ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/01/2020 17:56

Dygolësh dhe asist, De Bruyne mposhti i vetëm Arsenalin

Dygolësh dhe asist, De Bruyne mposhti i vetëm Arsenalin
Arsenali rezultoi “kafshatë” e lehtë për Manchester City-n në ndeshjen e parafundit të javës së 17-të të Premier League-s, që u zhvilluar në “Emirates”, në Londër. Kampionët në fuqi të Anglisë fituan thellë 0-3 dhe të ...
GazetaTema | 15-Dec-2019 19:40
Arsenali rezultoi “kafshatë” e lehtë për Manchester City-n në ndeshjen e parafundit të javës së 17-të të Premier League-s, që u zhvilluar në “Emirates”, në Londër. Kampionët në fuqi të Anglisë fituan thellë 0-3 dhe të ...

Ozil, i papërmbajtshëm te Arsenali – gjermani i nervozuar shkaku i zëvendësimit ndaj Cityt
Mesut Ozil është i papërmbajtshëm te Arsenali, sidomos me veprimin e fundit në humbjen 3-0 ndaj Manchester Cityt. The Gunners u mposhtën nga Citizens në javën e 17-të në Ligën Premier, derisa mesfushori gjerman ishte i ...
Telegrafi | 15-Dec-2019 21:49
Mesut Ozil është i papërmbajtshëm te Arsenali, sidomos me veprimin e fundit në humbjen 3-0 ndaj Manchester Cityt. The Gunners u mposhtën nga Citizens në javën e 17-të në Ligën Premier, derisa mesfushori gjerman ishte i ...

Ljungberg i thotë bordit të Arsenalit ta emërojë sa më shpejtë trajnerin e ri pas humbjes ndaj City
Freddie Ljungberg ka kërkuar nga bordi i Arsenalit që sa më shpejtë ta zgjidhin problemin e trajnerit kryesor. Legjenda e klubit që po e drejton skuadrën londineze për një periudhë të përkohshme, ka thënë se sa më ...
Telegrafi | 15-Dec-2019 21:28
Freddie Ljungberg ka kërkuar nga bordi i Arsenalit që sa më shpejtë ta zgjidhin problemin e trajnerit kryesor. Legjenda e klubit që po e drejton skuadrën londineze për një periudhë të përkohshme, ka thënë se sa më ...

Guardiola pas fitores: Loja ndaj Unitedit ishte më e mirë se kjo me Arsenalin
Pep Guardiola është shprehur shumë i lumtur me fitoren 3-0 ndaj Arsenalit në javën e 17-të në Ligën Premier. Manchester City fitoi fal dy golave të Kevin de Bruynes dhe të Raheem Sterlingut ndaj The Gunners, për t’i ...
Telegrafi | 15-Dec-2019 21:18
Pep Guardiola është shprehur shumë i lumtur me fitoren 3-0 ndaj Arsenalit në javën e 17-të në Ligën Premier. Manchester City fitoi fal dy golave të Kevin de Bruynes dhe të Raheem Sterlingut ndaj The Gunners, për t’i ...

Gazetari i njohur shpërthen ndaj Ozilit: Ai është një kërmill dhe patetik
Gazetari i njohur britanik dhe njëherit tifoz i flaktë i Arsenalit, Piers Morgan, ka pasur kritika të ashpra drejtuar Mesut Ozilit, për sjelljen e tij pasi u zëvendësua ndaj Manchester Cityt. Arsenali pësoi humbje 0:3 ...
Koha.mk | 16-Dec-2019 09:03
Gazetari i njohur britanik dhe njëherit tifoz i flaktë i Arsenalit, Piers Morgan, ka pasur kritika të ashpra drejtuar Mesut Ozilit, për sjelljen e tij pasi u zëvendësua ndaj Manchester Cityt. Arsenali pësoi humbje 0:3 ...

Guardiola: Foden i shkëlqyer, Arteta tek Arsenal? Zgjedhje personale
Trajneri i Manchester City, Pep Guardiola, foli pas fitores 0-3 përballë Arsenalit në transfertë. Në fjalën e tij për BBC Sport, tekniku spanjoll preku disa tema delikate, si dhe analizoi ndeshjen ndaj “Topçinjve”. ...
ABCNews | 15-Dec-2019 20:58
Trajneri i Manchester City, Pep Guardiola, foli pas fitores 0-3 përballë Arsenalit në transfertë. Në fjalën e tij për BBC Sport, tekniku spanjoll preku disa tema delikate, si dhe analizoi ndeshjen ndaj “Topçinjve”. ...

De Bruyne më i miri: Arsenal 0-3 Manchester City, notat e lojtarëve
Manchester City e ka fituar 3-0 ndaj Arsenalit në kuadër të javës së 17-të në Ligën Premier. Golat për Citizens i shënuan Kevin de Bruyne (2’/40’) dhe Raheem Sterling (15’). Manchester City ishte dukshëm skuadër më e ...
Telegrafi | 15-Dec-2019 19:35
Manchester City e ka fituar 3-0 ndaj Arsenalit në kuadër të javës së 17-të në Ligën Premier. Golat për Citizens i shënuan Kevin de Bruyne (2’/40’) dhe Raheem Sterling (15’). Manchester City ishte dukshëm skuadër më e ...

Leno tregon problemin e Arsenalit
Kriza në veri të Londrës u thellua të dielën kur Manchester City realizoi fitore bindëse 3-0 në Emirates. Dy gola nga Kevin De Bruyne dhe një nga Raheem Sterling shtuan edhe më shumë problemet e skuadrës së Freddie ...
Lajminet | 16-Dec-2019 08:33
Kriza në veri të Londrës u thellua të dielën kur Manchester City realizoi fitore bindëse 3-0 në Emirates. Dy gola nga Kevin De Bruyne dhe një nga Raheem Sterling shtuan edhe më shumë problemet e skuadrës së Freddie ...

Ozili u nxeh se e uli në stol, Ljunberg reagon për lojtarin e tij: Do të merremi më vonë me të
Trajneri i përkohshëm i Arsenalit Fredi Ljunberg do të merret vetë me futbollistin e tij Mesut Ozil, cili reagoi i irrituar pas zëvendësimit në pjesën e dytë ndaj Mançester Sitit. Pas humbjes 0-3 me “Qytetarët”, tekniku ...
Indeks Online | 16-Dec-2019 08:05
Trajneri i përkohshëm i Arsenalit Fredi Ljunberg do të merret vetë me futbollistin e tij Mesut Ozil, cili reagoi i irrituar pas zëvendësimit në pjesën e dytë ndaj Mançester Sitit. Pas humbjes 0-3 me “Qytetarët”, tekniku ...

Lajm i hidhur: Ishte duke shkuar për ta shikuar ndeshjen ndaj Arsenalit, ndërron jetë tifozi i flaktë i Man Cityt
Një tifoz i flaktë i Manchester Cityt ka ndërruar jetë para ndeshjes së sotme me Arsenalin. Klubi nga Mançesteri ka lansuar një komunikatë për ta konfirmuar lajmin tragjik, shkruan Zëri.info. "Manchester City dëshiron ...
Zeri | 15-Dec-2019 23:53
Një tifoz i flaktë i Manchester Cityt ka ndërruar jetë para ndeshjes së sotme me Arsenalin. Klubi nga Mançesteri ka lansuar një komunikatë për ta konfirmuar lajmin tragjik, shkruan Zëri.info. "Manchester City dëshiron ...

Guardiola: De Bruyne nuk është njeri
Mesfushori belg prodhoi një përformancë dominuese për të frymëzuar Cityn në një fitore të rehatshme 3-0 ndaj Arsenalit në Premierligë të dielën. De Bruyne shënoi dy gola të shkëlqyeshëm nga njëra anë dhe asistoi për ...
Lajminet | 15-Dec-2019 23:48
Mesfushori belg prodhoi një përformancë dominuese për të frymëzuar Cityn në një fitore të rehatshme 3-0 ndaj Arsenalit në Premierligë të dielën. De Bruyne shënoi dy gola të shkëlqyeshëm nga njëra anë dhe asistoi për ...

Ozil, i papërmbajtshëm te Arsenali – gjermani i nervozuar shkaku i zëvendësimit ndaj Cityt
Mesut Ozil është i papërmbajtshëm te Arsenali, sidomos me veprimin e fundit në humbjen 3-0 ndaj Manchester Cityt. The Gunners u mposhtën nga Citizens në javën e 17-të në Ligën Premier, derisa mesfushori gjerman ishte i ...
E Dua Sportin | 15-Dec-2019 22:59
Mesut Ozil është i papërmbajtshëm te Arsenali, sidomos me veprimin e fundit në humbjen 3-0 ndaj Manchester Cityt. The Gunners u mposhtën nga Citizens në javën e 17-të në Ligën Premier, derisa mesfushori gjerman ishte i ...

Ljungberg i thotë bordit të Arsenalit ta emërojë sa më shpejtë trajnerin e ri pas humbjes ndaj City
Freddie Ljungberg ka kërkuar nga bordi i Arsenalit që sa më shpejtë ta zgjidhin problemin e trajnerit kryesor. Legjenda e klubit që po e drejton skuadrën londineze për një periudhë të përkohshme, ka thënë se sa më ...
E Dua Sportin | 15-Dec-2019 22:59
Freddie Ljungberg ka kërkuar nga bordi i Arsenalit që sa më shpejtë ta zgjidhin problemin e trajnerit kryesor. Legjenda e klubit që po e drejton skuadrën londineze për një periudhë të përkohshme, ka thënë se sa më ...

Guardiola pas fitores: Loja ndaj Unitedit ishte më e mirë se kjo me Arsenalin
Pep Guardiola është shprehur shumë i lumtur me fitoren 3-0 ndaj Arsenalit në javën e 17-të në Ligën Premier. Manchester City fitoi fal dy golave të Kevin de Bruynes dhe të Raheem Sterlingut ndaj The Gunners, për t’i ...
E Dua Sportin | 15-Dec-2019 22:59
Pep Guardiola është shprehur shumë i lumtur me fitoren 3-0 ndaj Arsenalit në javën e 17-të në Ligën Premier. Manchester City fitoi fal dy golave të Kevin de Bruynes dhe të Raheem Sterlingut ndaj The Gunners, për t’i ...

Spektakël në “Artemio Franchi”, Fiorentina shënon gol ndaj Interit në minuat e fundit
Manchester City ka arritur të shënoj fitore sot ndaj Arsenalit me rezultat 3 me 0. Në përgjithësi kjo ndeshje ishte e dominuar nga të udhëhequrit e Pep Guardiolës i cili erdhi me një deklaratë shumë interesante pas ...
GazetaBlic | 15-Dec-2019 22:48
Manchester City ka arritur të shënoj fitore sot ndaj Arsenalit me rezultat 3 me 0. Në përgjithësi kjo ndeshje ishte e dominuar nga të udhëhequrit e Pep Guardiolës i cili erdhi me një deklaratë shumë interesante pas ...

Ozil u zemëruar me zëvendësimin, nuk e fsheh nervozizmin
Mesut Ozil është i papërmbajtshëm te Arsenali, sidomos me veprimin e fundit në humbjen 3-0 ndaj Manchester Cityt. The Gunners u mposhtën nga Citizens në javën e 17-të në Ligën Premier, derisa mesfushor ishte i acaruar ...
Shenja | 15-Dec-2019 22:10
Mesut Ozil është i papërmbajtshëm te Arsenali, sidomos me veprimin e fundit në humbjen 3-0 ndaj Manchester Cityt. The Gunners u mposhtën nga Citizens në javën e 17-të në Ligën Premier, derisa mesfushor ishte i acaruar ...

Guardiola befason të gjithë me këtë deklaratë
City fitoi me rezultat 3-0 në Emirates, me dy golat e De Bryune dhe një të Sterling. Edhe pse epërsia e tyre nuk u rrit, ata asnjëherë nuk u rrezikuan nga Gunners. Ekipi i Guardiola pësoi humbje 2-1 në shtëpi ndaj ...
Lajminet | 15-Dec-2019 22:04
City fitoi me rezultat 3-0 në Emirates, me dy golat e De Bryune dhe një të Sterling. Edhe pse epërsia e tyre nuk u rrit, ata asnjëherë nuk u rrezikuan nga Gunners. Ekipi i Guardiola pësoi humbje 2-1 në shtëpi ndaj ...

U zemërua pas zëvendësimit, Ljungberg paralajmëron Ozil: Diskutojmë më vonë
Topçinjtë u deklasuan në shtëpi nga Cityzens, me dy golat e Kevin de Bruyne dhe një të Raheem Sterling. Ozil, i cili mezi ishte paraqitur nën menaxherin e mëparshëm Unai Emery, startoi këtë sfidë si rrallëherë, por nuk ...
Lajminet | 15-Dec-2019 21:40
Topçinjtë u deklasuan në shtëpi nga Cityzens, me dy golat e Kevin de Bruyne dhe një të Raheem Sterling. Ozil, i cili mezi ishte paraqitur nën menaxherin e mëparshëm Unai Emery, startoi këtë sfidë si rrallëherë, por nuk ...

VIDEO | Arsenalit i ka mbetur vetëm emri, City e shkatërron në “Emirates”
Është mbyllur kryendeshja e javës në Premier League mes Arsenalit dhe Manchester Cityt, me të besuarit e Guardiolës që kanë dominuar dhe kanë triumfuar me rezultatin e pastër 0-3. De Bryune shënoi dy supergola, si dhe ...
ABCNews | 15-Dec-2019 19:27
Është mbyllur kryendeshja e javës në Premier League mes Arsenalit dhe Manchester Cityt, me të besuarit e Guardiolës që kanë dominuar dhe kanë triumfuar me rezultatin e pastër 0-3. De Bryune shënoi dy supergola, si dhe ...

City fiton me lehtësi derbin ndaj Arsenalit
Manchester City e ka mposhtur Arsenalin me rezultat 3-0 në kuadër të javës së 17-të në Ligën Premier. Citizens kaluan në epërsi ndaj The Gunners pas vetëm dy minuta lojë në Emirates me anë të Kevin de Bruynes që mori ...
Telegrafi | 15-Dec-2019 19:23
Manchester City e ka mposhtur Arsenalin me rezultat 3-0 në kuadër të javës së 17-të në Ligën Premier. Citizens kaluan në epërsi ndaj The Gunners pas vetëm dy minuta lojë në Emirates me anë të Kevin de Bruynes që mori ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved