ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/01/2020 05:59

Trajneri i Evertonit zbulon arsyen pse e zëvendësoi Moise Kean pas vetëm 18 minutave kundër Unitedit

Trajneri i Evertonit zbulon arsyen pse e zëvendësoi Moise Kean pas vetëm 18 minutave kundër Unitedit
Duncan Ferguson ka zbuluar se ai zëvendësoi Moise Kean sepse donte të ‘humbte pak kohë’ gjatë barazimit të Evertonit me Manchester United në Old Trafford. Kean hyri në lojë në vend të Bernard në minutën e 71-të, por ...
Telegrafi | 15-Dec-2019 18:22
Duncan Ferguson ka zbuluar se ai zëvendësoi Moise Kean sepse donte të ‘humbte pak kohë’ gjatë barazimit të Evertonit me Manchester United në Old Trafford. Kean hyri në lojë në vend të Bernard në minutën e 71-të, por ...

Rast i çuditshëm te Evertoni – Kean inkuadrohet në lojë në minutën e 70-të, por zëvendësohet nga trajneri pa përfunduar ndeshja
Një ndodhi interesante ka ndodhur gjatë ndeshjes në mes të Manchester Unitedit dhe Evertonit në kuadër të Ligës Premier. Manchester United ka barazuar me rezultat 1-1 ndaj Evertonit në takimin e javës së 17-të të ...
Telegrafi | 15-Dec-2019 17:51
Një ndodhi interesante ka ndodhur gjatë ndeshjes në mes të Manchester Unitedit dhe Evertonit në kuadër të Ligës Premier. Manchester United ka barazuar me rezultat 1-1 ndaj Evertonit në takimin e javës së 17-të të ...

Solskjaer: Kishim kundër vetëm kohën, Greenwood? Talent i rrallë
Manchester United arriti të merrte vetëm një pikë në barazimin 1-1 kundër Evertonit në shtëpi. Trajneri i djajve të kuq, Ole Gunnar Solskjaer, pas ndeshjes deklaroi se ekipi i tij duhej ta fitonte sfidën, por jo ...
ABCNews | 15-Dec-2019 18:27
Manchester United arriti të merrte vetëm një pikë në barazimin 1-1 kundër Evertonit në shtëpi. Trajneri i djajve të kuq, Ole Gunnar Solskjaer, pas ndeshjes deklaroi se ekipi i tij duhej ta fitonte sfidën, por jo ...

Man Utd 1-1 Everton, notat e lojtarëve
Manchester Unitedi ka barazuar ndaj Evertonit 1-1 në ndeshjen e vlefshme për javën e 17-të në Ligën Premier. Ekipi i Ole Gunnar Solskjaer nuk ka arritur fitoren e tretë me radhë në kampionat, pasi është ndalur në shtëpi ...
Telegrafi | 15-Dec-2019 17:06
Manchester Unitedi ka barazuar ndaj Evertonit 1-1 në ndeshjen e vlefshme për javën e 17-të në Ligën Premier. Ekipi i Ole Gunnar Solskjaer nuk ka arritur fitoren e tretë me radhë në kampionat, pasi është ndalur në shtëpi ...

E çuditshme: Futbollisti i Everton futet në lojë në minutën e 70-të dhe zëvendësohet pas 18 minutave
Një skenë e pabesueshme ndodhi në ndeshjen mes Manchester United dhe Everton, e cila përfundoi me rezultat të barabartë 1:1. Trajneri i mysafirëve, Duncan Ferguson bëri një veprim të çuditshëm pak minuta para se të ...
InFokusi | 15-Dec-2019 18:19
Një skenë e pabesueshme ndodhi në ndeshjen mes Manchester United dhe Everton, e cila përfundoi me rezultat të barabartë 1:1. Trajneri i mysafirëve, Duncan Ferguson bëri një veprim të çuditshëm pak minuta para se të ...

Tottenhami fiton ndaj Wolvesit për të hyrë në top pesëshe
Tottenhami ka mposhtur 2 me 1 Wolvesin në xhiron e 17-të të Premier Ligës për të bërë një tjetër ngjitje në tabelë. Ekipi i Jose Mourinhos fitoi si mysafir me golat e Lucas Mouras dhe Jan Vertonghenit. Adama Traore ...
Shenja | 15-Dec-2019 17:44
Tottenhami ka mposhtur 2 me 1 Wolvesin në xhiron e 17-të të Premier Ligës për të bërë një tjetër ngjitje në tabelë. Ekipi i Jose Mourinhos fitoi si mysafir me golat e Lucas Mouras dhe Jan Vertonghenit. Adama Traore ...

Man Utd gabon, Tottenham merr tre pike të arta në fund
Manchester United nuk ka shkuar më shumë sesa barazimi 1:1 ndaj Everton, duke mos shfrytëzuar gabimet e Chelseat dhe Leicester. Djajtë e Kuq e gjenden veten në disavantazh pas 36 minutave lojë, kur Lindelof shënoi në ...
Gazeta Observer | 15-Dec-2019 17:43
Manchester United nuk ka shkuar më shumë sesa barazimi 1:1 ndaj Everton, duke mos shfrytëzuar gabimet e Chelseat dhe Leicester. Djajtë e Kuq e gjenden veten në disavantazh pas 36 minutave lojë, kur Lindelof shënoi në ...

Formacionet zyrtare: Roma – Spal
Kanë përfunduar ndeshjet në Premier League. Manchesteri nuk ka arritur më shumë se një barazim ndaj Evertonit, në “Old Trafford” 1 me 1, shkruan Gazeta Blic. Në anën tjetër Tottenhami i Jose Murinhos, ka triumfuar ...
GazetaBlic | 15-Dec-2019 17:26
Kanë përfunduar ndeshjet në Premier League. Manchesteri nuk ka arritur më shumë se një barazim ndaj Evertonit, në “Old Trafford” 1 me 1, shkruan Gazeta Blic. Në anën tjetër Tottenhami i Jose Murinhos, ka triumfuar ...

Tottenhami i Jose Mourinhos fiton në frymën e fundit ndaj Wolvesit
Tottenhami ka marrë një fitore të madhe në fund të takimit në udhëtim të Wolvesit me rezultat 2-1, në duelin e javës së 17-të në Premierligë, shkruan Gazeta inFokus. Golin e tri pikëve të mëdha për skuadrën e Mourinhos ...
InFokusi | 15-Dec-2019 17:11
Tottenhami ka marrë një fitore të madhe në fund të takimit në udhëtim të Wolvesit me rezultat 2-1, në duelin e javës së 17-të në Premierligë, shkruan Gazeta inFokus. Golin e tri pikëve të mëdha për skuadrën e Mourinhos ...

Ndalet Manchester United, Tottenhami i Mourinhos fiton me një gol të vonshëm
Manchester United ka marrë vetëm barazim në shtëpi kundër Evertonit në xhiron e 17 në Premierligë, derisa Tottenhami i Jose Mourinhos e ka mposhtur 2-1 në udhëtim Wolvesin me një gol të realizuar në fund të takimit Pas ...
Kosova Sot | 15-Dec-2019 17:07
Manchester United ka marrë vetëm barazim në shtëpi kundër Evertonit në xhiron e 17 në Premierligë, derisa Tottenhami i Jose Mourinhos e ka mposhtur 2-1 në udhëtim Wolvesin me një gol të realizuar në fund të takimit Pas ...

Premier League: Man. United ngec, Tottenham feston në fund
Ndeshjet e orës 15:00 në Premier League ishin një spektakël i vërtetë. Shijuam 5 gola në dy ndeshjet që po prisnim me padurim, United-Everton dhe Wolves-Tottenham. “Djajtë e kuq” pritën Evertonin në “Old Trafford”, aty ...
Politiko | 15-Dec-2019 17:06
Ndeshjet e orës 15:00 në Premier League ishin një spektakël i vërtetë. Shijuam 5 gola në dy ndeshjet që po prisnim me padurim, United-Everton dhe Wolves-Tottenham. “Djajtë e kuq” pritën Evertonin në “Old Trafford”, aty ...

Everton merr një pikë të madhe kundër United
Manchester United dhe Everton kanë luajtur sot baras 1:1 në kuadër të javës 17 të kampionatit anglez në futboll.
Kosova Press | 15-Dec-2019 17:06
Manchester United dhe Everton kanë luajtur sot baras 1:1 në kuadër të javës 17 të kampionatit anglez në futboll.

Unitedi ndalet në shtëpi nga Evertoni
Manchester Unitedi ka barazuar ndaj Evertonit me rezultat 1-1 në ndeshjen e vlefshme për javën e 17-të në Ligën Premier. Ekipi i Ole Gunnar Solskjaer nuk ka arritur fitoren e tretë me radhë në kampionat, pasi është ...
Telegrafi | 15-Dec-2019 16:54
Manchester Unitedi ka barazuar ndaj Evertonit me rezultat 1-1 në ndeshjen e vlefshme për javën e 17-të në Ligën Premier. Ekipi i Ole Gunnar Solskjaer nuk ka arritur fitoren e tretë me radhë në kampionat, pasi është ...

Pas dy fitoreve të mëdha, Unitedi barazon në shtëpi me Evertonin
Pak ditë pasi fitoi ndaj Tottenhamit dhe Manchester City, Manchester Unitedi është ndalur baras në shtëpi. “Djajtë e Kuq” barazuan 1 me 1 me Evertonin në kuadër të xhiros së 17-të në Premier Ligë. Victor Lindelof i ...
Shenja | 15-Dec-2019 17:02
Pak ditë pasi fitoi ndaj Tottenhamit dhe Manchester City, Manchester Unitedi është ndalur baras në shtëpi. “Djajtë e Kuq” barazuan 1 me 1 me Evertonin në kuadër të xhiros së 17-të në Premier Ligë. Victor Lindelof i ...

Një talent shpëton United, Mourinho feston në sekondat e fundit
Janë mbyllur dy sfidat e orës 15:00 në Premier League, sfida ku golat dhe polemikat nuk munguan. Në “Old Trafford”, Manchester United priti ekipin e Everton, që është aktualisht pa trajner. Blutë nga Liverpool arritën ...
ABCNews | 15-Dec-2019 16:54
Janë mbyllur dy sfidat e orës 15:00 në Premier League, sfida ku golat dhe polemikat nuk munguan. Në “Old Trafford”, Manchester United priti ekipin e Everton, që është aktualisht pa trajner. Blutë nga Liverpool arritën ...

E pabesueshme: Talenti i Everton futet në lojë në minutën e 70', zëvendësohet pas 18 minutave pa ndonjë arsye
Trajneri i mysafirëve, Duncan Ferguson bëri një veprim të çuditshëm pak minuta para se të përfundonte ndeshja. Ai e largoi nga fusha talentin Moise Kean vetëm 18 minuta pasi e inkuadroi në fushë, shkruan . Ish-ylli i ...
Lajminet | 15-Dec-2019 17:02
Trajneri i mysafirëve, Duncan Ferguson bëri një veprim të çuditshëm pak minuta para se të përfundonte ndeshja. Ai e largoi nga fusha talentin Moise Kean vetëm 18 minuta pasi e inkuadroi në fushë, shkruan . Ish-ylli i ...

Unitedi ndalet në shtëpi nga Evertoni
Manchester Unitedi ka barazuar ndaj Evertonit me rezultat 1-1 në ndeshjen e vlefshme për javën e 17-të në Ligën Premier. Ekipi i Ole Gunnar Solskjaer nuk ka arritur fitoren e tretë me radhë në kampionat, pasi është ...
E Dua Sportin | 15-Dec-2019 17:01
Manchester Unitedi ka barazuar ndaj Evertonit me rezultat 1-1 në ndeshjen e vlefshme për javën e 17-të në Ligën Premier. Ekipi i Ole Gunnar Solskjaer nuk ka arritur fitoren e tretë me radhë në kampionat, pasi është ...

Tottenhami fiton ndaj Wolvesit për të hyrë në top pesëshe
Tottenhami ka mposhtur 2 me 1 Wolvesin në xhiron e 17-të të Premier Ligës për të bërë një tjetër ngjitje në tabelë. Ekipi i Jose Mourinhos fitoi si mysafir me golat e Lucas Mouras dhe Jan Vertonghenit. Adama Traore ...
Koha.net | 15-Dec-2019 16:58
Tottenhami ka mposhtur 2 me 1 Wolvesin në xhiron e 17-të të Premier Ligës për të bërë një tjetër ngjitje në tabelë. Ekipi i Jose Mourinhos fitoi si mysafir me golat e Lucas Mouras dhe Jan Vertonghenit. Adama Traore ...

Ndalet Manchester United, Tottenhami i Mourinhos fiton me një gol të vonshëm
Manchester United ka marrë vetëm barazim në shtëpi kundër Evertonit në xhiron e 17 në Premierligë, derisa Tottenhami i Jose Mourinhos e ka mposhtur 2-1 në udhëtim Wolvesin me një gol të realizuar në fund të takimit Pas ...
Gazeta Express | 15-Dec-2019 16:58
Manchester United ka marrë vetëm barazim në shtëpi kundër Evertonit në xhiron e 17 në Premierligë, derisa Tottenhami i Jose Mourinhos e ka mposhtur 2-1 në udhëtim Wolvesin me një gol të realizuar në fund të takimit Pas ...

Manchester Unitedi dhe Evertoni ndahen në paqe
Pas dy fitoreve rresh Manchester Unitedi është ndalur në barazim 1-1 nga Evertoni, në duelin e vlefshëm për javën e 17-të në Premierligë, shkruan Gazeta inFokus. Në ndeshjen e zhvilluar në ‘Old Trafford’ të parët kaluan ...
InFokusi | 15-Dec-2019 16:58
Pas dy fitoreve rresh Manchester Unitedi është ndalur në barazim 1-1 nga Evertoni, në duelin e vlefshëm për javën e 17-të në Premierligë, shkruan Gazeta inFokus. Në ndeshjen e zhvilluar në ‘Old Trafford’ të parët kaluan ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved