ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/01/2020 02:47

Zyrtare: James Milner vazhdon kontratën me Liverpoolin

Zyrtare: James Milner vazhdon kontratën me Liverpoolin
Mesfushori i Liverpoolit, James Milner do të qëndrojë në klub deri në verën e vitit 2022. Lajmin e ka konfirmuar klubi në faqen e tyre zyrtare duke shtuar se 33-vjeçari ka rinovuar për 2 vite e gjysmë. Më kontratën e ...
Telegrafi | 13-Dec-2019 21:43
Mesfushori i Liverpoolit, James Milner do të qëndrojë në klub deri në verën e vitit 2022. Lajmin e ka konfirmuar klubi në faqen e tyre zyrtare duke shtuar se 33-vjeçari ka rinovuar për 2 vite e gjysmë. Më kontratën e ...

Zyrtare, Klopp rinovon me Liverpoolin deri në vitin 2024!
Jurgen Klopp, trajneri i mrekullive te Liverpooli zgjat zyrtarisht bashkëpunimin me The Reds. Klopp është shpërblyer nga drejtuesit e Liverpool për punën e shkëlqyer që ka zhvilluar gjatë këtyre viteve të fundit, pasi ...
GazetaTema | 13-Dec-2019 14:52
Jurgen Klopp, trajneri i mrekullive te Liverpooli zgjat zyrtarisht bashkëpunimin me The Reds. Klopp është shpërblyer nga drejtuesit e Liverpool për punën e shkëlqyer që ka zhvilluar gjatë këtyre viteve të fundit, pasi ...

Tjetër rinovim te Liverpool, mesfushori firmos kontratën e re
Kohë rinovimesh te Liverpool. Jurgen Klopp zgjati bashkëpunimin me “The Reds” dhe trajneri gjerman do të vijojë të jetë pjesë e kampionëve të Europës deri në vitin 2024. Pas Klopp ka qenë radha e James Milner për të ...
ABCNews | 13-Dec-2019 21:07
Kohë rinovimesh te Liverpool. Jurgen Klopp zgjati bashkëpunimin me “The Reds” dhe trajneri gjerman do të vijojë të jetë pjesë e kampionëve të Europës deri në vitin 2024. Pas Klopp ka qenë radha e James Milner për të ...

Pas Klopit, Liverpuli rinovon kontraten edhe me një tjetër futbollist
James Milner do ta veshë fanellën e Liverpoolit deri më 2022. Pas rinovimit të kontratës së Jurgen Klopp deri më 2024, Liverpooli njoftoi se kapiteni i dytë ka nënshkruar kontratë dy vjeçare. “I ngazëllyer që do të ...
InfoSport.mk | 13-Dec-2019 23:40
James Milner do ta veshë fanellën e Liverpoolit deri më 2022. Pas rinovimit të kontratës së Jurgen Klopp deri më 2024, Liverpooli njoftoi se kapiteni i dytë ka nënshkruar kontratë dy vjeçare. “I ngazëllyer që do të ...

Klopp flet për vazhdimin e kontratës së Milner
Jurgen Klopp është shprehur i gëzuar për vazhdimin e kontratës së James Milner me klubin anglez. Po ashtu trajneri e ka cilësuar atë si një futbollist profesionit dhe person të jashtëzakonshëm. “Ai është kapiteni ynë ...
Indeks Online | 13-Dec-2019 23:28
Jurgen Klopp është shprehur i gëzuar për vazhdimin e kontratës së James Milner me klubin anglez. Po ashtu trajneri e ka cilësuar atë si një futbollist profesionit dhe person të jashtëzakonshëm. “Ai është kapiteni ynë ...

23:17 Zyrtare: Liverpooli e shpërblen Milnerin me kontratë të re Pas Jurgen Klopp, edhe James Milner ka rinovuar...
Pas Jurgen Klopp, edhe James Milner ka rinovuar kontratën me Liverpoolin. James Milner do ta veshë fanellën e Liverpoolit deri më 2022. Pas rinovimit të kontratës së Jurgen Klopp deri më 2024, Liverpooli njoftoi se ...
Kosova Sot | 13-Dec-2019 23:19
Pas Jurgen Klopp, edhe James Milner ka rinovuar kontratën me Liverpoolin. James Milner do ta veshë fanellën e Liverpoolit deri më 2022. Pas rinovimit të kontratës së Jurgen Klopp deri më 2024, Liverpooli njoftoi se ...

Zyrtare: Liverpooli e shpërblen Milnerin me kontratë të re
Pas Jurgen Klopp, edhe James Milner ka rinovuar kontratën me Liverpoolin James Milner do ta veshë fanellën e Liverpoolit deri më 2022. Pas rinovimit të kontratës së Jurgen Klopp deri më 2024, Liverpooli njoftoi se ...
Gazeta Express | 13-Dec-2019 23:10
Pas Jurgen Klopp, edhe James Milner ka rinovuar kontratën me Liverpoolin James Milner do ta veshë fanellën e Liverpoolit deri më 2022. Pas rinovimit të kontratës së Jurgen Klopp deri më 2024, Liverpooli njoftoi se ...

Jurgen Klopp nënshkruan kontratë të re në Liverpool
Menaxheri gjerman, Jurgen Klopp, ka nënshkruar kontratë të re me skuadrën Liverpool. Kontrata e re ia mundëson Kloppit që ta drejtojë klubin anglez deri në vitin 2024, njofton Klan Kosova. Ky vendim vjen pas katër ...
Klan Kosova | 13-Dec-2019 22:13
Menaxheri gjerman, Jurgen Klopp, ka nënshkruar kontratë të re me skuadrën Liverpool. Kontrata e re ia mundëson Kloppit që ta drejtojë klubin anglez deri në vitin 2024, njofton Klan Kosova. Ky vendim vjen pas katër ...

Zyrtare: James Milner vazhdon kontratën me Liverpoolin
Mesfushori i Liverpoolit, James Milner do të qëndrojë në klub deri në verën e vitit 2022. Lajmin e ka konfirmuar klubi në faqen e tyre zyrtare duke shtuar se 33-vjeçari ka rinovuar për 2 vite e gjysmë. Më kontratën e ...
E Dua Sportin | 13-Dec-2019 22:01
Mesfushori i Liverpoolit, James Milner do të qëndrojë në klub deri në verën e vitit 2022. Lajmin e ka konfirmuar klubi në faqen e tyre zyrtare duke shtuar se 33-vjeçari ka rinovuar për 2 vite e gjysmë. Më kontratën e ...

Gerrard rinovon me Rangersin, të dy palët ndihen të lumtura
Rangers dhe Steven Gerrard kanë zyrtarizuar vazhdimin e bashkëpunimit të tyre edhe për disa vite. Gerrad po kalon kohë të mira te klubi i madh skocez dhe pas pak kohësh të kaluara në klub, ka arritur t’i bind drejtuesit ...
Telegrafi | 13-Dec-2019 15:22
Rangers dhe Steven Gerrard kanë zyrtarizuar vazhdimin e bashkëpunimit të tyre edhe për disa vite. Gerrad po kalon kohë të mira te klubi i madh skocez dhe pas pak kohësh të kaluara në klub, ka arritur t’i bind drejtuesit ...

Më të mirët e nëntorit në Premier League, nuk ka surpriza
Premier League ka shpallur më të mirët e muajit nëntor. Çmimin e trajnerit më të mirë e ka marrë Jurgen Klopp, i cili po udhëheq Liverpool drejt fitimit të titullit kampion, trofe që mungon te “The Reds” prej vitit ...
ABCNews | 13-Dec-2019 16:07
Premier League ka shpallur më të mirët e muajit nëntor. Çmimin e trajnerit më të mirë e ka marrë Jurgen Klopp, i cili po udhëheq Liverpool drejt fitimit të titullit kampion, trofe që mungon te “The Reds” prej vitit ...

Milner rinovon me Liverpool
Veterani anglez i futbollit, James Milner, ka nënshkruar kontratë të re me Liverpool. Liderët e Premierligës, Liverpool, kanë mbyllur me sukses edhe një tjetër marrëveshje, pas asaj me Jurgen Klopp. James Milner është ...
Indeks Online | 13-Dec-2019 19:52
Veterani anglez i futbollit, James Milner, ka nënshkruar kontratë të re me Liverpool. Liderët e Premierligës, Liverpool, kanë mbyllur me sukses edhe një tjetër marrëveshje, pas asaj me Jurgen Klopp. James Milner është ...

ZYRTARE: Milner rinovon me Liverpool
Liderët e Premierligës, Liverpool, kanë mbyllur me sukses edhe një tjetër marrëveshje, pas asaj me Jurgen Klopp. James Milner është njeriu që ka nënshkruar kontratën e re me ‘Reds’, pasi kontrata e tij po afronte me ...
Lajminet | 13-Dec-2019 19:07
Liderët e Premierligës, Liverpool, kanë mbyllur me sukses edhe një tjetër marrëveshje, pas asaj me Jurgen Klopp. James Milner është njeriu që ka nënshkruar kontratën e re me ‘Reds’, pasi kontrata e tij po afronte me ...

Gerard rinovon me Rangers deri më 2024 Gerrard ka rinovuar kontratën me Rangers deri më 2024. Kualifikimi në Europa League në një grup të vështirë me skuadra si Porto, Feyenoord dhe Young Boys, por edhe ecuria e mirë në kampionat me...
Gerrard ka rinovuar kontratën me Rangers deri më 2024. Kualifikimi në Europa League në një grup të vështirë me skuadra si Porto, Feyenoord dhe Young Boys, por edhe ecuria e mirë në kampionat me Rangers që është në luftë ...
Kosova Sot | 13-Dec-2019 17:34
Gerrard ka rinovuar kontratën me Rangers deri më 2024. Kualifikimi në Europa League në një grup të vështirë me skuadra si Porto, Feyenoord dhe Young Boys, por edhe ecuria e mirë në kampionat me Rangers që është në luftë ...

Gerard rinovon me Rangers deri më 2024
Gerrard ka rinovuar kontratën me Rangers deri më 2024 Kualifikimi në Europa League në një grup të vështirë me skuadra si Porto, Feyenoord dhe Young Boys, por edhe ecuria e mirë në kampionat me Rangers që është në luftë ...
Gazeta Express | 13-Dec-2019 17:31
Gerrard ka rinovuar kontratën me Rangers deri më 2024 Kualifikimi në Europa League në një grup të vështirë me skuadra si Porto, Feyenoord dhe Young Boys, por edhe ecuria e mirë në kampionat me Rangers që është në luftë ...

Kloppi më i miri i muajit nëntor në Premierligë
Trajneri i Liverpool, Jurgen Klopp, ka marrë një tjetër çmim individual. Jurgen Klopp është shpallur trajneri më i mirë i muajit nëntor, në kampionatin elitar anglez, Premierligë, përcjell lajmi.net. Këtë çmim trajneri ...
EkonomiaOnline | 13-Dec-2019 17:22
Trajneri i Liverpool, Jurgen Klopp, ka marrë një tjetër çmim individual. Jurgen Klopp është shpallur trajneri më i mirë i muajit nëntor, në kampionatin elitar anglez, Premierligë, përcjell lajmi.net. Këtë çmim trajneri ...

Klopp më i miri i muajit nëntor në Premierligë
Jurgen Klopp është shpallur trajneri më i mirë i muajit nëntor, në kampionatin elitar anglez, Premierligë, përcjell . Këtë çmim trajneri gjerman e ka pranuar pasi udhëhoqi skuadrën e tij drejt katër fitoreve në ...
Lajminet | 13-Dec-2019 17:17
Jurgen Klopp është shpallur trajneri më i mirë i muajit nëntor, në kampionatin elitar anglez, Premierligë, përcjell . Këtë çmim trajneri gjerman e ka pranuar pasi udhëhoqi skuadrën e tij drejt katër fitoreve në ...

16:25 Klopp dhe Mane, më të mirët në Premierligë Janë dhuruar çmimet për më...
Janë dhuruar çmimet për më të mirë e muajit nëntor në Premierligë. Natyrisht, këto çmime shkuan për njerëzit e Liverpoolit, që po shkëlqen sezonin 2019/20. Jurgen Klopp u vlerësua si trajneri më i mirë për muajin ...
Kosova Sot | 13-Dec-2019 16:29
Janë dhuruar çmimet për më të mirë e muajit nëntor në Premierligë. Natyrisht, këto çmime shkuan për njerëzit e Liverpoolit, që po shkëlqen sezonin 2019/20. Jurgen Klopp u vlerësua si trajneri më i mirë për muajin ...

Klopp dhe Mane, më të mirët në Premierligë
Janë dhuruar çmimet për më të mirë e muajit nëntor në Premierligë Natyrisht, këto çmime shkuan për njerëzit e Liverpoolit, që po shkëlqen sezonin 2019/20, raporton Gazeta Express. Jurgen Klopp u vlerësua si trajneri më ...
Gazeta Express | 13-Dec-2019 16:22
Janë dhuruar çmimet për më të mirë e muajit nëntor në Premierligë Natyrisht, këto çmime shkuan për njerëzit e Liverpoolit, që po shkëlqen sezonin 2019/20, raporton Gazeta Express. Jurgen Klopp u vlerësua si trajneri më ...

Klopp: Rinovimi im me Liverpoolin është lajm i mirë për shumë njerëz, por jo për të gjithë
Jurgen Klopp ka folur pas rinovimit të kontratës së tij edhe për shumë vite me Liverpoolin. Gjermani ndihet i lumtur me rinovimin e kontratës deri në vitin 2024 dhe thotë se ky rinovim vjen pas bashkëpunimit perfekt mes ...
E Dua Sportin | 13-Dec-2019 16:01
Jurgen Klopp ka folur pas rinovimit të kontratës së tij edhe për shumë vite me Liverpoolin. Gjermani ndihet i lumtur me rinovimin e kontratës deri në vitin 2024 dhe thotë se ky rinovim vjen pas bashkëpunimit perfekt mes ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved