ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/01/2020 16:14

Këngëtari i njohur e thotë hapur: Më kanë ofruar seks për të bërë karrierë

Këngëtari i njohur e thotë hapur: Më kanë ofruar seks për të bërë karrierë
Ditën e sotme ka qenë i ftuar në E Diell, këngëtari Denis Xherahu, i cili është pyetur nga moderatorja Fjoralba Ponari nëse ka pasur oferta tunduese në Greqi për t’u rritur në karrierë ai është shprehur:
Top Channel | 15-Dec-2019 20:48
Ditën e sotme ka qenë i ftuar në E Diell, këngëtari Denis Xherahu, i cili është pyetur nga moderatorja Fjoralba Ponari nëse ka pasur oferta tunduese në Greqi për t’u rritur në karrierë ai është shprehur:

Miqtë “tradhëtojnë” Kreshën, dalin video nga dasma
MC Kresha do të martohet sot me vajzën që prej kohësh është në një lidhje të cilën e kishte mbajtur fshehur. Ajo quhet Erzina Shehu dhe është shumë simpatike. Kresha dhe Erzina do mbajnë një ceremoni tejet private me ...
Telegraf | 15-Dec-2019 22:00
MC Kresha do të martohet sot me vajzën që prej kohësh është në një lidhje të cilën e kishte mbajtur fshehur. Ajo quhet Erzina Shehu dhe është shumë simpatike. Kresha dhe Erzina do mbajnë një ceremoni tejet private me ...

Tërmeti, Veliaj: Akomoduam në një kohë rekord rreth 5 mijë banorë, Kinostudio e Kombinati do rindërtohen
Tirana mundi që në një kohë rekord ti bëj ballë një nga fatkeqësive më të mëdha natyrore dhe të menaxhojë një nga situatat më të vështira që shkaktoi tërmeti i 26 nëntorit. Kjo jo vetëm falë angazhimit të strukturave ...
GazetaTema | 15-Dec-2019 20:06
Tirana mundi që në një kohë rekord ti bëj ballë një nga fatkeqësive më të mëdha natyrore dhe të menaxhojë një nga situatat më të vështira që shkaktoi tërmeti i 26 nëntorit. Kjo jo vetëm falë angazhimit të strukturave ...

Momenti romantik kur MC Kresha dhe Erzina dhuruan puthjen e parë si të martuar dhe shkëmbyen unazat
Reperi Kreshnik fazliu, i njohur me emrin artistik MC Kresha, ka kurorëzuar sonte (e diel) lidhjen e tij me martesë. Ai dhe Erzina Shehu i kanë dhënë fund beqarisë në një dasmë shumë private me pak të ftuar, të ...
Telegrafi | 15-Dec-2019 23:50
Reperi Kreshnik fazliu, i njohur me emrin artistik MC Kresha, ka kurorëzuar sonte (e diel) lidhjen e tij me martesë. Ai dhe Erzina Shehu i kanë dhënë fund beqarisë në një dasmë shumë private me pak të ftuar, të ...

Edhe Sami Lushtaku në dasmën e MC Kreshës, uron me fjalët më të sinqerta martesën e bashkëvendasit të tij
Është martuar në mbrëmjen e së dielës reperi i njohur shqiptar, MC Kresha. Reperi, emri i vërtetë i të cilit është Kreshnik Fazliu, ka kurorëzuar dashurinë e tij me martesë me bukuroshen Erzina Shehu. Të pranishëm në ...
Telegrafi | 15-Dec-2019 23:20
Është martuar në mbrëmjen e së dielës reperi i njohur shqiptar, MC Kresha. Reperi, emri i vërtetë i të cilit është Kreshnik Fazliu, ka kurorëzuar dashurinë e tij me martesë me bukuroshen Erzina Shehu. Të pranishëm në ...

Dukja e personazheve VIP në dasmën e MC Kreshës dhe Erzinës
Reperi i njohur i labelit “PINT”, MC Kresha, i ka dhënë sonte (e diel) fund beqarisë. Ai ka kurorëzuar dashurinë e tij me martesë me Erzina Shehun, e cila është menaxhere e brendit “Zara” në Kosovë. Dasma e tyre është ...
Telegrafi | 15-Dec-2019 22:48
Reperi i njohur i labelit “PINT”, MC Kresha, i ka dhënë sonte (e diel) fund beqarisë. Ai ka kurorëzuar dashurinë e tij me martesë me Erzina Shehun, e cila është menaxhere e brendit “Zara” në Kosovë. Dasma e tyre është ...

Në urimin e Kreshës për martesë, Ledri Vula bën me dije se i ka ardhur koha edhe atij për t’u martuar
Reperi i njohur, MC Kresha, është martuar mbrëmjen e së dielës në një ceremoni private në Prishtinë. Të pranishëm në dasmë kanë qenë emra të njohur të estradës si: Lyrical Son, Ledri Vula, Lumi B, Gjiko e të tjerë. ...
Telegrafi | 15-Dec-2019 21:39
Reperi i njohur, MC Kresha, është martuar mbrëmjen e së dielës në një ceremoni private në Prishtinë. Të pranishëm në dasmë kanë qenë emra të njohur të estradës si: Lyrical Son, Ledri Vula, Lumi B, Gjiko e të tjerë. ...

Shpend Ahmeti u kujdes për kurorëzimin e MC Kreshës dhe bashkëshortes së tij
Reperi i njohur kosovar, MC Kresha, i ka dhënë fund beqarisë sonte (e diel) në një dasmë private të organizuar në Prishtinë. Ai dhe bashkëshortja e tij, Erzina Shehu kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë, në një ...
Telegrafi | 15-Dec-2019 21:33
Reperi i njohur kosovar, MC Kresha, i ka dhënë fund beqarisë sonte (e diel) në një dasmë private të organizuar në Prishtinë. Ai dhe bashkëshortja e tij, Erzina Shehu kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë, në një ...

Martohen MC Kresha dhe Erzina Shehu
Reperi i njohur kosovar, Kreshnik Fazliu, i njohur me emrin artistik MC Kresha, i ka dhënë fund beqarisë. Telegrafi kishte raportuar një ditë më parë se reperi dhe bashkëshortja e tij, Erzina Shehu, kishin parashikuar ...
Telegrafi | 15-Dec-2019 21:09
Reperi i njohur kosovar, Kreshnik Fazliu, i njohur me emrin artistik MC Kresha, i ka dhënë fund beqarisë. Telegrafi kishte raportuar një ditë më parë se reperi dhe bashkëshortja e tij, Erzina Shehu, kishin parashikuar ...

VIDEO: Në festën e 23-vjetorit, Tayna bën kërcimin provokues
Tayna, reperja më e paguar dhe më e pëlqyer në Shqipëri festoi ditën e djeshme 23-vjetorin e saj. Këngëtarja shihet me shoqërinë e saj duke u argëtuar në një club. Ajo ka publikuar një video në rrjetin e saj social ...
GazetaTema | 15-Dec-2019 15:45
Tayna, reperja më e paguar dhe më e pëlqyer në Shqipëri festoi ditën e djeshme 23-vjetorin e saj. Këngëtarja shihet me shoqërinë e saj duke u argëtuar në një club. Ajo ka publikuar një video në rrjetin e saj social ...

Rita Ora dhe Dua Lipa në të njëjtën ditë, publikojnë fotografi duke pozuar në të njëjtën mënyrë
Ato shquhen si ambasadoret më të mira të Kosovës. Dy këngëtaret shqiptare me famë botërore: Rita Ora dhe Dua Lipa, janë emrat që kanë bërë krenarë shqiptarët tashmë kudo me sukseset e tyre në rrafshin ndërkombëtar. ...
Telegrafi | 15-Dec-2019 20:14
Ato shquhen si ambasadoret më të mira të Kosovës. Dy këngëtaret shqiptare me famë botërore: Rita Ora dhe Dua Lipa, janë emrat që kanë bërë krenarë shqiptarët tashmë kudo me sukseset e tyre në rrafshin ndërkombëtar. ...

Një lajm jo i mirë për fansat e “SHPK Nazi”
Ndonëse reperi Mc Kresha dhe tashmë gruaja e tij Erzina kanë ftuar një numër të vogël të mysafirëve në dasmën e tyre, në mesin e të pranishmëve është edhe Sami Lushtaku. Përmes një postimi në Favcebook, Lushtaku ka ...
GazetaBlic | 16-Dec-2019 08:17
Ndonëse reperi Mc Kresha dhe tashmë gruaja e tij Erzina kanë ftuar një numër të vogël të mysafirëve në dasmën e tyre, në mesin e të pranishmëve është edhe Sami Lushtaku. Përmes një postimi në Favcebook, Lushtaku ka ...

Me një foto nga dasma, Ledri Vula i bën urimin epik MC Kreshës dhe me sa duket ia paska qejfi të martohet!
Ledri Vula ishte i ftuar sonte në dasmën e mikut të tij MC Kresha. Reperi i njohur ka publikuar një foto nga dasma, me dhëndrin përkrahë dhe nuk ka munguar as urimi epik për këtë ditë të veçantë. Në fakt urimi i tij i ...
Lexo | 16-Dec-2019 07:48
Ledri Vula ishte i ftuar sonte në dasmën e mikut të tij MC Kresha. Reperi i njohur ka publikuar një foto nga dasma, me dhëndrin përkrahë dhe nuk ka munguar as urimi epik për këtë ditë të veçantë. Në fakt urimi i tij i ...

Dukja e personazheve VIP në dasmën e MC Kreshës dhe Erzinës
Reperi i njohur i labelit “PINT”, MC Kresha, i ka dhënë dje fund beqarisë. Ai ka kurorëzuar dashurinë e tij me martesë me Erzina Shehun, e cila është menaxhere e brendit “Zara” në Kosovë. Dasma e tyre është mbajtur në ...
Gazeta Express | 16-Dec-2019 07:47
Reperi i njohur i labelit “PINT”, MC Kresha, i ka dhënë dje fund beqarisë. Ai ka kurorëzuar dashurinë e tij me martesë me Erzina Shehun, e cila është menaxhere e brendit “Zara” në Kosovë. Dasma e tyre është mbajtur në ...

Vjen lajmi i keq për fansat e “SHPK Nazi”
Një nga serialet më të shikuara në vendin tonë, i cili ndiqej nga shumë familje duke hyrë në zemrat e secilit me personazhe shumë interesante duket se ka ardhur drejt fundit. E këtë lajm e ka bërë të ditur skenaristi i ...
Gazeta Express | 16-Dec-2019 07:47
Një nga serialet më të shikuara në vendin tonë, i cili ndiqej nga shumë familje duke hyrë në zemrat e secilit me personazhe shumë interesante duket se ka ardhur drejt fundit. E këtë lajm e ka bërë të ditur skenaristi i ...

Këngëtari i njohur e thotë hapur: Më kanë ofruar seks për të bërë karrierë
Ditën e sotme ka qenë i ftuar në E Diell, këngëtari Denis Xherahu, i cili është pyetur nga moderatorja Fjoralba Ponari nëse ka pasur oferta tunduese në Greqi për t’u rritur në karrierë ai është shprehur: Ju jeni artistë ...
InFokusi | 16-Dec-2019 07:38
Ditën e sotme ka qenë i ftuar në E Diell, këngëtari Denis Xherahu, i cili është pyetur nga moderatorja Fjoralba Ponari nëse ka pasur oferta tunduese në Greqi për t’u rritur në karrierë ai është shprehur: Ju jeni artistë ...

Moment romantik, Mc Kresha i dhuron puthjen e parë Erzinës si bashkëshorte
Mc Kresha dhe Erzina Shehu kanë lidhur martesë sot në një nga restorantet e Prishtinës ku kanë ftuar edhe qindra persona, të pranishëm janë edhe figura të rëndësishme politike, shkruan . Në rrjete sociale tani po ...
Lajminet | 15-Dec-2019 23:21
Mc Kresha dhe Erzina Shehu kanë lidhur martesë sot në një nga restorantet e Prishtinës ku kanë ftuar edhe qindra persona, të pranishëm janë edhe figura të rëndësishme politike, shkruan . Në rrjete sociale tani po ...

Dukja e personazheve VIP në dasmën e MC Kreshës dhe Erzinës
Reperi i njohur i labelit “PINT”, MC Kresha, i ka dhënë sonte (e diel) fund beqarisë. Ai ka kurorëzuar dashurinë e tij me martesë me Erzina Shehun, e cila është menaxhere e brendit “Zara” në Kosovë. Dasma e tyre ...
Zeri | 15-Dec-2019 23:20
Reperi i njohur i labelit “PINT”, MC Kresha, i ka dhënë sonte (e diel) fund beqarisë. Ai ka kurorëzuar dashurinë e tij me martesë me Erzina Shehun, e cila është menaxhere e brendit “Zara” në Kosovë. Dasma e tyre ...

Shpend Ahmeti kurorëzon Mc Kreshën dhe Erzinën
Në dasmën e shumë përfolur të Kreshnikut dhe Erzinës është i ftuar edhe kryetari i Prishtinës , Shpend Ahmeti, ai i cili ka lidhur kurorën e çiftit, shkruan . Ledri Vula ka zënë momentin kur çifti i kanë thënë ‘Po’ ...
Lajminet | 15-Dec-2019 22:52
Në dasmën e shumë përfolur të Kreshnikut dhe Erzinës është i ftuar edhe kryetari i Prishtinës , Shpend Ahmeti, ai i cili ka lidhur kurorën e çiftit, shkruan . Ledri Vula ka zënë momentin kur çifti i kanë thënë ‘Po’ ...

Sami Lushtaku në dasmën e Kreshës, tregon se nusja është nga Prekazi
Sami Lushtaku në dasmën e MC Kreshës, i ftuar nga familja e nuses Sonte reperi kosovar, Mc Kresha po i jep fund beqarisë. Ai po kurorëzon dashurinë me Erzinën, një vajzë jo e njohur, por fakti që ata po martohen, flet ...
Indeks Online | 15-Dec-2019 22:48
Sami Lushtaku në dasmën e MC Kreshës, i ftuar nga familja e nuses Sonte reperi kosovar, Mc Kresha po i jep fund beqarisë. Ai po kurorëzon dashurinë me Erzinën, një vajzë jo e njohur, por fakti që ata po martohen, flet ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved