ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/01/2020 05:59

Ndeshja e tretë pa fitore për Interin

Ndeshja e tretë pa fitore për Interin
Interi ka barazuar me Fiorentinën në ndeshjen e javës së 16-të me rezultatin 1-1, me një gol të shënuar nga Fiore në minutën e 92-të. Zikaltërit duket se nuk po dinë ta thyejnë mallkimin e dhjetorit që i ndjek prej ...
InFokusi | 16-Dec-2019 07:56
Interi ka barazuar me Fiorentinën në ndeshjen e javës së 16-të me rezultatin 1-1, me një gol të shënuar nga Fiore në minutën e 92-të. Zikaltërit duket se nuk po dinë ta thyejnë mallkimin e dhjetorit që i ndjek prej ...

23:11 Interi dorëzohet në fund të ndeshjes Interi nuk ka mundur të marrë...
Interi nuk ka mundur të marrë pikët e plota në Artemio Franchi”, duke barazuar 1-1 me Fiorentinën Interi i Antonio Contes ka gabuar në xhiron e 17 në Serie A, duke barazuar në udhëtim me Fiorentinën. Lexoni edhe: Ronela ...
Kosova Sot | 15-Dec-2019 23:15
Interi nuk ka mundur të marrë pikët e plota në Artemio Franchi”, duke barazuar 1-1 me Fiorentinën Interi i Antonio Contes ka gabuar në xhiron e 17 në Serie A, duke barazuar në udhëtim me Fiorentinën. Lexoni edhe: Ronela ...

Interi ndëshkohet në shtesat dhe del me barazim nga Firenze (VIDEO)
Një finalizim plot klas i Vlahovic, në minutën e tretë shtesë i mohoi fitoren Interin në transfertë me Fiorentinën. Edhe pse kryesoi për rreth 85 minuta lojë, një shpërqendrim në momentet e fundit të sfidës i kushtoi ...
InfoSport.mk | 15-Dec-2019 23:14
Një finalizim plot klas i Vlahovic, në minutën e tretë shtesë i mohoi fitoren Interin në transfertë me Fiorentinën. Edhe pse kryesoi për rreth 85 minuta lojë, një shpërqendrim në momentet e fundit të sfidës i kushtoi ...

Interi ngec në Firenze, Benzema shpëton Realin nga turpi
Për thuajse gjithë ndeshjen me Fiorentinën, sonte Interi ishte në festë dhe me tri pikë diferencë nga Juventusi ndjekës, por në fund ndodhi e papritura. Violët barazuan 1-1 zikaltrit, të cilët gjithsesi pozicionohen të ...
Politiko | 15-Dec-2019 23:04
Për thuajse gjithë ndeshjen me Fiorentinën, sonte Interi ishte në festë dhe me tri pikë diferencë nga Juventusi ndjekës, por në fund ndodhi e papritura. Violët barazuan 1-1 zikaltrit, të cilët gjithsesi pozicionohen të ...

Vlahovic shokon Interin me një “perlë” në shtesë, 1-1 në Firencë
nteri nuk ka mundur që të shkojë më shumë se një barazim 1-1 ndaj Fiorentinës, duke i dorëzuar kreun e renditjes Juventusi, pasi tashmë gjenden me pikë të barabarta. Në minutën e 8-të, Borja Valero arrin që lirohet ...
Shenja | 15-Dec-2019 23:00
nteri nuk ka mundur që të shkojë më shumë se një barazim 1-1 ndaj Fiorentinës, duke i dorëzuar kreun e renditjes Juventusi, pasi tashmë gjenden me pikë të barabarta. Në minutën e 8-të, Borja Valero arrin që lirohet ...

Në minutat shtesë, Fiorentina i nxjerr barazim Interit
1 me 1 ka qenë rezultati përfundimtar i ndeshjes mes Fiorentinës e Interit në xhiron e 16-të të Serisë A. Skuadra e Antonio Contes po udhëhiqte nga minuta e tetë përmes Borja Valeros, por në minutat shtesë një gol i ...
Koha.net | 15-Dec-2019 22:59
1 me 1 ka qenë rezultati përfundimtar i ndeshjes mes Fiorentinës e Interit në xhiron e 16-të të Serisë A. Skuadra e Antonio Contes po udhëhiqte nga minuta e tetë përmes Borja Valeros, por në minutat shtesë një gol i ...

Gola, raste dhe VAR! Interi ndalet në sekondat e fundit nga Fiorentina
Është mbyllur takimi i Serie A mes Fiorentinës dhe Interit, i vlefshëm për javën e 16-të në Serie A. Kjo sfidë, u mbyll me rezultatin e barabartë, 1-1. Kjo sfidë ishte shumë e luftuar nga të dyja skuadrat dhe të dy ...
ABCNews | 15-Dec-2019 22:51
Është mbyllur takimi i Serie A mes Fiorentinës dhe Interit, i vlefshëm për javën e 16-të në Serie A. Kjo sfidë, u mbyll me rezultatin e barabartë, 1-1. Kjo sfidë ishte shumë e luftuar nga të dyja skuadrat dhe të dy ...

Interi dorëzohet në fund të ndeshjes
Interi nuk ka mundur të marrë pikët e plota në Artemio Franchi”, duke barazuar 1-1 me Fiorentinën Interi i Antonio Contes ka gabuar në xhiron e 17 në Serie A, duke barazuar në udhëtim me Fiorentinën. Kur u mendua se ...
TetovaSot | 15-Dec-2019 22:59
Interi nuk ka mundur të marrë pikët e plota në Artemio Franchi”, duke barazuar 1-1 me Fiorentinën Interi i Antonio Contes ka gabuar në xhiron e 17 në Serie A, duke barazuar në udhëtim me Fiorentinën. Kur u mendua se ...

Interi mbetet lider i Serie A-së, por ndalet nga Fiorentina
Interi është ndalur nga Fiorentina në javën e 16-të të Serie A-së, pasi ndeshja përfundoi 1-1 Pas vetëm tetë minutash lojë në ‘Artemio Franchi’, Nerazzurët kaluan në epërsi me anë të Borja Valeros që mori një asistim ...
Telegrafi | 15-Dec-2019 22:48
Interi është ndalur nga Fiorentina në javën e 16-të të Serie A-së, pasi ndeshja përfundoi 1-1 Pas vetëm tetë minutash lojë në ‘Artemio Franchi’, Nerazzurët kaluan në epërsi me anë të Borja Valeros që mori një asistim ...

Interi në avanatazh ndaj Fiorentinës, Valero shënon gol
Interi ka arritur që të zhbllokoj shumë shpejt ndeshjen ndaj Fiorentinës. Në minutën e 8-të, Borja Valero arrin që lirohet mjaft mirë nga mbulimi i mbrojtjes viollcë dhe me një goditje të saktë në zonë arrin që të ...
Telegraf | 15-Dec-2019 21:44
Interi ka arritur që të zhbllokoj shumë shpejt ndeshjen ndaj Fiorentinës. Në minutën e 8-të, Borja Valero arrin që lirohet mjaft mirë nga mbulimi i mbrojtjes viollcë dhe me një goditje të saktë në zonë arrin që të ...

Interi mbetet lider i Serie A-së, por ndalet nga Fiorentina
Interi është ndalur nga Fiorentina në javën e 16-të të Serie A-së, pasi ndeshja përfundoi 1-1 Pas vetëm tetë minutash lojë në ‘Artemio Franchi’, Nerazzurët kaluan në epërsi me anë të Borja Valeros që mori një asistim ...
E Dua Sportin | 15-Dec-2019 22:59
Interi është ndalur nga Fiorentina në javën e 16-të të Serie A-së, pasi ndeshja përfundoi 1-1 Pas vetëm tetë minutash lojë në ‘Artemio Franchi’, Nerazzurët kaluan në epërsi me anë të Borja Valeros që mori një asistim ...

Interi dorëzohet në fund të ndeshjes
Interi nuk ka mundur të marrë pikët e plota në Artemio Franchi”, duke barazuar 1-1 me Fiorentinën Interi i Antonio Contes ka gabuar në xhiron e 17 në Serie A, duke barazuar në udhëtim me Fiorentinën. Kur u mendua se ...
Gazeta Express | 15-Dec-2019 22:54
Interi nuk ka mundur të marrë pikët e plota në Artemio Franchi”, duke barazuar 1-1 me Fiorentinën Interi i Antonio Contes ka gabuar në xhiron e 17 në Serie A, duke barazuar në udhëtim me Fiorentinën. Kur u mendua se ...

Interi dështon ndaj Fiorentinas, lëshon pozitën e parë
Skuadra e Antonio Conte ka barazuar me rezultat 1-1 ndaj Violëve. Veterani Borja Valero (8’) shënoi gol të hershëm më këtë sfidë. Në vazhdim, Interit iu anulua edhe një gol me VAR. Kur pritej që ndeshja të përfundonte ...
Lajminet | 15-Dec-2019 22:48
Skuadra e Antonio Conte ka barazuar me rezultat 1-1 ndaj Violëve. Veterani Borja Valero (8’) shënoi gol të hershëm më këtë sfidë. Në vazhdim, Interit iu anulua edhe një gol me VAR. Kur pritej që ndeshja të përfundonte ...

Dramë në 'Artemio Franchi', një gol i shënuar në minutat e fundit vendos fatin e ndeshjes
Interi ka regjistruar vetëm barazim sonte në kuadër të kampionatit elitar spanjoll La Liga. Në ndeshjen e zhvilluar në 'Artemio Franchi', Interi ka barazuar me Fiorentinën me rezultat 1::1, raporton Zëri.info. Golin e ...
Zeri | 15-Dec-2019 22:48
Interi ka regjistruar vetëm barazim sonte në kuadër të kampionatit elitar spanjoll La Liga. Në ndeshjen e zhvilluar në 'Artemio Franchi', Interi ka barazuar me Fiorentinën me rezultat 1::1, raporton Zëri.info. Golin e ...

KB Trepça shënon fitore pas shumë kohësh
Interki ka kalur në avantazh ndaj Fiorentinës me rezultat 1 em 0. Borja Valero ka shënuar në minutën e 11, shkruan Gazeta Blic. Ja goli i tij VIDEO
GazetaBlic | 15-Dec-2019 21:33
Interki ka kalur në avantazh ndaj Fiorentinës me rezultat 1 em 0. Borja Valero ka shënuar në minutën e 11, shkruan Gazeta Blic. Ja goli i tij VIDEO

Interi e nis furishëm kundër Fiorentinës
Interi ka kaluar në epërsi ndaj Fiorentinës pas 8 minutave lojë në “Artemio Franchi” Ishte mesfushori veteran, Borja Valero, ai që shënoi për 0-1, duke i shokuar vendasit. (Kosova Sot Online) sport Bota Kosova Sot ...
Kosova Sot | 15-Dec-2019 21:10
Interi ka kaluar në epërsi ndaj Fiorentinës pas 8 minutave lojë në “Artemio Franchi” Ishte mesfushori veteran, Borja Valero, ai që shënoi për 0-1, duke i shokuar vendasit. (Kosova Sot Online) sport Bota Kosova Sot ...

Fiorentina - Inter, askush nuk e priste të shënonte ky futbollist
Është shënuar goli i parë në ndeshjen Fiorentina - Inter. Në 'Artemio Franchi', Interi ka kaluar në epërsi 0:1 përmes mesfushorit Borja Valero në minutën e nëntë. Ndryshe, ndeshja e sontme është e vlefshme për......
Zeri | 15-Dec-2019 21:09
Është shënuar goli i parë në ndeshjen Fiorentina - Inter. Në 'Artemio Franchi', Interi ka kaluar në epërsi 0:1 përmes mesfushorit Borja Valero në minutën e nëntë. Ndryshe, ndeshja e sontme është e vlefshme për......

Interi e nis furishëm kundër Fiorentinës
Interi ka kaluar në epërsi ndaj Fiorentinës pas 8 minutave lojë në “Artemio Franchi” Ishte mesfushori veteran, Borja Valero, ai që shënoi për 0-1, duke i shokuar vendasit, raporton Gazeta Express.
Gazeta Express | 15-Dec-2019 21:04
Interi ka kaluar në epërsi ndaj Fiorentinës pas 8 minutave lojë në “Artemio Franchi” Ishte mesfushori veteran, Borja Valero, ai që shënoi për 0-1, duke i shokuar vendasit, raporton Gazeta Express.

VIDEO | Interi në avantazh, Fiorentinën e ndëshkon një “ish”
Interi ka arritur të kalojë në avantazh përballë Fiorentinës në transfertë, brenda 10 minutave të para. Më konkretisht, në minutën e tetë të sfidës erdhi goli zikaltër, i shënuar nga ish-futbollisti i Fiorentinës, Borja ...
ABCNews | 15-Dec-2019 21:04
Interi ka arritur të kalojë në avantazh përballë Fiorentinës në transfertë, brenda 10 minutave të para. Më konkretisht, në minutën e tetë të sfidës erdhi goli zikaltër, i shënuar nga ish-futbollisti i Fiorentinës, Borja ...

Interi synon ta rikthej pozitën e parë me fitore ndaj Fiorentinas, formacionet zyrtare
Fiorentina dhe Interi kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e radhës në Serie A. Nerazzurrët janë mysafir të klubit Viola në takimin e vlefshëm për javën e 16-të që zhvillohet në stadiumin Artemio ...
E Dua Sportin | 15-Dec-2019 21:04
Fiorentina dhe Interi kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e radhës në Serie A. Nerazzurrët janë mysafir të klubit Viola në takimin e vlefshëm për javën e 16-të që zhvillohet në stadiumin Artemio ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved