ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/01/2020 05:18

De Bruyne i shënon përsëri gol të bukur Arsenalit

De Bruyne i shënon përsëri gol të bukur Arsenalit
Manchester City e ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Arsenalit. The Gunners dhe Citizens po përballen në kuadër të javës së 17-të në Ligën Premier. Kevin de Bruyne ka arritur që ta realizojë edhe golin e tij të dytë ...
Telegrafi | 15-Dec-2019 18:19
Manchester City e ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Arsenalit. The Gunners dhe Citizens po përballen në kuadër të javës së 17-të në Ligën Premier. Kevin de Bruyne ka arritur që ta realizojë edhe golin e tij të dytë ...

City e dyfishon epërsinë ndaj Arsenalit
Manchester City e ka dyfishuar epërsinë ndaj Arsenalit. Citizens kanë arritur që ta shënojnë edhe golin e dytë ndaj The Gunners në Emirates me anë të Raheem Sterling. Ishte minuta e 16-të, atëherë kur Kevin De Bruyne ...
Telegrafi | 15-Dec-2019 17:51
Manchester City e ka dyfishuar epërsinë ndaj Arsenalit. Citizens kanë arritur që ta shënojnë edhe golin e dytë ndaj The Gunners në Emirates me anë të Raheem Sterling. Ishte minuta e 16-të, atëherë kur Kevin De Bruyne ...

De Bruyne shënon një tjetër gol të çmendur, City po e turpëron Arsenalin Manchester City është duke e shkatërruar Arsenalin në ‘Emirates’ Duket se kjo është nata e mesfushorit belg, Kevin De Bruyne. {431385} 28-cjeçari ka shënuar një tjetër gol...
Manchester City është duke e shkatërruar Arsenalin në ‘Emirates’ Duket se kjo është nata e mesfushorit belg, Kevin De Bruyne. Lexoni edhe: Naim Abazi publikon këngën 'Interesi' 28-cjeçari ka shënuar një tjetër gol të ...
Kosova Sot | 15-Dec-2019 18:27
Manchester City është duke e shkatërruar Arsenalin në ‘Emirates’ Duket se kjo është nata e mesfushorit belg, Kevin De Bruyne. Lexoni edhe: Naim Abazi publikon këngën 'Interesi' 28-cjeçari ka shënuar një tjetër gol të ...

De Bryne shënon golin e dytë kundër Arsenalit, për 3 me 0 (VIDEO)
Pa përfunduar ende 45 minutat e para të ndeshjes Manchester City ka shënuar edhe golin e tretë. De Bryne ka realizuar golin e dytë personal. Tani City ka një epërsi prej 3 me 0.
Klan Kosova | 15-Dec-2019 18:22
Pa përfunduar ende 45 minutat e para të ndeshjes Manchester City ka shënuar edhe golin e tretë. De Bryne ka realizuar golin e dytë personal. Tani City ka një epërsi prej 3 me 0.

De Bruyne i pandalshëm, City deklason Arsenalin në pjesën e parë
Në këtë takim po shkëlqen mesfushori Kevin De Bruyne, i cili deri tani ka realizuar dy gola dhe një asiste. Mesfushori belg realizoi në minutat 2' & 40', kurse asistoi te Raheem Sterling (15') në golin e dytë. Të shohim ...
Lajminet | 15-Dec-2019 18:20
Në këtë takim po shkëlqen mesfushori Kevin De Bruyne, i cili deri tani ka realizuar dy gola dhe një asiste. Mesfushori belg realizoi në minutat 2' & 40', kurse asistoi te Raheem Sterling (15') në golin e dytë. Të shohim ...

De Bruyne i jashtëzakonshëm, i shënon golin e tretë Arsenalit
Manchester City ka shënuar golin e tretë në ndeshjen kundër Arsenalit. Edhe këtë herë shënoi Kevin De Bruyne në minutën e 40-të. Belgu ka shënuar edhe golin e dytë në këtë ndeshje. / IndeksOnline /
Indeks Online | 15-Dec-2019 18:19
Manchester City ka shënuar golin e tretë në ndeshjen kundër Arsenalit. Edhe këtë herë shënoi Kevin De Bruyne në minutën e 40-të. Belgu ka shënuar edhe golin e dytë në këtë ndeshje. / IndeksOnline /

Manchester City po e shkatërron Arsenalin, shënon edhe golin e tretë
Manchester City e ka dyfishuar rezultatin ndaj Aresnalit pas vetëm 15 minutash. Golin e dytë e ka shënuar Sterling pas një super aksioni nga “Citizens”, shkruan Gazeta Blic. Ja goli i tij VIDEO
GazetaBlic | 15-Dec-2019 18:19
Manchester City e ka dyfishuar rezultatin ndaj Aresnalit pas vetëm 15 minutash. Golin e dytë e ka shënuar Sterling pas një super aksioni nga “Citizens”, shkruan Gazeta Blic. Ja goli i tij VIDEO

Pas vetëm dy minuta lojë në Emirates, City i shënon Arsenalit
Manchester City ka kaluar në epërsi ndaj Arsenalit në derbin e javës së 17-të në Ligën Premier. Pas vetëm dy minuta lojë në Emirates stadium, Citizens shënuan golin e parë me anë të Kevin de Bruynes. Gabriel Jesus ...
Telegrafi | 15-Dec-2019 17:38
Manchester City ka kaluar në epërsi ndaj Arsenalit në derbin e javës së 17-të në Ligën Premier. Pas vetëm dy minuta lojë në Emirates stadium, Citizens shënuan golin e parë me anë të Kevin de Bruynes. Gabriel Jesus ...

Super-gol në derbin Arsenal - Man City
Manchester City e ka shënuar edhe golin e tretë në ndeshjen kundër Arsenalit. Në 'Emirates Stadium', De Bruyne ka shënuar për 0:3, raporton Zëri.info. Ndryshe, ndeshja e sotme është e vlefshme për javën e 17-të në......
Zeri | 15-Dec-2019 18:19
Manchester City e ka shënuar edhe golin e tretë në ndeshjen kundër Arsenalit. Në 'Emirates Stadium', De Bruyne ka shënuar për 0:3, raporton Zëri.info. Ndryshe, ndeshja e sotme është e vlefshme për javën e 17-të në......

De Bruyne shënon një tjetër gol të çmendur, City po e turpëron Arsenalin
Manchester City është duke e shkatërruar Arsenalin në ‘Emirates’ Duket se kjo është nata e mesfushorit belg, Kevin De Bruyne. 28-cjeçari ka shënuar një tjetër gol të bukur në Emirates. Ai shënoi për 3-0 në minutën e ...
Gazeta Express | 15-Dec-2019 18:14
Manchester City është duke e shkatërruar Arsenalin në ‘Emirates’ Duket se kjo është nata e mesfushorit belg, Kevin De Bruyne. 28-cjeçari ka shënuar një tjetër gol të bukur në Emirates. Ai shënoi për 3-0 në minutën e ...

17:57 Nuk ndalet City, shënon edhe Sterling Manchester City ka shënuar tjetër gol...
Manchester City ka shënuar tjetër gol ndaj Arsenalit Në ndeshjen që po zhvillohet në ‘Emirates’, City ka shënuar edhe golin e dytë kundër Arsenalit. Lexoni edhe: Lora sot ka festë - kështu e uron Mihrija Pas Kevin de ...
Kosova Sot | 15-Dec-2019 18:03
Manchester City ka shënuar tjetër gol ndaj Arsenalit Në ndeshjen që po zhvillohet në ‘Emirates’, City ka shënuar edhe golin e dytë kundër Arsenalit. Lexoni edhe: Lora sot ka festë - kështu e uron Mihrija Pas Kevin de ...

Sterling e dyfishon epërsinë e Cityt kundër Arsenalit (VIDEO)
Manchester City ka dyfishuar epërsinë si mysafir i Arsenalit. Pasi e shënoi golin e parë De Bryne asistoi në të dytin, ku në skenë doli Raheem Sterling që shënoi për 2 me 0. Sterling golin e dytë e shënoi në minutën e ...
Klan Kosova | 15-Dec-2019 18:03
Manchester City ka dyfishuar epërsinë si mysafir i Arsenalit. Pasi e shënoi golin e parë De Bryne asistoi në të dytin, ku në skenë doli Raheem Sterling që shënoi për 2 me 0. Sterling golin e dytë e shënoi në minutën e ...

Këto janë notat e lojtarëve të Milanit pas ndeshjes së sotme
Manchester City ka kaluar në avantazh ndaj Arsenalit pas një minuti lojë. Golin e ka shënuar Kevin De Breuyne, shkruan Gazeta Blic. Ja goli i tij VIDEO
GazetaBlic | 15-Dec-2019 17:57
Manchester City ka kaluar në avantazh ndaj Arsenalit pas një minuti lojë. Golin e ka shënuar Kevin De Breuyne, shkruan Gazeta Blic. Ja goli i tij VIDEO

Mbrojte e përgjumur e Arsenalit, City shënon golin e dytë
Manchester City ka dyfishuar rezultatin në ndeshjen kundër Arsenalit. Golin e dytë në ndeshje e shënoi Rahem Sterling në minutën e 15-të të ndeshjes. Ai realizoi pas një asisti nga De Bruyne. / IndeksOnline /
Indeks Online | 15-Dec-2019 17:54
Manchester City ka dyfishuar rezultatin në ndeshjen kundër Arsenalit. Golin e dytë në ndeshje e shënoi Rahem Sterling në minutën e 15-të të ndeshjes. Ai realizoi pas një asisti nga De Bruyne. / IndeksOnline /

Arsenali ‘kërkah hiq’, City i shënon edhe të dytin
‘Qytetarët’ po zhvillojnë një ndeshje fantastike, duke dyfishuar avantazhin pas 16 minutave. Kësaj radhe në listën e realizatorëve u shkrua Raheem Sterling (16'). Ja goli i anglezit. /Lajmi.net/
Lajminet | 15-Dec-2019 17:52
‘Qytetarët’ po zhvillojnë një ndeshje fantastike, duke dyfishuar avantazhin pas 16 minutave. Kësaj radhe në listën e realizatorëve u shkrua Raheem Sterling (16'). Ja goli i anglezit. /Lajmi.net/

Nuk ndalet City, shënon edhe Sterling
?Manchester City po fiton 2:0 kundër Cardiff City. Manchester City ka shënuar edhe golin e dytë kundër Cardiff. Pas Kevin De Bruyne, ka realizuar edhe Raheem Sterling në minutën e 38’. / Gazeta Express/ Bëje LIKE dhe ...
Gazeta Express | 28-Jan-2018 17:43
?Manchester City po fiton 2:0 kundër Cardiff City. Manchester City ka shënuar edhe golin e dytë kundër Cardiff. Pas Kevin De Bruyne, ka realizuar edhe Raheem Sterling në minutën e 38’. / Gazeta Express/ Bëje LIKE dhe ...

Pas vetëm dy minutash lojë, De Bryne e kalon Cityn në epërsi kundër Arsenal
Manchester City ka kaluar në epërsi ndaj Arsenalit. Në ndeshjen që po zhvillohet në “Emirates”, City kaloi në epërsi me golin e bukur të Kevin de Bruyne, që erdhi pas topi të bukur të ktyer në zonë nga Gabriel Jesus.
Klan Kosova | 15-Dec-2019 17:51
Manchester City ka kaluar në epërsi ndaj Arsenalit. Në ndeshjen që po zhvillohet në “Emirates”, City kaloi në epërsi me golin e bukur të Kevin de Bruyne, që erdhi pas topi të bukur të ktyer në zonë nga Gabriel Jesus.

Manchester City e dyfishon rezultatin ndaj Arsenalit(VIDEO)
Manchester City e ka dyfishuar rezultatin ndaj Arsenalit në duelin që po zhvillohet në ‘Emirates Stadium’ në Londër , shkruan Gazeta inFokus. Sterling në minutën e 15’ ka shënuar për rezultatin 2-0./Gazeta inFokus/ ...
InFokusi | 15-Dec-2019 17:51
Manchester City e ka dyfishuar rezultatin ndaj Arsenalit në duelin që po zhvillohet në ‘Emirates Stadium’ në Londër , shkruan Gazeta inFokus. Sterling në minutën e 15’ ka shënuar për rezultatin 2-0./Gazeta inFokus/ ...

Nuk kanë të ndalur golat në derbin Arsenal - Man City
Është shënuar edhe goli i dytë në ndeshjen Arsenal - Manchester City. Raheem Sterling e ka shënuar golin e dytë për mysafirët në minutën e 15-të. Ndryshe, ndeshja e sotme është e vlefshme për javën e 17-të në......
Zeri | 15-Dec-2019 17:51
Është shënuar edhe goli i dytë në ndeshjen Arsenal - Manchester City. Raheem Sterling e ka shënuar golin e dytë për mysafirët në minutën e 15-të. Ndryshe, ndeshja e sotme është e vlefshme për javën e 17-të në......

17:43 De Bruyne i shënon supergol Arsenalit pas 2 minutave lojë Manchester City ka kaluar në epërsi...
Manchester City ka kaluar në epërsi ndaj Arsenalit Në ndeshjen që po zhvillohet në ‘Emirates’, City kaloi në epërsi me golin e bukur të Kevin de Bruyne, që erdhi pas një loje të mirë të Gabriel Jesus. (Kosova Sot ...
Kosova Sot | 15-Dec-2019 17:46
Manchester City ka kaluar në epërsi ndaj Arsenalit Në ndeshjen që po zhvillohet në ‘Emirates’, City kaloi në epërsi me golin e bukur të Kevin de Bruyne, që erdhi pas një loje të mirë të Gabriel Jesus. (Kosova Sot ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved