ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/01/2020 05:28

Tragjedia në Librazhd/ Flet për herë të parë Olsi Hajdari: Atë natë…

Tragjedia në Librazhd/ Flet për herë të parë Olsi Hajdari: Atë natë…
Një ngjarje e rëndë tronditi vendin pak ditë më parë, ku një çift ishin helmuar pas 5 ditësh martesë dhe nusja Rezarta, vetëm 19 vjeç ndërroji jetë teksa bashkëshorti Olsi Hajdari ishte në gjendje të rëndë.
Top Channel | 15-Dec-2019 21:28
Një ngjarje e rëndë tronditi vendin pak ditë më parë, ku një çift ishin helmuar pas 5 ditësh martesë dhe nusja Rezarta, vetëm 19 vjeç ndërroji jetë teksa bashkëshorti Olsi Hajdari ishte në gjendje të rëndë.

Helmimi i çiftit, 27-vjeçari del nga spitali dhe rrëfen të vërtetën
mapo.al Paja nuk ishte hapur ende. Këpucët e nusërisë janë aty, ashtu sikurse edhe rrobat, që për fat të keq 19-vjeçarja, nuk arriti t’i gëzojë. Mëngjesi i së enjtes i gjeti në këtë krevat. Nusja e vdekur, ndërsa ...
Mapo | 15-Dec-2019 21:24
mapo.al Paja nuk ishte hapur ende. Këpucët e nusërisë janë aty, ashtu sikurse edhe rrobat, që për fat të keq 19-vjeçarja, nuk arriti t’i gëzojë. Mëngjesi i së enjtes i gjeti në këtë krevat. Nusja e vdekur, ndërsa ...

Misteri i ngjarjes tragjike në Librazhd! Olsi Hajdari lë spitalin, në prani të psikologes merr vesh lajmin e kobshëm
Olsi Hajdari ,27-vjeçari nga fshati Xhyrë e Librazhdit që mbërriti në koma në spital, ndërsa bashkëshortja e tij 19 vjeçe vdiq, pas 48 orëve jo vetëm që është ndjerë mirë, por këtë fundjavë ka lënë edhe shtratin e ...
BalkanWeb | 15-Dec-2019 21:05
Olsi Hajdari ,27-vjeçari nga fshati Xhyrë e Librazhdit që mbërriti në koma në spital, ndërsa bashkëshortja e tij 19 vjeçe vdiq, pas 48 orëve jo vetëm që është ndjerë mirë, por këtë fundjavë ka lënë edhe shtratin e ...

Tragjedia në Librazhd: Flet për herë të parë dhëndrri që i vdiq nusja nga helmimi misterioz
Janë ende të freskëta dekoret e dasmës së Olsit dhe Rezartës, por fatkeqësisht martesa e tyre, që finalizoi një histori dashurie katër vjeçare, nuk do të zgjaste shumë. Paja nuk ishte hapur ende. Këpucët e nusërisë janë ...
Telegrafi | 15-Dec-2019 22:59
Janë ende të freskëta dekoret e dasmës së Olsit dhe Rezartës, por fatkeqësisht martesa e tyre, që finalizoi një histori dashurie katër vjeçare, nuk do të zgjaste shumë. Paja nuk ishte hapur ende. Këpucët e nusërisë janë ...

Tragjedia: Helmimi i çiftit në Librazhd, burri kthehet në shtëpi dhe rrëfen të vërtetën mes lotëve
Paja nuk ishte hapur ende. Këpucët e nusërisë janë aty, ashtu sikurse edhe rrobat, që për fat të keq 19-vjeçarja, nuk arriti t’i gëzojë. Mëngjesi i së enjtes i gjeti në këtë krevat. Nusja e vdekur, ndërsa dhëndri me pak ...
GazetaTema | 15-Dec-2019 20:43
Paja nuk ishte hapur ende. Këpucët e nusërisë janë aty, ashtu sikurse edhe rrobat, që për fat të keq 19-vjeçarja, nuk arriti t’i gëzojë. Mëngjesi i së enjtes i gjeti në këtë krevat. Nusja e vdekur, ndërsa dhëndri me pak ...

Martesa që zgjati vetëm 5 ditë/ “Ndihem shumë mirë, mos qani për mua”, zbulohet amaneti i fundit i Rezarta Xibrrakut
LIBRAZHD “Mos u mërzisni se ndihem shumë mirë! Mos qani për mua!”, janë fjalët e fundit që Rezarta Xibrraku iu ka thënë familjarëve të saj nëpërmjet telefonit përpara se të ndahej nga jeta. E reja u gjet pothuajse pa ...
BalkanWeb | 15-Dec-2019 20:18
LIBRAZHD “Mos u mërzisni se ndihem shumë mirë! Mos qani për mua!”, janë fjalët e fundit që Rezarta Xibrraku iu ka thënë familjarëve të saj nëpërmjet telefonit përpara se të ndahej nga jeta. E reja u gjet pothuajse pa ...

Olsi përmendet pas helmimit/ Zbardhet e vërteta e tragjedisë së çiftit në Librazhd
Janë ende të freskëta dekoret e dasmës së Olsit dhe Rezartës, por fatkeqësisht martesa e tyre, që finalizoi një histori dashurie 4-vjeçare, nuk do të zgjaste shumë. Paja nuk ishte hapur ende. Këpucët e nusërisë janë ...
Telegraf | 15-Dec-2019 21:09
Janë ende të freskëta dekoret e dasmës së Olsit dhe Rezartës, por fatkeqësisht martesa e tyre, që finalizoi një histori dashurie 4-vjeçare, nuk do të zgjaste shumë. Paja nuk ishte hapur ende. Këpucët e nusërisë janë ...

Tragjedia, Olsi mëson pasi përmendet se Rezarta nuk jeton
Olsi Hajdari, 27-vjeçari nga fshati Xhyrë i Librazhdit që mbërriti në koma në spital, ndërsa bashkëshortja e tij 19 vjeçe vdiq, pas 48 orëve jo vetëm që është ndjerë mirë, por këtë fundjavë ka lënë edhe shtratin e ...
ABCNews | 15-Dec-2019 22:00
Olsi Hajdari, 27-vjeçari nga fshati Xhyrë i Librazhdit që mbërriti në koma në spital, ndërsa bashkëshortja e tij 19 vjeçe vdiq, pas 48 orëve jo vetëm që është ndjerë mirë, por këtë fundjavë ka lënë edhe shtratin e ...

Policia dyshonte për vetëhelmim, bashkëshorti tregon çfarë ndodhi natën para tragjedisë
Një ngjarje e rëndë tronditi vendin pak ditë më parë, ku një çift ishin helmuar pas 5 ditësh martesë dhe nusja Rezarta, vetëm 19 vjeç ndërroi jetë, teksa bashkëshorti Olsi Hajdari ishte në gjendje të rëndë. 27-vjeçari ...
Gazeta Dita | 16-Dec-2019 08:26
Një ngjarje e rëndë tronditi vendin pak ditë më parë, ku një çift ishin helmuar pas 5 ditësh martesë dhe nusja Rezarta, vetëm 19 vjeç ndërroi jetë, teksa bashkëshorti Olsi Hajdari ishte në gjendje të rëndë. 27-vjeçari ...

E FUNDIT/ Oficerët mbërrijnë në shtëpinë e Olsit për të zbardhur ngjarjen
Olsi Hajdari ,27-vjeçari nga fshati Xhyrë e Librazhdit që mbërriti në koma në spital, ndërsa bashkëshortja e tij 19 vjeçe vdiq, pas 48 orëve ka lënë shtratin e spitalit dhe është kthyer në shtëpi. Ndërkohë sipas ...
ABCNews | 15-Dec-2019 21:44
Olsi Hajdari ,27-vjeçari nga fshati Xhyrë e Librazhdit që mbërriti në koma në spital, ndërsa bashkëshortja e tij 19 vjeçe vdiq, pas 48 orëve ka lënë shtratin e spitalit dhe është kthyer në shtëpi. Ndërkohë sipas ...

Ngjarja misterioze në Librazhd, oficerët mbërrijnë në shtëpinë e Olsi Hajdarit sapo 27-vjeçari del nga spitali
Postuar: 16/12/2019 - 07:41 Olsi Hajdari , 27-vjeçari nga fshati Xhyrë e Librazhdit që mbërriti në koma në spital, ndërsa bashkëshortja e tij 19 vjeçe vdiq, pas 48 orëve ka lënë shtratin e spitalit dhe është kthyer në ...
Sot.Al | 16-Dec-2019 07:44
Postuar: 16/12/2019 - 07:41 Olsi Hajdari , 27-vjeçari nga fshati Xhyrë e Librazhdit që mbërriti në koma në spital, ndërsa bashkëshortja e tij 19 vjeçe vdiq, pas 48 orëve ka lënë shtratin e spitalit dhe është kthyer në ...

Dhëndrri flet për herë të parë për vdekjen e nuses së tij nga helmimi misterioz (VIDEO)
Janë ende të freskëta dekoret e dasmës së Olsit dhe Rezartës, por fatkeqësisht martesa e tyre, që finalizoi një histori dashurie katër vjeçare, nuk do të zgjaste shumë. Paja nuk ishte hapur ende. Këpucët e nusërisë janë ...
Ina-Online | 16-Dec-2019 00:58
Janë ende të freskëta dekoret e dasmës së Olsit dhe Rezartës, por fatkeqësisht martesa e tyre, që finalizoi një histori dashurie katër vjeçare, nuk do të zgjaste shumë. Paja nuk ishte hapur ende. Këpucët e nusërisë janë ...

Helmimi misterioz i çiftit, Olsi përmendet dhe tregon të vërtetën
Janë ende të freskëta dekoret e dasmës së Olsit dhe Rezartës, por fatkeqësisht martesa e tyre, që finalizoi një histori dashurie katër vjeçare, nuk do të zgjaste shumë. Paja nuk ishte hapur ende. Këpucët e nusërisë janë ...
ABCNews | 15-Dec-2019 21:28
Janë ende të freskëta dekoret e dasmës së Olsit dhe Rezartës, por fatkeqësisht martesa e tyre, që finalizoi një histori dashurie katër vjeçare, nuk do të zgjaste shumë. Paja nuk ishte hapur ende. Këpucët e nusërisë janë ...

Flet për herë të parë dhëndri që i vdiq nusja nga helmimi misterioz
Paja nuk ishte hapur ende. Këpucët e nusërisë janë aty, ashtu sikurse edhe rrobat, që për fat të keq 19-vjeçarja, nuk arriti t’i gëzojë. Mëngjesi i së enjtes i gjeti në këtë krevat. Nusja e vdekur, ndërsa dhëndri me pak ...
Lajminet | 16-Dec-2019 00:32
Paja nuk ishte hapur ende. Këpucët e nusërisë janë aty, ashtu sikurse edhe rrobat, që për fat të keq 19-vjeçarja, nuk arriti t’i gëzojë. Mëngjesi i së enjtes i gjeti në këtë krevat. Nusja e vdekur, ndërsa dhëndri me pak ...

Flet për herë të parë Olsi Hajdari pasi i vdiq nusja nga helmimi misterioz
Janë ende të freskëta dekoret e dasmës së Olsit dhe Rezartës, por fatkeqësisht martesa e tyre, që finalizoi një histori dashurie katër vjeçare, nuk do të zgjaste shumë. Paja nuk ishte hapur ende. Këpucët e nusërisë janë ...
InFokusi | 15-Dec-2019 23:44
Janë ende të freskëta dekoret e dasmës së Olsit dhe Rezartës, por fatkeqësisht martesa e tyre, që finalizoi një histori dashurie katër vjeçare, nuk do të zgjaste shumë. Paja nuk ishte hapur ende. Këpucët e nusërisë janë ...

Flet për herë të parë dhëndrri që i vdiq nusja nga helmimi misterioz (VIDEO)
Janë ende të freskëta dekoret e dasmës së Olsit dhe Rezartës, por fatkeqësisht martesa e tyre, që finalizoi një histori dashurie katër vjeçare, nuk do të zgjaste shumë. Paja nuk ishte hapur ende. Këpucët e nusërisë janë ...
TetovaSot | 15-Dec-2019 23:04
Janë ende të freskëta dekoret e dasmës së Olsit dhe Rezartës, por fatkeqësisht martesa e tyre, që finalizoi një histori dashurie katër vjeçare, nuk do të zgjaste shumë. Paja nuk ishte hapur ende. Këpucët e nusërisë janë ...

INTERVISTA/ Flet vëllai i Rezarta Xibrrakut: Dyshojmë se i kanë helmuar të afërmit e Olsit me fotoksinë, fjalët e fundit që më tha motra ishin “mos qani për mua!”
“Mos u mërzisni se ndihem shumë mirë! Mos qani për mua!”, janë fjalët e fundit që Rezarta Xibrraku iu ka thënë familjarëve të saj nëpërmjet telefonit përpara se të ndahej nga jeta. E reja u gjet pothuajse pa shenja ...
GazetaTema | 15-Dec-2019 16:46
“Mos u mërzisni se ndihem shumë mirë! Mos qani për mua!”, janë fjalët e fundit që Rezarta Xibrraku iu ka thënë familjarëve të saj nëpërmjet telefonit përpara se të ndahej nga jeta. E reja u gjet pothuajse pa shenja ...

Flet për herë të parë dhëndrri që i vdiq nusja nga helmimi misterioz (VIDEO)
Janë ende të freskëta dekoret e dasmës së Olsit dhe Rezartës, por fatkeqësisht martesa e tyre, që finalizoi një histori dashurie katër vjeçare, nuk do të zgjaste shumë. Paja nuk ishte hapur ende. Këpucët e nusërisë janë ...
Klan Kosova | 15-Dec-2019 22:48
Janë ende të freskëta dekoret e dasmës së Olsit dhe Rezartës, por fatkeqësisht martesa e tyre, që finalizoi një histori dashurie katër vjeçare, nuk do të zgjaste shumë. Paja nuk ishte hapur ende. Këpucët e nusërisë janë ...

Mesazhet prekëse, miqtë nuk e pranojnë vetëhelmimin e çiftit në Librazhd: E pabesueshme, dikush ka ndërhyrë
Vetëhelmimi i Rezarta Xibrakës dhe Olsian Hajdarit nuk po pranohet nga miqtë e tyre. Çifti që kishte vetëm një javë i martuar u gjetën dje të helmuar, me vajzën 19 vjeçare që ka ndërruar jetë dhe djalin që ndodhet ende ...
Top Channel | 14-Dec-2019 17:38
Vetëhelmimi i Rezarta Xibrakës dhe Olsian Hajdarit nuk po pranohet nga miqtë e tyre. Çifti që kishte vetëm një javë i martuar u gjetën dje të helmuar, me vajzën 19 vjeçare që ka ndërruar jetë dhe djalin që ndodhet ende ...

Ngjarja në Librazhd, Olsi mëson pasi përmendet se Rezarta nuk jeton më
I riu i sapomartuar Olsi Hajdari, 27-vjeç nga fshati Xhyrë i Librazhdit që mbërriti në gjendje kome në spital, ndërsa bashkëshortja e tij 19 vjeçe vdiq, pas 48 orëve ka lënë edhe shtratin e spitalit. Mjekët që e kanë ...
Lajmi i Fundit | 15-Dec-2019 22:32
I riu i sapomartuar Olsi Hajdari, 27-vjeç nga fshati Xhyrë i Librazhdit që mbërriti në gjendje kome në spital, ndërsa bashkëshortja e tij 19 vjeçe vdiq, pas 48 orëve ka lënë edhe shtratin e spitalit. Mjekët që e kanë ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved