ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/01/2020 06:09

Drogë dhe prostitucion në klubet e natës së Shkodrës! Arrestohen 3 persona (EMRAT)

Drogë dhe prostitucion në klubet e natës së Shkodrës! Arrestohen 3 persona (EMRAT)
Drogë dhe prostitucion në klubet e Shkodrës- ky është rezultati i një operacioni policor nga ku mbetën të arrestuar dy menaxherë të një klubi nate dhe një tjetër person, të cilët në bashkëpunim me pronarin e klubit kanë ...
Top Channel | 15-Dec-2019 14:11
Drogë dhe prostitucion në klubet e Shkodrës- ky është rezultati i një operacioni policor nga ku mbetën të arrestuar dy menaxherë të një klubi nate dhe një tjetër person, të cilët në bashkëpunim me pronarin e klubit kanë ...

Kokainë e prostitucion në lokal, pranga menaxherëve dhe këngëtarit, në kërkim pronari
Tre persona kanë rënë në prangat e policisë së Shkodrës dy prej të cilëve menaxher të një lokali nate në Shkodër, dhe është shpallur në kërkim pronari, nën akuzën e përdorimit të kokainës dhe ushtrimin e prostitucionit ...
VizionPlus | 15-Dec-2019 15:01
Tre persona kanë rënë në prangat e policisë së Shkodrës dy prej të cilëve menaxher të një lokali nate në Shkodër, dhe është shpallur në kërkim pronari, nën akuzën e përdorimit të kokainës dhe ushtrimin e prostitucionit ...

DETAJET: Prostitucion dhe kokainë brenda lokalit, arrestohen menaxherët dhe këngëtari, në kërkim pronari
Policia e Shkodrës ka vënë në pranga tre persona në kuadër të një operacioni të koduar “Klubet e Natës”. Në pranga kanë përfunduar Gasper Marku, Aldo Vruçaj, menaxher të lokalit, të cilët shpërndanin lëndët narkotike, ...
GazetaTema | 15-Dec-2019 13:54
Policia e Shkodrës ka vënë në pranga tre persona në kuadër të një operacioni të koduar “Klubet e Natës”. Në pranga kanë përfunduar Gasper Marku, Aldo Vruçaj, menaxher të lokalit, të cilët shpërndanin lëndët narkotike, ...

FOTO / Prostitucion e kokainë, pranga këngëtarit në Shkodër
Para se të arrestohej në Shkodër, Zamir Jakupi këngëtari i muzikës live i këndonte dashurisë, tani e tutje repertori i tij do të duhet të zhvillohet pas hekurave. Bashkë me këngëtarin e njohur të muzikës popullore u ...
ABCNews | 15-Dec-2019 18:19
Para se të arrestohej në Shkodër, Zamir Jakupi këngëtari i muzikës live i këndonte dashurisë, tani e tutje repertori i tij do të duhet të zhvillohet pas hekurave. Bashkë me këngëtarin e njohur të muzikës popullore u ...

Emri/ Kush është këngëtari i arrestuar në lokalin e natës në Shkodër
Policia e Shkodrës njoftoi sot për një operacion të zhvilluar orët e natës nga i cili ranë në pranga 3 persona. Mes personave të arrestuar janë dy menaxherët dhe këngëtari i një klubi nate në Shkodër, ndërsa është ...
Lapsi | 15-Dec-2019 17:21
Policia e Shkodrës njoftoi sot për një operacion të zhvilluar orët e natës nga i cili ranë në pranga 3 persona. Mes personave të arrestuar janë dy menaxherët dhe këngëtari i një klubi nate në Shkodër, ndërsa është ...

Kush është këngëtari i arrestuar në lokalin e natës në Shkodër
Policia e Shkodrës njoftoi sot për një operacion të zhvilluar orët e natës nga i cili ranë në pranga 3 persona. Mes personave të arrestuar janë dy menaxherët dhe këngëtari i një klubi nate në Shkodër, ndërsa është ...
Gazeta Express | 15-Dec-2019 18:30
Policia e Shkodrës njoftoi sot për një operacion të zhvilluar orët e natës nga i cili ranë në pranga 3 persona. Mes personave të arrestuar janë dy menaxherët dhe këngëtari i një klubi nate në Shkodër, ndërsa është ...

Shitje dhe shpërndarje lëndë nar kotike, kush është këngëtari i arr estuar dje në klubin e natës në Shkodër (Foto)
Mes tre të arr estuarëve, gjatë një aksioni blic të policisë, në qytetin e Shkodrës është edhe këngëtari Zamir Jakupi. Jakupi në bashkëpunim me persona të tjerë kanë shitur dhe shpërndarë lën dë nar kotike kok ainë, dhe ...
Lexo | 15-Dec-2019 16:05
Mes tre të arr estuarëve, gjatë një aksioni blic të policisë, në qytetin e Shkodrës është edhe këngëtari Zamir Jakupi. Jakupi në bashkëpunim me persona të tjerë kanë shitur dhe shpërndarë lën dë nar kotike kok ainë, dhe ...

FOTO/ Kush është këngëtari i arrestuar dje, në klubin e natës në Shkodër
Mes të arrestuarëve, gjatë një aksioni blic të policisë, në qytetin e Shkodrës është edhe këngëtari Zamir Jakupi. Jakupi në bashkëpunim me persona të tjerë kanë shitur dhe shpërndarë lëndë narkotike kokainë, dhe kanë ...
Lajmi i Fundit | 15-Dec-2019 15:42
Mes të arrestuarëve, gjatë një aksioni blic të policisë, në qytetin e Shkodrës është edhe këngëtari Zamir Jakupi. Jakupi në bashkëpunim me persona të tjerë kanë shitur dhe shpërndarë lëndë narkotike kokainë, dhe kanë ...

Muzikë, kokainë e prostitucion në Shkodër/ Arrestohen 2 menaxherë klubi dhe këngëtari
mapo.al Tre persona janë vendosur në pranga gjatë natës së djeshme në Shkodër, pas një aksioni të RENEA-s nën drejtimin e Prokurorisë së Rrethit. Sipas njoftimit zyrtar policor, janë arrestuar dy menaxherë të një klubi ...
Mapo | 15-Dec-2019 13:31
mapo.al Tre persona janë vendosur në pranga gjatë natës së djeshme në Shkodër, pas një aksioni të RENEA-s nën drejtimin e Prokurorisë së Rrethit. Sipas njoftimit zyrtar policor, janë arrestuar dy menaxherë të një klubi ...

Drogë e prostitucion në lokalin e natës, 3 të arrestuar në Shkodër
Tre persona janë arrestuar nga policia në një lokal nate në Shkodër. Sipas njoftimit të policisë, ambientet e lokalit ishin vënë në dispozicion nga pronari për përdorimin e drogave të forta dhe për ushtrim ...
RTSH | 15-Dec-2019 14:55
Tre persona janë arrestuar nga policia në një lokal nate në Shkodër. Sipas njoftimit të policisë, ambientet e lokalit ishin vënë në dispozicion nga pronari për përdorimin e drogave të forta dhe për ushtrim ...

Kokainë e prostitucion në Shkodër/ Në pranga 2 menaxherët dhe këngëtari. Në kërkim pronari, procedohet balerina
Policia jep informacione zyrtare për operacionin e zhvilluar gjatë natës në Shkodër që çoi në shoqërimin e disa personave. Policia e Shkodrës dhe forcat speciale RENEA kanë finalizuar operacionin policor të koduar ...
Lapsi | 15-Dec-2019 13:48
Policia jep informacione zyrtare për operacionin e zhvilluar gjatë natës në Shkodër që çoi në shoqërimin e disa personave. Policia e Shkodrës dhe forcat speciale RENEA kanë finalizuar operacionin policor të koduar ...

Muzikë, kokainë e prostitucion/ Operacioni në Shkodër, Policia: Në pranga dy menaxherët dhe këngëtari. Në kërkim pronari, procedohet balerina
Policia jep informacione zyrtare për operacionin e zhvilluar gjatë natës në Shkodër që çoi në shoqërimin e disa personave. Policia e Shkodrës dhe forcat speciale RENEA kanë finalizuar operacionin policor të koduar ...
Telegraf | 15-Dec-2019 13:35
Policia jep informacione zyrtare për operacionin e zhvilluar gjatë natës në Shkodër që çoi në shoqërimin e disa personave. Policia e Shkodrës dhe forcat speciale RENEA kanë finalizuar operacionin policor të koduar ...

Prostitucion dhe kokainë brenda lokalit, arrestohen menaxherët dhe këngëtari
Tre persona kanë përfunduar në prangat e policisë së Shkodrës në kuadër të një operacioni të koduar “Klubet e Natës”. Në pranga kanë përfunduar Gasper Marku, Aldo Vruçaj, menaxher të lokalit, të cilët shpërndanin lëndët ...
InFokusi | 15-Dec-2019 14:36
Tre persona kanë përfunduar në prangat e policisë së Shkodrës në kuadër të një operacioni të koduar “Klubet e Natës”. Në pranga kanë përfunduar Gasper Marku, Aldo Vruçaj, menaxher të lokalit, të cilët shpërndanin lëndët ...

Aksioni i policisë në Shkodër: Arrestohen 2 menaxherët dhe këngëtari i një lokali nate
Policia e Shkodrës ka dhënë detaje për operacionin e zhvilluar orët e mbrëmjes deri mëngjesin e sotëm. Sipas bluve është finalizuar operacioni policor i koduar “Klubet e natës”. Për pasojë janë zhvilluar kontrolle në ...
ABCNews | 15-Dec-2019 13:35
Policia e Shkodrës ka dhënë detaje për operacionin e zhvilluar orët e mbrëmjes deri mëngjesin e sotëm. Sipas bluve është finalizuar operacioni policor i koduar “Klubet e natës”. Për pasojë janë zhvilluar kontrolle në ...

Drogë dhe prostitucion në klubet e natës, tre persona të arrestuar
Kështu u arrestuan Aldo Vrucaj 29 vjeç, menaxheri i klubit, lindur dhe banues në Shkodër, i dënuar më parë për veprën “Prodhimi dhe shitja e narkotikëve”; Gasper Marku 27 vjeç, menaxher i klubit, lindur dhe banues në ...
Lajminet | 15-Dec-2019 14:00
Kështu u arrestuan Aldo Vrucaj 29 vjeç, menaxheri i klubit, lindur dhe banues në Shkodër, i dënuar më parë për veprën “Prodhimi dhe shitja e narkotikëve”; Gasper Marku 27 vjeç, menaxher i klubit, lindur dhe banues në ...

Muzikë, kokainë e prostitucion/ Operacioni në Shkodër, në pranga 2 menaxherët dhe këngëtari. Në kërkim pronari, procedohet balerina
Policia jep informacione zyrtare për operacionin e zhvilluar gjatë natës në Shkodër që çoi në shoqërimin e disa personave. Policia e Shkodrës dhe forcat speciale RENEA kanë finalizuar operacionin policor të koduar ...
BalkanWeb | 15-Dec-2019 13:21
Policia jep informacione zyrtare për operacionin e zhvilluar gjatë natës në Shkodër që çoi në shoqërimin e disa personave. Policia e Shkodrës dhe forcat speciale RENEA kanë finalizuar operacionin policor të koduar ...

Drogë dhe prostituta! Policia prangos menaxherët dhe këngëtarin e klubit të natës, në kërkim pronari
Policia ka bërë me dije detajet e operacionit të madh që kreu në Shkodër mbrëmjen e djeshme. Sipas njoftimit zyrtar të policisë janë kryer një sërë kontrollesh në ambientet e disa lokaleve të natës dhe në pranga kanë ...
Gazeta Express | 15-Dec-2019 13:40
Policia ka bërë me dije detajet e operacionit të madh që kreu në Shkodër mbrëmjen e djeshme. Sipas njoftimit zyrtar të policisë janë kryer një sërë kontrollesh në ambientet e disa lokaleve të natës dhe në pranga kanë ...

Operacioni “Klubet e natës” në Shkodër. Arrestohet këngëtari dhe menaxheri! Shpallet në kërkim pronari
Policia e Shtetit njofton se ka finalizuar operacionin e koduar “Klubet e natës”. “Pas një punë të mirorganizuar nga strukturat e Drejtorisë Vendore të Policisë Shkodër, në bashkëpunim me Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor ...
ScanTv | 15-Dec-2019 13:35
Policia e Shtetit njofton se ka finalizuar operacionin e koduar “Klubet e natës”. “Pas një punë të mirorganizuar nga strukturat e Drejtorisë Vendore të Policisë Shkodër, në bashkëpunim me Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor ...

Muzikë, kokainë e prostitucion, Policia jep detajet e rënda nga operacion ‘blic’ në Shkodër/ Arrestohet një këngëtar dhe 2 menaxherë, pronari i lokalit shpallet në kërkim
Postuar: 15/12/2019 - 13:30 Policia e Shkodrës ka dhënë njoftimin zyrtar për operacionin e zhvilluar gjatë orëve të natës, dhe ku u vunë në pranga 3 persona. Mes personave të arrestuar janë dy menaxherët dhe këngëtari i ...
Sot.Al | 15-Dec-2019 13:35
Postuar: 15/12/2019 - 13:30 Policia e Shkodrës ka dhënë njoftimin zyrtar për operacionin e zhvilluar gjatë orëve të natës, dhe ku u vunë në pranga 3 persona. Mes personave të arrestuar janë dy menaxherët dhe këngëtari i ...

Detajet e operacionit në Shkodër: Arrestohen 2 menaxherët dhe këngëtari i një lokali nate
Policia e Shkodrës ka dhënë detaje për operacionin e zhvilluarorët e mbrëmjes deri në mëngjes. Sipas bluve është finalizuar operacioni policor i koduar “Klubet e natës”. Për pasojë janë zhvilluar kontrolle në disa ...
ABCNews | 15-Dec-2019 13:25
Policia e Shkodrës ka dhënë detaje për operacionin e zhvilluarorët e mbrëmjes deri në mëngjes. Sipas bluve është finalizuar operacioni policor i koduar “Klubet e natës”. Për pasojë janë zhvilluar kontrolle në disa ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved