ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/01/2020 02:37

Bllokimi i KED-së/ Dvorani reagon pas presidencës: Kam zgjedhur të mos përfshihem në lojërat mediatike

Bllokimi i KED-së/ Dvorani reagon pas presidencës: Kam zgjedhur të mos përfshihem në lojërat mediatike
Përmes një deklarate për mediat në faqen zyrtare të KED-së, kreu i saj, Ardian Dvorani ka reaguar ndaj presidencës sa i takon komentit të saj mbi bllokimin e KED-së nëse Dvorani merret si i pandehur.
Top Channel | 12-Dec-2019 17:09
Përmes një deklarate për mediat në faqen zyrtare të KED-së, kreu i saj, Ardian Dvorani ka reaguar ndaj presidencës sa i takon komentit të saj mbi bllokimin e KED-së nëse Dvorani merret si i pandehur.

“Dvoran, ruaj qetësinë dhe mblidh mendjen!” Pas kreut të KED-së reagon sërish Tedi Blushi
Fill pas deklaratës për mediat në faqen zyrtare të KED-së, ku kreu i saj, Ardian Dvorani iu përgjigj komentit të presidencës sa i takon bllokimit ose jo të KED-së në rast se Dvorani merret si i pandehur; ka reaguar ...
Top Channel | 12-Dec-2019 17:09
Fill pas deklaratës për mediat në faqen zyrtare të KED-së, ku kreu i saj, Ardian Dvorani iu përgjigj komentit të presidencës sa i takon bllokimit ose jo të KED-së në rast se Dvorani merret si i pandehur; ka reaguar ...

REAGIMI/ Meta i “vërsul” Blushin, Dvoranit: Publikimi i videove nuk ka filluar akoma
Fill pas deklaratës për mediat në faqen zyrtare të KED-së, ku kreu i saj, Ardian Dvorani iu përgjigj komentit të presidencës sa i takon bllokimit ose jo të KED-së në rast se Dvorani merret si i pandehur; ka reaguar ...
GazetaTema | 12-Dec-2019 16:51
Fill pas deklaratës për mediat në faqen zyrtare të KED-së, ku kreu i saj, Ardian Dvorani iu përgjigj komentit të presidencës sa i takon bllokimit ose jo të KED-së në rast se Dvorani merret si i pandehur; ka reaguar ...

Akuza e fortë e Doris Pack: BE të hetojë skandalin “Dvorani”. Me paratë e BE Rama po kap drejtësinë
Kryetarja e Forumit të Gruas në Partitë Popullore Europiane, Doris Pack ka reaguar për shkeljet ligjore të kreut të KED, Ardian Dvorani. Pack ka publikuar në adresën personale në Twitter videon informuese të ...
Telegraf | 12-Dec-2019 20:06
Kryetarja e Forumit të Gruas në Partitë Popullore Europiane, Doris Pack ka reaguar për shkeljet ligjore të kreut të KED, Ardian Dvorani. Pack ka publikuar në adresën personale në Twitter videon informuese të ...

“Dvoran ruaj qetësinë dhe mblidh mendjen”, Presidenca: Bën mirë t’i publikosh vetë i pari të gjitha provat dhe videot!
TIRANË Presidenca i përgjigjet ‘dhëmbë për dhëmbë’ kreut të KED Ardian Dvorani. Zëdhënësi i Presidentit të Republikës Tedi Blushi i kërkon kreut të KED të ruajtë qetësinë dhe të mbledhë mendjen. Më pas i lutet të mos ...
BalkanWeb | 12-Dec-2019 16:28
TIRANË Presidenca i përgjigjet ‘dhëmbë për dhëmbë’ kreut të KED Ardian Dvorani. Zëdhënësi i Presidentit të Republikës Tedi Blushi i kërkon kreut të KED të ruajtë qetësinë dhe të mbledhë mendjen. Më pas i lutet të mos ...

Meta publikon videon kundër Dvoranit në anglisht: Mbrojtja e Kushtetutës, detyrë mbi detyrat
Pas qëndrimit të mbajtur nga kreu I KED, presidenti Meta ka psostuar sërish në Facebook videon e parë kur tregon një pjesë të shkeljeve kushtetuese të bëra prej Dvoranit. Meta e ka publikuar kësaj here videon në ...
VizionPlus | 12-Dec-2019 17:01
Pas qëndrimit të mbajtur nga kreu I KED, presidenti Meta ka psostuar sërish në Facebook videon e parë kur tregon një pjesë të shkeljeve kushtetuese të bëra prej Dvoranit. Meta e ka publikuar kësaj here videon në ...

Dvorani i përgjigjet Presidencës: Bllokimi i KED-së s’mund të ndodhë, çështjet e rendit të ditës s’janë kokrra mollësh
Kreu i Këshillit të Emërimeve në Drejtësi Ardian Dvorani i përgjigjet Presidencës. Në një deklaratë për mediat në faqen zyrtare të KED, Dvorani thotë se do vazhdojë të ushtroj deri në fund kompetencat dhe se nuk ka lënë ...
GazetaTema | 12-Dec-2019 16:27
Kreu i Këshillit të Emërimeve në Drejtësi Ardian Dvorani i përgjigjet Presidencës. Në një deklaratë për mediat në faqen zyrtare të KED, Dvorani thotë se do vazhdojë të ushtroj deri në fund kompetencat dhe se nuk ka lënë ...

Zëdhënësi i Metës mesazh kreut të KED: ‘Dvoran ruaj qetësinë me videot se publikimi i tyre nuk ka filluar akoma’
Zëdhënësi i Presidentit Meta, i është përgjigjur kreut të KED, Ardian Dvoranit, pasi ky i fundit tha në një dalje publike tha se ‘i sjell në vëmendje “sqaruesit”, që çështjet e rendit të ditës së një mbledhjeje nuk janë ...
Telegraf | 12-Dec-2019 16:51
Zëdhënësi i Presidentit Meta, i është përgjigjur kreut të KED, Ardian Dvoranit, pasi ky i fundit tha në një dalje publike tha se ‘i sjell në vëmendje “sqaruesit”, që çështjet e rendit të ditës së një mbledhjeje nuk janë ...

Reagon Dvorani: Nuk kam deklaruar se KED mund të bllokohet
mapo.al Kreu i Këshillit të Emërimeve në Drejtësi, Ardian Dvorani, ka reaguar ndaj deklaratave të zëdhënësit të presidentit Meta, mbi një deklaratë të Dvoranit pas marrjes në pyetje nga prokuroria. Zëdhënësi i ...
Mapo | 12-Dec-2019 16:24
mapo.al Kreu i Këshillit të Emërimeve në Drejtësi, Ardian Dvorani, ka reaguar ndaj deklaratave të zëdhënësit të presidentit Meta, mbi një deklaratë të Dvoranit pas marrjes në pyetje nga prokuroria. Zëdhënësi i ...

Tedi Blushi: Dvoran ruaj qetësinë, publikimi i videove nuk ka filluar akoma
Presidenca I është përgjigjur sërish kreut të KED, Ardian Dvorani pas deklaratave të bëra prej këtij të fundit. Në një postim në Facebook, zëdhënësi I presidentit Ilir Meta, Tedi Blushi teksa I kërkon kreut të KED që të ...
VizionPlus | 12-Dec-2019 16:36
Presidenca I është përgjigjur sërish kreut të KED, Ardian Dvorani pas deklaratave të bëra prej këtij të fundit. Në një postim në Facebook, zëdhënësi I presidentit Ilir Meta, Tedi Blushi teksa I kërkon kreut të KED që të ...

“Do vazhdoj të ushtroj deri në fund kompetencat”, Dvorani i përgjigjet presidencës: Bllokimi i KED nuk mund të ndodhë. Çështjet e rendit të ditës nuk janë kokrra mollësh por…
TIRANË Kreu i Këshillit të Emërimeve në Drejtësi Ardian Dvorani i përgjigjet Presidencës. Në një deklaratë për mediat në faqen zyrtare të KED, Dvorani thotë se do vazhdojë të ushtroj deri në fund kompetencat dhe se nuk ...
BalkanWeb | 12-Dec-2019 16:07
TIRANË Kreu i Këshillit të Emërimeve në Drejtësi Ardian Dvorani i përgjigjet Presidencës. Në një deklaratë për mediat në faqen zyrtare të KED, Dvorani thotë se do vazhdojë të ushtroj deri në fund kompetencat dhe se nuk ...

Meta ‘flet’ me gjuhën e ndërkombëtarëve për Dvoranin: Mbrojtja e Integritetit të Gjykatës Kushtetuese, detyrë mbi detyrat!
Presidenti i Republikës Ilir Meta ka publikuar sërish videon ku në qendër të saj janë akuzat ndaj kreut të KED-së Ardian Dvorani, duke e cilësuar si përgjegjësin kryesor për mosfunksionimin e Gjykatës Kushtetuese. Kreu ...
BalkanWeb | 12-Dec-2019 15:54
Presidenti i Republikës Ilir Meta ka publikuar sërish videon ku në qendër të saj janë akuzat ndaj kreut të KED-së Ardian Dvorani, duke e cilësuar si përgjegjësin kryesor për mosfunksionimin e Gjykatës Kushtetuese. Kreu ...

Presidenca paralajmëron të tjera video për Dvoranin
Zëdhënësi i Presidentit Meta, Tedi Blushi, i është përgjigjur kreut të Emërimeve të Drejtësi, Ardian Dvoranit, duke i kërkuar që të ruaj qetësinë. Blushi ka paralajmëruar Dvoranin që të ketë kujdes me videot se ...
Lapsi | 12-Dec-2019 17:06
Zëdhënësi i Presidentit Meta, Tedi Blushi, i është përgjigjur kreut të Emërimeve të Drejtësi, Ardian Dvoranit, duke i kërkuar që të ruaj qetësinë. Blushi ka paralajmëruar Dvoranin që të ketë kujdes me videot se ...

Padia e Metës për Dvoranin, merret në pyetje edhe Avokatja e Popullit Erinda Ballanca. Nesër Vitore Tusha në Prokurori
Sot në ambientet e Prokurorisë është paraqitur edhe Avokatja e Popullit Erinda Ballanca, e cila do të pyetet për çështjen e Ardian Dvoranit. Avokatja do t’i përgjigjet pyetjeve të prokurorit Alket Mersinaj, jo vetëm për ...
GazetaTema | 12-Dec-2019 13:47
Sot në ambientet e Prokurorisë është paraqitur edhe Avokatja e Popullit Erinda Ballanca, e cila do të pyetet për çështjen e Ardian Dvoranit. Avokatja do t’i përgjigjet pyetjeve të prokurorit Alket Mersinaj, jo vetëm për ...

Padia ndaj Dvoranit, Ilir Meta kërkon Vitore Tushën në krye të KED. Arsyetimi nga Presidenca
Ardian Dvorani iu përgjigj pyetjeve të prokurorisë për gati 3 orë ditën e mërkurë në lidhje me padinë penale të depozituar nga presidenti Meta i cili e akuzon për shpërdorim detyre kreun e KED-së. I pyetur nga gazetarët ...
GazetaTema | 12-Dec-2019 13:10
Ardian Dvorani iu përgjigj pyetjeve të prokurorisë për gati 3 orë ditën e mërkurë në lidhje me padinë penale të depozituar nga presidenti Meta i cili e akuzon për shpërdorim detyre kreun e KED-së. I pyetur nga gazetarët ...

Meta zbulon “pa dashje” planin anti-Dvoran: një “besnike” e tij në krye të KED-it
Presidenca zbuloi “pa dashje” planin për të shtënë në dorë KED-in, Këshillin e Emërimeve në Drejtësi, e kjo pas një përfoljeje mediatike se kjo instancë e lartë, e drejtuar nga Ardian Dvorani, “armiku i betuari” Metës, ...
Tesheshi | 12-Dec-2019 21:18
Presidenca zbuloi “pa dashje” planin për të shtënë në dorë KED-in, Këshillin e Emërimeve në Drejtësi, e kjo pas një përfoljeje mediatike se kjo instancë e lartë, e drejtuar nga Ardian Dvorani, “armiku i betuari” Metës, ...

Doris Pack: Rama po kap drejtësinë me paratë e BE-së
Kryetarja e Forumit të Gruas në Partitë Popullore Europiane, Doris Pack ka reaguar lidhur me shkeljet ligjore të kreut të KED, Ardian Dvorani. Politikania e njohur europiane ka publikuar në profilin e saj zyrtar në ...
Gazeta Express | 12-Dec-2019 20:30
Kryetarja e Forumit të Gruas në Partitë Popullore Europiane, Doris Pack ka reaguar lidhur me shkeljet ligjore të kreut të KED, Ardian Dvorani. Politikania e njohur europiane ka publikuar në profilin e saj zyrtar në ...

Presidenti Meta: Mbrojtja e Integritetit të Gjykatës Kushtetuese, DETYRË MBI DETYRAT!(Video)
Presidenti Ilir Meta publikoi një spot informues lidhur me shkeljet e rënda ligjore të kryetari të Këshillit të Emërimeve në Drejtësi, Ardian Dvroani. Materiali informues, për t’u bërë më të lehtë informimin ...
Telegraf | 12-Dec-2019 15:42
Presidenti Ilir Meta publikoi një spot informues lidhur me shkeljet e rënda ligjore të kryetari të Këshillit të Emërimeve në Drejtësi, Ardian Dvroani. Materiali informues, për t’u bërë më të lehtë informimin ...

SHTJELLUESE/ Dvorani pa video: vërteta ime përballë Metës
Pa video por vetëm me fjalë, kreu i KED-it Adrian Dvorani, i gjendur sërish nën sulmet e Presidencës, ka tentuar të japë versionin e tij mbi çfarë po ndodh. Ai ka reaguar me një sqarim publik, ku, siç mund të vihet re, ...
Tesheshi | 12-Dec-2019 19:18
Pa video por vetëm me fjalë, kreu i KED-it Adrian Dvorani, i gjendur sërish nën sulmet e Presidencës, ka tentuar të japë versionin e tij mbi çfarë po ndodh. Ai ka reaguar me një sqarim publik, ku, siç mund të vihet re, ...

Ardian Dvorani përgjigje presidencës: Nuk dua të përfshihem në lojërat mediatike
Replikat mes presidencës dhe kreut të KED, Ardian Dvorani, po vijojnë prej ditësh. Ky i fundit në një reagim për mediet, tha se ka zgjedhur të jetë më i rezervuar, për të mos u përfshirë në lojërat mediatike. “Gjatë ...
Dritare | 12-Dec-2019 18:39
Replikat mes presidencës dhe kreut të KED, Ardian Dvorani, po vijojnë prej ditësh. Ky i fundit në një reagim për mediet, tha se ka zgjedhur të jetë më i rezervuar, për të mos u përfshirë në lojërat mediatike. “Gjatë ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved