Valencia dhe Karim Benzema te Reali në minutat shtesë realizuan golat për barazimin 1 me 1. Reali që, pas ...

Real Madridi merr vetëm një pikë ndaj Valencias
Real Madridi ka dështuar të bëhet lider i La Liga-së, pasi ka barazuar me Valenican 1-1 në javën e 17-të. Pjesa e parë përfundoi pa gola, mirëpo rastet nuk munguan nga të dyja anët. Treshja e Zinedine Zidanes, Isco, ...
E Dua Sportin | 15-Dec-2019 22:59
Real Madridi ka dështuar të bëhet lider i La Liga-së, pasi ka barazuar me Valenican 1-1 në javën e 17-të. Pjesa e parë përfundoi pa gola, mirëpo rastet nuk munguan nga të dyja anët. Treshja e Zinedine Zidanes, Isco, ...

Reali i shpëton humbjes me golin e Benzemas dhe ndihmën e Courtois në minutën e 95-të
Real Madridi i ka shpëtuar humbjes në ‘Mestalla’. Los Blancos ishin duke u mposhtur 1-0 nga Valencia deri në minutën e 95’, kur pas një harkimi nga këndi, Thibaut Courtois në sulm goditi topin me kokë dhe pas kthimit në ...
Gazeta Express | 15-Dec-2019 22:59
Real Madridi i ka shpëtuar humbjes në ‘Mestalla’. Los Blancos ishin duke u mposhtur 1-0 nga Valencia deri në minutën e 95’, kur pas një harkimi nga këndi, Thibaut Courtois në sulm goditi topin me kokë dhe pas kthimit në ...

Gabon Reali, vetëm barazim në Mestalla
Por skuadra e Zinedine Zidane ka gabuar përballë Valencias, duke barazuar 1-1. Ndeshja u dominua lehtësisht nga Los Blancos, por që të parët shënuan vendasit. Në një aksion të ndërtuar mjaft mirë, mesfushori Soler (78’) ...
Lajminet | 15-Dec-2019 22:55
Por skuadra e Zinedine Zidane ka gabuar përballë Valencias, duke barazuar 1-1. Ndeshja u dominua lehtësisht nga Los Blancos, por që të parët shënuan vendasit. Në një aksion të ndërtuar mjaft mirë, mesfushori Soler (78’) ...

Valencia - Real Madrid, nuk do ta besoni se kush ka shënuar
Është shënuar goli i parë në ndeshjen mes Valencias dhe Real Madridit. Në ndeshjen që po zhvillohet në 'Mestalla', Valencia ka kaluar në epërsi 1:0 përmes Soler ('78). Ndryshe, ndeshja e sontme është e vlefshme për......
Zeri | 15-Dec-2019 22:39
Është shënuar goli i parë në ndeshjen mes Valencias dhe Real Madridit. Në ndeshjen që po zhvillohet në 'Mestalla', Valencia ka kaluar në epërsi 1:0 përmes Soler ('78). Ndryshe, ndeshja e sontme është e vlefshme për......

Real Madridi me disa mungesa ndaj Valencias – formacionet zyrtare
Valencia dhe Real Madridi do të takohen në kuadër të javës së 17-të në La Liga. Të dy skuadrat kanë publikuar formacionet zyrtare për ndeshje që fillon në ora 21:00 në stadiumin ‘Estadio de Mestalla’. Valencia në këtë ...
E Dua Sportin | 15-Dec-2019 21:04
Valencia dhe Real Madridi do të takohen në kuadër të javës së 17-të në La Liga. Të dy skuadrat kanë publikuar formacionet zyrtare për ndeshje që fillon në ora 21:00 në stadiumin ‘Estadio de Mestalla’. Valencia në këtë ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved