ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/01/2020 08:21

Jari shpjegon pse u emërua Prençi këshilltar për tërmetet

Jari shpjegon pse u emërua Prençi këshilltar për tërmetet
Pas njoftimit të Presidencës për emërimin e këshilltarit për tërmetet, ka pasur shumë reaksion mes demokratëve. Por Jari vendosi t’i sqarojë, pasi e njeh Prençin shumë herët dhe e ka pas vartës: “Të dashur demokratë, ...
GazetaTema | 13-Dec-2019 17:52
Pas njoftimit të Presidencës për emërimin e këshilltarit për tërmetet, ka pasur shumë reaksion mes demokratëve. Por Jari vendosi t’i sqarojë, pasi e njeh Prençin shumë herët dhe e ka pas vartës: “Të dashur demokratë, ...

VIDEO/ U emërua ministër për Rindërtimin, shihni ku ishte Arben Ahmetaj kur mësoi lajmin dhe reagimin e tij
TIRANE Ndërsa drejtonte mbledhjen e komisionit të Ekonomisë, Arben Ahmetaj mori vesh se postin që i ishte ngarkuar për të mbajtur nga sot e në vijim. Ahmetja po drejtonte mbledhjen e komisionit ku diskutohej për ...
BalkanWeb | 13-Dec-2019 16:23
TIRANE Ndërsa drejtonte mbledhjen e komisionit të Ekonomisë, Arben Ahmetaj mori vesh se postin që i ishte ngarkuar për të mbajtur nga sot e në vijim. Ahmetja po drejtonte mbledhjen e komisionit ku diskutohej për ...

Klevi Pojana publikon videon: Ja mesazhi i Ahmetaj për shqiptarët
Anëtari i Kryesisë së LSI, Klevi Pojana ka reaguar për emërimin e Arben Ahmetaj si ministër përgjegjës për rindërtimet nga tërmeti. Në facebook, ai ka publikuar një video të fushatës së Ahmetaj në Gjirokastër, në vitin ...
Telegraf | 13-Dec-2019 21:46
Anëtari i Kryesisë së LSI, Klevi Pojana ka reaguar për emërimin e Arben Ahmetaj si ministër përgjegjës për rindërtimet nga tërmeti. Në facebook, ai ka publikuar një video të fushatës së Ahmetaj në Gjirokastër, në vitin ...

Braimllari: Ahmetaj, një nga ata që di t’i rrjepë mirë qytetarët
Sekretari i Përgjithshëm i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Endrit Braimllari komentoi emërimin e Arben Ahmetajt si ministër Shteti për Rindërtimin. Gjatë një interviste për “FaxNews”, Braimllari e quajti këtë lëvizje ...
Telegraf | 13-Dec-2019 20:46
Sekretari i Përgjithshëm i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Endrit Braimllari komentoi emërimin e Arben Ahmetajt si ministër Shteti për Rindërtimin. Gjatë një interviste për “FaxNews”, Braimllari e quajti këtë lëvizje ...

Meta firmos ndryshimet në qeveri, Arben Ahmetaj dekretohet sërish ministër
Presidenti Ilir Meta dekreton në postimin e Ministrit të shtetit për Rindërtim, Arben Ahmetajn. Emri i Ahmetajt u propozua sot nga kryeministri Edi Rama. Ahmetaj Minister I Shtetit Per Rindertimin Kryeministri Edi Rama ...
BalkanWeb | 13-Dec-2019 15:25
Presidenti Ilir Meta dekreton në postimin e Ministrit të shtetit për Rindërtim, Arben Ahmetajn. Emri i Ahmetajt u propozua sot nga kryeministri Edi Rama. Ahmetaj Minister I Shtetit Per Rindertimin Kryeministri Edi Rama ...

Meta dekreton Ahmetajn si Ministër të shtetit për Rindërtimin
Presidenti Ilir Meta ka dekretuar këtë të premte menjëherë pas emërimit nga Kryeministri Rama, Arben Ahmetajt si ministër i ri i Rindërtimit. Kreu i shtetit ka firmosur propozimin e kryeministrit Rama, i cili vendosi ...
VizionPlus | 13-Dec-2019 16:25
Presidenti Ilir Meta ka dekretuar këtë të premte menjëherë pas emërimit nga Kryeministri Rama, Arben Ahmetajt si ministër i ri i Rindërtimit. Kreu i shtetit ka firmosur propozimin e kryeministrit Rama, i cili vendosi ...

Ahmetaj ministër shteti për Rindërtimin, Berisha: Mëlçitë e qingjit në qafën e ujkut
Presidenti Ilir Meta ka dekretuar sot propozimin e Kryeministri Rama për të emëruar Arben Ahmetaj si ministër Shteti për Rindërtimin e zonave të prekura nga tërmeti tragjik i 26 Nëntorit. Pas këtij vendimi, i ...
Lapsi | 13-Dec-2019 18:39
Presidenti Ilir Meta ka dekretuar sot propozimin e Kryeministri Rama për të emëruar Arben Ahmetaj si ministër Shteti për Rindërtimin e zonave të prekura nga tërmeti tragjik i 26 Nëntorit. Pas këtij vendimi, i ...

Rama i beson Arben Ahmetajt ministrinë për Rindërtimin, PD: Zgjodhi më të korruptuarin
Arben Ahmetaj nga kjo e premte do të jetë ministër i Shtetit për Rindërtimin. Për kryeministrin Rama i gjithë riparimi i dëmeve dhe kompesimi i familjeve të dëmtuara nga tërmeti i 26 nëntorit solli nevojën për hajen e ...
ABCNews | 13-Dec-2019 17:55
Arben Ahmetaj nga kjo e premte do të jetë ministër i Shtetit për Rindërtimin. Për kryeministrin Rama i gjithë riparimi i dëmeve dhe kompesimi i familjeve të dëmtuara nga tërmeti i 26 nëntorit solli nevojën për hajen e ...

Ja si reagon Ben Ahmetaj kur merr vesh emërimin si Ministër për Rindërtimin
Emërimin e tij si Ministër Shteti për Rindërtimin, Arben Ahmetaj e mori përmes një telefonate teksa po drejtonte diskutimet për buxhetin në komisionin e ekonomisë. Nevoja për një ministër të posaçëm shteti për ...
VizionPlus | 13-Dec-2019 15:19
Emërimin e tij si Ministër Shteti për Rindërtimin, Arben Ahmetaj e mori përmes një telefonate teksa po drejtonte diskutimet për buxhetin në komisionin e ekonomisë. Nevoja për një ministër të posaçëm shteti për ...

Ahmetaj ministër i Rindërtimit, Luan Rama: Tani qytetarët do jenë të qetë
Zv.kryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim Luan Rama në një deklaratë për mediat foli sot për vendimin e kryeministrit Edi Rama për të emëruar Arben Ahmetajn si ministrin e Shtetit për Rindërtimin. Lihdur me ...
ABCNews | 13-Dec-2019 15:55
Zv.kryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim Luan Rama në një deklaratë për mediat foli sot për vendimin e kryeministrit Edi Rama për të emëruar Arben Ahmetajn si ministrin e Shtetit për Rindërtimin. Lihdur me ...

Presidenti Meta dekreton emërimin e Arben Ahmetaj si ministër Shteti për Rindërtimin
Pas tërmetit shkatërrues të 26 nëntorit qeveria ndër masat e para që mori në mbledhjen e Këshillit të Ministrave ishte edhe krijimi i Komitetit Kombëtar të Rindërtimit, operacionet e së cilës do t’i kryesonte ...
ScanTv | 13-Dec-2019 17:25
Pas tërmetit shkatërrues të 26 nëntorit qeveria ndër masat e para që mori në mbledhjen e Këshillit të Ministrave ishte edhe krijimi i Komitetit Kombëtar të Rindërtimit, operacionet e së cilës do t’i kryesonte ...

“Kërkon të tallet me njerëzit”, sekretari i LSI reagon pas emërimit të Ahmetajt si ministër për Rindërtimin
Postuar: 13/12/2019 - 17:20 Sekretari i Përgjithshëm i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Endrit Braimllari ka reaguar pas emërimit të Arben Ahmetajt si ministër Shteti për Rindërtimin. Braimllari e quajti këtë lëvizje ...
Sot.Al | 13-Dec-2019 17:22
Postuar: 13/12/2019 - 17:20 Sekretari i Përgjithshëm i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Endrit Braimllari ka reaguar pas emërimit të Arben Ahmetajt si ministër Shteti për Rindërtimin. Braimllari e quajti këtë lëvizje ...

Si reagoi Arben Ahmetaj kur mori vesh lajmin për emërimin si ministër
Ahmetaj e ka marrë lajmin e emërimit si ministër i Shtetit për Rindërimit teksa po drejtonte mbledhjen e Komisionit të Ekonimisë, mbi buxhtin e 2020. Ai ishte duke drejtuar diskutimet kur mori një telefonatë, raporton ...
Politiko | 13-Dec-2019 16:52
Ahmetaj e ka marrë lajmin e emërimit si ministër i Shtetit për Rindërimit teksa po drejtonte mbledhjen e Komisionit të Ekonimisë, mbi buxhtin e 2020. Ai ishte duke drejtuar diskutimet kur mori një telefonatë, raporton ...

Meta firmos: Arben Ahmetaj merr detyrën si ministri më i ri i qeverisë
Ashtu siç kishte paralajmëruar, Presidenti Ilir Meta nuk ka vonuar dekretimin e ministrit të ri të qeverisë Rama. Emri i Arben Ahmetajt si ministër Shteti për Rindërtimin. Më parë, Presindenca kishte njoftuar se nuk do ...
ABCNews | 13-Dec-2019 15:28
Ashtu siç kishte paralajmëruar, Presidenti Ilir Meta nuk ka vonuar dekretimin e ministrit të ri të qeverisë Rama. Emri i Arben Ahmetajt si ministër Shteti për Rindërtimin. Më parë, Presindenca kishte njoftuar se nuk do ...

“Muhabete kot” Momenti kur Ahmetaj merr vesh që u bë Ministër për Rindërtimin
Teksa po drejtonte seancën në komisionin parlamentar të ekonomisë, Arben Ahmetajt i bie celulari. Lajmin se ai do të jetë Ministër sërish, Ahmetaj e ka përcjellë me një “Jam në Komision, sa të mbaroj të marr unë,”. Kjo ...
Gazeta Express | 13-Dec-2019 16:49
Teksa po drejtonte seancën në komisionin parlamentar të ekonomisë, Arben Ahmetajt i bie celulari. Lajmin se ai do të jetë Ministër sërish, Ahmetaj e ka përcjellë me një “Jam në Komision, sa të mbaroj të marr unë,”. Kjo ...

U emerua minister per Rindertimin, shihni ku ishte Arben Ahmetaj kur mesoi lajmin
Ndërsa drejtonte mbledhjen e komisionit të Ekonomisë, Arben Ahmetaj mori vesh se postin që i ishte ngarkuar për të mbajtur nga sot e në vijim. Ahmetja po drejtonte mbledhjen e komisionit ku diskutohej për buxhetin, ...
Lajmi i Fundit | 13-Dec-2019 16:31
Ndërsa drejtonte mbledhjen e komisionit të Ekonomisë, Arben Ahmetaj mori vesh se postin që i ishte ngarkuar për të mbajtur nga sot e në vijim. Ahmetja po drejtonte mbledhjen e komisionit ku diskutohej për buxhetin, ...

Meta dekreton Ahmetajn si Ministër të shtetit për Rindërtimin
Presidenti Ilir Meta ka dekretuar këtë të premte menjëherë pas emërimit nga Kryeministri Rama, Arben Ahmetajt si ministër i ri i Rindërtimit. Kreu i shtetit ka firmosur propozimin e kryeministrit Rama, i cili vendosi ...
Medial | 13-Dec-2019 16:31
Presidenti Ilir Meta ka dekretuar këtë të premte menjëherë pas emërimit nga Kryeministri Rama, Arben Ahmetajt si ministër i ri i Rindërtimit. Kreu i shtetit ka firmosur propozimin e kryeministrit Rama, i cili vendosi ...

Zyrtarisht Arben Ahmetaj sërish ministër
Rreth një vit më parë, për shkak të ndryshimeve në qeveri, ish-ministri i Financave dhe Ekonomisë, Arben Ahmetaj, u shkarkua nga detyra. Por sot, Ahmetaj, me propozim të kryeministrit Rama, është sërish pjesë e ...
Dritare | 13-Dec-2019 15:49
Rreth një vit më parë, për shkak të ndryshimeve në qeveri, ish-ministri i Financave dhe Ekonomisë, Arben Ahmetaj, u shkarkua nga detyra. Por sot, Ahmetaj, me propozim të kryeministrit Rama, është sërish pjesë e ...

Meta dekreton Arben Ahmetajn ministër Shteti për Rindërtimin
Presidenti Ilir Meta ka dekretuar, propozimin e Kryeministri për të emëruar Arben Ahmetaj si ministër Shteti për Rindërtimin e zonave të prekura nga tërmeti i rënë më 26 nëntor, ku la pas 51 viktima dhe mijëra banesa të ...
Gazeta Dita | 13-Dec-2019 15:46
Presidenti Ilir Meta ka dekretuar, propozimin e Kryeministri për të emëruar Arben Ahmetaj si ministër Shteti për Rindërtimin e zonave të prekura nga tërmeti i rënë më 26 nëntor, ku la pas 51 viktima dhe mijëra banesa të ...

“Vërtitet si korbi nëpër gërmadha”, Basha thirrje urgjente Ramës për të pastrehët
Teksa Rama emëroi Arben Ahmetajt si ministër Shteti për Rindërtimin, ky i fundit drejtonte Komisionin e Ekonomisë, ku u votua buxheti prej 20 miliardë lekësh që do të shkojnë për rindërtimin e qyteteve të goditura nga ...
ABCNews | 13-Dec-2019 15:01
Teksa Rama emëroi Arben Ahmetajt si ministër Shteti për Rindërtimin, ky i fundit drejtonte Komisionin e Ekonomisë, ku u votua buxheti prej 20 miliardë lekësh që do të shkojnë për rindërtimin e qyteteve të goditura nga ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved