ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/01/2020 06:29

Vrasja e Indrit Çelës, teknikut të kondicionerëve. Dorëzohet në polici Albano Kusi

Vrasja e Indrit Çelës, teknikut të kondicionerëve. Dorëzohet në polici Albano Kusi
Një ngjarje e rëndë tronditi Tiranën para pak muajsh ku një teknik kondicioneri i vra me plumb në kokë për motive të dobëta.
Top Channel | 15-Dec-2019 16:34
Një ngjarje e rëndë tronditi Tiranën para pak muajsh ku një teknik kondicioneri i vra me plumb në kokë për motive të dobëta.

DETAJET: Ekzekutimi i teknikut të kondicionerit, vetëdorëzohet në polici Albano Kusi
I shpallur në kërkim për vrasjen e teknikut të kondicionerit në Tiranë, Albano Kusi është vetëdorëzuar në polici. Mësohet se si rezultat i kontrolleve të pandërprera të ushtruara në ambientet të ndryshme e banesa, dhe ...
GazetaTema | 15-Dec-2019 16:29
I shpallur në kërkim për vrasjen e teknikut të kondicionerit në Tiranë, Albano Kusi është vetëdorëzuar në polici. Mësohet se si rezultat i kontrolleve të pandërprera të ushtruara në ambientet të ndryshme e banesa, dhe ...

Vrasja e Indrit Çelajt në Tiranë, dorëzohet në Polici autori i dyshuar Albano Kusi
TIRANË Pas disa muajsh në arrati është dorëzuar sot njeri prej autorëve të dyshuar për vrasjen e teknikut të kondicionerëve, Indrit Çelaj. Bëhet fjalë për Albano Kusi, 28 vjeç, lindur dhe banues në Tiranë. Gjykata ...
BalkanWeb | 15-Dec-2019 16:07
TIRANË Pas disa muajsh në arrati është dorëzuar sot njeri prej autorëve të dyshuar për vrasjen e teknikut të kondicionerëve, Indrit Çelaj. Bëhet fjalë për Albano Kusi, 28 vjeç, lindur dhe banues në Tiranë. Gjykata ...

Vrasja e Indrit Çelajt në Tiranë, vetëdorëzohet në polici Albano Kusi
Është vetëdorëzuar në polici Albano Kusi, i cili ishte shpallur në kërkim për vrasjen e teknikut të kondicionerit në Tiranë. Prokuroria pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë, në datë 25.08.2019, ka dërguar urdhërin ...
VizionPlus | 15-Dec-2019 16:13
Është vetëdorëzuar në polici Albano Kusi, i cili ishte shpallur në kërkim për vrasjen e teknikut të kondicionerit në Tiranë. Prokuroria pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë, në datë 25.08.2019, ka dërguar urdhërin ...

Kapet 24-vjeçari nga Tirana, i shpallur në kërkim për plagosje të rëndë
TIRANË Policia e Kamzës ka ndaluar një person të shpallur në kërkim për plagosje të rëndë me dashje, autor i ngjarjes së ndodhur më datë 17 shtator të vitit të kaluar. Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e ...
BalkanWeb | 15-Dec-2019 14:25
TIRANË Policia e Kamzës ka ndaluar një person të shpallur në kërkim për plagosje të rëndë me dashje, autor i ngjarjes së ndodhur më datë 17 shtator të vitit të kaluar. Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e ...

Përplasi një burrë me makinën e tij, arrestohet 43-vjeçari në Tiranë
Një 43-vjeçar ka rënë në pranga nga policia e Tiranës pasi aksidentoi me mjet një 33-vjeçar në rrugën “Demokracia” dhe më pas u largua nga vendi i aksidentit.
Top Channel | 15-Dec-2019 14:11
Një 43-vjeçar ka rënë në pranga nga policia e Tiranës pasi aksidentoi me mjet një 33-vjeçar në rrugën “Demokracia” dhe më pas u largua nga vendi i aksidentit.

Vrasja e teknikut të kondicionerit, vetëdorëzohet Albano Kusi
Në vijim të veprimeve për zbardhjen e ngjarjes së ndodhur në rrugën “Muhamed Gjollesha”, si rezultat i kontrolleve të pandërprera të ushtruara në ambientet të ndryshme e banesa, dhe përdorimit të metodave proaktive, si ...
Telegraf | 15-Dec-2019 16:04
Në vijim të veprimeve për zbardhjen e ngjarjes së ndodhur në rrugën “Muhamed Gjollesha”, si rezultat i kontrolleve të pandërprera të ushtruara në ambientet të ndryshme e banesa, dhe përdorimit të metodave proaktive, si ...

Bie në pranga 24 vjeçari në Babrru, një vit më parë plagosi një person
Një 24-vjeçar është në pranga pas një viti arratie. I riu me iniciale R. M., banues në Babrru ishte shpallur në kërkim për plagosje të rëndë me dashje. Së bashku me një grup tjetër personash, më 17 shtator të vitit të ...
Telegraf | 15-Dec-2019 15:01
Një 24-vjeçar është në pranga pas një viti arratie. I riu me iniciale R. M., banues në Babrru ishte shpallur në kërkim për plagosje të rëndë me dashje. Së bashku me një grup tjetër personash, më 17 shtator të vitit të ...

Kapet 24-vjeçari nga Tirana, i shpallur në kërkim për plagosje të rëndë
Policia e Kamzës ka ndaluar një person të shpallur në kërkim për plagosje të rëndë me dashje, autor i ngjarjes së ndodhur më datë 17 shtator të vitit të kaluar. Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e ...
Telegraf | 15-Dec-2019 14:51
Policia e Kamzës ka ndaluar një person të shpallur në kërkim për plagosje të rëndë me dashje, autor i ngjarjes së ndodhur më datë 17 shtator të vitit të kaluar. Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e ...

Vrasja e teknikut të kondicionerëve, vetëdorëzohet në polici Albano Kusi
Është vetëdorëzuar në polici Albano Kusi, i cili ishte shpallur në kërkim për vrasjen e teknikut të kondicionerit në Tiranë, Indrit Çelaj. Albano Kusi akuzohet si bashkëpunëtorë i Griseldo Kusit, në vrasjen e teknikut ...
ABCNews | 15-Dec-2019 16:22
Është vetëdorëzuar në polici Albano Kusi, i cili ishte shpallur në kërkim për vrasjen e teknikut të kondicionerit në Tiranë, Indrit Çelaj. Albano Kusi akuzohet si bashkëpunëtorë i Griseldo Kusit, në vrasjen e teknikut ...

Vrasja e Indrit Çelajt në Tiranë, dorëzohet në Polici i dyshuari Albano Kusi
Pas disa muajsh në arrati është dorëzuar sot njeri preja autorëve të dyshuar për vrasjen e teknikut të kondicionerëve, Indrit Çelaj. Bëhet fjalë për Albano Kusi, 28 vjeç, lindur dhe banues në Tiranë. NJOFTIMI I POLICISE ...
Lapsi | 15-Dec-2019 16:10
Pas disa muajsh në arrati është dorëzuar sot njeri preja autorëve të dyshuar për vrasjen e teknikut të kondicionerëve, Indrit Çelaj. Bëhet fjalë për Albano Kusi, 28 vjeç, lindur dhe banues në Tiranë. NJOFTIMI I POLICISE ...

Aksidenton rëndë 33-vjeçarin dhe largohet nga vendi i ngjarjes, kapet pas disa orësh shoferi në Tiranë
TIRANË Policia e Tiranës ka arrestuar një 43-vjeçar pasi ka aksidentuar një kalimtar duke e lënë në vend dhe më pas larguar. Nga specialistët e qarkullimit rrugor në Komisariatin e Policisë Rrugore u bë arrestimi në ...
BalkanWeb | 15-Dec-2019 13:02
TIRANË Policia e Tiranës ka arrestuar një 43-vjeçar pasi ka aksidentuar një kalimtar duke e lënë në vend dhe më pas larguar. Nga specialistët e qarkullimit rrugor në Komisariatin e Policisë Rrugore u bë arrestimi në ...

Arrestohen 10 shqiptarë për vjedhje të shtëpive në Belgjikë
10 persona janë arrestuar për vjedhje në Belgjikë. “Pas informacioneve të marra në rrugë operative se një person në kërkim ndodhej në rrugën “Qemal Stafa”, u bë kapja dhe ndalimi i shtetasit K. D., 45 vjeç, banues në ...
Indeks Online | 15-Dec-2019 18:30
10 persona janë arrestuar për vjedhje në Belgjikë. “Pas informacioneve të marra në rrugë operative se një person në kërkim ndodhej në rrugën “Qemal Stafa”, u bë kapja dhe ndalimi i shtetasit K. D., 45 vjeç, banues në ...

Përplasi 33 vjeçarin dhe u largua, arrestohet autori në Kamëz
Një 43-vjeçar është vënë në prangat e policisë së Kamzës, pasi ka aksidentuar me makinën e tij një 33-vjeçar në rrugën “Demokracia” dhe më pas u largua nga vendi i ngjarjes. Informacionet vëjnë me dhe se A. A., 43 vjeç, ...
VizionPlus | 15-Dec-2019 13:40
Një 43-vjeçar është vënë në prangat e policisë së Kamzës, pasi ka aksidentuar me makinën e tij një 33-vjeçar në rrugën “Demokracia” dhe më pas u largua nga vendi i ngjarjes. Informacionet vëjnë me dhe se A. A., 43 vjeç, ...

Arrestohen 10 shqiptarë për vjedhje të shtëpive në Belgjikë
10 persona janë arrestuar për vjedhje në Belgjikë. “Pas informacioneve të marra në rrugë operative se një person në kërkim ndodhej në rrugën “Qemal Stafa”, u bë kapja dhe ndalimi i shtetasit K. D., 45 vjeç, banues në ...
Klan Kosova | 15-Dec-2019 17:43
10 persona janë arrestuar për vjedhje në Belgjikë. “Pas informacioneve të marra në rrugë operative se një person në kërkim ndodhej në rrugën “Qemal Stafa”, u bë kapja dhe ndalimi i shtetasit K. D., 45 vjeç, banues në ...

E FUNDIT/ Vrasja e teknikut të kondicionerëve, vetëdorëzohet në polici Albano Kusi
Është vetëdorëzuar në polici Albano Kusim i cili ishte shpallur në kërkim për vrasjen e teknikut të kondicionerit në Tiranë. Në vijim të veprimeve për zbardhjen e ngjarjes së ndodhur në rrugën “Muhamed Gjollesha”, si ...
ABCNews | 15-Dec-2019 16:04
Është vetëdorëzuar në polici Albano Kusim i cili ishte shpallur në kërkim për vrasjen e teknikut të kondicionerit në Tiranë. Në vijim të veprimeve për zbardhjen e ngjarjes së ndodhur në rrugën “Muhamed Gjollesha”, si ...

Aksidentoi 33-vjeçarin dhe u largua me shpejtësi, arrestohet shoferi i makinës
Një 43 vjeçar banues në Tiranë, u arrestua nga policia pasi ka aksidentuar një shtetas në zonën e Kamzës, duke e braktisur pas përplasjes. Policia sqaron se 33 vjeçari i aksidentuar ndodhet në gjendje të rëndë në ...
Telegraf | 15-Dec-2019 13:40
Një 43 vjeçar banues në Tiranë, u arrestua nga policia pasi ka aksidentuar një shtetas në zonën e Kamzës, duke e braktisur pas përplasjes. Policia sqaron se 33 vjeçari i aksidentuar ndodhet në gjendje të rëndë në ...

Kamëz, 29 vjeçari dhunon policin rrugor
Një 29 vjeçar ka dhunuar një punonjës të policisë rrugore në Kamëz. I riu me iniciale A.K., banues në Paskuqan goditi policin për shkak të detyrës në rrugën “Isuf Elezi”, njofton Klan Kosova. “Është arrestuar në ...
EkonomiaOnline | 15-Dec-2019 17:35
Një 29 vjeçar ka dhunuar një punonjës të policisë rrugore në Kamëz. I riu me iniciale A.K., banues në Paskuqan goditi policin për shkak të detyrës në rrugën “Isuf Elezi”, njofton Klan Kosova. “Është arrestuar në ...

Kamëz, 29 vjeçari dhunon policin rrugor
Një 29 vjeçar ka dhunuar një punonjës të policisë rrugore në Kamëz. I riu me iniciale A.K., banues në Paskuqan goditi policin për shkak të detyrës në rrugën “Isuf Elezi”, njofton Klan Kosova. “Është arrestuar në ...
Klan Kosova | 15-Dec-2019 16:58
Një 29 vjeçar ka dhunuar një punonjës të policisë rrugore në Kamëz. I riu me iniciale A.K., banues në Paskuqan goditi policin për shkak të detyrës në rrugën “Isuf Elezi”, njofton Klan Kosova. “Është arrestuar në ...

Plumb kokës Indrit Çelajt se pikonte kondicioneri! Dorëzohet i dyshuari Albano Kusi
Pas muajsh kërkime, është vetëdorëzuar në polici Albano Kusi, i shpallur në kërkim nga policia për vrasjen e Indrit Çelajt, tekniku i cili u qëllua për vdekje me armë për një debat mbi një kondicioner që kishte vendosur ...
Gazeta Express | 15-Dec-2019 16:34
Pas muajsh kërkime, është vetëdorëzuar në polici Albano Kusi, i shpallur në kërkim nga policia për vrasjen e Indrit Çelajt, tekniku i cili u qëllua për vdekje me armë për një debat mbi një kondicioner që kishte vendosur ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved