ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/01/2020 05:08

Derisa Real Madridi po luante me Valencian – Bale tregonte mosinteresim për ndeshjen

Derisa Real Madridi po luante me Valencian – Bale tregonte mosinteresim për ndeshjen
Gareth Bale duket se po i numëron ditët te Real Madridi. Ylli uellsian e filloi përballjen ndaj Valencias mbrëmë nga banka rezervë, derisa Los Blancos morën vetëm një pikë nga ky takim. 30-vjeçari ishte futur në lojë në ...
Telegrafi | 16-Dec-2019 08:37
Gareth Bale duket se po i numëron ditët te Real Madridi. Ylli uellsian e filloi përballjen ndaj Valencias mbrëmë nga banka rezervë, derisa Los Blancos morën vetëm një pikë nga ky takim. 30-vjeçari ishte futur në lojë në ...

Zidane pas barazimit me Valencian: Real Madridi tregoi shpirtin luftarak
Zinedine Zidane ka reaguar për barazimin 1-1 ndaj Valencias në javën e 17-të në La Liga. Trajneri francez ka thënë se e ka pëlqyer shpirtin luftarak të skuadrës edhe pse morën një pikë. “Ky është Real Madridi, nuk ...
Telegrafi | 15-Dec-2019 23:56
Zinedine Zidane ka reaguar për barazimin 1-1 ndaj Valencias në javën e 17-të në La Liga. Trajneri francez ka thënë se e ka pëlqyer shpirtin luftarak të skuadrës edhe pse morën një pikë. “Ky është Real Madridi, nuk ...

Notat e lojtarëve: Valencia 1-1 Real Madrid, veçohet paraqitja e Benzemas
Real Madridi nuk ka arritur të marrë më shumë se një pikë në udhëtim te Valencia, pasi ndeshja përfundoi 1-1 në javën e 18-të në La Liga. Golin e vetëm për Valencian e realizoi Carlos Soler (78'), ndërsa për Los Blancos ...
Telegrafi | 15-Dec-2019 23:20
Real Madridi nuk ka arritur të marrë më shumë se një pikë në udhëtim te Valencia, pasi ndeshja përfundoi 1-1 në javën e 18-të në La Liga. Golin e vetëm për Valencian e realizoi Carlos Soler (78'), ndërsa për Los Blancos ...

Zidane: Ky është Real Madridi, kurrë s’dorëzohemi
Zizu është shprehur shumë i lumtur me pikën e marrë në Mestalla Real Madridi i ka shpëtuar humbjes në ‘Mestalla’ në minutën e 95-të të takimit, duke barazuar rezultatin kundër Valencias për të marrë një pikë të artë tre ...
Lexo | 16-Dec-2019 07:45
Zizu është shprehur shumë i lumtur me pikën e marrë në Mestalla Real Madridi i ka shpëtuar humbjes në ‘Mestalla’ në minutën e 95-të të takimit, duke barazuar rezultatin kundër Valencias për të marrë një pikë të artë tre ...

Notat e lojtarëve: Valencia 1-1 Real Madrid, veçohet paraqitja e Benzemas
Real Madridi nuk ka arritur të marrë më shumë se një pikë në udhëtim te Valencia, pasi ndeshja përfundoi 1-1 në javën e 18-të në La Liga. Golin e vetëm për Valencian e realizoi Carlos Soler (78'), ndërsa për Los Blancos ...
E Dua Sportin | 16-Dec-2019 01:01
Real Madridi nuk ka arritur të marrë më shumë se një pikë në udhëtim te Valencia, pasi ndeshja përfundoi 1-1 në javën e 18-të në La Liga. Golin e vetëm për Valencian e realizoi Carlos Soler (78'), ndërsa për Los Blancos ...

Zidane pas barazimit me Valencian: Real Madridi tregoi shpirtin luftarak
Zinedine Zidane ka reaguar për barazimin 1-1 ndaj Valencias në javën e 17-të në La Liga. Trajneri francez ka thënë se e ka pëlqyer shpirtin luftarak të skuadrës edhe pse morën një pikë. “Ky është Real Madridi, nuk ...
E Dua Sportin | 16-Dec-2019 01:01
Zinedine Zidane ka reaguar për barazimin 1-1 ndaj Valencias në javën e 17-të në La Liga. Trajneri francez ka thënë se e ka pëlqyer shpirtin luftarak të skuadrës edhe pse morën një pikë. “Ky është Real Madridi, nuk ...

Zidane: Ky është Real Madridi, kurrë s’dorëzohemi
Zizu është shprehur shumë i lumtur me pikën e marrë në Mestalla Real Madridi i ka shpëtuar humbjes në ‘Mestalla’ në minutën e 95-të të takimit, duke barazuar rezultatin kundër Valencias për të marrë një pikë të artë tre ...
TetovaSot | 15-Dec-2019 23:53
Zizu është shprehur shumë i lumtur me pikën e marrë në Mestalla Real Madridi i ka shpëtuar humbjes në ‘Mestalla’ në minutën e 95-të të takimit, duke barazuar rezultatin kundër Valencias për të marrë një pikë të artë tre ...

Benzema e shpëton Realin nga humbja në “Mestalla” (VIDEO)
Real Madrid nuk ka arritur të marrë më shumë se një pikë nga ndeshja e sontme me Valencian. Në “Mestalla” takimi përfundoi 1 me 1. Të parët në epërsi kaluan vendasit me golin e Carlos Soler, në minutën e 78-të. Ndërkaq ...
InfoSport.mk | 15-Dec-2019 23:40
Real Madrid nuk ka arritur të marrë më shumë se një pikë nga ndeshja e sontme me Valencian. Në “Mestalla” takimi përfundoi 1 me 1. Të parët në epërsi kaluan vendasit me golin e Carlos Soler, në minutën e 78-të. Ndërkaq ...

Zidane: Ky është Real Madridi, kurrë s’dorëzohemi
Zizu është shprehur shumë i lumtur me pikën e marrë në Mestalla Real Madridi i ka shpëtuar humbjes në ‘Mestalla’ në minutën e 95-të të takimit, duke barazuar rezultatin kundër Valencias për të marrë një pikë të artë tre ...
Gazeta Express | 15-Dec-2019 23:33
Zizu është shprehur shumë i lumtur me pikën e marrë në Mestalla Real Madridi i ka shpëtuar humbjes në ‘Mestalla’ në minutën e 95-të të takimit, duke barazuar rezultatin kundër Valencias për të marrë një pikë të artë tre ...

Valencia – Real Madrid, këto janë notat e lojtarëve
Real Madridi ka barazuar me Valencian 1 me 1. Ndeshja ka qenë shumë interesante, aq sa Reali arriti të barazonte vetëm në minutin e 95, shkruan Gazeta Blic. Valencia e kaloj e para në epërsi me golin e Soler, mirëpo ...
GazetaBlic | 15-Dec-2019 23:25
Real Madridi ka barazuar me Valencian 1 me 1. Ndeshja ka qenë shumë interesante, aq sa Reali arriti të barazonte vetëm në minutin e 95, shkruan Gazeta Blic. Valencia e kaloj e para në epërsi me golin e Soler, mirëpo ...

Reali i shpëton humbjes me golin e Benzemas dhe ndihmën e Courtois në minutën e 95-të Real Madridi i ka shpëtuar humbjes në ‘Mestalla’. {431388} Los Blancos ishin duke u mposhtur 1-0 nga Valencia deri në minutën e 95’, kur pas një harkimi nga këndi
Real Madridi i ka shpëtuar humbjes në ‘Mestalla’. Lexoni edhe: Ronela midis Prishtine, shkëlqen me këtë paraqitje Los Blancos ishin duke u mposhtur 1-0 nga Valencia deri në minutën e 95’, kur pas një harkimi nga këndi, ...
Kosova Sot | 15-Dec-2019 23:25
Real Madridi i ka shpëtuar humbjes në ‘Mestalla’. Lexoni edhe: Ronela midis Prishtine, shkëlqen me këtë paraqitje Los Blancos ishin duke u mposhtur 1-0 nga Valencia deri në minutën e 95’, kur pas një harkimi nga këndi, ...

Interi ndëshkohet në shtesat dhe del me barazim nga Firenze (VIDEO)
Një finalizim plot klas i Vlahovic, në minutën e tretë shtesë i mohoi fitoren Interin në transfertë me Fiorentinën. Edhe pse kryesoi për rreth 85 minuta lojë, një shpërqendrim në momentet e fundit të sfidës i kushtoi ...
InfoSport.mk | 15-Dec-2019 23:14
Një finalizim plot klas i Vlahovic, në minutën e tretë shtesë i mohoi fitoren Interin në transfertë me Fiorentinën. Edhe pse kryesoi për rreth 85 minuta lojë, një shpërqendrim në momentet e fundit të sfidës i kushtoi ...

VIDEO | Benzema shpëton Realin në fund, çfarë lufte në La Liga
Është mbyllur takimi mes Valencias dhe Real Madrid, që u luajt në “Mestalla Stadium”. Të dy skuadrat bënë një sfidë të madhe, por në fund, u ndanë në një barazim shumë të luftuar 1-1. Skuadra e Valencias arriti të gjejë ...
ABCNews | 15-Dec-2019 23:04
Është mbyllur takimi mes Valencias dhe Real Madrid, që u luajt në “Mestalla Stadium”. Të dy skuadrat bënë një sfidë të madhe, por në fund, u ndanë në një barazim shumë të luftuar 1-1. Skuadra e Valencias arriti të gjejë ...

Real Madrid ndalet me barazim nga Valencia në prag të “El Classico” (VIDEO)
Real Madrid nuk ka arritur të marrë më shumë se një pikë nga ndeshja e sontme me Valencian. Në “Mestalla” takimi përfundoi 1 me 1. Të parët në epërsi kaluan vendasit me golin e Carlos Soler, në minutën e 78-të. Ndërkaq ...
Klan Kosova | 15-Dec-2019 23:10
Real Madrid nuk ka arritur të marrë më shumë se një pikë nga ndeshja e sontme me Valencian. Në “Mestalla” takimi përfundoi 1 me 1. Të parët në epërsi kaluan vendasit me golin e Carlos Soler, në minutën e 78-të. Ndërkaq ...

Real Madridi i “falet” Karim Benzemas, siguron një pikë në momentin e fundit
Real Madridi ka barazuar me Valencian 1 me 1. Ndeshja ka qenë shumë interesante, aq sa Reali arriti të barazonte vetëm në minutin e 95. Valencia e kaloj e para në epërsi me golin e Soler, mirëpo Reali barazoj krejt në ...
TetovaSot | 15-Dec-2019 23:10
Real Madridi ka barazuar me Valencian 1 me 1. Ndeshja ka qenë shumë interesante, aq sa Reali arriti të barazonte vetëm në minutin e 95. Valencia e kaloj e para në epërsi me golin e Soler, mirëpo Reali barazoj krejt në ...

Gjithçka e barabartë para “El Clasicos”, Reali ndalet nga Valencia
Benzema e ka shpëtuar Realin nga humbja madje në sekondat e fundit të ndeshjes. Reali ka barazuar si mysafir i Valencias me rezultat 1-1 në ndeshjen e xhiros së 17-të. Valencia kaloi e para në epërsi me golin e Soler në ...
Indeks Online | 15-Dec-2019 23:04
Benzema e ka shpëtuar Realin nga humbja madje në sekondat e fundit të ndeshjes. Reali ka barazuar si mysafir i Valencias me rezultat 1-1 në ndeshjen e xhiros së 17-të. Valencia kaloi e para në epërsi me golin e Soler në ...

Real Madridi merr vetëm një pikë ndaj Valencias
Real Madridi ka dështuar të bëhet lider i La Liga-së, pasi ka barazuar me Valenican 1-1 në javën e 17-të. Pjesa e parë përfundoi pa gola, mirëpo rastet nuk munguan nga të dyja anët. Treshja e Zinedine Zidanes, Isco, ...
Zeri | 15-Dec-2019 23:04
Real Madridi ka dështuar të bëhet lider i La Liga-së, pasi ka barazuar me Valenican 1-1 në javën e 17-të. Pjesa e parë përfundoi pa gola, mirëpo rastet nuk munguan nga të dyja anët. Treshja e Zinedine Zidanes, Isco, ...

Real Madridi merr vetëm një pikë ndaj Valencias
Real Madridi ka dështuar të bëhet lider i La Liga-së, pasi ka barazuar me Valenican 1-1 në javën e 17-të. Pjesa e parë përfundoi pa gola, mirëpo rastet nuk munguan nga të dyja anët. Treshja e Zinedine Zidanes, Isco, ...
Telegrafi | 15-Dec-2019 22:59
Real Madridi ka dështuar të bëhet lider i La Liga-së, pasi ka barazuar me Valenican 1-1 në javën e 17-të. Pjesa e parë përfundoi pa gola, mirëpo rastet nuk munguan nga të dyja anët. Treshja e Zinedine Zidanes, Isco, ...

Benzema shpëton Realin nga humbja në sekondën e fundit (VIDEO)
Real Madrid ka arritur që të barazojë vetëm në sekondat e fundit ndaj Valencias. Skuadra e Zidane doli me një rezultat 1-1 nga Metalla në një ndeshje që dhuroi shumë emocione. Në minutën e 78-të pas një aksioni të ...
Shenja | 15-Dec-2019 23:04
Real Madrid ka arritur që të barazojë vetëm në sekondat e fundit ndaj Valencias. Skuadra e Zidane doli me një rezultat 1-1 nga Metalla në një ndeshje që dhuroi shumë emocione. Në minutën e 78-të pas një aksioni të ...

Interi ngec në Firenze, Benzema shpëton Realin nga turpi
Për thuajse gjithë ndeshjen me Fiorentinën, sonte Interi ishte në festë dhe me tri pikë diferencë nga Juventusi ndjekës, por në fund ndodhi e papritura. Violët barazuan 1-1 zikaltrit, të cilët gjithsesi pozicionohen të ...
Politiko | 15-Dec-2019 23:04
Për thuajse gjithë ndeshjen me Fiorentinën, sonte Interi ishte në festë dhe me tri pikë diferencë nga Juventusi ndjekës, por në fund ndodhi e papritura. Violët barazuan 1-1 zikaltrit, të cilët gjithsesi pozicionohen të ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved