ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/01/2020 04:15

“O Rakip rregulloje këtë gropën”, porosia që Rama i la kryebashkiakut të Kamzës

“O Rakip rregulloje këtë gropën”, porosia që Rama i la kryebashkiakut të Kamzës
Teksa shoqëroi në ditën e parë të shkollës Aurelin dhe Alesion, kryeministrit Rama i tërhoqi vëmendjen një gropë në rrugën përpara oborrit të shkollës “Ahmet Zogu” në Kamëz. Ndërsa kishte me vete edhe kryebashkiakun e ...
GazetaTema | 16-Dec-2019 09:21
Teksa shoqëroi në ditën e parë të shkollës Aurelin dhe Alesion, kryeministrit Rama i tërhoqi vëmendjen një gropë në rrugën përpara oborrit të shkollës “Ahmet Zogu” në Kamëz. Ndërsa kishte me vete edhe kryebashkiakun e ...

“Nesër gropa e mbyllme Rakip, e di ti”, Rama i lë porosi të prerë kryebashkiakut të Kamzës (VIDEO)
Edi Rama ka shoqëruar sot në ditën e parë të shkollës Aurelin dhe Alesion, qe pasi i shpetuan termetit u sistemuan edhe ne banesa te reja. Ai i ka marre me makine dhe i ka shoqeruar sot ne shkollen “Ahmet Zogu” në ...
Lapsi | 16-Dec-2019 09:21
Edi Rama ka shoqëruar sot në ditën e parë të shkollës Aurelin dhe Alesion, qe pasi i shpetuan termetit u sistemuan edhe ne banesa te reja. Ai i ka marre me makine dhe i ka shoqeruar sot ne shkollen “Ahmet Zogu” në ...

Rama mban premtimin, i dërgon në shkollë Aurelin dhe Alesion
Kreu i qeverisë ua premtoi më herët dy vogëlushëve se do i dërgonte ai në ditën e parë të shkollës, në Kamëz ku edhe janë zhvendosur. Rama i shoqëroi dy djemtë në klasat e tyre përkatëse ne shkollën “Ahmet Zogu’ në ...
Lajminet | 16-Dec-2019 09:10
Kreu i qeverisë ua premtoi më herët dy vogëlushëve se do i dërgonte ai në ditën e parë të shkollës, në Kamëz ku edhe janë zhvendosur. Rama i shoqëroi dy djemtë në klasat e tyre përkatëse ne shkollën “Ahmet Zogu’ në ...

Alesio dhe Aureli u rikthehen bankave, Rama i shoqëron në ditën e parë të shkollës
Kryeministri mban premtimin e dhënë ndaj dy vogëlushëve, Alesios dhe Aurelit. Këtë të hënë, siç edhe kishte deklaruar, ai i mori me makinë dy djemtë për t’i shoqëruar në ditën e tyre të parë të shkollës, që pas ...
Gazeta Dita | 16-Dec-2019 08:57
Kryeministri mban premtimin e dhënë ndaj dy vogëlushëve, Alesios dhe Aurelit. Këtë të hënë, siç edhe kishte deklaruar, ai i mori me makinë dy djemtë për t’i shoqëruar në ditën e tyre të parë të shkollës, që pas ...

Alesio dhe Aureli nisin mësimin, Rama i shoqëron në ditën e parë të shkollës!
Aurel Lala dhe Alesio Cakoni, 10 dhe 7 vjeç, sot kanë nisur ditën e parë të shkollës që pas tërmetit të 26 nëntorit. Ata i ka shoqëruar kryeministri, Edi Rama i cili i ka marrë me makinën e tij të punës dhe më pas i ka ...
RTSH | 16-Dec-2019 08:37
Aurel Lala dhe Alesio Cakoni, 10 dhe 7 vjeç, sot kanë nisur ditën e parë të shkollës që pas tërmetit të 26 nëntorit. Ata i ka shoqëruar kryeministri, Edi Rama i cili i ka marrë me makinën e tij të punës dhe më pas i ka ...

Rama kritika Rakip Sulit: Rregulloi këto, ç’a janë këto gropa tek dera e shkollës
Kryeministri Edi Rama ka shoqëruar sot për në shkollë, Aurelin dhe Alesion, duke i marrë në makinën e tij. Rruga për tek shkolla ishte e shkurtër, por sërish kreu i qeverisë ndjeu në disa momente lëkundje në makinë për ...
Gazeta Express | 16-Dec-2019 08:37
Kryeministri Edi Rama ka shoqëruar sot për në shkollë, Aurelin dhe Alesion, duke i marrë në makinën e tij. Rruga për tek shkolla ishte e shkurtër, por sërish kreu i qeverisë ndjeu në disa momente lëkundje në makinë për ...

"Nesër të jetë e mbyllur Rakip, e di ti!", po shoqëronte Aurelin dhe Alesion në shkollë në Kamëz, Rama kritikon kryebashkiakun
Postuar: 16/12/2019 - 08:33 Teksa shoqëroi në ditën e parë të shkollës Aurelin dhe Alesion, kryeministrit Rama i tërhoqi vëmendjen një gropë në rrugën përpara oborrit të shkollës "Ahmet Zogu" në Kamëz.Ndërsa kishte me ...
Sot.Al | 16-Dec-2019 08:37
Postuar: 16/12/2019 - 08:33 Teksa shoqëroi në ditën e parë të shkollës Aurelin dhe Alesion, kryeministrit Rama i tërhoqi vëmendjen një gropë në rrugën përpara oborrit të shkollës "Ahmet Zogu" në Kamëz.Ndërsa kishte me ...

Rama shoqëron në shkollë Aurelin dhe Alesion, “i tërheq veshin” Rakip Sulit
Kryeministri Edi Rama ka dërguar sot në shkollë, Aurelin dhe Alesion, dy vogëlushët që u hodhën nga kati i 3-të dhe 5-të për t’i shpëtuar tërmetit tragjik në Thumanë. Kreu i qeverisë ua premtoi më herët dy vogëlushëve ...
ABCNews | 16-Dec-2019 08:23
Kryeministri Edi Rama ka dërguar sot në shkollë, Aurelin dhe Alesion, dy vogëlushët që u hodhën nga kati i 3-të dhe 5-të për t’i shpëtuar tërmetit tragjik në Thumanë. Kreu i qeverisë ua premtoi më herët dy vogëlushëve ...

“Do t’ju ndjek deri në fund!”/ Kryeministri Rama shoqëron Alesion dhe Aurelin në ditën e parë të shkollës pas tërmetit (VIDEO)
Mëngjesi i sotëm ka nisur ndryshe për Aurelin dhe Alesion dy fëmijët, që i shpëtuan tërmetit të 26-nëntorit duke u hedhur nga apartamentet e tyre në Thumanë. Aurel Lala dhe Alesio Cakoni, 10 dhe 7 vjeç, sot kanë nisur ...
Lexo | 16-Dec-2019 08:33
Mëngjesi i sotëm ka nisur ndryshe për Aurelin dhe Alesion dy fëmijët, që i shpëtuan tërmetit të 26-nëntorit duke u hedhur nga apartamentet e tyre në Thumanë. Aurel Lala dhe Alesio Cakoni, 10 dhe 7 vjeç, sot kanë nisur ...

Rama mban premtimin, shoqëron Alesjon dhe Aurelin në shkollë
Kryeministri Edi Rama ka mbajtur premtimin e bërë dhe ka çuar mëngjesin e kësaj të hëne në shkollë Aurelin dhe Alesjon. Rama shoqërohej edhe nga kryebashkiaku i Kamzës, Rakip Suli. Ai i mori fëmijët nga shtëpia e tyre ...
Shenja | 16-Dec-2019 08:27
Kryeministri Edi Rama ka mbajtur premtimin e bërë dhe ka çuar mëngjesin e kësaj të hëne në shkollë Aurelin dhe Alesjon. Rama shoqërohej edhe nga kryebashkiaku i Kamzës, Rakip Suli. Ai i mori fëmijët nga shtëpia e tyre ...

Rama mban premtimin, shoqëron Alesjon dhe Aurelin në shkollë
Kryeministri Edi Rama ka mbajtur premtimin e bërë dhe ka çuar mëngjesin e kësaj të hëne në shkollë Aurelin dhe Alesjon. Rama shoqërohej edhe nga kryebashkiaku i Kamzës, Rakip Suli. Ai i mori fëmijët nga shtëpia e tyre ...
VizionPlus | 16-Dec-2019 08:05
Kryeministri Edi Rama ka mbajtur premtimin e bërë dhe ka çuar mëngjesin e kësaj të hëne në shkollë Aurelin dhe Alesjon. Rama shoqërohej edhe nga kryebashkiaku i Kamzës, Rakip Suli. Ai i mori fëmijët nga shtëpia e tyre ...

Rama mban premtimin, shoqëron Alesjon dhe Aurelin në shkollë
Kryeministri Edi Rama ka mbajtur premtimin e bërë dhe ka çuar mëngjesin e kësaj të hëne në shkollë Aurelin dhe Alesjon. Rama shoqërohej edhe nga kryebashkiaku i Kamzës, Rakip Suli. Ai i mori fëmijët nga shtëpia e tyre ...
Medial | 16-Dec-2019 08:17
Kryeministri Edi Rama ka mbajtur premtimin e bërë dhe ka çuar mëngjesin e kësaj të hëne në shkollë Aurelin dhe Alesjon. Rama shoqërohej edhe nga kryebashkiaku i Kamzës, Rakip Suli. Ai i mori fëmijët nga shtëpia e tyre ...

Rama vizitë në shtëpinë e re të Alesio Cakonin
Kjo është shtëpia e re e Alesio Cakonit, djalit 10 vjeçar, i cili humbi motrën e tij Dritën si dhe babain nga tërmeti i 26 nëntorit në Thumanë. Vogëlushi guximtar për të shpëtuar nga tërmeti u hodh nga kati i pestë, ...
VizionPlus | 15-Dec-2019 19:01
Kjo është shtëpia e re e Alesio Cakonit, djalit 10 vjeçar, i cili humbi motrën e tij Dritën si dhe babain nga tërmeti i 26 nëntorit në Thumanë. Vogëlushi guximtar për të shpëtuar nga tërmeti u hodh nga kati i pestë, ...

Alesio dhe Aureli u rikthehen bankave, Rama i shoqëron në ditën e parë të shkollës dhe u jep një porosi të qartë (VIDEO)
Postuar: 16/12/2019 - 08:09 Kryeministri Edi Rama sot ka mbajturpremtimin e dhënë ndaj dy vogëlushëve, Alesios dhe Aurelit.Këtë të hënë, siç edhe kishte deklaruar, Rama i mori me makinë dy djemtë për ti shoqëruar në ...
Sot.Al | 16-Dec-2019 08:14
Postuar: 16/12/2019 - 08:09 Kryeministri Edi Rama sot ka mbajturpremtimin e dhënë ndaj dy vogëlushëve, Alesios dhe Aurelit.Këtë të hënë, siç edhe kishte deklaruar, Rama i mori me makinë dy djemtë për ti shoqëruar në ...

Rama i shkon për vizitë, gjyshja e Alesios përlot me rrëfimin prekës: I kisha përdore kur ra tërmeti, djalit nuk di si t’i dal përpara
Postuar: 15/12/2019 - 19:59 Gjyshja e Alesio Cakonit rrëfeu dhimbjen e madhe nga humbja e djalit dhe mbesës, por edhe të fqinjëve në pallatin në Thumanë, pas tërmetit të 26 nëntorit. Në një bisedë me kryeministrin Edi ...
Sot.Al | 15-Dec-2019 20:05
Postuar: 15/12/2019 - 19:59 Gjyshja e Alesio Cakonit rrëfeu dhimbjen e madhe nga humbja e djalit dhe mbesës, por edhe të fqinjëve në pallatin në Thumanë, pas tërmetit të 26 nëntorit. Në një bisedë me kryeministrin Edi ...

I ka vdekur e gjithë familja por ende nuk ja kanë thënë, Rama në Thumanë ku u shuan jetët nën rrënoja: Në atë gjendje që është e ka të vështirë
Gjyshja e Alesio Cakonit e ka të vështirë të jetojë me dhimbjen e madhe nga humbja e djalit dhe mbesës, por edhe të fqinjëve në pallatin në Thumanë, ku vitet e shumta bashkë, i kishin kthyer në njerëz të afërt për ta. ...
GazetaTema | 15-Dec-2019 18:27
Gjyshja e Alesio Cakonit e ka të vështirë të jetojë me dhimbjen e madhe nga humbja e djalit dhe mbesës, por edhe të fqinjëve në pallatin në Thumanë, ku vitet e shumta bashkë, i kishin kthyer në njerëz të afërt për ta. ...

Rama vizitë në shtëpinë e re të Alesio Cakonin
Kjo është shtëpia e re e Alesio Cakonit, djalit 10 vjeçar, i cili humbi motrën e tij Dritën si dhe babain nga tërmeti i 26 nëntorit në Thumanë. Vogëlushi guximtar për të shpëtuar nga tërmeti u hodh nga kati i pestë, ...
Medial | 15-Dec-2019 19:00
Kjo është shtëpia e re e Alesio Cakonit, djalit 10 vjeçar, i cili humbi motrën e tij Dritën si dhe babain nga tërmeti i 26 nëntorit në Thumanë. Vogëlushi guximtar për të shpëtuar nga tërmeti u hodh nga kati i pestë, ...

Rama, me vogëlushët që “fluturuan” nga dritarja: Bëhuni të zotë, që të mos ju njohë bota vetëm prej Ronaldos
Kryeministri Rama vizitoi sot familjen e Alesios, 10-vjeçari që u hodh nga dritarja për ti shpëtuar tërmetit. Sot, familja e tij hyri në shtëpi të re dhe nesër, ai do të kthehet në bankat e shkollës. Kryeministri i ...
Lexo | 15-Dec-2019 18:07
Kryeministri Rama vizitoi sot familjen e Alesios, 10-vjeçari që u hodh nga dritarja për ti shpëtuar tërmetit. Sot, familja e tij hyri në shtëpi të re dhe nesër, ai do të kthehet në bankat e shkollës. Kryeministri i ...

Rama në shtëpinë e re të vogëlushit që u hodh nga kati i pestë në Thumanë…(Suprizat)
Edhe familja e Alesio Cakonit, 10-vjeçarit që humbi motrën dhe babain nga tërmeti i 26 nëntorit në Thumanë, tashmë bashkë me nënën e mbijetuar dhe gjyshen kanë një shtëpi të re. Ata janë sistemuar në një apartament të ...
Indeks Online | 15-Dec-2019 17:51
Edhe familja e Alesio Cakonit, 10-vjeçarit që humbi motrën dhe babain nga tërmeti i 26 nëntorit në Thumanë, tashmë bashkë me nënën e mbijetuar dhe gjyshen kanë një shtëpi të re. Ata janë sistemuar në një apartament të ...

Pasi i takoi me Ronaldon, Rama merr Aurelin dhe shkon te shtëpia e Alesio Cakonit, të cilët të dy u hodhën nga dritarja për t'i shpëtuar tërmetit (Video)
Postuar: 15/12/2019 - 17:40 Kryeministri Edi Rama ka vizituar sot familjen Cakoni që humbi shtatë anëtarë nga tërmeti i 26 nëntorit. Gjatë vizitës te 10-vjeçari Alesio Cakoni, i cili humbi babanë dhe motrën, Rama kishte ...
Sot.Al | 15-Dec-2019 17:43
Postuar: 15/12/2019 - 17:40 Kryeministri Edi Rama ka vizituar sot familjen Cakoni që humbi shtatë anëtarë nga tërmeti i 26 nëntorit. Gjatë vizitës te 10-vjeçari Alesio Cakoni, i cili humbi babanë dhe motrën, Rama kishte ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved