ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/01/2020 16:14

Blindohet stadiumi, një “ushtri” me stjuardë dhe policë për derbin e kryeqytetit

Blindohet stadiumi, një “ushtri” me stjuardë dhe policë për derbin e kryeqytetit
Ngjarjet e derbit të fundit, ku pati një sherr masiv para takimit mes dy tifozërive, janë pamje që askush nuk dëshiron që të përsëriten. Në radhë të parë klubet, të cilat pësojnë dëme të konsiderueshme financiare në ...
BalkanWeb | 12-Dec-2019 20:28
Ngjarjet e derbit të fundit, ku pati një sherr masiv para takimit mes dy tifozërive, janë pamje që askush nuk dëshiron që të përsëriten. Në radhë të parë klubet, të cilat pësojnë dëme të konsiderueshme financiare në ...

Blindohet stadiumi, një “ushtri” me stjuardë dhe policë për derbin e kryeqytetit
Ngjarjet e derbit të fundit, ku pati një sherr masiv para takimit mes dy tifozërive, janë pamje që askush nuk dëshiron që të përsëriten. Në radhë të parë klubet, të cilat pësojnë dëme të konsiderueshme financiare në ...
GazetaTema | 12-Dec-2019 22:00
Ngjarjet e derbit të fundit, ku pati një sherr masiv para takimit mes dy tifozërive, janë pamje që askush nuk dëshiron që të përsëriten. Në radhë të parë klubet, të cilat pësojnë dëme të konsiderueshme financiare në ...

Partizani e konfirmon zyrtarisht! Janë shitur 17.500 bileta, stadiumi po shkon drejt “sold out”-it
Pak çaste më parë “Balkanweb” njoftoi të dhënat për numrin e biletave të shitura për derbin Partizani-Tirana, ndërsa edhe klubi i Partizani ka njoftuar zyrtarisht shifrat e biletave të shitura ditën e sotme. Janë 17 ...
BalkanWeb | 12-Dec-2019 19:33
Pak çaste më parë “Balkanweb” njoftoi të dhënat për numrin e biletave të shitura për derbin Partizani-Tirana, ndërsa edhe klubi i Partizani ka njoftuar zyrtarisht shifrat e biletave të shitura ditën e sotme. Janë 17 ...

17 mijë bileta të shitura! Derbi në “Air Albania” ka çmendur kryeqytetin!
Trendi u pa që në orët e para të mëngjesit të ditës së sotme. Rradhë të gjata në të gjitha pikat e shitjes me tifozë që nxitonin për të siguruar një biletë për derbin e madh të kryeqytetit, Partizani-Tirana, që do të ...
BalkanWeb | 12-Dec-2019 17:54
Trendi u pa që në orët e para të mëngjesit të ditës së sotme. Rradhë të gjata në të gjitha pikat e shitjes me tifozë që nxitonin për të siguruar një biletë për derbin e madh të kryeqytetit, Partizani-Tirana, që do të ...

Derbi i kryeqytetit, avullojnë 17. 500 bileta, Partizani: Interes i jashtëzakonshëm
Vijon me ritme të jashtëzakonshme shitja e biletave për të parë derbin Partizani-Tirana që do të luhet nesër në orën 19:00 në “Air Albania Stadium”. Klubi i kuq ka njoftuar se deri më tani janë shitur 17. 500 bileta, ...
GazetaTema | 12-Dec-2019 19:27
Vijon me ritme të jashtëzakonshme shitja e biletave për të parë derbin Partizani-Tirana që do të luhet nesër në orën 19:00 në “Air Albania Stadium”. Klubi i kuq ka njoftuar se deri më tani janë shitur 17. 500 bileta, ...

Çmenduri për derbin në stadiumin e ri, shiten deri tani 17 mijë e 500 bileta
Interes i madh për të ndjekur nga afër derbin e kryeqytetit Partizani-Tirana. Ndeshja historike mes dy prej klubeve më në zë të futbollit shqiptar do të luhet në stadiumin e ri kombëtar “Air Albania Stadium” dhe kjo gjë ...
VizionPlus | 12-Dec-2019 21:34
Interes i madh për të ndjekur nga afër derbin e kryeqytetit Partizani-Tirana. Ndeshja historike mes dy prej klubeve më në zë të futbollit shqiptar do të luhet në stadiumin e ri kombëtar “Air Albania Stadium” dhe kjo gjë ...

“Nuk po luan Liverpooli me Tiranën”, parashikimet e derbit në Pressing
Emisioni “Pressing” është drejt fundit për ditën e sotme dhe të ftuarit në studio, dhanë parashikimet e tyre për ndeshjen derbi mes Partizanit dhe Tiranës. Starova tha batutën më të bukur, ndërsa as Gëzdari nuk mbeti ...
ABCNews | 13-Dec-2019 00:03
Emisioni “Pressing” është drejt fundit për ditën e sotme dhe të ftuarit në studio, dhanë parashikimet e tyre për ndeshjen derbi mes Partizanit dhe Tiranës. Starova tha batutën më të bukur, ndërsa as Gëzdari nuk mbeti ...

Frikë nga incidentet: A do ta kalojë derbi i kryeqytetit provën e zjarrtë në “Air Albania”?
Partizani-Tirana, ose ndeshja më e madhe e futbollit shqiptar do të luhet në “Air Albania”, duke e ngjitur sfidën në platenë më të lartë të sportit tonë. Në fakt, derbi kthehet në habitatin e tij, sepse kjo ndeshje ...
GazetaTema | 12-Dec-2019 18:12
Partizani-Tirana, ose ndeshja më e madhe e futbollit shqiptar do të luhet në “Air Albania”, duke e ngjitur sfidën në platenë më të lartë të sportit tonë. Në fakt, derbi kthehet në habitatin e tij, sepse kjo ndeshje ...

Marini: Lerda ka një dilemë, trajnerët s’duhet të merren me merkato
Elton Marini, menaxheri i njohur dhe ish-sulmues i Partizanit, është pjesë e panelit të emisionit “Pressing” në Abc News sonte. “Do ishte zhgënjim nëse tifozët vijnë prej faktit që nuk ishin në ndeshjen e me Francën. ...
ABCNews | 12-Dec-2019 23:57
Elton Marini, menaxheri i njohur dhe ish-sulmues i Partizanit, është pjesë e panelit të emisionit “Pressing” në Abc News sonte. “Do ishte zhgënjim nëse tifozët vijnë prej faktit që nuk ishin në ndeshjen e me Francën. ...

“Ha dru dhe merre trajnerin e ri”, Gëzdari “thumba” Tiranës dhe Partizanit
Edmond Gëzdari, trajneri me eksperiencë i shumë klubeve në vendin tonë, është pjesë e panelit të emisionit “Pressing” në ABC News. Ai ka këshilluar Tiranën për derbin me Partizanin, skuadër që sipas tij, me sulmin që ka ...
ABCNews | 12-Dec-2019 23:33
Edmond Gëzdari, trajneri me eksperiencë i shumë klubeve në vendin tonë, është pjesë e panelit të emisionit “Pressing” në ABC News. Ai ka këshilluar Tiranën për derbin me Partizanin, skuadër që sipas tij, me sulmin që ka ...

Riza: Lojtarë tekanjozë te Tirana, u tentua rikthimi i Memës
Florian Riza, si çdo të enjte është pjesë e panelit të emisionit “Pressing” në Abc News. Derbi është tema kryesore e diskutimit të mbrëmjes, sikurse edhe masat e sigurisë për një ndeshje të nivelit të tillë. “200 forca ...
ABCNews | 12-Dec-2019 23:24
Florian Riza, si çdo të enjte është pjesë e panelit të emisionit “Pressing” në Abc News. Derbi është tema kryesore e diskutimit të mbrëmjes, sikurse edhe masat e sigurisë për një ndeshje të nivelit të tillë. “200 forca ...

Starova: Lerda e sheh shumë mirë tabelën, Partizani ka një avantazh
Sulejman Starova është nga të paktët persona që i njeh shumë mirë të dyja skuadrat e kryeqytetit, Partizanin dhe Tiranën. Një ditë para derbit, Starova është i ftuar në “Pressing”, në ABC News, aty ku ka folur për ...
ABCNews | 12-Dec-2019 23:18
Sulejman Starova është nga të paktët persona që i njeh shumë mirë të dyja skuadrat e kryeqytetit, Partizanin dhe Tiranën. Një ditë para derbit, Starova është i ftuar në “Pressing”, në ABC News, aty ku ka folur për ...

Gaz Demi: Askush nuk bën ç’të doje me Partizanin, jemi më të fortë se vjet
Nesër luhet derbi i kryeqytetit. Dueli i shumëpritur luhet në “Air Albania Stadium”, aty ku pritet të krijohet një atmosferë elektrizuese. “Demat” do të tentojnë fitoren e radhës në përballjen e përjetshme, aty ku ...
GazetaTema | 12-Dec-2019 16:45
Nesër luhet derbi i kryeqytetit. Dueli i shumëpritur luhet në “Air Albania Stadium”, aty ku pritet të krijohet një atmosferë elektrizuese. “Demat” do të tentojnë fitoren e radhës në përballjen e përjetshme, aty ku ...

Hoxha: Partizani ka grup të plotë, nuk e mendoja kurrë që Tirana…
Artan Hoxha ka folur në studiot e ABC News, në emisionin “Pressing”, për derbin mes Partizanit dhe Tiranës, dënimet e presidentëve të klubeve disa vite më parë, çmimet në “Air Albania” dhe problemet me sigurinë në ...
ABCNews | 12-Dec-2019 23:03
Artan Hoxha ka folur në studiot e ABC News, në emisionin “Pressing”, për derbin mes Partizanit dhe Tiranës, dënimet e presidentëve të klubeve disa vite më parë, çmimet në “Air Albania” dhe problemet me sigurinë në ...

Gëzdari: Derbi i ditëve të sotme, lozonjar! E zbukurojnë tifozët
Edmond Gëzdari, trajneri me eksperiencë i shumë klubeve në vendin tonë, është pjesë e panelit të emisionit “Pressing” në ABC Neës. “Derbi edhe te stadiumi Dinamo është njëlloj. Dy tifozeritë nuk i vëmë dot bashkë. Këtu ...
ABCNews | 12-Dec-2019 23:00
Edmond Gëzdari, trajneri me eksperiencë i shumë klubeve në vendin tonë, është pjesë e panelit të emisionit “Pressing” në ABC Neës. “Derbi edhe te stadiumi Dinamo është njëlloj. Dy tifozeritë nuk i vëmë dot bashkë. Këtu ...

Starova: Në derbi janë të tre rezultatet, do të ndikojnë mungesat
Sulejman Starova është nga të paktët persona që i njeh shumë mirë të dyja skuadrat e kryeqytetit, Partizanin dhe Tiranën. Një ditë para derbit, Starova është i ftuar në “Pressing”, në ABC News, aty ku ka folur për ...
ABCNews | 12-Dec-2019 22:48
Sulejman Starova është nga të paktët persona që i njeh shumë mirë të dyja skuadrat e kryeqytetit, Partizanin dhe Tiranën. Një ditë para derbit, Starova është i ftuar në “Pressing”, në ABC News, aty ku ka folur për ...

Starova: Derbi spektakël pa nivel teknik, tribunat janë problem
Sulejman Starova, i ftuar në ABC News në emisionin “Pressing”, foli për derbin e së premtes mes Partizanit dhe Tiranës. Në fjalën e tij, trajneri i njohur preku disa tematika rreth derbit të kryeqytetit. “Ky derbi ka ...
ABCNews | 12-Dec-2019 22:39
Sulejman Starova, i ftuar në ABC News në emisionin “Pressing”, foli për derbin e së premtes mes Partizanit dhe Tiranës. Në fjalën e tij, trajneri i njohur preku disa tematika rreth derbit të kryeqytetit. “Ky derbi ka ...

Hoxha: Ky derbi ndryshe, shitja e biletave mbetet problematike
Gazetari i njohur, Artan Hoxha, është i ftuar në “Pressing”, në ABC News, aty ku ka folur për derbin e kryeqytetit mes Partizanit dhe Tiranës. Në fjalën e tij, Hoxha u shpreh: “Që në momentin kur ka nisur shitja e ...
ABCNews | 12-Dec-2019 22:36
Gazetari i njohur, Artan Hoxha, është i ftuar në “Pressing”, në ABC News, aty ku ka folur për derbin e kryeqytetit mes Partizanit dhe Tiranës. Në fjalën e tij, Hoxha u shpreh: “Që në momentin kur ka nisur shitja e ...

Trajneri që u grind me Lerdën zbulon arsyen përse Tirana nuk fiton në derbi: Partizani ka Gazmend Demin
Luhet derbi i kryeqytetit dhe e gjithë vëmendja është aty. Partizani e Tirana sfidohen në 90 minuta emocionuese, ku pozicionet e skuadrave dhe pikët e diferencës nuk kanë rëndësi. Bardheblutë nuk fitojnë një ...
GazetaTema | 12-Dec-2019 15:09
Luhet derbi i kryeqytetit dhe e gjithë vëmendja është aty. Partizani e Tirana sfidohen në 90 minuta emocionuese, ku pozicionet e skuadrave dhe pikët e diferencës nuk kanë rëndësi. Bardheblutë nuk fitojnë një ...

Interesim i jashtëzakonshëm për duelin e Supeligës mes Partizanit e Tiranës
Interesim i jashtëzakonshëm për biletat e ndeshjes mes Partizanit dhe Tiranës. Ka radhë nëpër biletari, ndërsa pritet që numri i tifozëve në “Arenën Air Albania” të jetë mjaft i madh. Bëjnë mirë që të mos vonohen. ...
ABCNews | 12-Dec-2019 22:21
Interesim i jashtëzakonshëm për biletat e ndeshjes mes Partizanit dhe Tiranës. Ka radhë nëpër biletari, ndërsa pritet që numri i tifozëve në “Arenën Air Albania” të jetë mjaft i madh. Bëjnë mirë që të mos vonohen. ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved