ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/01/2020 06:49

Dygolësh dhe asist, De Bruyne mposhti i vetëm Arsenalin

Dygolësh dhe asist, De Bruyne mposhti i vetëm Arsenalin
Arsenali rezultoi “kafshatë” e lehtë për Manchester City-n në ndeshjen e parafundit të javës së 17-të të Premier League-s, që u zhvilluar në “Emirates”, në Londër. Kampionët në fuqi të Anglisë fituan thellë 0-3 dhe të ...
GazetaTema | 15-Dec-2019 19:40
Arsenali rezultoi “kafshatë” e lehtë për Manchester City-n në ndeshjen e parafundit të javës së 17-të të Premier League-s, që u zhvilluar në “Emirates”, në Londër. Kampionët në fuqi të Anglisë fituan thellë 0-3 dhe të ...

Ljungberg i thotë bordit të Arsenalit ta emërojë sa më shpejtë trajnerin e ri pas humbjes ndaj City
Freddie Ljungberg ka kërkuar nga bordi i Arsenalit që sa më shpejtë ta zgjidhin problemin e trajnerit kryesor. Legjenda e klubit që po e drejton skuadrën londineze për një periudhë të përkohshme, ka thënë se sa më ...
Telegrafi | 15-Dec-2019 21:28
Freddie Ljungberg ka kërkuar nga bordi i Arsenalit që sa më shpejtë ta zgjidhin problemin e trajnerit kryesor. Legjenda e klubit që po e drejton skuadrën londineze për një periudhë të përkohshme, ka thënë se sa më ...

Guardiola pas fitores: Loja ndaj Unitedit ishte më e mirë se kjo me Arsenalin
Pep Guardiola është shprehur shumë i lumtur me fitoren 3-0 ndaj Arsenalit në javën e 17-të në Ligën Premier. Manchester City fitoi fal dy golave të Kevin de Bruynes dhe të Raheem Sterlingut ndaj The Gunners, për t’i ...
Telegrafi | 15-Dec-2019 21:18
Pep Guardiola është shprehur shumë i lumtur me fitoren 3-0 ndaj Arsenalit në javën e 17-të në Ligën Premier. Manchester City fitoi fal dy golave të Kevin de Bruynes dhe të Raheem Sterlingut ndaj The Gunners, për t’i ...

Guardiola: Foden i shkëlqyer, Arteta tek Arsenal? Zgjedhje personale
Trajneri i Manchester City, Pep Guardiola, foli pas fitores 0-3 përballë Arsenalit në transfertë. Në fjalën e tij për BBC Sport, tekniku spanjoll preku disa tema delikate, si dhe analizoi ndeshjen ndaj “Topçinjve”. ...
ABCNews | 15-Dec-2019 20:58
Trajneri i Manchester City, Pep Guardiola, foli pas fitores 0-3 përballë Arsenalit në transfertë. Në fjalën e tij për BBC Sport, tekniku spanjoll preku disa tema delikate, si dhe analizoi ndeshjen ndaj “Topçinjve”. ...

De Bruyne më i miri: Arsenal 0-3 Manchester City, notat e lojtarëve
Manchester City e ka fituar 3-0 ndaj Arsenalit në kuadër të javës së 17-të në Ligën Premier. Golat për Citizens i shënuan Kevin de Bruyne (2’/40’) dhe Raheem Sterling (15’). Manchester City ishte dukshëm skuadër më e ...
Telegrafi | 15-Dec-2019 19:35
Manchester City e ka fituar 3-0 ndaj Arsenalit në kuadër të javës së 17-të në Ligën Premier. Golat për Citizens i shënuan Kevin de Bruyne (2’/40’) dhe Raheem Sterling (15’). Manchester City ishte dukshëm skuadër më e ...

Lajm i hidhur: Ishte duke shkuar për ta shikuar ndeshjen ndaj Arsenalit, ndërron jetë tifozi i flaktë i Man Cityt
Një tifoz i flaktë i Manchester Cityt ka ndërruar jetë para ndeshjes së sotme me Arsenalin. Klubi nga Mançesteri ka lansuar një komunikatë për ta konfirmuar lajmin tragjik, shkruan Zëri.info. "Manchester City dëshiron ...
Zeri | 15-Dec-2019 23:53
Një tifoz i flaktë i Manchester Cityt ka ndërruar jetë para ndeshjes së sotme me Arsenalin. Klubi nga Mançesteri ka lansuar një komunikatë për ta konfirmuar lajmin tragjik, shkruan Zëri.info. "Manchester City dëshiron ...

Guardiola: De Bruyne nuk është njeri
Mesfushori belg prodhoi një përformancë dominuese për të frymëzuar Cityn në një fitore të rehatshme 3-0 ndaj Arsenalit në Premierligë të dielën. De Bruyne shënoi dy gola të shkëlqyeshëm nga njëra anë dhe asistoi për ...
Lajminet | 15-Dec-2019 23:48
Mesfushori belg prodhoi një përformancë dominuese për të frymëzuar Cityn në një fitore të rehatshme 3-0 ndaj Arsenalit në Premierligë të dielën. De Bruyne shënoi dy gola të shkëlqyeshëm nga njëra anë dhe asistoi për ...

Ljungberg i thotë bordit të Arsenalit ta emërojë sa më shpejtë trajnerin e ri pas humbjes ndaj City
Freddie Ljungberg ka kërkuar nga bordi i Arsenalit që sa më shpejtë ta zgjidhin problemin e trajnerit kryesor. Legjenda e klubit që po e drejton skuadrën londineze për një periudhë të përkohshme, ka thënë se sa më ...
E Dua Sportin | 15-Dec-2019 22:59
Freddie Ljungberg ka kërkuar nga bordi i Arsenalit që sa më shpejtë ta zgjidhin problemin e trajnerit kryesor. Legjenda e klubit që po e drejton skuadrën londineze për një periudhë të përkohshme, ka thënë se sa më ...

Guardiola pas fitores: Loja ndaj Unitedit ishte më e mirë se kjo me Arsenalin
Pep Guardiola është shprehur shumë i lumtur me fitoren 3-0 ndaj Arsenalit në javën e 17-të në Ligën Premier. Manchester City fitoi fal dy golave të Kevin de Bruynes dhe të Raheem Sterlingut ndaj The Gunners, për t’i ...
E Dua Sportin | 15-Dec-2019 22:59
Pep Guardiola është shprehur shumë i lumtur me fitoren 3-0 ndaj Arsenalit në javën e 17-të në Ligën Premier. Manchester City fitoi fal dy golave të Kevin de Bruynes dhe të Raheem Sterlingut ndaj The Gunners, për t’i ...

Spektakël në “Artemio Franchi”, Fiorentina shënon gol ndaj Interit në minuat e fundit
Manchester City ka arritur të shënoj fitore sot ndaj Arsenalit me rezultat 3 me 0. Në përgjithësi kjo ndeshje ishte e dominuar nga të udhëhequrit e Pep Guardiolës i cili erdhi me një deklaratë shumë interesante pas ...
GazetaBlic | 15-Dec-2019 22:48
Manchester City ka arritur të shënoj fitore sot ndaj Arsenalit me rezultat 3 me 0. Në përgjithësi kjo ndeshje ishte e dominuar nga të udhëhequrit e Pep Guardiolës i cili erdhi me një deklaratë shumë interesante pas ...

Guardiola befason të gjithë me këtë deklaratë
City fitoi me rezultat 3-0 në Emirates, me dy golat e De Bryune dhe një të Sterling. Edhe pse epërsia e tyre nuk u rrit, ata asnjëherë nuk u rrezikuan nga Gunners. Ekipi i Guardiola pësoi humbje 2-1 në shtëpi ndaj ...
Lajminet | 15-Dec-2019 22:04
City fitoi me rezultat 3-0 në Emirates, me dy golat e De Bryune dhe një të Sterling. Edhe pse epërsia e tyre nuk u rrit, ata asnjëherë nuk u rrezikuan nga Gunners. Ekipi i Guardiola pësoi humbje 2-1 në shtëpi ndaj ...

VIDEO | Arsenalit i ka mbetur vetëm emri, City e shkatërron në “Emirates”
Është mbyllur kryendeshja e javës në Premier League mes Arsenalit dhe Manchester Cityt, me të besuarit e Guardiolës që kanë dominuar dhe kanë triumfuar me rezultatin e pastër 0-3. De Bryune shënoi dy supergola, si dhe ...
ABCNews | 15-Dec-2019 19:27
Është mbyllur kryendeshja e javës në Premier League mes Arsenalit dhe Manchester Cityt, me të besuarit e Guardiolës që kanë dominuar dhe kanë triumfuar me rezultatin e pastër 0-3. De Bryune shënoi dy supergola, si dhe ...

City fiton me lehtësi derbin ndaj Arsenalit
Manchester City e ka mposhtur Arsenalin me rezultat 3-0 në kuadër të javës së 17-të në Ligën Premier. Citizens kaluan në epërsi ndaj The Gunners pas vetëm dy minuta lojë në Emirates me anë të Kevin de Bruynes që mori ...
Telegrafi | 15-Dec-2019 19:23
Manchester City e ka mposhtur Arsenalin me rezultat 3-0 në kuadër të javës së 17-të në Ligën Premier. Citizens kaluan në epërsi ndaj The Gunners pas vetëm dy minuta lojë në Emirates me anë të Kevin de Bruynes që mori ...

Fillim i “çmendur” në ndeshjen Fiorentina – Inter, shënohet goli i parë
Janë publikuar notat e lojtarëve nga ndeshja Arsenal – Manchester City. Kjo ndeshje përfundoi 3 me 0 në të mirë të “Citizens”. Notën më të lartë në këtë ndeshje e morri Kevin De Bruyne 9.6. Ai shënoi dy herë dhe asistoj ...
GazetaBlic | 15-Dec-2019 21:04
Janë publikuar notat e lojtarëve nga ndeshja Arsenal – Manchester City. Kjo ndeshje përfundoi 3 me 0 në të mirë të “Citizens”. Notën më të lartë në këtë ndeshje e morri Kevin De Bruyne 9.6. Ai shënoi dy herë dhe asistoj ...

City fiton me lehtësi derbin ndaj Arsenalit
Manchester City e ka mposhtur Arsenalin me rezultat 3-0 në kuadër të javës së 17-të në Ligën Premier. Citizens kaluan në epërsi ndaj The Gunners pas vetëm dy minuta lojë në Emirates me anë të Kevin de Bruynes që mori ...
E Dua Sportin | 15-Dec-2019 21:04
Manchester City e ka mposhtur Arsenalin me rezultat 3-0 në kuadër të javës së 17-të në Ligën Premier. Citizens kaluan në epërsi ndaj The Gunners pas vetëm dy minuta lojë në Emirates me anë të Kevin de Bruynes që mori ...

De Bruyne më i miri: Arsenal 0-3 Manchester City, notat e lojtarëve
Manchester City e ka fituar 3-0 ndaj Arsenalit në kuadër të javës së 17-të në Ligën Premier. Golat për Citizens i shënuan Kevin de Bruyne (2’/40’) dhe Raheem Sterling (15’). Manchester City ishte dukshëm skuadër më e ...
E Dua Sportin | 15-Dec-2019 21:04
Manchester City e ka fituar 3-0 ndaj Arsenalit në kuadër të javës së 17-të në Ligën Premier. Golat për Citizens i shënuan Kevin de Bruyne (2’/40’) dhe Raheem Sterling (15’). Manchester City ishte dukshëm skuadër më e ...

Manchester City zhyt në krizë Arsenalin
Manchester City ia ka dalë të fitojë pa probleme në transfertën e Londrës, teksa përballë kishte Arsenalin vendas. Ekipi i drejtuar nga Pep Guardiola triumfoi me rezultatin e pastër 0-3, falë edhe një Kevin De Brune në ...
Lexo | 15-Dec-2019 20:38
Manchester City ia ka dalë të fitojë pa probleme në transfertën e Londrës, teksa përballë kishte Arsenalin vendas. Ekipi i drejtuar nga Pep Guardiola triumfoi me rezultatin e pastër 0-3, falë edhe një Kevin De Brune në ...

Manchester City i fortë për Arsenalin
Manchester City e ka shkatërruar Arsenalin, duke e mposhtur 3-0 në ‘Emirates Stadium’ Manchester City është treguar i fortë për Arsenalin. Të besuarit e Pep Guardiolës ishin të etur për fitore pas humbjes 2-1 nga ...
TetovaSot | 15-Dec-2019 20:12
Manchester City e ka shkatërruar Arsenalin, duke e mposhtur 3-0 në ‘Emirates Stadium’ Manchester City është treguar i fortë për Arsenalin. Të besuarit e Pep Guardiolës ishin të etur për fitore pas humbjes 2-1 nga ...

City “shkel” Arsenalin në Emirates, shkëlqen De Bruyne
Manchester City ka fituar thellë ndaj Arsenalit në Emirates në kuadër të xhiros së 17-të në Premier Ligë. Kampioni anglez fitoi 3 me 0 në Londër me mesfushorin Kevin De Bruyne që ishte heroi i ndeshjes. Belgu realizoi ...
Shenja | 15-Dec-2019 20:09
Manchester City ka fituar thellë ndaj Arsenalit në Emirates në kuadër të xhiros së 17-të në Premier Ligë. Kampioni anglez fitoi 3 me 0 në Londër me mesfushorin Kevin De Bruyne që ishte heroi i ndeshjes. Belgu realizoi ...

Formacionet zyrtare: Valencia – Real Madrid
Janë bërë publike formacionet e ndeshjes Valencia – Real Madrid në kuadër të La Ligas. Kjo ndeshje pritet të filloj nga ora 18 e 45, përcjell IndeksOnline Valencia: Alves; Cancelo, Garay, Mangala, Gayà; Parejo, Enzo ...
Indeks Online | 22-Feb-2017 17:44
Janë bërë publike formacionet e ndeshjes Valencia – Real Madrid në kuadër të La Ligas. Kjo ndeshje pritet të filloj nga ora 18 e 45, përcjell IndeksOnline Valencia: Alves; Cancelo, Garay, Mangala, Gayà; Parejo, Enzo ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved