ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/01/2020 15:20

Dygolësh dhe asist, De Bruyne mposhti i vetëm Arsenalin

Dygolësh dhe asist, De Bruyne mposhti i vetëm Arsenalin
Arsenali rezultoi “kafshatë” e lehtë për Manchester City-n në ndeshjen e parafundit të javës së 17-të të Premier League-s, që u zhvilluar në “Emirates”, në Londër. Kampionët në fuqi të Anglisë fituan thellë 0-3 dhe të ...
GazetaTema | 15-Dec-2019 19:40
Arsenali rezultoi “kafshatë” e lehtë për Manchester City-n në ndeshjen e parafundit të javës së 17-të të Premier League-s, që u zhvilluar në “Emirates”, në Londër. Kampionët në fuqi të Anglisë fituan thellë 0-3 dhe të ...

Ljungberg i thotë bordit të Arsenalit ta emërojë sa më shpejtë trajnerin e ri pas humbjes ndaj City
Freddie Ljungberg ka kërkuar nga bordi i Arsenalit që sa më shpejtë ta zgjidhin problemin e trajnerit kryesor. Legjenda e klubit që po e drejton skuadrën londineze për një periudhë të përkohshme, ka thënë se sa më ...
Telegrafi | 15-Dec-2019 21:28
Freddie Ljungberg ka kërkuar nga bordi i Arsenalit që sa më shpejtë ta zgjidhin problemin e trajnerit kryesor. Legjenda e klubit që po e drejton skuadrën londineze për një periudhë të përkohshme, ka thënë se sa më ...

Guardiola pas fitores: Loja ndaj Unitedit ishte më e mirë se kjo me Arsenalin
Pep Guardiola është shprehur shumë i lumtur me fitoren 3-0 ndaj Arsenalit në javën e 17-të në Ligën Premier. Manchester City fitoi fal dy golave të Kevin de Bruynes dhe të Raheem Sterlingut ndaj The Gunners, për t’i ...
Telegrafi | 15-Dec-2019 21:18
Pep Guardiola është shprehur shumë i lumtur me fitoren 3-0 ndaj Arsenalit në javën e 17-të në Ligën Premier. Manchester City fitoi fal dy golave të Kevin de Bruynes dhe të Raheem Sterlingut ndaj The Gunners, për t’i ...

De Bruyne më i miri: Arsenal 0-3 Manchester City, notat e lojtarëve
Manchester City e ka fituar 3-0 ndaj Arsenalit në kuadër të javës së 17-të në Ligën Premier. Golat për Citizens i shënuan Kevin de Bruyne (2’/40’) dhe Raheem Sterling (15’). Manchester City ishte dukshëm skuadër më e ...
Telegrafi | 15-Dec-2019 19:35
Manchester City e ka fituar 3-0 ndaj Arsenalit në kuadër të javës së 17-të në Ligën Premier. Golat për Citizens i shënuan Kevin de Bruyne (2’/40’) dhe Raheem Sterling (15’). Manchester City ishte dukshëm skuadër më e ...

Guardiola: Foden i shkëlqyer, Arteta tek Arsenal? Zgjedhje personale
Trajneri i Manchester City, Pep Guardiola, foli pas fitores 0-3 përballë Arsenalit në transfertë. Në fjalën e tij për BBC Sport, tekniku spanjoll preku disa tema delikate, si dhe analizoi ndeshjen ndaj “Topçinjve”. ...
ABCNews | 15-Dec-2019 20:58
Trajneri i Manchester City, Pep Guardiola, foli pas fitores 0-3 përballë Arsenalit në transfertë. Në fjalën e tij për BBC Sport, tekniku spanjoll preku disa tema delikate, si dhe analizoi ndeshjen ndaj “Topçinjve”. ...

City fiton me lehtësi derbin ndaj Arsenalit
Manchester City e ka mposhtur Arsenalin me rezultat 3-0 në kuadër të javës së 17-të në Ligën Premier. Citizens kaluan në epërsi ndaj The Gunners pas vetëm dy minuta lojë në Emirates me anë të Kevin de Bruynes që mori ...
Telegrafi | 15-Dec-2019 19:23
Manchester City e ka mposhtur Arsenalin me rezultat 3-0 në kuadër të javës së 17-të në Ligën Premier. Citizens kaluan në epërsi ndaj The Gunners pas vetëm dy minuta lojë në Emirates me anë të Kevin de Bruynes që mori ...

Guardiola befason të gjithë me këtë deklaratë
City fitoi me rezultat 3-0 në Emirates, me dy golat e De Bryune dhe një të Sterling. Edhe pse epërsia e tyre nuk u rrit, ata asnjëherë nuk u rrezikuan nga Gunners. Ekipi i Guardiola pësoi humbje 2-1 në shtëpi ndaj ...
Lajminet | 15-Dec-2019 22:04
City fitoi me rezultat 3-0 në Emirates, me dy golat e De Bryune dhe një të Sterling. Edhe pse epërsia e tyre nuk u rrit, ata asnjëherë nuk u rrezikuan nga Gunners. Ekipi i Guardiola pësoi humbje 2-1 në shtëpi ndaj ...

VIDEO | Arsenalit i ka mbetur vetëm emri, City e shkatërron në “Emirates”
Është mbyllur kryendeshja e javës në Premier League mes Arsenalit dhe Manchester Cityt, me të besuarit e Guardiolës që kanë dominuar dhe kanë triumfuar me rezultatin e pastër 0-3. De Bryune shënoi dy supergola, si dhe ...
ABCNews | 15-Dec-2019 19:27
Është mbyllur kryendeshja e javës në Premier League mes Arsenalit dhe Manchester Cityt, me të besuarit e Guardiolës që kanë dominuar dhe kanë triumfuar me rezultatin e pastër 0-3. De Bryune shënoi dy supergola, si dhe ...

U zemërua pas zëvendësimit, Ljungberg paralajmëron Ozil: Diskutojmë më vonë
Topçinjtë u deklasuan në shtëpi nga Cityzens, me dy golat e Kevin de Bruyne dhe një të Raheem Sterling. Ozil, i cili mezi ishte paraqitur nën menaxherin e mëparshëm Unai Emery, startoi këtë sfidë si rrallëherë, por nuk ...
Lajminet | 15-Dec-2019 21:40
Topçinjtë u deklasuan në shtëpi nga Cityzens, me dy golat e Kevin de Bruyne dhe një të Raheem Sterling. Ozil, i cili mezi ishte paraqitur nën menaxherin e mëparshëm Unai Emery, startoi këtë sfidë si rrallëherë, por nuk ...

Fillim i “çmendur” në ndeshjen Fiorentina – Inter, shënohet goli i parë
Janë publikuar notat e lojtarëve nga ndeshja Arsenal – Manchester City. Kjo ndeshje përfundoi 3 me 0 në të mirë të “Citizens”. Notën më të lartë në këtë ndeshje e morri Kevin De Bruyne 9.6. Ai shënoi dy herë dhe asistoj ...
GazetaBlic | 15-Dec-2019 21:04
Janë publikuar notat e lojtarëve nga ndeshja Arsenal – Manchester City. Kjo ndeshje përfundoi 3 me 0 në të mirë të “Citizens”. Notën më të lartë në këtë ndeshje e morri Kevin De Bruyne 9.6. Ai shënoi dy herë dhe asistoj ...

City fiton me lehtësi derbin ndaj Arsenalit
Manchester City e ka mposhtur Arsenalin me rezultat 3-0 në kuadër të javës së 17-të në Ligën Premier. Citizens kaluan në epërsi ndaj The Gunners pas vetëm dy minuta lojë në Emirates me anë të Kevin de Bruynes që mori ...
E Dua Sportin | 15-Dec-2019 21:04
Manchester City e ka mposhtur Arsenalin me rezultat 3-0 në kuadër të javës së 17-të në Ligën Premier. Citizens kaluan në epërsi ndaj The Gunners pas vetëm dy minuta lojë në Emirates me anë të Kevin de Bruynes që mori ...

De Bruyne më i miri: Arsenal 0-3 Manchester City, notat e lojtarëve
Manchester City e ka fituar 3-0 ndaj Arsenalit në kuadër të javës së 17-të në Ligën Premier. Golat për Citizens i shënuan Kevin de Bruyne (2’/40’) dhe Raheem Sterling (15’). Manchester City ishte dukshëm skuadër më e ...
E Dua Sportin | 15-Dec-2019 21:04
Manchester City e ka fituar 3-0 ndaj Arsenalit në kuadër të javës së 17-të në Ligën Premier. Golat për Citizens i shënuan Kevin de Bruyne (2’/40’) dhe Raheem Sterling (15’). Manchester City ishte dukshëm skuadër më e ...

Manchester City zhyt në krizë Arsenalin
Manchester City ia ka dalë të fitojë pa probleme në transfertën e Londrës, teksa përballë kishte Arsenalin vendas. Ekipi i drejtuar nga Pep Guardiola triumfoi me rezultatin e pastër 0-3, falë edhe një Kevin De Brune në ...
Lexo | 15-Dec-2019 20:38
Manchester City ia ka dalë të fitojë pa probleme në transfertën e Londrës, teksa përballë kishte Arsenalin vendas. Ekipi i drejtuar nga Pep Guardiola triumfoi me rezultatin e pastër 0-3, falë edhe një Kevin De Brune në ...

Manchester City i fortë për Arsenalin
Manchester City e ka shkatërruar Arsenalin, duke e mposhtur 3-0 në ‘Emirates Stadium’ Manchester City është treguar i fortë për Arsenalin. Të besuarit e Pep Guardiolës ishin të etur për fitore pas humbjes 2-1 nga ...
TetovaSot | 15-Dec-2019 20:12
Manchester City e ka shkatërruar Arsenalin, duke e mposhtur 3-0 në ‘Emirates Stadium’ Manchester City është treguar i fortë për Arsenalin. Të besuarit e Pep Guardiolës ishin të etur për fitore pas humbjes 2-1 nga ...

City “shkel” Arsenalin në Emirates, shkëlqen De Bruyne
Manchester City ka fituar thellë ndaj Arsenalit në Emirates në kuadër të xhiros së 17-të në Premier Ligë. Kampioni anglez fitoi 3 me 0 në Londër me mesfushorin Kevin De Bruyne që ishte heroi i ndeshjes. Belgu realizoi ...
Shenja | 15-Dec-2019 20:09
Manchester City ka fituar thellë ndaj Arsenalit në Emirates në kuadër të xhiros së 17-të në Premier Ligë. Kampioni anglez fitoi 3 me 0 në Londër me mesfushorin Kevin De Bruyne që ishte heroi i ndeshjes. Belgu realizoi ...

Formacionet zyrtare: Valencia – Real Madrid
Janë bërë publike formacionet e ndeshjes Valencia – Real Madrid në kuadër të La Ligas. Kjo ndeshje pritet të filloj nga ora 18 e 45, përcjell IndeksOnline Valencia: Alves; Cancelo, Garay, Mangala, Gayà; Parejo, Enzo ...
Indeks Online | 22-Feb-2017 17:44
Janë bërë publike formacionet e ndeshjes Valencia – Real Madrid në kuadër të La Ligas. Kjo ndeshje pritet të filloj nga ora 18 e 45, përcjell IndeksOnline Valencia: Alves; Cancelo, Garay, Mangala, Gayà; Parejo, Enzo ...

VIDEO | Pritja e sezonit? Portieri i Arsenalit ndal “predhën” e De Bryune
Është mbyllur pjesa e parë në ‘Emirates Stadium’, ku të besuarit e Guardiolës i kanë mbyllur llogaritë shumë shpejt. I vetmi lojtar i Arsenalit, që po mundohet të bëjë mirë është portieri, Bernd Leno. Edhe pse me tre ...
ABCNews | 15-Dec-2019 19:00
Është mbyllur pjesa e parë në ‘Emirates Stadium’, ku të besuarit e Guardiolës i kanë mbyllur llogaritë shumë shpejt. I vetmi lojtar i Arsenalit, që po mundohet të bëjë mirë është portieri, Bernd Leno. Edhe pse me tre ...

Manchester City i fortë për Arsenalin Manchester City e ka shkatërruar Arsenalin, duke e mposhtur 3-0 në ‘Emirates Stadium’ Manchester City është treguar i fortë për Arsenalin. Të besuarit e Pep Guardiolës ishin të etur...
Manchester City e ka shkatërruar Arsenalin, duke e mposhtur 3-0 në ‘Emirates Stadium’ Manchester City është treguar i fortë për Arsenalin. Të besuarit e Pep Guardiolës ishin të etur për fitore pas humbjes 2-1 nga ...
Kosova Sot | 15-Dec-2019 19:40
Manchester City e ka shkatërruar Arsenalin, duke e mposhtur 3-0 në ‘Emirates Stadium’ Manchester City është treguar i fortë për Arsenalin. Të besuarit e Pep Guardiolës ishin të etur për fitore pas humbjes 2-1 nga ...

Man. City shkatërron Arsenalin, De Bruyne shkëlqen me dopietë
Man. City shkatërron 3-0 Arsenalin në Londër! Ishte e pritshme, sepse “Qytetarët” janë në rritje dhe krejt ndryshe mund të flitet për londinezët, por askush nuk e priste që vendësit sot të dorëzoheshin kaq lehtë. De ...
Politiko | 15-Dec-2019 19:32
Man. City shkatërron 3-0 Arsenalin në Londër! Ishte e pritshme, sepse “Qytetarët” janë në rritje dhe krejt ndryshe mund të flitet për londinezët, por askush nuk e priste që vendësit sot të dorëzoheshin kaq lehtë. De ...

Më keq se Arsenali, veç vdekja
Arsenali vazhdon të zhgënjej në Premierligë. Londinezët janë mposhtur nga Manchester City me rezultat 0-3 në ndeshjen e xhiros së 17-të të Premierligës. Kevin De Bruyne ishte heroi i ndeshjes, duke shënuar dy herë dhe ...
Indeks Online | 15-Dec-2019 19:28
Arsenali vazhdon të zhgënjej në Premierligë. Londinezët janë mposhtur nga Manchester City me rezultat 0-3 në ndeshjen e xhiros së 17-të të Premierligës. Kevin De Bruyne ishte heroi i ndeshjes, duke shënuar dy herë dhe ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved