ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/01/2020 08:51

New York Times zgjedh “Sweet but Psycho” të Ava Max ndër këngët më të mira për vitin 2019

New York Times zgjedh “Sweet but Psycho” të Ava Max ndër këngët më të mira për vitin 2019
SHBA Prestigjiozja amerikane “New York Times” në një artikull të sajin ka zgjedhur 54 këngët më të mira për vitin 2019. Në mesin e tyre është edhe “Sweet But Psycho” kënga e artistes me prejardhje shqiptare e cila jeton ...
BalkanWeb | 12-Dec-2019 16:54
SHBA Prestigjiozja amerikane “New York Times” në një artikull të sajin ka zgjedhur 54 këngët më të mira për vitin 2019. Në mesin e tyre është edhe “Sweet But Psycho” kënga e artistes me prejardhje shqiptare e cila jeton ...

Teuta Krasniqi zbulon pak nga ambienti luksoz i shtëpisë së saj, i dekoruar për festat e fundvitit
Aktorja e njohur shqiptare, Teuta Krasniqi, duket se bashkë me familjen e saj janë përfshirë në atmosferën festive të fundvitit. Tashmë çdo gjë në shtëpinë e tyre është dekoruar dhe rregulluar me shumë shije, ashtu siç ...
Telegrafi | 12-Dec-2019 23:45
Aktorja e njohur shqiptare, Teuta Krasniqi, duket se bashkë me familjen e saj janë përfshirë në atmosferën festive të fundvitit. Tashmë çdo gjë në shtëpinë e tyre është dekoruar dhe rregulluar me shumë shije, ashtu siç ...

Genc Prelvukaj me dedikim romantik ndaj Enit: Jashtë dritareve borë e bardhë, brenda ngrohtësi që vjen nga sytë e saj
Këngëtari i njohur Genc Prelvukaj, duket se po e shijon pafund lidhjen me këngëtaren nga Shqipëria, Eni Koçi. Ata janë shumë të dashur dhe të ndjekur nga publiku në rrjetet sociale, përmes së cilave shpesh ndajnë me ...
Telegrafi | 12-Dec-2019 21:36
Këngëtari i njohur Genc Prelvukaj, duket se po e shijon pafund lidhjen me këngëtaren nga Shqipëria, Eni Koçi. Ata janë shumë të dashur dhe të ndjekur nga publiku në rrjetet sociale, përmes së cilave shpesh ndajnë me ...

Nora dhe Era Istrefi vendosin t’i japin të ardhurat e koncertit të ardhshëm për të prekurit nga tërmetet në Shqipëri
Këngëtaret e njohura të estradës, motrat Nora dhe Era Istrefi këtë të premte do të performojnë në Tiranë. Ato kanë bërë të ditur se fitimet e nxjerra nga ky koncert do të shkojnë në ndihmë të të prekurve nga tërmetet e ...
Telegrafi | 12-Dec-2019 20:39
Këngëtaret e njohura të estradës, motrat Nora dhe Era Istrefi këtë të premte do të performojnë në Tiranë. Ato kanë bërë të ditur se fitimet e nxjerra nga ky koncert do të shkojnë në ndihmë të të prekurve nga tërmetet e ...

Dafina Zeqiri flet për linjat trupore: Për të gjithë ata që mendojnë se vuaj urie, unë ha katër herë në ditë
Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, është duke shijuar së fundmi disa ditë të mira pushimi në ishujt Maldive. Ajo shquhet për linjat trupore të cilat nuk heziton t’i ekspozojë në thuajse çdo paraqitje të saj ...
Telegrafi | 12-Dec-2019 19:54
Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, është duke shijuar së fundmi disa ditë të mira pushimi në ishujt Maldive. Ajo shquhet për linjat trupore të cilat nuk heziton t’i ekspozojë në thuajse çdo paraqitje të saj ...

Ngjyra që do ta shënojë vitin 2020: Nuanca mbretërore e cila krijon siguri në jetë!
Instituti i Ngjyrave Pantone ka zbuluar që vitin 2020 do ta shënojë ngjyra e kaltër klasike Fjala është për nuancën jashtëkohore (Classic Blue 19-4052), e cila është elegante në thjeshtësinë e saj, transmeton Telegrafi. ...
Telegrafi | 12-Dec-2019 19:54
Instituti i Ngjyrave Pantone ka zbuluar që vitin 2020 do ta shënojë ngjyra e kaltër klasike Fjala është për nuancën jashtëkohore (Classic Blue 19-4052), e cila është elegante në thjeshtësinë e saj, transmeton Telegrafi. ...

Ditë e rëndësishme në Mbretërinë e Bashkuar: Dua dhe Rita u bëjnë thirrje qytetarëve britanikë që të dalin në zgjedhje dhe të votojnë
Votuesit britanikë zgjedhin kanë votuar sot (e enjte) qeverinë e re – për herë të dytë qëkur Mbretëria e Bashkuar votoi për Brexit-in, apo daljen nga Bashkimi Evropian. Gjatë fushatës, Brexit-i pashmangshëm ka qenë lart ...
Telegrafi | 12-Dec-2019 19:21
Votuesit britanikë zgjedhin kanë votuar sot (e enjte) qeverinë e re – për herë të dytë qëkur Mbretëria e Bashkuar votoi për Brexit-in, apo daljen nga Bashkimi Evropian. Gjatë fushatës, Brexit-i pashmangshëm ka qenë lart ...

New York Times vlerëson artisten shqiptare
Prestigjiozja amerikane “New York Times” në një artikull të sajin ka zgjedhur 54 këngët më të mira të vitit 2019. Në mesin e tyre është edhe “Sweet But Psycho” – kënga e artistes me prejardhje shqiptare e cila jeton dhe ...
Telegraf | 12-Dec-2019 15:18
Prestigjiozja amerikane “New York Times” në një artikull të sajin ka zgjedhur 54 këngët më të mira të vitit 2019. Në mesin e tyre është edhe “Sweet But Psycho” – kënga e artistes me prejardhje shqiptare e cila jeton dhe ...

Gresa Behluli sjell një potpuri të veçantë moderne për fundvit
Këngëtarja e njohur shqiptare, Gresa Behluli, ka sjell një potpuri këngësh interesante për festat e fundvitit. Në kuadër të xhirimeve për Vitin e Ri, këngëtarja ka përgatitur një interpretim të veçantë të disa këngëve ...
Telegrafi | 12-Dec-2019 18:33
Këngëtarja e njohur shqiptare, Gresa Behluli, ka sjell një potpuri këngësh interesante për festat e fundvitit. Në kuadër të xhirimeve për Vitin e Ri, këngëtarja ka përgatitur një interpretim të veçantë të disa këngëve ...

Getinjo ka të stampuar në xhaketën e tij emblemën e UÇK-së
Reperi i njohur Getinjo është një emër mjaft i ndjekur nga fansat në rrjetet sociale. Ai shpesh ndan me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme, apo aktivitetet muzikore. View this post on Instagram ...
Telegrafi | 12-Dec-2019 17:18
Reperi i njohur Getinjo është një emër mjaft i ndjekur nga fansat në rrjetet sociale. Ai shpesh ndan me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme, apo aktivitetet muzikore. View this post on Instagram ...

Morena Taraku paralajmëron këngën e re
Morena Taraku me postimin e bërë në Instagram ka gëzuar fansat e saj, këngëtarja së shpejti vjen me një projekt të ri, shkruan . Në imazhin ku u shfaq tejet atraktive ajo njoftoi se do vjen me një tjetër solo këndim, ...
Lajminet | 22-Sep-2019 16:44
Morena Taraku me postimin e bërë në Instagram ka gëzuar fansat e saj, këngëtarja së shpejti vjen me një projekt të ri, shkruan . Në imazhin ku u shfaq tejet atraktive ajo njoftoi se do vjen me një tjetër solo këndim, ...

Albin Kurti bën dallime rajonale, nuk thotë ‘Distria e Kosovës’ por e Pejës
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti ende pa ardhur në qeveri ka filluar të shfaq shenja të ndarësisë. Ai përmes një postimi në Instagram, ku ka uruar Distria Krasniqin që u bë kampione në Kinë, ka bërë dallime ...
Indeks Online | 12-Dec-2019 23:42
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti ende pa ardhur në qeveri ka filluar të shfaq shenja të ndarësisë. Ai përmes një postimi në Instagram, ku ka uruar Distria Krasniqin që u bë kampione në Kinë, ka bërë dallime ...

Zaimina rrëmben vëmendjen e fansave me një fotografi atraktive me robdeshambër
Këngëtarja e njohur shqiptare, Zaimina Vasjari, është mjaft aktive dhe e ndjekur nga fansat në rrjetet sociale. Shpesh, ajo ndan me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme, gjersa nuk mungojnë herë ...
Telegrafi | 12-Dec-2019 16:45
Këngëtarja e njohur shqiptare, Zaimina Vasjari, është mjaft aktive dhe e ndjekur nga fansat në rrjetet sociale. Shpesh, ajo ndan me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme, gjersa nuk mungojnë herë ...

Ava Max lanson projektin e ri muzikor “Salt”
Viti që po lëmë pas ka qenë mjaft i suksesshëm për këngëtaren shqiptare, Ava Max. Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare ka paralajmëruar se shumë shpejt do të sjell albumin e saj më ri, ndërsa fillimisht ajo ka ...
Indeks Online | 12-Dec-2019 23:42
Viti që po lëmë pas ka qenë mjaft i suksesshëm për këngëtaren shqiptare, Ava Max. Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare ka paralajmëruar se shumë shpejt do të sjell albumin e saj më ri, ndërsa fillimisht ajo ka ...

Genci i dashuruar marrëzisht në Enin, i bën dedikimi romantik
Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi më nuk e fshehin dashurinë që kanë me njëri-tjetrin. Prandaj, edhe dedikimit romantik janë të shumta në rrjetet sociale, një i tillë ka ardhur këtë herë nga Genci, shkruan Indeksonline. Çifti ...
Indeks Online | 12-Dec-2019 23:21
Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi më nuk e fshehin dashurinë që kanë me njëri-tjetrin. Prandaj, edhe dedikimit romantik janë të shumta në rrjetet sociale, një i tillë ka ardhur këtë herë nga Genci, shkruan Indeksonline. Çifti ...

Melinda nuk i ndal imazhet joshëse nga fotosesioni i ri
Melinda Ademi ka ndarë me ndjekësit disa imazhe të reja, në të cilat shfaqet atraktive në kostumin blu, shkruan . Me këtë fotosesion, ajo ka paralajmëruar projektin e ri muzikor, titulli i të cilit do të jetë “Karma”. ...
Lajminet | 12-Dec-2019 22:03
Melinda Ademi ka ndarë me ndjekësit disa imazhe të reja, në të cilat shfaqet atraktive në kostumin blu, shkruan . Me këtë fotosesion, ajo ka paralajmëruar projektin e ri muzikor, titulli i të cilit do të jetë “Karma”. ...

Noizy kujton kohën kur ushtronte sportin e boksit
U bë tash e një kohë që Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi kanë zyrtarizuar romancën e tyre të komentuar nga portalet për një kohë të gjatë. E duket se pas një kohe së bashku, kohëpas kohe reflektimet për dashurinë nuk ...
GazetaBlic | 12-Dec-2019 21:57
U bë tash e një kohë që Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi kanë zyrtarizuar romancën e tyre të komentuar nga portalet për një kohë të gjatë. E duket se pas një kohe së bashku, kohëpas kohe reflektimet për dashurinë nuk ...

Xhensila Myrtezaj plot sharm në këtë paraqitje
Xhensila Myrtezaj ka ndarë me ndjekësit një imazh të ri, në të cilin duket shumë joshëse, shkruan . E veshur me një minifund dhe xhaketë, këngëtarja po mbante një trëndafil të bardhë në duar, teksa pozoi pranë lodrave ...
Lajminet | 12-Dec-2019 21:49
Xhensila Myrtezaj ka ndarë me ndjekësit një imazh të ri, në të cilin duket shumë joshëse, shkruan . E veshur me një minifund dhe xhaketë, këngëtarja po mbante një trëndafil të bardhë në duar, teksa pozoi pranë lodrave ...

Genci vjen me foton më romantike të këtij viti
Reperi Genc Prelvukaj ka postaur një fotografi tepër romantike me të fejuarën e tij Eni Koçi Çifti tashmë kanë më shumë se një vit në lidhje dhe duket se ajo është duke shkuar shumë mirë. View this post on Instagram ...
InFokusi | 12-Dec-2019 21:45
Reperi Genc Prelvukaj ka postaur një fotografi tepër romantike me të fejuarën e tij Eni Koçi Çifti tashmë kanë më shumë se një vit në lidhje dhe duket se ajo është duke shkuar shumë mirë. View this post on Instagram ...

Genc Prelvukaj me dedikim romantik ndaj Enit: Jashtë dritareve borë e bardhë, brenda ngrohtësi që vjen nga sytë e saj
Ata janë shumë të dashur dhe të ndjekur nga publiku në rrjetet sociale, përmes së cilave shpesh ndajnë me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme. View this post on......
Zeri | 12-Dec-2019 21:42
Ata janë shumë të dashur dhe të ndjekur nga publiku në rrjetet sociale, përmes së cilave shpesh ndajnë me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme. View this post on......

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved