ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/01/2020 05:08

Pas dorëheqjes së Ahmetit, Dardan Molliqaj zgjidhet kryetar i PSD

Pas dorëheqjes së Ahmetit, Dardan Molliqaj zgjidhet kryetar i PSD
Partia Socialdemokrate menjëherë pas dorëheqjes së kryetarit Shpend Ahmeti, kanë zgjedhur pasuesin e tij Dardan Molliqaj. Molliqaj ishte njëri nga pesë kandidatët të cilët i propozuan për të parin e partisë, i cili ...
VizionPlus | 15-Dec-2019 15:13
Partia Socialdemokrate menjëherë pas dorëheqjes së kryetarit Shpend Ahmeti, kanë zgjedhur pasuesin e tij Dardan Molliqaj. Molliqaj ishte njëri nga pesë kandidatët të cilët i propozuan për të parin e partisë, i cili ...

Rezultati në zgjedhje/ Shpend Ahmeti jep dorëheqje nga PSD: Së shpejti do të ketë kryetar dhe Këshill të ri
Kryetari i Partisë Socialedemokrate, Shpend Ahmeti, ka dhënë dorëheqje nga pozita e kreut të partisë dhe nga të gjitha strukturat e saj. Këtë e ka bërë të ditur përmes një shkrimi në Facebook. “Meqenëse tani kanë kaluar ...
BalkanWeb | 15-Dec-2019 13:31
Kryetari i Partisë Socialedemokrate, Shpend Ahmeti, ka dhënë dorëheqje nga pozita e kreut të partisë dhe nga të gjitha strukturat e saj. Këtë e ka bërë të ditur përmes një shkrimi në Facebook. “Meqenëse tani kanë kaluar ...

Shpend Ahmeti jep dorëheqjen, dorëzon “çelësat” e PSD-së
Shpend Ahmeti ka dhënë dorëheqjen nga psoti i kryetarit të Partisë Socialdemokrate në Kosovë. Kryebashkiaku i Prishtinës e motivon këtë vendim me rezultatin e dobët të partisë në zgjedhjet e 6 tetorit. Në një postim në ...
GazetaTema | 15-Dec-2019 13:40
Shpend Ahmeti ka dhënë dorëheqjen nga psoti i kryetarit të Partisë Socialdemokrate në Kosovë. Kryebashkiaku i Prishtinës e motivon këtë vendim me rezultatin e dobët të partisë në zgjedhjet e 6 tetorit. Në një postim në ...

Shpend Ahmeti jep dorëheqje nga PSD
Kryetari i Partisë Socialdemokrate, Shpend Ahmeti, ka dhënë dorëheqje nga posti i të parit të partisë së tij. Ahmeti vendimin e ka bërë me dije përmes një postimi në Facebook. Ish kreu i PSD-së ka theksuar se ky vendim ...
VizionPlus | 15-Dec-2019 13:59
Kryetari i Partisë Socialdemokrate, Shpend Ahmeti, ka dhënë dorëheqje nga posti i të parit të partisë së tij. Ahmeti vendimin e ka bërë me dije përmes një postimi në Facebook. Ish kreu i PSD-së ka theksuar se ky vendim ...

Themeluesja e PSD-së e komenton dorëheqjen e Shpend Ahmetit
Themeluesja e Partisë Socialdemokrate, Kaqusha Jashari, mendon se dorëheqja e Shpend Ahmetit nga posti i kryetarit të PSD-së është pranim i përgjegjësisë. Në një bisedë për Gazetën Sinjali, Jashari thotë për Ahmetin se ...
Gazeta Observer | 15-Dec-2019 18:14
Themeluesja e Partisë Socialdemokrate, Kaqusha Jashari, mendon se dorëheqja e Shpend Ahmetit nga posti i kryetarit të PSD-së është pranim i përgjegjësisë. Në një bisedë për Gazetën Sinjali, Jashari thotë për Ahmetin se ...

Kaqusha Jashari flet për kryetarin e ri të PSD-së
Themeluesja e Partisë Socialdemokrate, Kaqusha Jashari, mendon se dorëheqja e Shpend Ahmetit nga posti i kryetarit të PSD-së është pranim i përgjegjësisë. Jashari thotë për Ahmetin se ka angazhime në Komunën e ...
Zeri | 15-Dec-2019 18:09
Themeluesja e Partisë Socialdemokrate, Kaqusha Jashari, mendon se dorëheqja e Shpend Ahmetit nga posti i kryetarit të PSD-së është pranim i përgjegjësisë. Jashari thotë për Ahmetin se ka angazhime në Komunën e ...

Themeluesja e PSD-së e komenton dorëheqjen e Shpend Ahmetit
Themeluesja e Partisë Socialdemokrate, Kaqusha Jashari, mendon se dorëheqja e Shpend Ahmetit nga posti i kryetarit të PSD-së është pranim i përgjegjësisë. Në një bisedë për Gazetën Sinjali, Jashari thotë për Ahmetin se ...
InFokusi | 15-Dec-2019 18:03
Themeluesja e Partisë Socialdemokrate, Kaqusha Jashari, mendon se dorëheqja e Shpend Ahmetit nga posti i kryetarit të PSD-së është pranim i përgjegjësisë. Në një bisedë për Gazetën Sinjali, Jashari thotë për Ahmetin se ...

Dardan Molliqaj zgjidhet kryetar i PSD-së
Partia Socialdemokrate ka mbajtur sot mbledhje të Kuvendit, me ç’rast u votua për shpalljen e zgjedhjeve të jashtëzakonshme. Sipas njoftimit për media, i propozuari Dardan Molliqaj është zgjedhur kryetar i PSD-së. ...
Telegrafi | 15-Dec-2019 14:30
Partia Socialdemokrate ka mbajtur sot mbledhje të Kuvendit, me ç’rast u votua për shpalljen e zgjedhjeve të jashtëzakonshme. Sipas njoftimit për media, i propozuari Dardan Molliqaj është zgjedhur kryetar i PSD-së. ...

Themeluesja e PSD-së e komenton dorëheqjen e Shpend Ahmetit
Themeluesja e Partisë Socialdemokrate, Kaqusha Jashari, mendon se dorëheqja e Shpend Ahmetit nga posti i kryetarit të PSD-së është pranim i përgjegjësisë. Jashari thotë për Ahmetin se ka angazhime në Komunën e ...
Arbresh | 15-Dec-2019 17:43
Themeluesja e Partisë Socialdemokrate, Kaqusha Jashari, mendon se dorëheqja e Shpend Ahmetit nga posti i kryetarit të PSD-së është pranim i përgjegjësisë. Jashari thotë për Ahmetin se ka angazhime në Komunën e ...

“Hazi” i Shpend Ahmetit pas dorëheqjes
Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, nga kjo e diele nuk është më edhe Kryetar i PSD-së. Kjo pasi dha dorëheqje nga ky post, pas rezultatit të dobët që partia e tij e cila ishte në koalicion me AAK-në e Ramush ...
InFokusi | 15-Dec-2019 17:21
Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, nga kjo e diele nuk është më edhe Kryetar i PSD-së. Kjo pasi dha dorëheqje nga ky post, pas rezultatit të dobët që partia e tij e cila ishte në koalicion me AAK-në e Ramush ...

Aktivisti i VV’së që dikur e lartësonte Shpend Ahmetin, tash i gëzohet për dorëheqjen e tij
Eman Rrahmani, dikur një përkrahës i Shpend Ahmetit, në nëntor të vitit 2017, i paralajmëronte kundërshtarët e Kryetarit të Prishtinës të harronin fitore. “#meKryetarin. Propagandues, ju vjen reni edhe juve pas 4 ...
Arbresh | 15-Dec-2019 17:15
Eman Rrahmani, dikur një përkrahës i Shpend Ahmetit, në nëntor të vitit 2017, i paralajmëronte kundërshtarët e Kryetarit të Prishtinës të harronin fitore. “#meKryetarin. Propagandues, ju vjen reni edhe juve pas 4 ...

Dardan Molliqaj zgjedhet kryetar i PSD
Këshillit Drejtues i Partisë Socialdemokrate ka zgjedhur kryetar të kësaj partie Dardan Molliqaj, i cili me votim të fshehtë mori 83.7% të votave. Partia Socialdemokrate thotë se ka mbajtur sot mbledhje të Kuvendit, me ...
Albportali | 15-Dec-2019 17:11
Këshillit Drejtues i Partisë Socialdemokrate ka zgjedhur kryetar të kësaj partie Dardan Molliqaj, i cili me votim të fshehtë mori 83.7% të votave. Partia Socialdemokrate thotë se ka mbajtur sot mbledhje të Kuvendit, me ...

Dardan Molliqaj zgjedhet kryetar i PSD-së
Këshillit Drejtues i Partisë Socialdemokrate ka zgjedhur kryetar të kësaj partie Dardan Molliqaj, i cili me votim të fshehtë mori 83.7% të votave. Partia Socialdemokrate thotë se ka mbajtur sot mbledhje të Kuvendit, me ...
PortaliOnline | 15-Dec-2019 17:01
Këshillit Drejtues i Partisë Socialdemokrate ka zgjedhur kryetar të kësaj partie Dardan Molliqaj, i cili me votim të fshehtë mori 83.7% të votave. Partia Socialdemokrate thotë se ka mbajtur sot mbledhje të Kuvendit, me ...

Aktivisti i VV’së ia kërkon dorëheqjen Ahmetit, dikur e lartësonte Shefin e Prishtinës
Eman Rrahmani, dikur një përkrahës i Shpend Ahmetit, në nëntor të vitit 2017, i paralajmëronte kundërshtarët e Kryetarit të Prishtinës të harronin fitore. “#meKryetarin. Propagandues, ju vjen reni edhe juve pas 4 ...
Gazeta Express | 15-Dec-2019 16:54
Eman Rrahmani, dikur një përkrahës i Shpend Ahmetit, në nëntor të vitit 2017, i paralajmëronte kundërshtarët e Kryetarit të Prishtinës të harronin fitore. “#meKryetarin. Propagandues, ju vjen reni edhe juve pas 4 ...

Pas dorëheqjes së Shpend Ahmetit, bashkëshorti i Besa Shahinit zgjidhet kryetar partie
Kryetari i komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka dhënë dorëheqje ditën e sotme nga kreu i Partisë Social Demokrate, pas rezultatit katastrofik që mori në zgjedhjet e 6 tetorit në Kosovë. Menjëherë pas dorëheqjes së ...
Dritare | 15-Dec-2019 16:22
Kryetari i komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka dhënë dorëheqje ditën e sotme nga kreu i Partisë Social Demokrate, pas rezultatit katastrofik që mori në zgjedhjet e 6 tetorit në Kosovë. Menjëherë pas dorëheqjes së ...

Shpend Ahmeti jep dorëheqjen si kryetar i PSD-së, në vend të tij bashkëshorti i ministres Shahini?
Përmes një statusi në Facebook, Shpend Ahmeti ka dhënë dorëheqje nga posti i kryetarit në Partinë Socialdemokrate.
Top Channel | 15-Dec-2019 13:10
Përmes një statusi në Facebook, Shpend Ahmeti ka dhënë dorëheqje nga posti i kryetarit në Partinë Socialdemokrate.

Bashkëshorti i ministres Besa Shahini mes postin e kreut të partisë
Postuar: 15/12/2019 - 16:11 Pas dorëheqjes së Shpend Ahmetit nga posti i kryetarit të Partisë Social Demokrate, në krye të kësaj partie u zgjodh Dardan Molliqaj, bashkëshorti i ministres Besa Shahini. Në garë për kreun ...
Sot.Al | 15-Dec-2019 16:13
Postuar: 15/12/2019 - 16:11 Pas dorëheqjes së Shpend Ahmetit nga posti i kryetarit të Partisë Social Demokrate, në krye të kësaj partie u zgjodh Dardan Molliqaj, bashkëshorti i ministres Besa Shahini. Në garë për kreun ...

PSD jep detaje nga zgjedhjet e brendshme të partisë
Partia Socialdemokrate ka mbajtur sot zgjedhjet brenda partisë ku është votuar për kryetarin dhe Këshillin e ri Drejtues. Kryetar i PSD-së është zgjedhur Dardan Molliqaj, i cili ka marrë 83.7% të votave. Për zgjedhjet e ...
Medial | 15-Dec-2019 15:56
Partia Socialdemokrate ka mbajtur sot zgjedhjet brenda partisë ku është votuar për kryetarin dhe Këshillin e ri Drejtues. Kryetar i PSD-së është zgjedhur Dardan Molliqaj, i cili ka marrë 83.7% të votave. Për zgjedhjet e ...

PSD jep detaje nga zgjedhjet e brendshme të partisë
Partia Socialdemokrate ka mbajtur sot zgjedhjet brenda partisë ku është votuar për kryetarin dhe Këshillin e ri Drejtues. Kryetar i PSD-së është zgjedhur Dardan Molliqaj, i cili ka marrë 83.7% të votave. Për zgjedhjet e ...
Arbresh | 15-Dec-2019 15:42
Partia Socialdemokrate ka mbajtur sot zgjedhjet brenda partisë ku është votuar për kryetarin dhe Këshillin e ri Drejtues. Kryetar i PSD-së është zgjedhur Dardan Molliqaj, i cili ka marrë 83.7% të votave. Për zgjedhjet e ...

Dardan Molliqaj zgjidhet kryetar i PSD-së
Anëtarët e PSD-së sot në Kuvendin Zgjedhor që është duke u mbajtur kanë zgjedhur Dardan Molliqajn kryetar të partisë. Molliqaj u zgjodh kryetar me 83 përqind të votave për, ku votuan 227 delegatë. Për vota kundër dhe ...
TetovaSot | 15-Dec-2019 15:42
Anëtarët e PSD-së sot në Kuvendin Zgjedhor që është duke u mbajtur kanë zgjedhur Dardan Molliqajn kryetar të partisë. Molliqaj u zgjodh kryetar me 83 përqind të votave për, ku votuan 227 delegatë. Për vota kundër dhe ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved