ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/01/2020 02:17

Atentat ndaj dy të rinjve në Peqin/ Vritet një 23 vjeçar që sapo ishte kthyer nga emigrimi, plagoset shoku i tij

Atentat ndaj dy të rinjve në Peqin/ Vritet një 23 vjeçar që sapo ishte kthyer nga emigrimi, plagoset shoku i tij
Një 23 vjeçar mbeti i vrarë dhe një tjetër u plagos rëndë mbrëmjen e së premtes në Peqin, pasi ndaj mjetit me të cilin udhëtonin është qëlluar me armë zjarri.
Top Channel | 14-Dec-2019 01:49
Një 23 vjeçar mbeti i vrarë dhe një tjetër u plagos rëndë mbrëmjen e së premtes në Peqin, pasi ndaj mjetit me të cilin udhëtonin është qëlluar me armë zjarri.

Automjeti përplaset me pemën, vdes 17 vjeçari
Një aksident ka ndodhur në Gjirokastër ku një automjet tip Benz ka dale nga rruga dhe është përplasur në një pemë.
Top Channel | 14-Dec-2019 00:40
Një aksident ka ndodhur në Gjirokastër ku një automjet tip Benz ka dale nga rruga dhe është përplasur në një pemë.

Atentati me një të vrarë, Ardi Veliu niset me urgjencë në Elbasan, takim me drejtuesit e policisë
Pas atentatit që u regjistruar mbrëmjen e sotme në një fshat të Peqinit, ku një 26-vjeçar u vra dhe një tjetër u plagos, drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit Ardi Veliu është nisur me urgjencë në Elbasan. ...
BalkanWeb | 13-Dec-2019 22:37
Pas atentatit që u regjistruar mbrëmjen e sotme në një fshat të Peqinit, ku një 26-vjeçar u vra dhe një tjetër u plagos, drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit Ardi Veliu është nisur me urgjencë në Elbasan. ...

FOTO/ Kush është viktima e atentatit në Elbasan, ishte kthyer për festat e fundvitit
ELBASAN Mbrëmjen e sotme një atentat me amë zjarri ka tronditur fshatin Përparim në Peqin. Dy të rinj ishin duke ecur me makinë, kur iu bë atentat nga një tjetër automjet në lëvizje. Andi Zylyfi ishte duke ecur me ...
BalkanWeb | 13-Dec-2019 21:41
ELBASAN Mbrëmjen e sotme një atentat me amë zjarri ka tronditur fshatin Përparim në Peqin. Dy të rinj ishin duke ecur me makinë, kur iu bë atentat nga një tjetër automjet në lëvizje. Andi Zylyfi ishte duke ecur me ...

Atentat të rinjve në Elbasan, ekzekutohet 23 vjeçari, plagoset rëndë shoku i tij
Një atentat ndaj dy të rinjve tronditi mbrëmjen e të premtes Elbasanin. Një 23 vjeçar humbi jetën ndërsa shoku i tij 21 vjeçar u plagos rëndë. Ngjarja ndodhi në fshatin Përparim ku breshëria e plumba e i mori jetën Andi ...
VizionPlus | 13-Dec-2019 22:04
Një atentat ndaj dy të rinjve tronditi mbrëmjen e të premtes Elbasanin. Një 23 vjeçar humbi jetën ndërsa shoku i tij 21 vjeçar u plagos rëndë. Ngjarja ndodhi në fshatin Përparim ku breshëria e plumba e i mori jetën Andi ...

Autorët zbrazën dy karikatorë kallashnikovi, dyshimet për vrasjen në Elbasan
Një i vdekur dhe një i plagosur është bilanci i atentatit të ndodhur mbrëmjen e stome në rrugën Elbasan-Peqin. Viktmia është identifikuar si 26-vjeçari Andi Zylyfi, ndërsa i plagosur ka mbetur tij Ardit Uruçi, 23 vjeç. ...
Telegrafi | 14-Dec-2019 00:10
Një i vdekur dhe një i plagosur është bilanci i atentatit të ndodhur mbrëmjen e stome në rrugën Elbasan-Peqin. Viktmia është identifikuar si 26-vjeçari Andi Zylyfi, ndërsa i plagosur ka mbetur tij Ardit Uruçi, 23 vjeç. ...

FOTO/ Autorët zbrazën 2 karikatorë kallashnikovi ndaj 2 të rinjve në Elbasan, ja kush është viktima
Personi që shihni në foto është Andi Zylyfi, viktima e atentatit të sotëm në Peqin. ‘BalkanWeb’ ka siguruar foton e të riut, i cili u plagos rëndë mbrëmjen e sotme, ndërsa ndërroi jetë rrugës për në spital. Viktima ...
BalkanWeb | 13-Dec-2019 20:44
Personi që shihni në foto është Andi Zylyfi, viktima e atentatit të sotëm në Peqin. ‘BalkanWeb’ ka siguruar foton e të riut, i cili u plagos rëndë mbrëmjen e sotme, ndërsa ndërroi jetë rrugës për në spital. Viktima ...

Aksident i frikshëm në Gjirokastër, vdes 17-vjeçari (Emri)
Nje aksident i rëndë ka ndodhur mesnatën e sotme në GJirokastër. Viktima është një djalë 17-vjecar i quajtur Myftar Xhebro, lindur në Nivicë të Tepelenës, por banues në Gjirokastër. Makina me të cilën ai lëvizte është ...
Lapsi | 14-Dec-2019 00:43
Nje aksident i rëndë ka ndodhur mesnatën e sotme në GJirokastër. Viktima është një djalë 17-vjecar i quajtur Myftar Xhebro, lindur në Nivicë të Tepelenës, por banues në Gjirokastër. Makina me të cilën ai lëvizte është ...

Vrasja në Peqin/ FNSH nga Tirana kontrolle të shumta në zonë. Shoqërohen një numër i madh personash
Kontrolle të shumta po zhvillohen në Peqin dhe në Elbasan pas atentatit me armë mbrëmjen e sotme ku mbeti i vdekur 23 vjeçari Andi Zylyfi ndërsa u plagos rëndë Ardit Uruçi, 21 vjeç. Në ndihmë të policisë së Elbasanit ...
Lapsi | 13-Dec-2019 23:43
Kontrolle të shumta po zhvillohen në Peqin dhe në Elbasan pas atentatit me armë mbrëmjen e sotme ku mbeti i vdekur 23 vjeçari Andi Zylyfi ndërsa u plagos rëndë Ardit Uruçi, 21 vjeç. Në ndihmë të policisë së Elbasanit ...

Atentati me një të vrarë, Ardi Veliu niset me urgjencë në Elbasan
Pas atentatit të mbrëmjes së sotme në një fshat të Peqinit, ku një 26-vjeçar u vra dhe një tjetër u plagos, drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit Ardi Veliu është nisur me urgjencë në Elbasan. Veliu po zhvillon ...
Lapsi | 13-Dec-2019 22:58
Pas atentatit të mbrëmjes së sotme në një fshat të Peqinit, ku një 26-vjeçar u vra dhe një tjetër u plagos, drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit Ardi Veliu është nisur me urgjencë në Elbasan. Veliu po zhvillon ...

Atentati në Elbasan/ Nga pista për larje hesapesh mes bandave rivale, tek detyra e babait në burgun e Peqinit, çfarë po heton policia (VIDEO)
Pamjet që shihni vijnë nga vendi i ngjarjes, ku dy të rinjë nga Peqini u qëlluan me armë zjarri, ku për pasojë 1 mbeti i vdekur dhe tjetri u plagos. Ngjarja ndodhi në aksin rrugor Elbasan-Peqin, në fshatin Përparim. Nga ...
BalkanWeb | 13-Dec-2019 20:29
Pamjet që shihni vijnë nga vendi i ngjarjes, ku dy të rinjë nga Peqini u qëlluan me armë zjarri, ku për pasojë 1 mbeti i vdekur dhe tjetri u plagos. Ngjarja ndodhi në aksin rrugor Elbasan-Peqin, në fshatin Përparim. Nga ...

Atentat në Peqin/ Vritet djali i një polici burgu, një tjetër në gjendje të rëndë
Një ngjarje e rëndë është shënuar në Peqin ku një 23 vjeçar është vrarë me armë zjarri.
Top Channel | 13-Dec-2019 20:22
Një ngjarje e rëndë është shënuar në Peqin ku një 23 vjeçar është vrarë me armë zjarri.

(FOTO) Kush është viktima e atentatit në Elbasan, lidhja me vrasjen e dyfishtë të një viti më parë
Mbrëmjen e sotme një atentat me amë zjarri ka tronditur fshatin Përparim në Peqin. Dy të rinj ishin duke ecur me makinë, kur iu bë atentat nga një tjetër automjet në lëvizje. Andi Zylyfi ishte duke ecur me makinë, kur ...
Lapsi | 13-Dec-2019 21:55
Mbrëmjen e sotme një atentat me amë zjarri ka tronditur fshatin Përparim në Peqin. Dy të rinj ishin duke ecur me makinë, kur iu bë atentat nga një tjetër automjet në lëvizje. Andi Zylyfi ishte duke ecur me makinë, kur ...

Detajet/ Atentati në Peqin, vrasja e të riut dhe lidhja e tij familjare me viktimat atentatit të një viti më parë në Elbasan
Një ngjarje e rëndë është shënuar mbrëmjen e sotme në Peqin, ku një 23-vjeçar ka humbur jetën dhe bëhet fjalë për Andi Zylyfin.
Top Channel | 13-Dec-2019 20:22
Një ngjarje e rëndë është shënuar mbrëmjen e sotme në Peqin, ku një 23-vjeçar ka humbur jetën dhe bëhet fjalë për Andi Zylyfin.

Atentati në Elbasan, policia jep detaje
Një 26 vjeçar ka humbur jetën dhe është plagosur rëndë shoku I tij, pas njjë atentati të ndodhur këtë të premte në Elbasan. Policia bën me dije se ngjarja e rëndë ku mbeti i vrarë Andi Zylyfi 26-vjeç dhe u plagos dhe ...
VizionPlus | 13-Dec-2019 20:37
Një 26 vjeçar ka humbur jetën dhe është plagosur rëndë shoku I tij, pas njjë atentati të ndodhur këtë të premte në Elbasan. Policia bën me dije se ngjarja e rëndë ku mbeti i vrarë Andi Zylyfi 26-vjeç dhe u plagos dhe ...

Detaje të reja nga atentati, dalin pistat hetimore të ngjarjes në Peqin
Një atentat me armë zjarri u regjistrua mbrëmjen e së premtes në anë të rrugës nacionale Elbasan-Peqin në fshatin Përparim. Si pasojë e këtij atentati, mbeti i vdekur Andi Zylyfi, 26-vjeç me banim në këtë fshat dhe u ...
ABCNews | 13-Dec-2019 21:52
Një atentat me armë zjarri u regjistrua mbrëmjen e së premtes në anë të rrugës nacionale Elbasan-Peqin në fshatin Përparim. Si pasojë e këtij atentati, mbeti i vdekur Andi Zylyfi, 26-vjeç me banim në këtë fshat dhe u ...

Atentati/ Drejtori i Policisë së Shtetit mbërrin në Elbasan, shoqërohen mbi 10 persona, përfshihet edhe FNSH-ja
Postuar: 13/12/2019 - 23:14 Drejtori i Policisë së Shtetit, Ardi Velia ka shkuar në qytetin e Elbasanit pas atentatit të ndodhur mbrëmjen e sotme ku u ekzekutua Andi Zylyfi dhe u plagos Ardit Uruçi. Deri më tani janë ...
Sot.Al | 13-Dec-2019 23:16
Postuar: 13/12/2019 - 23:14 Drejtori i Policisë së Shtetit, Ardi Velia ka shkuar në qytetin e Elbasanit pas atentatit të ndodhur mbrëmjen e sotme ku u ekzekutua Andi Zylyfi dhe u plagos Ardit Uruçi. Deri më tani janë ...

Atentat në Shqipëri, vritet djali i një polici, një tjetër në gjendje të rëndë
Një ngjarje e rëndë është shënuar në qytetin e Peqinit në Shqipëri ku një 23 vjeçar është vrarë me armë zjarri. Viktima bëhet me dije se është Anti Zylyfi, 23 vjeç, teksa i plagosur ka mbetur edhe një tjetër i ri i cili ...
Aktuale.MK | 13-Dec-2019 22:46
Një ngjarje e rëndë është shënuar në qytetin e Peqinit në Shqipëri ku një 23 vjeçar është vrarë me armë zjarri. Viktima bëhet me dije se është Anti Zylyfi, 23 vjeç, teksa i plagosur ka mbetur edhe një tjetër i ri i cili ...

Atentati me një të vrarë dhe një të plagosur, Ardi Veliu niset me urgjencë në Elbasan
Postuar: 13/12/2019 - 22:44 Pas atentatit që u regjistruar mbrëmjen e sotme në një fshat të Peqinit, ku një 26-vjeçar u vra dhe një tjetër u plagos, drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit Ardi Veliu është nisur ...
Sot.Al | 13-Dec-2019 22:46
Postuar: 13/12/2019 - 22:44 Pas atentatit që u regjistruar mbrëmjen e sotme në një fshat të Peqinit, ku një 26-vjeçar u vra dhe një tjetër u plagos, drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit Ardi Veliu është nisur ...

Përplasje me armë në Peqin, raportohet për një të plagosur dhe një viktimë
23 vjeçari Andi Zylfi është personi që ka humbur jetën si pasojë e të shtënave me armë zjarri pak më parë në Peqin, në fshatin Përparim. Fillimisht u raportua për disa persona të plagosur në Peqin si pasojë e të ...
Telegraf | 13-Dec-2019 20:25
23 vjeçari Andi Zylfi është personi që ka humbur jetën si pasojë e të shtënave me armë zjarri pak më parë në Peqin, në fshatin Përparim. Fillimisht u raportua për disa persona të plagosur në Peqin si pasojë e të ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved