ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/01/2020 15:30

Pacolli prezanton kompleksin që do ndërtojë në Thumanë/ FOTO

Pacolli prezanton kompleksin që do ndërtojë në Thumanë/ FOTO
Ministri i Jashtëm I Kosovës, Behgjet Pacolli ka njoftuar se ka përfunduar në kohë rekord projekti I ndërtesave me apartamente moderne që do të ndërtohen në Thumanë. Në një postim në Facebook, Pacolli shkruan se çdo gjë ...
VizionPlus | 12-Dec-2019 21:24
Ministri i Jashtëm I Kosovës, Behgjet Pacolli ka njoftuar se ka përfunduar në kohë rekord projekti I ndërtesave me apartamente moderne që do të ndërtohen në Thumanë. Në një postim në Facebook, Pacolli shkruan se çdo gjë ...

FOTO/ Banesat u shkatërruan nga tërmeti, shikoni çfarë kompleksi do të ndërtojë Behgjet Pacolli në Thumanë
Ministri i Jashtëm në detyrë i Kosovës Behgjet Pacolli kishte premtuar më herët se do të ndërtojë banesa për të prekurit nga tërmeti në Thumanë, ndërsa sot ka publikuar edhe kompleksin që do të bëjë gati për familjet në ...
BalkanWeb | 12-Dec-2019 19:25
Ministri i Jashtëm në detyrë i Kosovës Behgjet Pacolli kishte premtuar më herët se do të ndërtojë banesa për të prekurit nga tërmeti në Thumanë, ndërsa sot ka publikuar edhe kompleksin që do të bëjë gati për familjet në ...

FOTOT: Gati projekti i Behxhet Pacollit për ndërtesat në Thumanë
Ministri i Jashtëm në largim i Kosovës Behxhet Pacolli, ka publikuar projektin e ndërtesave, që do të ndërtohen në Thumanë, e cila u godit nga tërmeti 3 javë më parë. Pacolli shkruan se projekti është gati, pas një ...
GazetaTema | 12-Dec-2019 19:25
Ministri i Jashtëm në largim i Kosovës Behxhet Pacolli, ka publikuar projektin e ndërtesave, që do të ndërtohen në Thumanë, e cila u godit nga tërmeti 3 javë më parë. Pacolli shkruan se projekti është gati, pas një ...

Shatërvanë dhe ndërtesa moderne, por jo më shumë se tre katëshe: dalin fotot e kompleksit që do të ndërtohet në Thumanë!
Ministri i Jashtëm në detyrë i Kosovës Behgjet Pacolli ishte një nga personat që reaguan shpejt pas tërmetit tragjik të 26 nëntorit., duke ofruar ndihmë financiare. Ai njoftoi se ka përfunduar në kohë rekord projekti i ...
Bordo | 13-Dec-2019 00:16
Ministri i Jashtëm në detyrë i Kosovës Behgjet Pacolli ishte një nga personat që reaguan shpejt pas tërmetit tragjik të 26 nëntorit., duke ofruar ndihmë financiare. Ai njoftoi se ka përfunduar në kohë rekord projekti i ...

Pacolli prezanton kompleksin që do ndërtojë në Thumanë/ FOTO
Ministri i Jashtëm I Kosovës, Behgjet Pacolli ka njoftuar se ka përfunduar në kohë rekord projekti I ndërtesave me apartamente moderne që do të ndërtohen në Thumanë. Në një postim në Facebook, Pacolli shkruan se çdo gjë ...
Ina-Online | 13-Dec-2019 00:08
Ministri i Jashtëm I Kosovës, Behgjet Pacolli ka njoftuar se ka përfunduar në kohë rekord projekti I ndërtesave me apartamente moderne që do të ndërtohen në Thumanë. Në një postim në Facebook, Pacolli shkruan se çdo gjë ...

Pacolli prezanton kompleksin që do ndërtojë në Thumanë/ FOTO
Ministri i Jashtëm I Kosovës, Behgjet Pacolli ka njoftuar se ka përfunduar në kohë rekord projekti I ndërtesave me apartamente moderne që do të ndërtohen në Thumanë. Në një postim në Facebook, Pacolli shkruan se çdo gjë ...
Medial | 12-Dec-2019 21:31
Ministri i Jashtëm I Kosovës, Behgjet Pacolli ka njoftuar se ka përfunduar në kohë rekord projekti I ndërtesave me apartamente moderne që do të ndërtohen në Thumanë. Në një postim në Facebook, Pacolli shkruan se çdo gjë ...

Behgjet Pacolli njofton ndërtimin e kompleksit “Thumana” për familjet e prekura nga tërmeti
Minsitri i Jashtëm i Kosovës, Behgjet Pacolli, ka prezantuar sot kompleksin “Thumana”, që do ndërtohet në Thumanë pas prishjesë godinave që janë dëmtuar nga tërmeti. Me anë të disa fotove në Facebook, Pacolli shkruan se ...
Lapsi | 12-Dec-2019 19:51
Minsitri i Jashtëm i Kosovës, Behgjet Pacolli, ka prezantuar sot kompleksin “Thumana”, që do ndërtohet në Thumanë pas prishjesë godinave që janë dëmtuar nga tërmeti. Me anë të disa fotove në Facebook, Pacolli shkruan se ...

Pacolli publikon planin e banesave që do t’i ndërtojë në Thumanë
Ministri në detyrë i Punëve të Jashtme, biznesmeni Behgjet Pacolli, ka publikuar në profilin e tij zyrtar planin për ndërtimin e ndërtesave dhe apartamenteve moderne në zonën e Thumanës që ishte goditur nga tërmeti ...
Gazeta Monitor | 12-Dec-2019 20:42
Ministri në detyrë i Punëve të Jashtme, biznesmeni Behgjet Pacolli, ka publikuar në profilin e tij zyrtar planin për ndërtimin e ndërtesave dhe apartamenteve moderne në zonën e Thumanës që ishte goditur nga tërmeti ...

FOTOT: Gati projekti i Behxhet Pacollit për ndërtesat në Thumanë
Ministri i Jashtëm në largim i Kosovës Behxhet Pacolli, ka publikuar projektin e ndërtesave, që do të ndërtohen në Thumanë, e cila u godit nga tërmeti 3 javë më parë. Pacolli shkruan se projekti është gati, pas një punë ...
Lexo | 12-Dec-2019 20:13
Ministri i Jashtëm në largim i Kosovës Behxhet Pacolli, ka publikuar projektin e ndërtesave, që do të ndërtohen në Thumanë, e cila u godit nga tërmeti 3 javë më parë. Pacolli shkruan se projekti është gati, pas një punë ...

Kështu do të duken apartamentet që do të ndërtojë Pacolli në Thumanë (FOTO)
Behgjet Pacolli, Ministri i Jashtëm i Kosovës ka bërë të ditur se ka përfunduar projekti i ndërtesave me apartamente moderne, që do të ndërtohen në Thumanën e goditur nga tërmeti i 26 nëntorit. Pacolli nëpërmjet një ...
TetovaSot | 12-Dec-2019 20:01
Behgjet Pacolli, Ministri i Jashtëm i Kosovës ka bërë të ditur se ka përfunduar projekti i ndërtesave me apartamente moderne, që do të ndërtohen në Thumanën e goditur nga tërmeti i 26 nëntorit. Pacolli nëpërmjet një ...

Behgjet Pacolli jep lajmin e mirë sa i përket ndërtimeve në Thumanë [Foto]
Behgjet Pacolli përmes një postimi bëri të ditur se ka përfunduar projekti i ndërtesave me apartamente moderne, që do të ndërtohen në Thumanë, pas goditjes së tërmetit rreth 3 javë më parë. Pacolli tha se tani çdo gjë ...
Albportali | 12-Dec-2019 19:51
Behgjet Pacolli përmes një postimi bëri të ditur se ka përfunduar projekti i ndërtesave me apartamente moderne, që do të ndërtohen në Thumanë, pas goditjes së tërmetit rreth 3 javë më parë. Pacolli tha se tani çdo gjë ...

Thumanë/ Kur shtëpitë e shembura nga tërmeti, i rindërton Behgjet Pacolli
Behgjet Pacolli, ministër i Jashtëm i Kosovës dhe njëkohësisht biznesmen i fuqishëm në fushën e ndërtimit, ka bërë të ditur se ka përfunduar projekti i ndërtesave në Thumanë. Në këto ndërtesa do të strehohen familjet të ...
Top Channel | 12-Dec-2019 18:42
Behgjet Pacolli, ministër i Jashtëm i Kosovës dhe njëkohësisht biznesmen i fuqishëm në fushën e ndërtimit, ka bërë të ditur se ka përfunduar projekti i ndërtesave në Thumanë. Në këto ndërtesa do të strehohen familjet të ...

Pacolli prezanton projektin e ndërtimit të banesave në Thumanë
Ministri i Jashtëm në detyrë dhe biznesmeni, Behgjet Pacolli ka prezantuar planin për nderimin e banesave në Thumanë, pas shkatërrimit që ky vend pësoi nga tërmeti i 26 nëntorit. “Me një shpejtësi rekorde përfundoi ...
Telegrafi | 12-Dec-2019 19:03
Ministri i Jashtëm në detyrë dhe biznesmeni, Behgjet Pacolli ka prezantuar planin për nderimin e banesave në Thumanë, pas shkatërrimit që ky vend pësoi nga tërmeti i 26 nëntorit. “Me një shpejtësi rekorde përfundoi ...

FOTOT/ Behgjet Pacolli: Ja si do të jenë ndërtesat e reja në Thumanë, gati projekti
Behgjet Pacolli, ministër i Jashtëm i Kosovës dhe njëkohësisht biznesmen i fuqishëm në fushën e ndërtimit, ka bërë të ditur se ka përfunduar projekti i ndërtesave në Thumanë. Në këto ndërtesa do të strehohen familjet të ...
RTSH | 12-Dec-2019 19:15
Behgjet Pacolli, ministër i Jashtëm i Kosovës dhe njëkohësisht biznesmen i fuqishëm në fushën e ndërtimit, ka bërë të ditur se ka përfunduar projekti i ndërtesave në Thumanë. Në këto ndërtesa do të strehohen familjet të ...

Pacolli prezanton planin e tij për ndërtimin e apartamenteve në Thumanë (FOTO)
Ministri në detyrë i Punëve të Jashtme, biznesmeni Behgjet Pacolli, ka publikuar në profilin e tij zyrtar planin për ndërtimin e ndërtesave dhe apartamenteve moderne në zonën e Thumanës që ishte goditur nga tërmeti ...
Aktuale.MK | 12-Dec-2019 19:03
Ministri në detyrë i Punëve të Jashtme, biznesmeni Behgjet Pacolli, ka publikuar në profilin e tij zyrtar planin për ndërtimin e ndërtesave dhe apartamenteve moderne në zonën e Thumanës që ishte goditur nga tërmeti ...

Kështu do të duken ndërtesat e ndërtuara nga Pacollit për shqiptarët e prekur nga tërmeti (FOTO)
Behgjet Pacolli, biznesmeni dhe zv.kryeministri në largim prezantoi projektin për realizimin e premtimeve që i ka bë për sanimin e dëmeve të shkaktuara nga tërmeti i 26 nëntorit në Shqipëri, transmeton Portalb.mk Ai ka ...
Portalb | 12-Dec-2019 18:49
Behgjet Pacolli, biznesmeni dhe zv.kryeministri në largim prezantoi projektin për realizimin e premtimeve që i ka bë për sanimin e dëmeve të shkaktuara nga tërmeti i 26 nëntorit në Shqipëri, transmeton Portalb.mk Ai ka ...

Kështu do të duken apartamentet që do të ndërtojë Pacolli në Thumanë
Behgjet Pacolli, Ministri i Jashtëm i Kosovës ka bërë të ditur se ka përfunduar projekti i ndërtesave me apartamente moderne, që do të ndërtohen në Thumanën e goditur nga tërmeti i 26 nëntorit. Pacolli nëpërmjet një ...
InFokusi | 12-Dec-2019 18:48
Behgjet Pacolli, Ministri i Jashtëm i Kosovës ka bërë të ditur se ka përfunduar projekti i ndërtesave me apartamente moderne, që do të ndërtohen në Thumanën e goditur nga tërmeti i 26 nëntorit. Pacolli nëpërmjet një ...

?Pacolli prezanton projektin e ndërtimit të banesave në Thumanë
Ministri i Jashtëm në detyrë dhe biznesmeni, Behgjet Pacolli ka prezantuar planin për nderimin e banesave në Thumanë, pas shkatërrimit që ky vend pësoi nga tërmeti i 26 nëntorit.
Kosova Press | 12-Dec-2019 18:42
Ministri i Jashtëm në detyrë dhe biznesmeni, Behgjet Pacolli ka prezantuar planin për nderimin e banesave në Thumanë, pas shkatërrimit që ky vend pësoi nga tërmeti i 26 nëntorit.

Gati projekti i Behxhet Pacollit për ndërtesat në Thumanë: E përfunduam me shpejtësi rekord
Ministri i Jashtëm i Kosovës Behxhet Pacolli, ka publikuar projektin e ndërtesave, që do të ndërtohen në Thumanë, e cila u godit nga tërmeti 3 javë më parë. Pacolli shkruan se projekti është gati, pas një punë me ...
ABCNews | 12-Dec-2019 18:36
Ministri i Jashtëm i Kosovës Behxhet Pacolli, ka publikuar projektin e ndërtesave, që do të ndërtohen në Thumanë, e cila u godit nga tërmeti 3 javë më parë. Pacolli shkruan se projekti është gati, pas një punë me ...

Pacolli, me projektin e gatshëm për ndërtesat moderne në Thumanë
Pacolli ka thënë se i gjithë projekti do të financohet nga familja Pacolli, përmes fondacionit “Behgjet Pacolli”, shkruajnë mediat kosovare, përcjell albinfo.ch. Njoftimi i plotë: Me një shpejtësi rekorde përfundoi ...
AlbInfo | 12-Dec-2019 18:42
Pacolli ka thënë se i gjithë projekti do të financohet nga familja Pacolli, përmes fondacionit “Behgjet Pacolli”, shkruajnë mediat kosovare, përcjell albinfo.ch. Njoftimi i plotë: Me një shpejtësi rekorde përfundoi ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved