ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/01/2020 04:18

Librazhd/ Çifti vetëhelmohet pas dasmës. 19 vjeçarja humb jetën, bashkëshorti në gjendje të rëndë

Librazhd/ Çifti vetëhelmohet pas dasmës. 19 vjeçarja humb jetën, bashkëshorti në gjendje të rëndë
Kjo është dhoma ku çifti i ri Olsi dhe Rezarta Hajdari nga fshati Xhyrë i Librazhdit do të qëndronin të martuar vetëm për 5 ditë.
Top Channel | 13-Dec-2019 15:55
Kjo është dhoma ku çifti i ri Olsi dhe Rezarta Hajdari nga fshati Xhyrë i Librazhdit do të qëndronin të martuar vetëm për 5 ditë.

Vetëm 5 ditë të martuar/ Çifti në Librazhd dyshohet se është helmuar. Vinte era fotoksinë
Detaje të reja janë zbuluar nga hetimi për helmimin e çiftit të sapomartuar në Librazhd, ku Rezarta Hajdari 19 vjeçe gjeti vdekjen dhe Olsian Hajdari po kurohet në spital në gjendje të rëndë. Sipas burimeve nga ...
Telegraf | 13-Dec-2019 18:24
Detaje të reja janë zbuluar nga hetimi për helmimin e çiftit të sapomartuar në Librazhd, ku Rezarta Hajdari 19 vjeçe gjeti vdekjen dhe Olsian Hajdari po kurohet në spital në gjendje të rëndë. Sipas burimeve nga ...

Brenda dhomës së çiftit që u vetëhelmua, kishin vetëm 5 ditë martesë (foto-video)
Pamjet që shihni janë të banesës së çiftit që sapo ishte martuar Rezarta dhe Olsi Hajdari.
Top Channel | 13-Dec-2019 14:25
Pamjet që shihni janë të banesës së çiftit që sapo ishte martuar Rezarta dhe Olsi Hajdari.

“Bënë dasmë të shkëlqyer”, tragjedia në Librazhd, mister shkaku i vetëhelmimit, fqinjët: E ëma hapi derën me forcë, e gjeti të birin me…
LIBRAZHD Tragjedia që ndodhi mëngjesin e të premtes në fshatin Xhyrë në Njësinë Administrative Hotolisht të Librazhdit, ku çifti i sapomartuar Olsi Hajdari dhe Rezarta Hajdari u gjetën në gjendje kritike për jetën ...
BalkanWeb | 13-Dec-2019 14:19
LIBRAZHD Tragjedia që ndodhi mëngjesin e të premtes në fshatin Xhyrë në Njësinë Administrative Hotolisht të Librazhdit, ku çifti i sapomartuar Olsi Hajdari dhe Rezarta Hajdari u gjetën në gjendje kritike për jetën ...

Ku po heton policia/ ‘E vranë në një derë të mallkuar’, merren në pyetje prindërit e 27-vjeçarit në Librazhd
Nje ngjarje e rende ka ndodhur gjatë dites së sotme në një fshat të Librazhdit. Gëzimi i dasmës në këtë shtëpi zgjati vetëm 5 ditë. Ende pa u hequr zbukurimet, dyert u hapën për mort. Aty çifti i të sapomartuarve ...
Telegraf | 13-Dec-2019 15:37
Nje ngjarje e rende ka ndodhur gjatë dites së sotme në një fshat të Librazhdit. Gëzimi i dasmës në këtë shtëpi zgjati vetëm 5 ditë. Ende pa u hequr zbukurimet, dyert u hapën për mort. Aty çifti i të sapomartuarve ...

Martesa që u kthye në tragjedi/ Nuk kishin hequr ende dekorin e dasmës, shtëpia e çiftit në Librazhd hap dyert e mortit. Ja dhoma ku u gjetën të rinjtë
LIBRAZHD Një shtëpi e vogël një katëshe, e lyer me të gjelbër, ngjyrën e shpresës një çati të vjetër, ca rroba të nderura në tel e akoma të hapura zbukurimet e dasmës. Kjo është shtëpia e familjes Hajdari në Librazhd që ...
BalkanWeb | 13-Dec-2019 13:08
LIBRAZHD Një shtëpi e vogël një katëshe, e lyer me të gjelbër, ngjyrën e shpresës një çati të vjetër, ca rroba të nderura në tel e akoma të hapura zbukurimet e dasmës. Kjo është shtëpia e familjes Hajdari në Librazhd që ...

Pamje dramatike/ “Kush ta bëri këtë të keqen lali, një javë që u martove”, vëllai i 19-vjeçares vajton motrën në dyert e spitalit: Kush i helmoi?
ELBASAN Pamje dramatike, thirrje të dëshpëruara e kujë në zë. Vëllai i 19-vjeçares Rezarta Hajdari ka plasur në vaj sapo ka mbërritur në dyert e Spitalit të Elbasanit, në morgun e të cilit ndodhet e reja, ndërsa ...
BalkanWeb | 13-Dec-2019 12:31
ELBASAN Pamje dramatike, thirrje të dëshpëruara e kujë në zë. Vëllai i 19-vjeçares Rezarta Hajdari ka plasur në vaj sapo ka mbërritur në dyert e Spitalit të Elbasanit, në morgun e të cilit ndodhet e reja, ndërsa ...

Foto/ Je dashuria e jetës sime! Ja çfarë shkruanin Olsi dhe Rezarta në rrjete sociale!
Një tragjedi ndodhi mëngjesin e sotëm në Xhyrë të Librazhdit, ku një çift u gjet i helmuar në dhomën e gjumit. Rezarta Hajdari ndërroi jetë rrugës për në spital, ndërsa Olsi është në spital. Olsi dhe Rezarta kishin ...
Dritare | 14-Dec-2019 00:28
Një tragjedi ndodhi mëngjesin e sotëm në Xhyrë të Librazhdit, ku një çift u gjet i helmuar në dhomën e gjumit. Rezarta Hajdari ndërroi jetë rrugës për në spital, ndërsa Olsi është në spital. Olsi dhe Rezarta kishin ...

Helmuan veten pas dasmës, zbukurimet ende të pahequra nga shtëpia ( FOTO)
Një ngjarje e rende ka ndodhur ne orët e para të ditës së sotme në rrethin e Librazhdit në fshatin Xhyrë , ku një cift të rinjsh janë vetehelmuar. Pak orë pas ngjarjes tragjike, në banesën e tyre, u gjetën në gjendje ...
VizionPlus | 13-Dec-2019 13:25
Një ngjarje e rende ka ndodhur ne orët e para të ditës së sotme në rrethin e Librazhdit në fshatin Xhyrë , ku një cift të rinjsh janë vetehelmuar. Pak orë pas ngjarjes tragjike, në banesën e tyre, u gjetën në gjendje ...

Helmimi i çiftit të ri në Librazhd, lindin dyshimet e forta si ka ndodhur ngjarja pas konstatimit të mjekëve
Postuar: 13/12/2019 - 23:46 Mbetet ende mister helmimi i çiftit të sapo martuar nga Librazhdi.Rezarta Hajdari 19 vjeçe gjeti vdekjen pas mbërritjes në spital, ndërsa bashkëshorti i saj Olsian Hajdari ndodhet ende në ...
Sot.Al | 13-Dec-2019 23:49
Postuar: 13/12/2019 - 23:46 Mbetet ende mister helmimi i çiftit të sapo martuar nga Librazhdi.Rezarta Hajdari 19 vjeçe gjeti vdekjen pas mbërritjes në spital, ndërsa bashkëshorti i saj Olsian Hajdari ndodhet ende në ...

Fqinja që gjeti nusen e pajetë në Librazhd tregon ç’i panë sytë: E fërkova nga gjoksi, dashuria e tepërt qenka
Një fqinjë e çiftit nga Librazhdi që u h elmuan ka treguar se çfarë ka parë në momenti që ka hyrë në banesën e Olsit dhe Rezarta Hajdarit dhe i ka gjetur të he lmuar. Në një prononcim për “Top-Channel”, e moshuara ...
Lajmi i Fundit | 13-Dec-2019 23:46
Një fqinjë e çiftit nga Librazhdi që u h elmuan ka treguar se çfarë ka parë në momenti që ka hyrë në banesën e Olsit dhe Rezarta Hajdarit dhe i ka gjetur të he lmuar. Në një prononcim për “Top-Channel”, e moshuara ...

Dyshohet se janë helmuar, burri në spital, vdes nusja 19 vjeçare – në shtëpinë e çiftit shqiptar janë ende zbukurimet e dasmës
Në shtëpinë e vogël në fshatin Xhyrë të Librazhdit janë ende të varura zbukurimet e dasmës. Rezarta Hajdari, vetëm 19 vjeçe dhe Olsiani 27 vjeç u martuan të dielën e 8 dhjetorit. Zakoni e do që zbukurimet të qëndrojnë ...
Telegrafi | 13-Dec-2019 14:43
Në shtëpinë e vogël në fshatin Xhyrë të Librazhdit janë ende të varura zbukurimet e dasmës. Rezarta Hajdari, vetëm 19 vjeçe dhe Olsiani 27 vjeç u martuan të dielën e 8 dhjetorit. Zakoni e do që zbukurimet të qëndrojnë ...

Helmimi i çiftit të sapomartuar, flasin fqinjët të shokuar: Çfarë pamë në mëngjes
Kjo është dhoma që u panë për herë të fundit çifti Hajdari nga Xhyra e Librazhdit. Ata janë dërguar në spitalin e Librazhdit me shenja helmimi dhe janë gjetur nga nënë e Olsianit. Po bashkëshkortja e tij 19 vjeçarja ...
ABCNews | 13-Dec-2019 15:49
Kjo është dhoma që u panë për herë të fundit çifti Hajdari nga Xhyra e Librazhdit. Ata janë dërguar në spitalin e Librazhdit me shenja helmimi dhe janë gjetur nga nënë e Olsianit. Po bashkëshkortja e tij 19 vjeçarja ...

Ngjarja në Librazhd/ Fqinja rrëfen momentet e para kur pa çiftin e helmuar: Rezartën e fërkova te gjoksi
Një ngjarje e rëndë ndodhi mëngjesin e sotëm në fshatin Xhyrë të Librazhdit. Olsi dhe Rezarta Hajdari të sapomartuar janë gjetur të helmuar në shtëpinë e tyre. Rezarta humbi jetën ndërsa po transportohej për në Spitalin ...
Dritare | 13-Dec-2019 19:33
Një ngjarje e rëndë ndodhi mëngjesin e sotëm në fshatin Xhyrë të Librazhdit. Olsi dhe Rezarta Hajdari të sapomartuar janë gjetur të helmuar në shtëpinë e tyre. Rezarta humbi jetën ndërsa po transportohej për në Spitalin ...

Çifti nga Librazhdi mund të jenë helmuar nga një tjetër person, hijet e dyshimit
Mbrëmjen e sotme në emisioni ‘Pa Gjurmë’ i është kushtuar një vëmendje e veçantë ngjarjes së rëndë të ndodhur në Librazhd ku si pasojë e helmimit nga fostoksina humbi jetën Rezarta Hajdari 19-vjeçe dhe shkoi në gjendje ...
Albportali | 13-Dec-2019 19:12
Mbrëmjen e sotme në emisioni ‘Pa Gjurmë’ i është kushtuar një vëmendje e veçantë ngjarjes së rëndë të ndodhur në Librazhd ku si pasojë e helmimit nga fostoksina humbi jetën Rezarta Hajdari 19-vjeçe dhe shkoi në gjendje ...

Rezarta dhe Olsi Hajdari u vetëhelmuan 5 ditë pas dasmës, merren në pyetje prindërit e 27-vjeçarit në Librazhd
Postuar: 13/12/2019 - 18:58 Ende pa u hequr zbukurimet, dyert u hapën për mort.Aty çifti i të sapomartuarve Rezarta dhe Olsi Hajdari u gjetën të helmuar. Të rinjtë u dërguan me urgjencë për në spitalin e Librazhdit, por ...
Sot.Al | 13-Dec-2019 19:00
Postuar: 13/12/2019 - 18:58 Ende pa u hequr zbukurimet, dyert u hapën për mort.Aty çifti i të sapomartuarve Rezarta dhe Olsi Hajdari u gjetën të helmuar. Të rinjtë u dërguan me urgjencë për në spitalin e Librazhdit, por ...

“Oj Rezarta, oj Rezarta”, fqinja që gjeti nusen e pajetë në Librazhd tregon ç’i panë sytë: E fërkova nga gjoksi, dashuria e tepërt qenka… (VIDEO)
LIBRAZHD– Një fqinjë e çiftit nga Librazhdi që u h elmuan ka treguar se çfarë ka parë në momenti që ka hyrë në banesën e Olsit dhe Rezarta Hajdarit dhe i ka gjetur të he lmuar. Në një prononcim për “Top-Channel”, e ...
Lexo | 13-Dec-2019 18:52
LIBRAZHD– Një fqinjë e çiftit nga Librazhdi që u h elmuan ka treguar se çfarë ka parë në momenti që ka hyrë në banesën e Olsit dhe Rezarta Hajdarit dhe i ka gjetur të he lmuar. Në një prononcim për “Top-Channel”, e ...

Pamjet brenda dhomës së çiftit që u vetëhe lmua 5 ditë pas dasme, nuk kishin hequr akoma zbukurimet. Paja e pa hapur akoma (Video)
Askush nuk di të thotë pse çifti i ri i sapomartuar, Olsian dhe Rezarta Hajdari u vetëhe.lmuan mbrëmjen e të enjtes vetëm 5 ditë pasi kishin bërë edhe dasmën. Nëna e dhëndrit të ri, që o lu.fton me jetën në spital, ka ...
Lexo | 13-Dec-2019 18:49
Askush nuk di të thotë pse çifti i ri i sapomartuar, Olsian dhe Rezarta Hajdari u vetëhe.lmuan mbrëmjen e të enjtes vetëm 5 ditë pasi kishin bërë edhe dasmën. Nëna e dhëndrit të ri, që o lu.fton me jetën në spital, ka ...

Në dhomën e çiftit që u gjet i helmuar: Dyshimet e policisë për tragjedinë 5 ditë pas dasmës
Nuk janë hequr ende zbukurimet e dasmës së pesë ditëve më parë. Madje Rezarta nuk kishte hapur ende pajën e sjellë nga shtëpia e saj për tek shtëpia e bashkëshortit, por tashmë familja Hajdari duhet të përballet me ...
ABCNews | 13-Dec-2019 14:55
Nuk janë hequr ende zbukurimet e dasmës së pesë ditëve më parë. Madje Rezarta nuk kishte hapur ende pajën e sjellë nga shtëpia e saj për tek shtëpia e bashkëshortit, por tashmë familja Hajdari duhet të përballet me ...

“Çfarë i bënë motrës, kush ta bëri këtë të keqe ”, vëllai i 19-vjeçares vajton me ngashërim në derë të spitalit
Pamje dramatike, thirrje të dëshpëruara e kujë në zë. Vëllai i 19-vjeçares Rezarta Hajdari ka plasur në vaj sapo ka mbërritur në dyert e Spitalit të Elbasanit, në morgun e të cilit ndodhet e reja, ndërsa bashkëshorti i ...
Telegraf | 13-Dec-2019 12:58
Pamje dramatike, thirrje të dëshpëruara e kujë në zë. Vëllai i 19-vjeçares Rezarta Hajdari ka plasur në vaj sapo ka mbërritur në dyert e Spitalit të Elbasanit, në morgun e të cilit ndodhet e reja, ndërsa bashkëshorti i ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved