ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/01/2020 09:42

Shoferi në Kakavijë bie në pranga, çfarë i gjeti policia brenda autobusit

Shoferi në Kakavijë bie në pranga, çfarë i gjeti policia brenda autobusit
Në kuadër të masave të shtuara për parandalimin dhe goditjen e paligjshmërisë, si dhe në bazë të informacioneve të mara në rrugë operative se një autobus i linjës Athinë-Vlorë, në të cilin kishte dhe mallra të fshehura ...
Top Channel | 16-Dec-2019 09:06
Në kuadër të masave të shtuara për parandalimin dhe goditjen e paligjshmërisë, si dhe në bazë të informacioneve të mara në rrugë operative se një autobus i linjës Athinë-Vlorë, në të cilin kishte dhe mallra të fshehura ...

Emrat/ U përplas nga makina në Pogradec, 68-vjeçari humb jetën në Spitalin e Traumës, pranga shoferit
POGRADEC Ka ndërruar jetë në Spitalin e Traumës në Tiranë 68-vjeçari nga Pogradeci, i cili u përplas nga një mjet tip “Volswagen” paraditen e sotme. Shtetasi Bujar Xhemollari edhe pse u transportua për ndihmë të ...
BalkanWeb | 15-Dec-2019 19:16
POGRADEC Ka ndërruar jetë në Spitalin e Traumës në Tiranë 68-vjeçari nga Pogradeci, i cili u përplas nga një mjet tip “Volswagen” paraditen e sotme. Shtetasi Bujar Xhemollari edhe pse u transportua për ndihmë të ...

Kontrabandë 63 steka cigaresh në Kakavijë, prangoset 40 vjeçari
Policia Kufitare ka goditur sot një rast të trafikimit të mallrave. Sipas informacioneve mësohet se në pranga ka rënë shtetasi B.L. 40-vjeç, të cilit i janë gjetur 63 steka cigaresh dhe dy valixhe me konfeksione, të ...
Telegraf | 16-Dec-2019 09:09
Policia Kufitare ka goditur sot një rast të trafikimit të mallrave. Sipas informacioneve mësohet se në pranga ka rënë shtetasi B.L. 40-vjeç, të cilit i janë gjetur 63 steka cigaresh dhe dy valixhe me konfeksione, të ...

Vrasja e Indrit Çelës, teknikut të kondicionerëve. Dorëzohet në polici Albano Kusi
Një ngjarje e rëndë tronditi Tiranën para pak muajsh ku një teknik kondicioneri i vra me plumb në kokë për motive të dobëta.
Top Channel | 15-Dec-2019 16:34
Një ngjarje e rëndë tronditi Tiranën para pak muajsh ku një teknik kondicioneri i vra me plumb në kokë për motive të dobëta.

Vdes në Spitalin e Traumës i aksidentuari në Pogradec, arrestohet 25-vjeçari nga Tirana
Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Pogradec ku është aksidentuar nga një makinë një 68 vjeçar i cili ka qenë me biçikletë. Si pasojë e aksidentit ai ka ndërruar jetë në spitalin e Traumës në Tiranë. Për ...
Telegraf | 15-Dec-2019 19:27
Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Pogradec ku është aksidentuar nga një makinë një 68 vjeçar i cili ka qenë me biçikletë. Si pasojë e aksidentit ai ka ndërruar jetë në spitalin e Traumës në Tiranë. Për ...

DETAJET: Ekzekutimi i teknikut të kondicionerit, vetëdorëzohet në polici Albano Kusi
I shpallur në kërkim për vrasjen e teknikut të kondicionerit në Tiranë, Albano Kusi është vetëdorëzuar në polici. Mësohet se si rezultat i kontrolleve të pandërprera të ushtruara në ambientet të ndryshme e banesa, dhe ...
GazetaTema | 15-Dec-2019 16:29
I shpallur në kërkim për vrasjen e teknikut të kondicionerit në Tiranë, Albano Kusi është vetëdorëzuar në polici. Mësohet se si rezultat i kontrolleve të pandërprera të ushtruara në ambientet të ndryshme e banesa, dhe ...

Vrasja e Indrit Çelajt në Tiranë, dorëzohet në Polici autori i dyshuar Albano Kusi
TIRANË Pas disa muajsh në arrati është dorëzuar sot njeri prej autorëve të dyshuar për vrasjen e teknikut të kondicionerëve, Indrit Çelaj. Bëhet fjalë për Albano Kusi, 28 vjeç, lindur dhe banues në Tiranë. Gjykata ...
BalkanWeb | 15-Dec-2019 16:07
TIRANË Pas disa muajsh në arrati është dorëzuar sot njeri prej autorëve të dyshuar për vrasjen e teknikut të kondicionerëve, Indrit Çelaj. Bëhet fjalë për Albano Kusi, 28 vjeç, lindur dhe banues në Tiranë. Gjykata ...

Vrasja e Indrit Çelajt në Tiranë, vetëdorëzohet në polici Albano Kusi
Është vetëdorëzuar në polici Albano Kusi, i cili ishte shpallur në kërkim për vrasjen e teknikut të kondicionerit në Tiranë. Prokuroria pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë, në datë 25.08.2019, ka dërguar urdhërin ...
VizionPlus | 15-Dec-2019 16:13
Është vetëdorëzuar në polici Albano Kusi, i cili ishte shpallur në kërkim për vrasjen e teknikut të kondicionerit në Tiranë. Prokuroria pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë, në datë 25.08.2019, ka dërguar urdhërin ...

Kapet 24-vjeçari nga Tirana, i shpallur në kërkim për plagosje të rëndë
TIRANË Policia e Kamzës ka ndaluar një person të shpallur në kërkim për plagosje të rëndë me dashje, autor i ngjarjes së ndodhur më datë 17 shtator të vitit të kaluar. Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e ...
BalkanWeb | 15-Dec-2019 14:25
TIRANË Policia e Kamzës ka ndaluar një person të shpallur në kërkim për plagosje të rëndë me dashje, autor i ngjarjes së ndodhur më datë 17 shtator të vitit të kaluar. Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e ...

Përplasi një burrë me makinën e tij, arrestohet 43-vjeçari në Tiranë
Një 43-vjeçar ka rënë në pranga nga policia e Tiranës pasi aksidentoi me mjet një 33-vjeçar në rrugën “Demokracia” dhe më pas u largua nga vendi i aksidentit.
Top Channel | 15-Dec-2019 14:11
Një 43-vjeçar ka rënë në pranga nga policia e Tiranës pasi aksidentoi me mjet një 33-vjeçar në rrugën “Demokracia” dhe më pas u largua nga vendi i aksidentit.

Vrasja e teknikut të kondicionerit, pse u vetëdorëzuan dy vëllezërit?
Është vetëdorëzuar në policinë e Tiranës, Albano Kusi, njëri nga dy vëllezërit e akuzuar për vrasjen e teknikut të kondicionerëve Indrit Çelaj në gusht të këtij viti në Tiranë. Vëllai tjetër, Griseldo Kusi, që ...
ABCNews | 15-Dec-2019 18:35
Është vetëdorëzuar në policinë e Tiranës, Albano Kusi, njëri nga dy vëllezërit e akuzuar për vrasjen e teknikut të kondicionerëve Indrit Çelaj në gusht të këtij viti në Tiranë. Vëllai tjetër, Griseldo Kusi, që ...

Vrasja e teknikut të kondicionerit, vetëdorëzohet Albano Kusi
Në vijim të veprimeve për zbardhjen e ngjarjes së ndodhur në rrugën “Muhamed Gjollesha”, si rezultat i kontrolleve të pandërprera të ushtruara në ambientet të ndryshme e banesa, dhe përdorimit të metodave proaktive, si ...
Telegraf | 15-Dec-2019 16:04
Në vijim të veprimeve për zbardhjen e ngjarjes së ndodhur në rrugën “Muhamed Gjollesha”, si rezultat i kontrolleve të pandërprera të ushtruara në ambientet të ndryshme e banesa, dhe përdorimit të metodave proaktive, si ...

Do kalonte steka cigaresh kontrabandë në Kakavijë duke i fshehur në tualitetin e autobusit, arrestohet 40-vjeçari
Policia Kufitare ka goditur sot një rast të trafikimit të mallrave. Sipas informacioneve mësohet se në pranga ka rënë shtetasi B.L. 40-vjeç, të cilit i janë gjetur 63 steka cigaresh dhe dy valixhe me konfeksione, të ...
Gazeta Express | 16-Dec-2019 09:21
Policia Kufitare ka goditur sot një rast të trafikimit të mallrave. Sipas informacioneve mësohet se në pranga ka rënë shtetasi B.L. 40-vjeç, të cilit i janë gjetur 63 steka cigaresh dhe dy valixhe me konfeksione, të ...

Arrestohet shoferi i autobusit Athinë-Vlorë, çfarë i gjeti policia pas kontrollit
Është vënë në pranga shoferi i autobusit të linjës Athinë-Vlorë. Pas kontrollit në pjesën e brendshme të autobusit, policia i gjeti mallra që do të kalonin kontrabandë për të cilat paguhet akcizë. “Gjatë kryerjes së ...
Politiko | 16-Dec-2019 09:17
Është vënë në pranga shoferi i autobusit të linjës Athinë-Vlorë. Pas kontrollit në pjesën e brendshme të autobusit, policia i gjeti mallra që do të kalonin kontrabandë për të cilat paguhet akcizë. “Gjatë kryerjes së ...

Bie në pranga 24 vjeçari në Babrru, një vit më parë plagosi një person
Një 24-vjeçar është në pranga pas një viti arratie. I riu me iniciale R. M., banues në Babrru ishte shpallur në kërkim për plagosje të rëndë me dashje. Së bashku me një grup tjetër personash, më 17 shtator të vitit të ...
Telegraf | 15-Dec-2019 15:01
Një 24-vjeçar është në pranga pas një viti arratie. I riu me iniciale R. M., banues në Babrru ishte shpallur në kërkim për plagosje të rëndë me dashje. Së bashku me një grup tjetër personash, më 17 shtator të vitit të ...

Kapet 24-vjeçari nga Tirana, i shpallur në kërkim për plagosje të rëndë
Policia e Kamzës ka ndaluar një person të shpallur në kërkim për plagosje të rëndë me dashje, autor i ngjarjes së ndodhur më datë 17 shtator të vitit të kaluar. Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e ...
Telegraf | 15-Dec-2019 14:51
Policia e Kamzës ka ndaluar një person të shpallur në kërkim për plagosje të rëndë me dashje, autor i ngjarjes së ndodhur më datë 17 shtator të vitit të kaluar. Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e ...

Kishte informacione sekrete, policia kontrollon papritur autobusin që vinte nga Athina, arrestohet shoferi/ Zbulohet çfarë i gjetën të fshehur në pjesën e brendshme të kondicionerit
Postuar: 16/12/2019 - 08:59 Policia Kufitare ka goditur një rast të kontrabandës me mallra që paguhet akcizë. Mësohet se është arrestuar shoferi i autobusit që vinte nga Athina, pasi u zbulua se kishte fshehur mallrat ...
Sot.Al | 16-Dec-2019 09:00
Postuar: 16/12/2019 - 08:59 Policia Kufitare ka goditur një rast të kontrabandës me mallra që paguhet akcizë. Mësohet se është arrestuar shoferi i autobusit që vinte nga Athina, pasi u zbulua se kishte fshehur mallrat ...

Kontrabandë me mallra, arrestohet shoferi i autobuzit të linjës Athinë-Vlorë! Bllokohen veshje dhe cigare
Policia Kufitare ka goditur një rast të kontrabandës me mallra që paguhet akcizë në pikën e kalimit në Kakavi. “Në kuadër të masave të shtuara për parandalimin dhe goditjen e paligjshmërisë, si dhe në bazë të ...
ScanTv | 16-Dec-2019 08:57
Policia Kufitare ka goditur një rast të kontrabandës me mallra që paguhet akcizë në pikën e kalimit në Kakavi. “Në kuadër të masave të shtuara për parandalimin dhe goditjen e paligjshmërisë, si dhe në bazë të ...

68- vjeçari humbi jetën në spitalin e Traumës, arrestohet shoferi që e aksidentoi
Ka ndërruar jetën në Spitalin e Traumës 68-vjeçari i cili u aksidentua nga një makinë teksa po udhëtonte me biçikletë. Policia bën të ditur se në pranga u vu 25-vjeçari me iniciale R.A me banim në Laprakë. “Duke ...
Gazeta Express | 15-Dec-2019 19:54
Ka ndërruar jetën në Spitalin e Traumës 68-vjeçari i cili u aksidentua nga një makinë teksa po udhëtonte me biçikletë. Policia bën të ditur se në pranga u vu 25-vjeçari me iniciale R.A me banim në Laprakë. “Duke ...

Aksidenton rëndë 33-vjeçarin dhe largohet nga vendi i ngjarjes, kapet pas disa orësh shoferi në Tiranë
TIRANË Policia e Tiranës ka arrestuar një 43-vjeçar pasi ka aksidentuar një kalimtar duke e lënë në vend dhe më pas larguar. Nga specialistët e qarkullimit rrugor në Komisariatin e Policisë Rrugore u bë arrestimi në ...
BalkanWeb | 15-Dec-2019 13:02
TIRANË Policia e Tiranës ka arrestuar një 43-vjeçar pasi ka aksidentuar një kalimtar duke e lënë në vend dhe më pas larguar. Nga specialistët e qarkullimit rrugor në Komisariatin e Policisë Rrugore u bë arrestimi në ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved