ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/01/2020 10:02

Këngëtari i njohur e thotë hapur: Më kanë ofruar seks për të bërë karrierë

Këngëtari i njohur e thotë hapur: Më kanë ofruar seks për të bërë karrierë
Ditën e sotme ka qenë i ftuar në E Diell, këngëtari Denis Xherahu, i cili është pyetur nga moderatorja Fjoralba Ponari nëse ka pasur oferta tunduese në Greqi për t’u rritur në karrierë ai është shprehur:
Top Channel | 15-Dec-2019 20:48
Ditën e sotme ka qenë i ftuar në E Diell, këngëtari Denis Xherahu, i cili është pyetur nga moderatorja Fjoralba Ponari nëse ka pasur oferta tunduese në Greqi për t’u rritur në karrierë ai është shprehur:

Tërmeti, Veliaj: Akomoduam në një kohë rekord rreth 5 mijë banorë, Kinostudio e Kombinati do rindërtohen
Tirana mundi që në një kohë rekord ti bëj ballë një nga fatkeqësive më të mëdha natyrore dhe të menaxhojë një nga situatat më të vështira që shkaktoi tërmeti i 26 nëntorit. Kjo jo vetëm falë angazhimit të strukturave ...
GazetaTema | 15-Dec-2019 20:06
Tirana mundi që në një kohë rekord ti bëj ballë një nga fatkeqësive më të mëdha natyrore dhe të menaxhojë një nga situatat më të vështira që shkaktoi tërmeti i 26 nëntorit. Kjo jo vetëm falë angazhimit të strukturave ...

Ishte mes legjendave të Milanit për 120 vjetorin e klubit, por Allegri i surprizon të gjithë
Dita e sotme përkon edhe me 120 vjetorin e klubit të Milanit, teksashumë legjenda të këtij klubi dolën në fushën e “San Siro”, mes brohorimave të mëdha të publikut, për ato që ata kanë arritur me këtë klub. Në mesin e ...
Telegraf | 15-Dec-2019 20:05
Dita e sotme përkon edhe me 120 vjetorin e klubit të Milanit, teksashumë legjenda të këtij klubi dolën në fushën e “San Siro”, mes brohorimave të mëdha të publikut, për ato që ata kanë arritur me këtë klub. Në mesin e ...

Zidane pas barazimit me Valencian: Real Madridi tregoi shpirtin luftarak
Zinedine Zidane ka reaguar për barazimin 1-1 ndaj Valencias në javën e 17-të në La Liga. Trajneri francez ka thënë se e ka pëlqyer shpirtin luftarak të skuadrës edhe pse morën një pikë. “Ky është Real Madridi, nuk ...
Telegrafi | 15-Dec-2019 23:56
Zinedine Zidane ka reaguar për barazimin 1-1 ndaj Valencias në javën e 17-të në La Liga. Trajneri francez ka thënë se e ka pëlqyer shpirtin luftarak të skuadrës edhe pse morën një pikë. “Ky është Real Madridi, nuk ...

Momenti romantik kur MC Kresha dhe Erzina dhuruan puthjen e parë si të martuar dhe shkëmbyen unazat
Reperi Kreshnik fazliu, i njohur me emrin artistik MC Kresha, ka kurorëzuar sonte (e diel) lidhjen e tij me martesë. Ai dhe Erzina Shehu i kanë dhënë fund beqarisë në një dasmë shumë private me pak të ftuar, të ...
Telegrafi | 15-Dec-2019 23:50
Reperi Kreshnik fazliu, i njohur me emrin artistik MC Kresha, ka kurorëzuar sonte (e diel) lidhjen e tij me martesë. Ai dhe Erzina Shehu i kanë dhënë fund beqarisë në një dasmë shumë private me pak të ftuar, të ...

Notat e lojtarëve: Valencia 1-1 Real Madrid, veçohet paraqitja e Benzemas
Real Madridi nuk ka arritur të marrë më shumë se një pikë në udhëtim te Valencia, pasi ndeshja përfundoi 1-1 në javën e 18-të në La Liga. Golin e vetëm për Valencian e realizoi Carlos Soler (78'), ndërsa për Los Blancos ...
Telegrafi | 15-Dec-2019 23:20
Real Madridi nuk ka arritur të marrë më shumë se një pikë në udhëtim te Valencia, pasi ndeshja përfundoi 1-1 në javën e 18-të në La Liga. Golin e vetëm për Valencian e realizoi Carlos Soler (78'), ndërsa për Los Blancos ...

VIDEO: Në festën e 23-vjetorit, Tayna bën kërcimin provokues
Tayna, reperja më e paguar dhe më e pëlqyer në Shqipëri festoi ditën e djeshme 23-vjetorin e saj. Këngëtarja shihet me shoqërinë e saj duke u argëtuar në një club. Ajo ka publikuar një video në rrjetin e saj social ...
GazetaTema | 15-Dec-2019 15:45
Tayna, reperja më e paguar dhe më e pëlqyer në Shqipëri festoi ditën e djeshme 23-vjetorin e saj. Këngëtarja shihet me shoqërinë e saj duke u argëtuar në një club. Ajo ka publikuar një video në rrjetin e saj social ...

Në urimin e Kreshës për martesë, Ledri Vula bën me dije se i ka ardhur koha edhe atij për t’u martuar
Reperi i njohur, MC Kresha, është martuar mbrëmjen e së dielës në një ceremoni private në Prishtinë. Të pranishëm në dasmë kanë qenë emra të njohur të estradës si: Lyrical Son, Ledri Vula, Lumi B, Gjiko e të tjerë. ...
Telegrafi | 15-Dec-2019 21:39
Reperi i njohur, MC Kresha, është martuar mbrëmjen e së dielës në një ceremoni private në Prishtinë. Të pranishëm në dasmë kanë qenë emra të njohur të estradës si: Lyrical Son, Ledri Vula, Lumi B, Gjiko e të tjerë. ...

Shpend Ahmeti u kujdes për kurorëzimin e MC Kreshës dhe bashkëshortes së tij
Reperi i njohur kosovar, MC Kresha, i ka dhënë fund beqarisë sonte (e diel) në një dasmë private të organizuar në Prishtinë. Ai dhe bashkëshortja e tij, Erzina Shehu kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë, në një ...
Telegrafi | 15-Dec-2019 21:33
Reperi i njohur kosovar, MC Kresha, i ka dhënë fund beqarisë sonte (e diel) në një dasmë private të organizuar në Prishtinë. Ai dhe bashkëshortja e tij, Erzina Shehu kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë, në një ...

Martohen MC Kresha dhe Erzina Shehu
Reperi i njohur kosovar, Kreshnik Fazliu, i njohur me emrin artistik MC Kresha, i ka dhënë fund beqarisë. Telegrafi kishte raportuar një ditë më parë se reperi dhe bashkëshortja e tij, Erzina Shehu, kishin parashikuar ...
Telegrafi | 15-Dec-2019 21:09
Reperi i njohur kosovar, Kreshnik Fazliu, i njohur me emrin artistik MC Kresha, i ka dhënë fund beqarisë. Telegrafi kishte raportuar një ditë më parë se reperi dhe bashkëshortja e tij, Erzina Shehu, kishin parashikuar ...

Rita Ora dhe Dua Lipa në të njëjtën ditë, publikojnë fotografi duke pozuar në të njëjtën mënyrë
Ato shquhen si ambasadoret më të mira të Kosovës. Dy këngëtaret shqiptare me famë botërore: Rita Ora dhe Dua Lipa, janë emrat që kanë bërë krenarë shqiptarët tashmë kudo me sukseset e tyre në rrafshin ndërkombëtar. ...
Telegrafi | 15-Dec-2019 20:14
Ato shquhen si ambasadoret më të mira të Kosovës. Dy këngëtaret shqiptare me famë botërore: Rita Ora dhe Dua Lipa, janë emrat që kanë bërë krenarë shqiptarët tashmë kudo me sukseset e tyre në rrafshin ndërkombëtar. ...

Arta Nitaj me pozë provokuese para pasqyrës, vë në pah linjat atraktive nga palestra
Bukuroshja e njohur, Arta Nitaj, vazhdon të jetë një nga modelet më të ndjekura në rrjetet sociale. Shpesh ajo ndan me ndjekësit fotografi dh ideo të ndryshme nga jeta e përditshme, gjersa nuk mungojnë herë pas here ...
Telegrafi | 15-Dec-2019 19:03
Bukuroshja e njohur, Arta Nitaj, vazhdon të jetë një nga modelet më të ndjekura në rrjetet sociale. Shpesh ajo ndan me ndjekësit fotografi dh ideo të ndryshme nga jeta e përditshme, gjersa nuk mungojnë herë pas here ...

Afrona guxon me ndryshimin e ri në pamje
Modelja e njohur Afrona Dika është një personazh mjaft i ndjekur në rrjetet sociale. Shpesh, ajo ndan me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme. View this post on Instagram Never stop exploring ps: ...
Telegrafi | 15-Dec-2019 17:54
Modelja e njohur Afrona Dika është një personazh mjaft i ndjekur në rrjetet sociale. Shpesh, ajo ndan me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme. View this post on Instagram Never stop exploring ps: ...

Nora Istrefi paralajmëron këngën e re “Anna”, duket tërheqëse gjatë xhirimeve të klipit
Këngëtarja e njohur shqiptare, Nora Istrefi, është në realizim e sipër të një projekti të ri muzikor. Këtë e bëri të ditur vet këngëtarja nga Prishtina, kur të dielën publiikoi për fansat një fotografi nga xhirimet e ...
Telegrafi | 15-Dec-2019 17:29
Këngëtarja e njohur shqiptare, Nora Istrefi, është në realizim e sipër të një projekti të ri muzikor. Këtë e bëri të ditur vet këngëtarja nga Prishtina, kur të dielën publiikoi për fansat një fotografi nga xhirimet e ...

Teksa po shijon suksesin e këngës së re, Dafina nuk i ndal imazhet provokuese me bikini nga ishujt Maldive
Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri, publikoi së fundm projektin e saj më të ri muzikor “Vuj vuj vuj”. Kënga është pritur mirë nga publiku dhe ka marrë komente pozitive. Dafina ndërkohë këto ditë ka qëndruar në ishujt ...
Telegrafi | 15-Dec-2019 16:37
Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri, publikoi së fundm projektin e saj më të ri muzikor “Vuj vuj vuj”. Kënga është pritur mirë nga publiku dhe ka marrë komente pozitive. Dafina ndërkohë këto ditë ka qëndruar në ishujt ...

Vjen lajmi i keq për fansat e “SHPK Nazi”
Një nga serialet më të shikuara në vendin tonë, i cili ndiqej nga shumë familje duke hyrë në zemrat e secilit me personazhe shumë interesante duket se ka ardhur drejt fundit. E këtë lajm e ka bërë të ditur skenaristi i ...
Gazeta Express | 16-Dec-2019 07:47
Një nga serialet më të shikuara në vendin tonë, i cili ndiqej nga shumë familje duke hyrë në zemrat e secilit me personazhe shumë interesante duket se ka ardhur drejt fundit. E këtë lajm e ka bërë të ditur skenaristi i ...

Këngëtari i njohur e thotë hapur: Më kanë ofruar seks për të bërë karrierë
Ditën e sotme ka qenë i ftuar në E Diell, këngëtari Denis Xherahu, i cili është pyetur nga moderatorja Fjoralba Ponari nëse ka pasur oferta tunduese në Greqi për t’u rritur në karrierë ai është shprehur: Ju jeni artistë ...
InFokusi | 16-Dec-2019 07:38
Ditën e sotme ka qenë i ftuar në E Diell, këngëtari Denis Xherahu, i cili është pyetur nga moderatorja Fjoralba Ponari nëse ka pasur oferta tunduese në Greqi për t’u rritur në karrierë ai është shprehur: Ju jeni artistë ...

Notat e lojtarëve: Valencia 1-1 Real Madrid, veçohet paraqitja e Benzemas
Real Madridi nuk ka arritur të marrë më shumë se një pikë në udhëtim te Valencia, pasi ndeshja përfundoi 1-1 në javën e 18-të në La Liga. Golin e vetëm për Valencian e realizoi Carlos Soler (78'), ndërsa për Los Blancos ...
E Dua Sportin | 16-Dec-2019 01:01
Real Madridi nuk ka arritur të marrë më shumë se një pikë në udhëtim te Valencia, pasi ndeshja përfundoi 1-1 në javën e 18-të në La Liga. Golin e vetëm për Valencian e realizoi Carlos Soler (78'), ndërsa për Los Blancos ...

Zidane pas barazimit me Valencian: Real Madridi tregoi shpirtin luftarak
Zinedine Zidane ka reaguar për barazimin 1-1 ndaj Valencias në javën e 17-të në La Liga. Trajneri francez ka thënë se e ka pëlqyer shpirtin luftarak të skuadrës edhe pse morën një pikë. “Ky është Real Madridi, nuk ...
E Dua Sportin | 16-Dec-2019 01:01
Zinedine Zidane ka reaguar për barazimin 1-1 ndaj Valencias në javën e 17-të në La Liga. Trajneri francez ka thënë se e ka pëlqyer shpirtin luftarak të skuadrës edhe pse morën një pikë. “Ky është Real Madridi, nuk ...

Moment romantik, Mc Kresha i dhuron puthjen e parë Erzinës si bashkëshorte
Mc Kresha dhe Erzina Shehu kanë lidhur martesë sot në një nga restorantet e Prishtinës ku kanë ftuar edhe qindra persona, të pranishëm janë edhe figura të rëndësishme politike, shkruan . Në rrjete sociale tani po ...
Lajminet | 15-Dec-2019 23:21
Mc Kresha dhe Erzina Shehu kanë lidhur martesë sot në një nga restorantet e Prishtinës ku kanë ftuar edhe qindra persona, të pranishëm janë edhe figura të rëndësishme politike, shkruan . Në rrjete sociale tani po ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved